Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

barakara
13. led 2012

@kocka5 jo jako takovej psychologickej stouch 🙂 no zkus to jestli to zabere proc ne zejo.

tak jestli to neni jeste rok, tak je to "dobry" i kdyz my sme to zacli resit pred tim rokem.

No s tim umelym zalezi na nekolika vecech. Myslim, ze uplne rict si to nemuzes.
Zalezi jestli Tobe nebo manzelovi najdou ci nenajdou nejaky problem a pak jaky ten problem bude. Ale myslim, ze jakmile se dostanete do CAR tak uz to jde rychle ty umelka 😀

lucija
15. led 2012

@majka12 tak co jeeee? Nenapínej nás 😠 😀
Jak je babulky? 🙂

svatule
16. led 2012

@lucija myslíme, že to miminko zvládne, naštěstí, při té smůle, je to vada izolovaná, tudíéž dobře operovatelná, prckovi se daří dobře a mě taky 🙂

jinak vítám další snažilky, všem přeji brzké 2//, letošek bude určitě lepší než loňský rok!

lucija
16. led 2012

@svatule Tak to je fajn, věřím, že to bude všechno v pořádku. Je fajn, že se z toho nehroutíš a bereš to ,,relativně" v klidu. Nervama by jsi prckovi ublížila myslím mnohem víc..... Držím palce!!!!!

svatule
16. led 2012

@lucija jj, jasně, že jak nám to řekli, tak jsem si pobrečela, ale pak jsem si to utřídila, s manželem to vše probrali a držíme se, navíc dcera je ještě malá, tak jak člověk lítá kolem ní, tak na vše zapomene 😉 Děkujeme za držení palců, však já průběžně budu dávat informace!
Já pro změnu držím palce, ať se co nejdřív mimčo podaří u vás!!!

lucija
16. led 2012

@svatule děkuji moc 😵

frapik
16. led 2012

@svatule Ahoj, moc vám držím palce. Já jsem po revizi (zamlklý potrat v 10 tt, také sem měla termín v dubnu) a teď se snažíme a modlím se, aby bylo vše ok. Jsem ráda, že jsi to sem napsala a že vím, že taková věc není tragedie. Je dobře, že máš oporu ve svém ošetřujícím lékaři a že Tě uklidnil. Dneska je medicína na vysoké úrovni a věřím, že vše dopadne dobře. Přeji Ti, aby ti rizikové rychle uběhlo. 🙂

svatule
16. led 2012

@frapik děkujeme moc!
je mi líto, že to nedopadlo, ale moc držím pěsti, aby co nejrychleji vyšlo další miminko a hlavně, aby to vše bylo v pořádku! Fakt věřím tomu, že rok 2012 bude pro všechny šťastný a úspěšný! 🙂

frapik
16. led 2012

@svatule Ámen, sestro! 😀

svatule
17. led 2012

@majka12 gratuluji!!! koukla jsme na profil, že už jste 4!!! Tak hlavně, ať je vše v pořádku

majka12
18. led 2012

Ahojky, 😉
holky díky, je to za náma a jsem už doma. 😉 😉 No bohužel to celé mělo dost dramatický průběh a nečekaný, takže můžeme být rádi, že tu oba jsme a zdraví. 😔 Vyvolávali mi porod, protože se mi najednou vytratila plodovka a celý porod jsme balancovali nad tím jestli porodím normálně nebo sekcí a už to vypadalo dost dobře na normální porod a když jsem byla už na porodním sále a čekalo nás pomalu už tlačení a závěr, tak mě najednou čapli a proběhl císař v krizové situaci 😔 😖 😖 Naštěstí to dobře dopadlo a oba jsme zdraví, i když jsem měla ještě po císaři problémy s velkým úbytkem krve a v nemocnici jsem nakonec pobyla týden. Ale tak to špatné je za námi, doufám. 😔 😝 Jinak manžel se starším synem jsou úžasný a Maxík je fakt velký brácha a zatím je to super. Tak snad to vydrží a nezakřikla jsem to. A jenom pár fotek. 😉

svatule
18. led 2012

@majka12 malý je šikulka a určitě jste si to všechno vybrali! Hlavně, že už jste doma, hned je člověku líp. A jak píšeš, manžel s Maxíkem jsou šikulky, takže ti pomůžou a rychle se zotavíš i po té sekci!
Tak hodně zdraví vám všem a rychlé sžití s miminkem, ať je to pohodář 😉

barakara
21. led 2012

@majka12 Moc gratuluji k miminku! Nastesti vse dobre dopadlo a ste doma zdravi. Preju at je vse jak ma byt.

lucija
23. led 2012

@majka12 gartulace 🙂 Malej je náááádhernej 😵
Na to ošklivý zkus zapomenout a už si jenom užívejet 😉 Malýmu přeji jen to nejkrásnější do života, hlavně zdraví 😵

lera1
23. led 2012

@majka12 moc moc gratuluju,malej je překrásnej,teď už bude jen dobře 😵

lucija
23. led 2012

Jinak já byla minulý týden na gyndě, měla jsem 10 dní spoždění. Utz i krev negativní a mám přijít na vyvolávačku. Dneska už mám spoždění 16 dní nebo 17? Už ani nevím, MS nikde, ale na tu vyvolávačku se mi moc nechce 😅 Jen mě pořád bolí hlava a mám větší a bolavé prsa, což nemívám ani před ani při MS. Tak co to tělo zas blázní, to teda nechápu.
V práci jsem dostala smlouvu, takže už nebudu dělat brigádně, ale ofiko 😵 Takže paráda.
Teď v lednu jsme měli začít řešit IUI tak jsem zvědavá, kdy se t amrcha jako uráčí 😠
A co vy holky?
Kde je Lera???

