Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
14. bře 2011

@barakara no,tenhle cyklus zkusim teda měřit a ovu testy počkaj.Musim si to měření bazál.teploty ještě nastudovat 😉
no,ještě že rozumiám aspoň svýmu čípku,jinak bych žila v bláhový naději,že třeba těhu jsem.Takhle vím,že nejsem a že mě blázní cyklus 😒

lera1
14. bře 2011

sakra,furt jen špinim,ted teda zase vůbec,se z toho fakt pos... 🙄 půjdu příští týden k mudrovi,tohle mě fakt točí!Si ještě na starý kolena místo těhu vykouzlim ňákou cystu 😀 ach jooooo!!!

lucija
14. bře 2011

Tak děkuji 🙂 Super, zrovna řešíte to samé co já...nepravidelnou MS, ovulaci, hleny a tááák 😀 Počítám, že ovulaci mám právě dnes, včera, zítra 😅 nebo tak nějak. Minulý měsíc jsem měla cyklus dokonce 23 dní 😖 Minulý čtvrtek byl přítel na spermiogramu a do konce března by měly být výsledky, tak s tím pak naklušu k dr.
Jo a podle čípku nepoznám vůbec nic 😅

lucija
14. bře 2011

@lera1 já když jsem měla pravidelnou MS tak mi nikdy nezačínala špiněním, ale ráno rovnou naplno. A teď? Začíná špiněním a ještě kdy se jí zachce 😠

lera1
14. bře 2011

@lucija no já už jsem dneska 32DC,ale měla jsem už i 36DC,ale tohle dlouhý špinění je na budku(už od pátka)v pátek jsem to měla dostat.No jo no,prostě cesta k mimi je u mě klikatá,tak co se dá dělat 🙂 hlavně věřit,že se zadaří 😉 já dřív taky špinila tak hodinu a pak šup,5 denní krvavej nášup a teď?Prd 😀

lucija
14. bře 2011

@lera1 tak třeba si to MS rozmyslí a zase nenápadně odtáhne 😉 Však ještě počkej 🙂

lera1
14. bře 2011

@lucija jj,ještě jí dám šanci,ale ať si mě příště nepřeje a už si nedovolí mě ani zabouchat na dveře!!! 😠 aspoň na dalších 9 měsíců 😀

lucija
14. bře 2011

@lera1 tak to bych si přála taky 🙂

barakara
14. bře 2011

@lera1 a test si udelat myslis, ze je uplne od veci?

barakara
14. bře 2011

@lucija koukam ze s tou neparvidelnou ms si tu muzem vsichni podat ruce. 23 dni to je taky dobry.
A jak dlouho se snazite? Promin, jestli si to tady psala a ja to prehledla.
My jdem k doktorovi pristi tyden, teda manzel o tom zatim nevi, ze de taky🙂 tak em zajima po jak dlouhe dobe Vam udelali ten spermiogram.

lera1
14. bře 2011

@barakara nám řekl doktor už v listopadu,že jak budem chtít,napíše nám doporučení na spermiogram,u nás třicítek s tím už žádný caviky dělat nebudou 😉
ty jo test....nechám to ještě do středy,ale myslim,že to budou určutě vyhozený peníze 😉

barakara
14. bře 2011

@lera1 jee ja bych ti prala aby nebyly.
Mno ja nejsem v Cechach, ale v UK a prijde mi, ze tady to berou jinak. Budu muset lhat, ze se snazime uz rok a pul jinak mi zadny test neudelaj.

lucija
14. bře 2011

@barakara my byli venku, jsem tady až teď. My se snažíme od srpna, spíš tomu dáváme volný průběh, a doktor mi jen dal kontakt na doktora kzerý to spermio dělá a tam jsme vyplázli pětikilo a šli 😉

lera1
14. bře 2011

@barakara jo tááák,vy žijete s manžou v cizině,no tak tam to bude asi jiné.Jak jsem byla předtím v té diskuzi,tak tam byla jedna holčina z Londýna.Už je taky těhulka 🙂 Jsi zlatá,bylo by to asi jak z červený knihovny,ale v tomhle případě na zázraky nevěřim 🙂
@lucija no kdyby vám dal mudr doporučení,mělo by to být zadarmo,ale pětikilo není tak strašný 🙂 hlavně ať jsou testy na výbornou 😉

lucija
14. bře 2011

@lera1 No na výbornou nebudou, to vím už dopředu, mě stačí když budou ucházející 😅 Aby to holt stačilo k tomu vytouženému 😵

lera1
14. bře 2011

@lucija ucházející je pořád ok,takže ať jsou prostě ucházejíce ok 😀

barakara
14. bře 2011

@lucija tak to no petikilo to mi prijde celkem dost, tak preju aby ty testy vysly dobre.

