Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

kafr
11. kvě 2011

@barakara díky... jen manžel se na všech fotkách mračí 🙂 teď tvrdí že to bylo schválně, že trpěl 😀

barakara
11. kvě 2011

@kafr to neni videt na ty maly fotce🙂
jak vubec dopadlo strefovani se do ovu? myslis, ze se zadarilo?asi jeste brzo co....

lera1
11. kvě 2011

hola hoj holči,jste zlatý,těch pár řádků od vás mě fakt potěšilo....ale byl to dneska stejně uplakanej den.Ještě že Ti naši klucíí to vyhráli a dali mě na chvíli zapomenout 🙂

lera1
11. kvě 2011

@barakara já ale nechtěla aby jsi se ke mě přidávala!!!!Takže jdem spolu do 11 snažení,dvě jedničky,takže každá si vezme jednu a z toho bude pro každou jedno baby ,ne?Když jsme si ve všem tak podobný 😀

lera1
11. kvě 2011

@kafr už ms oslavuju...vínko a vínko...a nic,páč na ty pilule na prolaktin rači moc alkoholu nebudu 😅 ale jinak bych se klidně zmazala,dneska mě bylo fááákt děsně ☹

barakara
11. kvě 2011

@lera1 no to ja sem taky moc nechtela, abych byla uplne uprimna, ale ona se me ta mrcha ani nezeptala!
verim, ze to jedenacty se nam podari.

lera1
12. kvě 2011

dobré ráno,tak už je svět zase veselejší,ten první den je vždycky nejhorší 🙂

lucija
12. kvě 2011

Dobré ránko holčiny 😵
Dneska je venku zase nádherně, to se hned líp dýchá, co? 😉
@lera1 jsem ráda, že už je lépe 🙂 Ale znám to, vždycky mě ta mrcha srazí na kolena 😠 A Ty nemysli na to, co mohlo být, ale na to co bude 😉
My byli včera celej den doma, i když tam bylo nádherně, ale Šímovi nebylo nějak volno a stejně ještě bere ty ATB. ALe za chvilku ho budu muset stejně ven vytáhnout. Musím k zubařce a není kdo by pohlídal 😖 Ale nemám to daleko, takže v pohodě.
@kafr pěkná fotečka 😉
@barakara holky, vy jste fakt jak přes kopírák 🙂 Už se slaďujete i s mrchou, takže to dolaďte tak, ať se sladíte i s nepříchodem mrchy 😉 🙂

lera1
12. kvě 2011

@barakara aj,Thajsko,tam se chci taky podívat,my letos pojedem někam na poslední chvíli,chtěli jsme vyrazit někam v partě,ale každý buď staví a nemá peníze,nebo prostě jen nemá peníze(nebo se vymlouvá že nemá peníze),takže prostě pojedem s manžou spolu 😉 a už se taky nebudu podřizovat ms!Teď se ona bude podřizovat mě 😠 😀
@kafr jéé,krásná nevěsta 😵
@majka12 dávám do mikroskůpku naděje,bude od Tebe poplivaný,tak by mohl mít kouzelnou moc 😀 a děkuju moc 😉

lera1
12. kvě 2011

@lucija no jo,nějak jsme si fakt dost podobný,bych se fakt potrhala smíchy,kdyby se nám oboum podařilo otěhulit nastejno 😀 a co vlastně,my už jsme se dohodli na 11kole,že to vyjde 😀 kdo se přidá? 😀

lucija
12. kvě 2011

@lera1 já by jsem chtěla takýýýýýýý ☹

lera1
12. kvě 2011

@lucija no paráda 😀 tak další ms už prostě nepřijde!!!Ty jsi kolikátý DC?jestli jsi teď před ms,tak budu držet palce hned,aby nedorazila 😉

lucija
12. kvě 2011

@lera1 dneska jsem 15 DC. Včera jsme se o něco pokoušeli, ale pán měl asi pocit, že musí, tak to neklaplo. Jsem byla nasraná. Prej že jsme se domlouvali, pche, šla jsem se psem, stavila jsem se na dvě malé a psal mi že už mám jít, že má na mě chuť. Tak jaký domlouvání 😠 😠 😠 Dneska už mu to snad nepřijde jinak jsem ty prášky žrala zbytečně 😠
😅 pardon 😅 😀

lera1
12. kvě 2011

@lucija jen si ulev,jak už jsem psala,pánové tvorstva si někdy myslej,že to děláme kvůli sobě a když pak drží prcka v náruči,tak se dmou pýchou a vykříkujou do světa"To já jsem stvořil tohle krásný miminko!!!"haha,nebejt nás,tak stvořej leda rýmu,páč když je ovu,maj pocit,že musí,ale jaksi si neuvědomujou,že v těch 5 dnech z celého měcíce kdy se dá otěhulit,se prostě MUSÍ chtít oběma! 😠 😀

barakara
12. kvě 2011

@lucija haha tys me pobavila 😀 to mi neco pripomnelo ty vase pokusy vcera, takovyhle bojovky mame obcas taky.
respektive dost casto a zrovna nam ty tahnice vyjdou presne v inkriminovanou dobu.
jo a pridej se k nam, takze mrcha uz proste neprijde!!

