Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
25. bře 2011

@lera1 tak o tom žádná 😔 Mám značnou výhodu 😔

lera1
25. bře 2011

@majka12 no ale krásnou výhodu 😉 😀

barakara
25. bře 2011

Holky tak ted mi volala kamaradka z prace, ktera porodila pred 4 dny. Porod trval 24hodin pichali ji dvakrat epidural, dite bylo napric, sou teda uz doma a zdravi, ale to co vypravela...no des. Ale mimco je krasny, pristi tyden se na nej pujdu podivat.

lera1
25. bře 2011

@barakara jéé,další človíček na světě 😵

fifin
25. bře 2011

tak to je super

majka12
25. bře 2011

@barakara jejda, porod hororovej, ale krásný výsledek 😎 😎

radka35
25. bře 2011

ahoj lidi,ještě v polovině roku 2008jsem málem hysterčila,že děti už nebudou,protože moje biologické hodiny to braly úprkem k 38roku.měla jsem nervy,že kvůli zdravotním problémům to nepůjde a ted´si ze mě ten můj zajda dělá srandu,že jsem plodná Jak jablon,každý rok úroda 😉 máme v mých tedˇuž 40 dvouletou a 9měsíční holku.Taky jsem brečela a zkoušela testy,teploty a podobně a nic.pak jsem se tím kvůli práci přestala zabývat,jeli jsme na víkend se odreagovat a nejspíš ten víkend se povedlo.Někdy si na ty dva čertíky doma připadám už stará,ale jsem štˇastná že je mám a jen doufám,že se jejich maturity dožiju ve zdraví 😉
takže nestresujte,chce to klid a pohodu,času máte ještě dost......taky se nám poprvé povedlo až v mých 38 a tomu mému bylo 26..... 😀

radka35
25. bře 2011

abych nezapoměla,oba porody byly vyvoláváné horory,druhý nakonec císařem,ale i tak být mlaší a líp finančně zajištění jdu do dalšího .

majka12
25. bře 2011

@radka35 tak to je fajn, že to klaplo 😉 Já měla během 14 měsíců dost odreagování a dvě dovolené, avšak nebylo nám přáno. 😔 Prostě přijde to až to má přijít. 😵

radka35
25. bře 2011

to je ten nejlepší přístup.Budu držet palce,aby se dařilo.U mě škoda že to nešlo dřív,tedˇv lednu jsem už musela do práce,tak to maličké si neužívám tak moc jako to první.První má dnes narozeniny,oslava bude zítra,kdy jsme oba doma,tak zrovna peču dort 😀

majka12
25. bře 2011

@radka35 tak to gratuluju k narozeninám 😵 😵 😵 Já už to teď moc neřeším, když už jedno dítko mám a při nejhorším bude jedináček. Takže teď se ani nehroutím a nehrotím to. Ale chápu holky co ještě dítko nemají a jsou z toho nešťastné a na dně, páč já na tom byla stejně. 😔

barakara
26. bře 2011

ahoj holky tak jak jde vikend? S tema dovolenyma a zmenama prostredi, bych tomu taky moc neverila. My na dovolenou jezdime docela casto. Stres je urcite spatnej faktor, ale nemyslim si, ze bychom byly zas takove stresmanky.

Dneska mame v Londyne velky demonstrace, vsude sou policajti. Je to proti stanimu rozpoctu, lidi sou rozlobeny.

