Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

zajda007
21. čer 2011

Njn, on nesouhlasí příbalový leták Mamatestu 10 a návod na netu u stejnýho testu 😕

kafr
21. čer 2011

no, tak to babo raď! já je tam vždycky nechám radši o chvilku déle... 😅

zajda007
21. čer 2011

Dneska ráno jsem si udělala druhý test a zase se choval nějak divně nestandartně. Tak jsem z toho jelen 😝

kafr
21. čer 2011

tak tohle ti fakt nezávidím... je pravda, že jedna moje kámoška takhle dělala testy a každý ji vyšel jinak - poz. i neg., nakonec šla raději k doktorovi (těhotná nebyla, což pro ni bylo dobře). Už se ti tohle někdy stalo? myslím takový cyklus? Třeba je to jen zpoždění z nějakého stresu, nebo nachlazení, nebo erupce na slunci a nebo... se povedlo 😉 Tak držím palce,ať se to konečně vyjasní... taková nejistota je nahouby. 😖

zajda007
21. čer 2011

Jsem první cyklus po vysazení HA tže tak nějak tápu. MS zatím nikde a příznaky těhu by tu byly. Počkám do pátku a když nedorazí, otestuju, ale zkusím jinou značku testu.
Moc nadějí tomu nedávám, jen bych ráda věděla na čem jsem 😠

majka12
21. čer 2011

@zajda007 já ho tam nechala namočený tak dlouho, než se začalo růžově zabarvovat to pole, kde se ukážou čárky 😉 Neměřila jsem čas 😅

lera1
22. čer 2011

hola hoj 😉
@zajda007 tak co Ty dneska?Už jsi testovala? 😉

@kafr holka už se nám ty prázdinečky blíží,co? 😀 tralaláááá 😀
já jsem dneska 13DC,ovu včera ještě negat.takže dneska na to prostě vlítnem,se nebudu furt omezovat a čekat na pozitivní test,ne!!! 😠 minule byla ovule 14DC,takže asi zase opět někde chrápe 😀

lucija
22. čer 2011

Ahoj holky 🙂
Já jsem měla trošku psací lenoru tak se omlouvám 🙂 Já jsem se zaměřila úplně jiným směrem, abych se z toho čekání nezbláznila a hele co z toho vyplynulo 😀 Ani jsem nepostřehla, že jsem dneska 26DC 😀 Jo a pro tohle si jedu v pátek 😵

lucija
22. čer 2011

A co tady nového?

zajda007
22. čer 2011

@lera1 Ne ne, dneska testovací pauza 😀
A nějak zázračně se mi za posledních 14 dnů zlepšila pleť 😨

kafr
22. čer 2011

@lucija no to je pěkný, co to je? nějaká myšička?taky jsem si říkala, že bych si pořídila nějakého mzlíka, ať příjdu na jiné myšlenky, ale manžel by mě asi zaškrtil... budou mi muset stačit pavouci ve sklepě a na půdě 😀 nebo si nalovím v rybníku pulce...
@zajda007 ono se říká že po HA to bývá rozhozené... taky se ale říká, že po vysazení je ženská jak pohnojený pole a chytne se to hned! Fakt bych ti to přála, ušetřila by sis spoustu trápení.

lera1
22. čer 2011

@lucija no to je myšpulínek krásnej 😵 jinak držim pěsti,snad tu bude další těhulinka 😉

kafr
22. čer 2011

@lera1 už aby to bylo! dneska poslední den výuky, ped. rada, úklid a příští týden ve čtvrtek konečně klid!

lera1
22. čer 2011

holči,tak jsem si dělala ovu test,pěkně už zesílil,zítra bude myslim čárka jasná,takže dneska už na to hupsnem a pak až do soboty,manža už se mě dneska sám ráno psal,kdy to vypukne 😀

lucija
22. čer 2011

@lera1 je to ušlechtilý potkan z chovné stanice von Percy 😀 Jmenuje se Zoom von Percy 😵 A děkuju, no uvidíme jak to bude tento měsíc. Jen mě začly trápit zuby až do sebe cpu prášky, tak uvidím. Jinak prášky nejím, ale toto se nedá 😖 Zítra už jdu k zubařce tak uvidíme co se mnou provede. Nevím totiž co mě bolí...