@lera1 taky bysme chteli v parte, ale presne ty problemy, ktere popisujes. Tady odsad se cestuje celkem snadno a protoze to oba milujem snazime se toho nacestovat co nejvic dokud to jde. Az budem v Cechach budem jezdit jen po cechach a na chalupu🙂

lera1
12. kvě 2011

@barakara taky milujem cestování,takže chcem něco jako poznávací+pobytovej zájezd 🙂
a návrat do ČR plánujete proč?Chcete prostě žít ve své domovině?

kocka5
12. kvě 2011

Hojte, já jsem taky docela unavená z toho čekání. Kámoška chtěla ať s ní jedu na Island.... chtěla koupit letenky.....tak jí říkám, že nevím.....myslela jsem že už budu těhu..... a teď mi říká.....Island ruším co tak na 3 týdny do Utahu..... a já pořád čekám a nic..... Vzhledem k tomu, že jsem před tím jen házela 7 měs. šavli....tak si nechci domlouvat dovolenou. Ale s rodinkou jedu do Černé hory..... a smolím na vše....... i když budu těhu či ne...... Naposledy jsem objednala Paříž.....zaplatila......a týden před ojezdem začala zvracet. Tak jsem nejeli nikde a ani jsme nikoho nesehnali za nás. Prostě už mám za sebou kupu zrušených dovolených a jsem unaven 😒

kocka5
12. kvě 2011

Jo mimochodem..... spočítala jsem poprvé plodné dny a říkám MM...7.5. nebo 8.5........ byl na závodech a že ho bolí celý člověk hlavně záda. Ale MM chce mimi asi více.....protože pokus byl 2x... 7 a 9.....jsem moc zvědavá

majka12
12. kvě 2011

Ahojky,

jsem zpět a těhotenství potvrzeno, v děloze jedna tečka odpovídající 5.týdnu 😵 😵 😵 😵 Fotečku jsem si nevzala, protože tam fakt byla vidět jen bublina a v tý malá tečka. 😅 Za tři týdny jdu na kontrolu a mělo by být už vidět srdíčko. 😎

barakara
12. kvě 2011

@majka12 jee to je super, jeste jednou moc gratuluju!! To je super. A co na to manzel? Je rad?
Kdy to budes oznamovat rodine?
@lera1 no chcem se vratit jeste mozna driv nez sme planovali, uz sme tu 4 roky a nejak citim, ze to neni na dlouho. S rodinou a detmi si tu nedokazu vubec predstavit zit, je to tu hekticky, zrychleny a hlavne jenom o praci. Jediny co me tu drzi je moje segra a ty zkusenosti, ktery tu ziskavam diky praci. Segra to jeste nevi, ze se chcem vracet a to bude tezky.
A kam byste chteli jet na poznavaci zajezd?

majka12
12. kvě 2011

@barakara manžel říká, že věděl, že to bude OK a je mu jasný, že je to holčička 😀 😀 Oni už to šichni vědí, protože to manžel hned vykecal 😝 😝 U Maxíka nesměl nic říct nikomu do třetího měsíce, tak teď si to vybral a vytroubil to do celého světa. 😠 😠

beritek
12. kvě 2011

@majka12 Gratuluji! 🙂

barakara
12. kvě 2011

@majka12 aha 😀 no tak to je asi hodne natesenej, to je dobry.
no verim, ze si to uziva, musi bejt pysnej.

majka12
12. kvě 2011

@beritek díky
@barakara no natěšenej je. Včera mu říkám, že mi začíná být trochu šoufl a on na to, že to je ale jako u M. a že chce holčičku. 😀 Tak mu říkám, co sis udělal to máš a navíc jedna naše kamarádka bude rodit v září druhý a tohle těhu má úplně jiný než první a bude mít druhýho kluka. 😉

barakara
12. kvě 2011

@majka12 no jasne co si uplacal to se narodi 😀 holcicka by byla super, ale hlavne at je to zdravy ze jo....me je to uple sumak co bych mela, hlavne at nekdy neco 😉
jee uz tam mas, ze cekas mimco a termin mas teda v lednu 🙂 to je cobydup vid🙂

majka12
12. kvě 2011

@barakara už jsem to tam hodila, tak snad to nezakřiknu 😅 😉 Mě je to upřímně taky jedno, hlavně ať je to zdravý, milovat budu kluka i holku stejně 😵 😵

lucija
12. kvě 2011

@majka12 moooc gratuluji 🙂 My osobně teda máme v plánu holčičku, ale jak říkáte, co si uplácá, to bude mít...hlavně aby to bylo brzy 😵

zajda007
12. kvě 2011

@majka12 Obrovská gratulace 🙂

majka12
12. kvě 2011

@lucija
@zajda007 děkuju moc 😵 😵

lera1
12. kvě 2011

@majka12 no tak juhůůů,těhulinko,ale já od začátku co jsi měla pozitivní těhu test nepochybovala 😉 už jsem Tě jako těhulinku brala 🙂 a né kvůli tomu mikroskopu 😀