Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lucija
9. čer 2011

@lera1 To mě mrzí ☹ Ale aspoň ten krásný ukázkový cyklus, to je aspoň útěcha jak říkáš 😉 Tak holt ten příští nebo popříští, jednou to prostě vyjde!!!

lera1
9. čer 2011

@lucija jj,já vím,že jednou jo,jen kdy to jednou už bude,že? 😀 každopádně,už je mě zase dobře,smíření,že vstupuju do dalšího kolotoče a jedem dál 😉

kulana
9. čer 2011

ahoj je mi 37 mam 15 ti letou dceru a chteli by jsme miminko moje gynekolozka jelikoz nemuzu pry otehotnet prirozenou cestou protoze jsem dvakrat byla mimodelozne tehotna me rekla ze muzu zkusit umele oplodneni mate s tim zkusenosti ?? 😉

majka12
9. čer 2011

Ahojky,
@lera1 no tak to je zase na druhou stranu pozitivní na tom všem 😉 Ukázkový cyklus, tak aspoň nebudeš muset dlouho čekat. 😎

majka12
9. čer 2011

@kulana tak zaplať pán bůh s tím zkušenosti nemám, takže já neporadím 😔

lera1
9. čer 2011

@majka12 to je fakt pěkný,jak na všem špatnym si člověk najde i tak něco pozitivního 😀
@kulana ahojky,já s tím taky zkušenost nemám,zatím pořád věříme,že se nám zadaří přirozeně 😉

barakara
9. čer 2011

ahoj holky.
tak jak je? ja teda mizerne. Jednak sem zkousela dalsi test a opet negativni, mate me stale to, ze mam vysoko teploty, ale uz to nema asi smysl.
A za dalsi ma manzel nejaky problemy v praci a nevypada to dobre, mozna se budem vracet do cech coz by me zas tak nevadilo 🙂

@lera1 vidis aspon mas v cajku cykly, u me to vypada na jeden z delsich opet. dnes sem 30DC

lera1
9. čer 2011

@barakara holka,tak ale pořád je ještě naděje!!! 😵 dokud ms nedorazí,věř 😉 já myslela,že se ms rozjela naplno,ale od rána se zase nic neděje,takže to dneska bylo spíš špinění a nášup mě čeká zítra 😖 takže to bude cyklus 29,né 28.Ale to pořád jde.Tak do ČR jste stejně chtěli,tak to stěhování alespoň uspíšíte,ne? 😉

kafr
9. čer 2011

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s BT. Četla jsem, že po OVU teplota vyskočí nahoru... u mě to vyskočení je spíš "plíživě v před" - co den, to stupínek... přijde mi to divné.
@kulana to ti bohužel nepomůžu, snažíme se "teprve" rok
@lera1 všichni mi tvrdí, že jejich "známá" otěhotněla v momentě, kdy to vzdali a vykašlali se na to... Já ti nevím, pořád se mi na to kašlat ještě nechce 😒

lera1
9. čer 2011

@kafr já měřila BT jeden měsíc,ale jak jsem měla blbej ten prolaktin,měla jsem graf jak velehory,tak mě doktor řekl at neměřim,a't se zbytečně nestresuju 🙂
kdyby to vzdali a vykašlali se na to,to by znamenalo,že teda ani nesexovali a ze vzduchu se otěhotnět nedá!!!Navíc kaážá přece víme,kdy máme zhruba ovu,takže podle mě je tohle prostě blbost 😒 naopak,třeba majka na to nekašlala,řádně se snažili a šup,má v bříšku cvrčka 😉

barakara
9. čer 2011

@lera1 jee tak sem to zakrikla. Tak 29 je taky pekny 🙂 no ja ale cejtim, ze prijde. a ze by test vysel trikrat negativni to by musel bejt zazrak.
Do cech sme chteli, respektive chceme, ale mozna ne tak brzo, plan byl pristi rok v breznu, to nam konci najemni smlouva na byt. Manzel je cekem spatnej, zklamal ho jeho sef pro ketereho dela a mel delat i z Cech. Takze mimino jde mimo nej a me to pomaha se na to tolik nesoustredit.

@kafr z BT zkusenosti celkem mam, co den to stupinek je v pohode. Pokud se drzi tri dny po sobe po ovu teplota nahore znamena ze ovu probehla i kdyz je to treba jen o stupinek. mel by ti to vyznacit graf, nebo ovu testy aby sis to potvrdila.

kafr
9. čer 2011

@barakara díky. Ovu jsem si testla a v neděli byl testík superpozitivní, takže fajn.
musím dnes končit. papa

majka12
9. čer 2011

@kafr já jsem taky neměla hned ukázkový vzestup 😉

lera1
9. čer 2011

tak,jdu opět objednávat ovulační testy 😒 ...aspoň díky mě nekrachnou 😀

lera1
10. čer 2011

Dobré ráno 😉 konečně zase pátek 😉
@barakara co Ty?Nevyklubala se na testu přece jenom už druhá čárka? 😉

barakara
10. čer 2011

dobre rano.

@lera1 no vcera sem prisla z prace cela rozrusena a udelala si dalsi asi padesaty test a vylezla tam hoodne slaba, manzel nevidi nic. Dneska rano to same, skoro neni videt.Ms nikde teploty stale nahore. Prestavam testovat.