barakara
14. bře 2011

@lera1 z cerveny knihovny jo?!🙂 to nevim ale urcite by to bylo super!
no presne tam bydlime, doktori sou tady absolutne nedosazitelny a dostat se ke gynekologovi je nadlidskej vykon, treba moje kolegyne u nej az do 32 nebyla a nevedela kdo to je🙂

lera1
14. bře 2011

@barakara fakt?já jsem jen slyšela,že v UK ale i jinde v cizině dokud nejsi ve 3.měsíci,tak těhotenství neberou vážně(asi pro ta různá rizika),ale jen jsem to slyšela,takže to může být jedna paní povídala 🙂

barakara
14. bře 2011

@lera1 mno asi to pravda bude, popravde ja tehotna jeste nebyla takze muzu rict jen o kamaradkach tu. Ale prave ta jedna kamaradka ma ted tady rodit a byla vsehovsudy trikrat u doktora, tak nevim jestli to je normalni. Me ted psala prave ta kamaradka, jak je podruhe tehotna zas v Cechach, ze lita po doktorech, tak nevim s cim, kdyz psala, ze je vse v poradku.

lucija
14. bře 2011

@barakara Že by zubař, obvoďák, testy na cukrovku? To jsou tak jediný co si pamatuju, jo ještě ekg 🙂 To jsem teda ráda, že tady se starají doktoři víc 😵 I když zase jak kteří, že... 😒

lucija
14. bře 2011

Jo a děkuji vám za držení palců, snad to k něčemu bude...jsem zvědavá co pak bude doktor dělat. Já mám jen jeden vejcovod po mimoděložním těhotenství, nepravidelnou ms, spermio nebudou nic extra, jen doufám, že to nebude úplná katastrofa ☹

lera1
14. bře 2011

@barakara no jo,tady se lítá po doktorech v těhu hodně,prototo mě docela štve,že si pořád lidi na doktory stěžujou.Vím že není doktor jako doktor,ale máme možnost výběru a to to taky není všude samozdřejmost 😉
@lucija neboj,nebude,dopadne to dobře 😉

lucija
14. bře 2011

@lera1 máš recht a snad ho budeš mít i v mém případě 🙂 Tak draka už mám v posteli, chlapa na pivu, pes spí, bože to je klid 😵

barakara
14. bře 2011

@lucija neboj to vis, ze nebude. I s jednim vejcovodem dou delat divy🙂 Moje sestra ma to same, jeden vejcovod po mimo, ale deti teda jeste nema, ale to neznamena, ze nemuze. Byla sem u toho kdyz ji doktor tvrdil, ze to jde.
Jinak ty se mas, ze ma stakovej klidek, ja tady chlapa mam, ale nekdy bych taky rada byla sama🙂 ale on je furt doma!
@lera1 mas pravdu, mam na to stejny nazor. Ja tady byla zatim jen u zubare a to byl soukromy, stalo to ohromny penize, udelal to pekne, ale taky sem to pekne zacalovala a pak na testech kvuli rakovine delozniho cipku, ktery sou zdarma kazde tri roky.

lera1
15. bře 2011

ahojky holči,tak myslím,že dnesk už konečně můžu počítat 1DC,sice je ta krev pořád hodně tmaváa,ale špinění už to neni,tak doufám,že si to tělo zase nerozmyslí 🙂 Uff,byl to boj,tenhle měsíc si zajdu alespoň na tu krev a budu měřit BT 🙂

lucija
15. bře 2011

Bré ránko 🙂

@lera1 Tak hlavně že už víš na čem jsi 😉
@barakara Já mám jeden vejcovod už asi od dvaceti, takže i s tím jedním jsem otěhotněla 🙂 Ale celou dobu jsem si myslela, že je problém ve mě, no asi nebyl 😅 Ale teď už zase může být všechno jinak. Jak říkám, nebudu předbíhat, počáme, uvidíme 🙂

lera1
15. bře 2011

@lucija no že to dostanu,to mě bylo jasný,jen jsem netušila kdy,tak už to konečně vim 🙂
jasně,už se to brzo dovíš,navíc to určitě budou dobré zprávy 😉 jak dlouho se prosím Tě čeká na výsledky spermoušků? 🙂

lucija
15. bře 2011

@lera1 sestra říkala kolem deseti dnů, jenže my jsme se trefili tak, že jsme byli ve čtvrtek a od pondělka má doktor dovolenou týden, takže o to se to prodlouží 😒

majka12
15. bře 2011

Ahojky,

tak já mám těhu ještě docela čerstvý, takže v tom prvním trimestru se chodí do poradny každý měsíc a nosí se tam moč, zváží tě. měří tlak a měří se výška dělohy ( jestli přiměřeně roste) a některý doktor dělá utz kvůli srdeční akci a kontroluje čípek. To ale každý nedělá v každé poradně. Potom do toho jsou odběry krve na zjištění vývojových vad a jiných nemocí, test na cukrovku a ono to pak vypadá, že jsi pořád u doktora 😀 No a pak v druhý půlce těhu chodíš do poradny častěji a na konci každý týden+ na natáčení monitorů. 😔 Jo a mezitím kdo chce, tak se chodí na 4D ultrazvuky apod. 😉 Mě teda ta péče i časté navštěvování doktorů vyhovovalo a měla jsem pocit, že jsem pořád sledovaná já i mimi 😎

My co jsme byli na spermiu, tak jsme taky platili myslím pětikilo, ale výsledky jsme měli hned do hodiny. 😉 A dokonce nám i pan doktor ukázal spermouše pod mikroskopem a to byl taky hezký zážitek. 😵