No a me ovulka neprisla a vypada to, ze zatim ani neprijde. Takze moje prognozy byly naprd🙂 Tak jen cekam kdy.

lera1
26. bře 2011

hola hoj 🙂
tak já jsem dneska prozvracela celej den,protože jsem koza blbá a pěkně jsem se včera opila...fuj,to je mě zle 😖

lucija
26. bře 2011

@lera1 😀 😀 😀 😀 Jsi dobrá 😀 No já takhle taky trpívám...jen nějak poslední dny nemám chuť na pivo 😕 a je mi nějako divno. Dneska jsem přemlouvala polévku ať zůstane tam kde je 😅 Povedlo se, ale blujno je mi celý den ale mám i furt hlad, no tak to jsem zvědavá co se z toho vyklube 😅
Tak hlavně ať je Ti brzy líp, dneska to dospíš a ráno budeš fit 😉

lera1
26. bře 2011

@lucija téda,takový nevolnosti když v tom nehraje roli alkohol,to by mohlo být těhu,ne? 🙂 jsem fakt děsná!už bych ve 30 mohla mít rozum 😠 Navíc mám okno,takže je mě blbě a ještě si prd pamatuju 😅
No ať líp i Tobě ,máme to dneska veselj den 😀

lucija
26. bře 2011

@lera1 😀 Já jsem kolikrát za okno vděčná 😀 Jenže pak se většinou začnu rozvzpomínat no a je mi zle ještě z toho co jsem tropila 😖 😀

lera1
26. bře 2011

@lucija no mě povídej,jsem zase včera na parketu bavila lidi,tancovala jsem jak mistr světa 😅

lucija
26. bře 2011

@lera1 😀 😀 😀 Jj, alkohol dodává sebevědomí 😀 Já jsem zase vždycky po pár pivech, jako bych sežrala všechny encyklopedie světa a nen ívěc, které bych nerozuměla 😖

lera1
27. bře 2011

@lucija 😀 taky dobrý 😀
tak dneska už je mě dobře,zítra by podle jednoho výpočtu měla proběhnout ovule,tak si dneska udělám test,teploty se mě drží vysoko,ale v těch já se nevyznám,takže test bude jistota,navíc hlen už mám druhej den ovulační,tak jsem z toho opět malinko jelen 😅

lera1
27. bře 2011

@barakara co Ty a ovule?Už dorazila? 🙂

lucija
27. bře 2011

@lera1 Já už mám po 😉 Očekávám MS, včera dneska... 😅

lera1
27. bře 2011

@lucija no tak ať už nedorazí 🙂 co žaludek?Už je líp? 🙂

lucija
27. bře 2011

@lera1 Zatím jo, ale ještě jsem nejedla....polívku dneska vynechám a sním si kuře s bramborem, co jsem nejedla včera. Ale je mi tak celkově lépe 🙂 A Ty už dobrý? Vynynaná do růžova? 😵

lera1
27. bře 2011

@lucija no a testit ještě nebudeš?Joo,mě už je dneska oproti včerejšku báječně 😀 taky budu muset jít vařit,manžovi udělám kuřecí a sobě něco lehkýho,maso nejim,tak náký špagety se zeleninou 😉

lucija
27. bře 2011

@lera1 Bez masa bych umřela 😀 😀 😀 😀 Testit..no nevím, mám strach. Ale dneska se půjdeme se Šímou projít do Tesca, tak už test asi zakoupím, ale nevím kdy udělámmožná v půlce nebo na konci týdne. Buď MS přijde nebo už mi to ukáže na testu. Uvidím....

lera1
27. bře 2011

@lucija já bych umřela s masem 😀 😀 😀 no tak to budeš mít napínavej týden a my s Tebou 😉 někdo musí být první,že? 😀 a pak plivat a plivat 😉

lucija
27. bře 2011

@lera1 no pochybuju, že zrovna já bych měla být první 😅 No uvidíme, moc o tom nechci mluvit 😉

lera1
27. bře 2011

@lucija jj,jasně,však držet palce můžem i potichu 😉 já ještě hodku počkám a zkusim ovu test 🙂

lucija
27. bře 2011

@lera1 Tak dej vědt jak jsi na tom 🙂 A muže máš doma, že by jste na to popřípadě hned vlítli? 😀 😀 😀

lera1
27. bře 2011

@lucija jj,ještě chrní,ale pokud bude pozitivní,máme na to od 24-48h,takže 3 dny bychom na to vlítali 😀 a zítra plánuju jít k doktoru,ať na mě jukne ultrazukem 😉