Momentalne mam spis starosti s tou praci, nevim co se deje, ale vypada to, ze budu z prace odchazet i ja 😀 vcera sem se pohadala se sefem a nejak mi doslo, ze uz toho mam tady dost. Takze se dnes uvidi, jestli se za dva mesice nebudem balit a odjizdet zpet.

lera1
10. čer 2011

@barakara no tak hurááá!!!!Duch už přece něco znamená!!!Bílo je bílo a duch je duch,takže ať to nezakřiknem,ale asi vám to vyšlo 😵 😀 tak držim palce na plný pecky 😉

barakara
10. čer 2011

@lera1 ty si tak hodna, dekuju moc. Urcite dam vedet jak to pokracuje....sou to nervy 🙂
tak preju at utece patek v praci a uz jen vikend!

lera1
10. čer 2011

@barakara no bylo by to užasný!!!Však už si to sakra zasloužíš 😉 Já sice taky,ale prostě si musím ještě počkat 😉 Dneska jsem mluvila s paní,co vypočítává plodné dny podle hvězd(něco jako Jonášova metoda),nadiktovala mě termíny na celý rok,tak jsem zvědavá 😀 kamarádce to vyšlo( a nejn jí)tak jsem zvědavá,snad se mě smůla už přestane lepit na paty 🙂 a Tobě moc držim palce,dej určitě do neděle vědět,já v po ráno frčim na 3 dny na Slovensko,tak až se ve středu v noci vrátim,tak ať tu na mě už svítí Tvůj super pozitivní test,s pořádnejma dálnicema 😉 😀

lucija
10. čer 2011

Dobré ránko 🙂
@barakara no paráda, moc moc moc moc moc moc Ti to přeju, chvilku netestuj ať pak je vidět sakra rozdíl 😉 Jupí, tak další tu máme, ale pssssst, snad to nezakřiknem 🤐
@lera1 copak na slovensku? Jo, vy tam vlastně jedete tancovat, že? Tak si to užij 😉
U nás mise splněna, a už jen čekat jestli úspěšně 🙄 Přítel se toho ujal zodpovědně, včera i předevčírem a jelikož jde dneska večer na pivo, tak to pozichroval už ráno v šest pár batolaty 😀
@majka12 jak je mamino? A co Maxík? Jste v pohodě? 🙂

majka12
10. čer 2011

@barakara juchůůůůůů 😵 😵 😵 potichoučku gratuluju 😵 😵 😵 😵 Já měla silnou čárku asi až deset dní po vynechání, takže klid 😎 😕

kafr
10. čer 2011

@barakara žeby další zázrak na cestě? tak jen ať to vyjde!!! všichni držíme palce!

@lera1 tobě šťastnou cestu a ať vše klapne jak má! Je to nějaká soutěž?
o víkendu se sem nejspíš nedostanu, tak vám přeju pěkné počasí a hodné lidi kolem. papa v pondělí

lera1
10. čer 2011

@kafr nene,je to jen taneční vystoupení,moc se těšim,páč je to s holkama nad 18,tak tam tančim s nima(kupodivu nikdo nepozná,že tam tancuje 30tka 😀 )takže smutek půjde teď stranou a až se vrátim,půjdem pomalu do dalšího snažení 😉 Tobě taky krásný víkend 😉
@lucija děkuju,užiju,aspoň přijdu na jiné myšlenky 😉

majka12
10. čer 2011

@lucija díky za optání 😉 Padá na mě čím dál větší únava a na Maxíka čím dál víc energie 😅 😅 Jinak teda pořád bojuju s tou nevolností a dneska došlo i na čípek proti zvracení 😖 😖

barakara
10. čer 2011

Holky moje, vy ste tak hodny. Dam urcite vedet jak pokracuje moje skoro neexistujici carka 🙂
drzim nam palce vsem at sme v jakemkoliv stadiu!

majka12
10. čer 2011

@barakara mě ještě hodně uklidnil ten digitální clear blue test, protože ukazuje jenom + jako pozitivní a cca týdny těhu . To znamená, ž neřešíš sílu čárky 😉 😉 Mě když nechtěly sílit, tak mě tohle uklidnilo 😅 😅

lera1
12. čer 2011

@barakara holka zlatá,tak jak?Už je čárka určitě mega silná 😉 Držim palce 😉

barakara
12. čer 2011

ahoj holky, tak jakej byl vikend? tady to cely dva dny proprselo.
@majka12 digitalni urcite zkusim, ale ty testy to je peklo je to silene drahy.

@lera1 ahoj, no dnes sem testovala a vypada to nadejne carka o dost zesilila, uz nemusim stat jen u jednoho okna a koukat na to pod urcitym uhlem, ale je normalne viditelna 🙂
Budu testovat znovu zitra rano nebo v utery.
co ty objednala si ovu testiky? Kdy frcis na Slovensko, zitra?

majka12
12. čer 2011

@barakara u nás ty normální s čárkama jsou levný, ale ten digi je fakt darda - 200 stovky necelý 😖 😖 😖 Já mám takovou radost, to bude určitě dobrý, když už je čárka vidět. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 To je nádhera 😎 😎 😎

barakara
12. čer 2011

@majka12 no ty digi tady stoji asi £8 coz je v prepoctu asi taky 230Kc a ty normalni tak 100Kc jeden, ted sem koupila jeste dva za cca 120Kc takze desnej kauf🙂
taky mam radost, ale zatim jen potichu, zaroven celkem strach....