lucija
23. led 2012

@lera1 😀 no kde jsi holka? A jak to s Tebou vypadá?

lera1
23. led 2012

@lucija já jsem ukrytá v soukr.diskuzi,mám se dobře na miminko ještě pořád čekáme,psala jsem Ježíškovi,ale asi měl moc práce,tak snad dostanem těhu zásilku pozdějc 😉 držim palečky na IUI 😉

lucija
23. led 2012

@lera1 Tak Ty jsi nám odsud emigrovala ☹ 😉 Díky za palečky, ale nevím kdy se toho IUI vůbec dočkáme. Začala jsem pracovat na plný úvazek, tak jsem zvědavá jak to potom zkloubíme 😒 Já už si myslela teď, že to konečně vyšlo a ono prd 😒

lera1
23. led 2012

@lucija malinko jsem emigrovala,páč jsem se líp cítila v té uzamčené a taky jsem si na čas od koníka dávala oddych 😉 tak snad nám ten letošní magickej rok 2012 všem přinese ten vytouženej uzlíček 😉

lucija
23. led 2012

@lera1 Taky jsem si dávala od koně relax. Docela dlouho...na mě 😀 No tak v ten letošní rok vkládám taky veliké naděje. Už jen pro to, že v březnu bude mýmu chlapovi 39 a nevím jak se mu do toho bude třeba později chtít 😒

majka12
25. led 2012

Ahojky 🙂
holky děkuju všem za gratulace. 😵 😵 Zatím se sžíváme a někdy je to pohoda a někdy záhul, ale to k tomu patří. 😉

svatule
20. bře 2012

holky, tak jak, nějaká nová těhulka 😉 A co @majka12 jak to jde s miminkem a bráškou 🙂
nám se to krátí, pomalinku se blíží porod, 4.4. mi ho budou plánovat, jsem zvědavá na kdy a jak to všechno bude, ale miminko se má čile k světu a nebýt těch přehozených cév je naprosto ukázkové, tak doufáme, že zvládne i operaci v klidu

majka12
20. bře 2012

@svatule ahojky 🙂 teda, ty už to máš taky za pár 😅 😅 To nějak utíká 😎 Miminko to určitě zvládne a bude silné a brzo úplně zdravé, neboj 😉 U nás to je jak na houpačce 😅 Někdy naprostá pohoda a někdy na psychiatra 😀 Domík má problémy s kadění, tak jezdíme do nemocnice a musíme roztahovat prdku a tak ho dost bolí bříško a brečí. 😖 😖 Teď už je to o dost lepší, ale taky má svoje dny, které celé prořve. 🙄 Ale už začal pást koníčky a víc se hýbat, tak snad i ta prdka se brzo zlepší a bude klid. 😉 Starší ho pro změnu pořád tluče, tak ho musíme hodně hlídat. I když už se taky zlepšuje. Nejdřív byl strašně nadšený z miminka, potom ta euforie opadla a došlo mu, že tu s náma bude pořád a začal žárlit a teď si na tu už zvyknul a už spolu trochu komunikujou, tak už tolik nežárlí. 😉

svatule
21. bře 2012

@majka12 tak to držím pěsti, aby se to Domíkovi brzy upravilo, ale jak píšeš, už se blíží 3.měsíc, pomalinku to bude lepší a lepší. Naše malá řvala taky asi 2 měsíce, ale naštěstí to byly klasické prdíky, ale i tak, chápu a ať to rychle přejde! 🙂
No, Maxíka to snad taky brzy přejde, musí si na sebe zvyknout, ale počkej, za pár let se před váma zavřou do pokojíku 🙂 😉
Já jsem taky zvědavá, na kdy mi nakonec naplánují porod, vypadá to opět na CS, já doufám, že aspoň do toho 20.4. vydržíme, tak se necháme překvapit 😉

majka12
24. dub 2012

@svatule ahojky, tak jak si na tom? 😕 😉

svatule
27. dub 2012

@majka12 ležím už od 17.v Motole a jelikož prckovi je zatím v břichu dobře, tak se čeká, co se bude dít...beru to jako "dovolenou" ale nejraději bych to už měla za sebou 😉

majka12
2. kvě 2012

@svatule jéé tak to čekání je taky naprd co? Teda jestli už to nemáš za sebou než jsem zareagovala. Tak přeju bezproblémový porod 🙂 😉

svatule
5. kvě 2012

@majka12 tak malý už je na světě, narodil se nakonec opět plánovanou sekcí 2.5., naštěstí pro něj i pro mě, normálně by to nedopadlo, je na kardiu, chodím za ním, v pondělí v 8 ráno ho čeká velká operace, jsem nervozní, ale je to kluk jak buk, tak to zvládne, pak už záleží jen na tom, jak rychle začne přibývat na váze a jak se rychle bude hojit. Dám zprávu, až bude nějaká jistota.

barakara
5. kvě 2012

@svatule Gratuluji k Vasikovi a drzim moc palce at operace dopadne dobre! 🙂