zajda007
23. čer 2011

Tak jsem opět zkusila Mamatest a něco jako duch tam vidět, ale velmi velmi slabě, ale viděl ho i manžel. Dneska razím do Brna, objednala jsem si ještě jinou značku testu.
Dneska jsem 32DC. Pokud vůbec ovulka byla, tak až dost pozdě, tipuju 19.-20. den.

zajda007
23. čer 2011

@lucija Potkánek je krásný 🙂

lucija
23. čer 2011

@zajda007 Děkuji 😵 Tak duch říkáš, jo? No tak držím palce ať MS nedorazí 🙂 Já za chvilku sypu k zubařce, au au 😖

majka12
23. čer 2011

@lucija jéé já si myslela, že to bude nějaký potkan podle toho ocásku. 😉 Já mám z myší fóbií, takže budu dětem vtloukat do hlavy, že tohle zvířátko doma fakt ne, jinak se maminka stěhuje a to okamžitě 😀 😀 😀 😀

majka12
23. čer 2011

@zajda007 to vypadá nadějně, tak tfuj, tfuj 😵 😵

lera1
23. čer 2011

@zajda007 no tak to opravdu vypadá nadějně 😉 taky tfuj tfuj tfuj 🙂
Jinak u mě ovu testík už pěkně zesílil,ještě mu chybí do úplné čárky malinko,takže zítra ahoj ovu 😀 včera už jsme se posnažili,dnaska načerpáme sílu a pak šup až do neděle 😉
holky a děláte některá po snažení takový ty ptákovinky jako svíčku,nebo podkládání zadečku?Mě to přijde prostě vtipný dělat po pěkným snažení místo tulení gymnastiku 😅 ale zase gravitace je sviňa,že 😀

majka12
23. čer 2011

@lera1 kdysi jsem to dělala 😀 😀 😀 Bylo to dost vtipný a asi dost naprd 😀 😅 Já jsem přesvědčená, že když to má vyjít, tak vyjde bez ohlednu na svíčku 😅 S Maxíkem jsem otěhotněla a to už jsem svíčky dlouho nedělala 😉

lera1
24. čer 2011

@majka12 to jsem ráda,že to píšeš zrovna Ty,která i bez svíčky 2x otěhotněla 😉 takže hurááá,žádná gymnastika 😀 no a jak je?Žaludek už seká latinu? 😉

majka12
24. čer 2011

@lera1 pořád ne 😠 😠 Je to blbý a dneska obzvlášť, protože mě k tomu ještě bolí hlava jak střep a M. zase rostou zoubky, tak je protivný 😝 😝 Bude to dneska fakt náročný 😅

lera1
24. čer 2011

@majka12 aj,teda Ty si to taky umíš vybrat najednou 😖 tak snad budou zoubky brzo vyklubaný a Tobě líp a líp 😉 co pupík?Už musí pomaličku vykukovat,ne? 😵

majka12
24. čer 2011

@lera1 když už, tak už ne 😅 U nás jsu zuby vždycky na dlouho, ale trápí ho třeba dva tři dny a pak je chvíli klid. No já už mám sakra pupek 😀 😀 😀 Hlavně večer 😅

zajda007
24. čer 2011

Ahojte, tak podle Gravitestu 10 se těhotenství nekoná ☹ Už jsem z toho fakt jelen 😅

majka12
24. čer 2011

@zajda007 já teda měla nejspolehlivější mamatest 😔 Jiné vycházely divně. Tak zajdi na krev 😉

zajda007
24. čer 2011

@majka12 jestli o víkendu MS nedorazí, objednám se Dr. na krev. Příští sobotu mě čeká velká vinná akce a fakt bych potřebovala do té doby vědět co a jak 😉
Mamatest jsem si pro jistotu koupila do zásoby 😉

lucija
24. čer 2011

Ahoj holky, tak já hlásím 1DC 😖 No ale za chvilinku si jedu pro to ušaté miminko, tak aspoň nějaká radost 🙂 Tak hezkej den holky.