Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
6. kvě 2012

@svatule gratuluju 😵 😵 😵 A držím pěstičky, ať to dopadne dobře a neboj, miminka se strašně rychle hojí a když má krásný míry, tak to určitě zvládne. 😵 😵 Tobě přeju pevné nervy. 😔 Ozvi se.

svatule
30. kvě 2012

holky, tak už jsme od 15.5. doma, malý vše zvládnul na jedničku, klepu, ale vše je v pořádku, malá se k němu chová hezky, děti jsou jakžtakž v pohodě, tak se to dá, snad jim to vydrží! 🙂
A co nějaké novinky, těhotenství? 😉

lucija
31. kvě 2012

@svatule Obrovská gratulace a rovnou 2krát 😵 Teď už bude jen dobře 😉

lucija
31. kvě 2012

@lera @barakara holky, co je s váma? Jak jste na tom???

lera
31. kvě 2012

dievcata, prosim vas, mate tu vo vasej teme damu s nickom lera1 ..ja mam nick iba lera..ked budete pisat spravy, tak tam nezabudajte davat aj tu 1 do nicku lebo potom spravy pre nu prichadzaju mne, co zrejme nechcete...dakujem 🙂

lucija
31. kvě 2012

@lera tak to se omlouvám 😅 Já už tu dlouho nebyla, tak jsem zapoměla 🙄
Tal ještě jednou @lera1 ozvi se, jak jsi na tom?

majka12
1. čer 2012

@svatule tak to móóc gratuluju 😵 😵 😵 Super zprávy 😎

barakara
21. črc 2012

Ahoj holky, tak co noveho jak se maji maminky a miminka? 🙂 A co snazilky?

@lucija ahoj, hele u nas stale nic noveho. Prave mam po 3. neuspesnem IUI a stimuluji injekcema na 4. takze nic moc, ale tak nejak se deje spousta veci okolo, takze si to nepripoustim 🙂 a bojujem dal, az to snad jednou dopadne. Porad se branim IVF mame sice v zari uz konzultaci, ale stale si rikam, ze to snad nebude potreba.

svatule
22. črc 2012

@barakara já si ted užívám klidu-obě děti spí 🙂
jinak je to docela kolotoč, ale dá se to zvládnout, malý byl v Praze na kontrole před měsícem oficiálně prohůášen zdravým dítětem, na jeho srdíčku nejde poznat, že bylo operované! 😵 Tak jsme moc šťastní.
Samozřejmě nás stále čekají občasné kontroly, ale to se dá zvládat.
Moc držím pěsti, aby vám mimčo vyšlo, ono si k vám určitě cestu najde 😉
Užívejte všichni ve zdraví léta!

majka12
22. črc 2012

@svatule tak to je super, že je malý zdravý 😎 😎

U nás se v noci nespí 😝 Domíka zlobí zuby - už má dva. 😕 😅 A jinak je dost pohyblivý, takže už péruje na kolinkách a snaží se postavit 😉 Maxík ho pořád objímá, ale vypadá to spíš, že ho škrtí. Nějak pořád neumí odhadnout tu sílu. 😔 Taky máme doma takový kolotoč a stereotyp, ale jinak to s těma dvouma špuntama asi ani nejde. 😅

@barakara zrovna jsem na vás snažilky myslela, jestli už se některé zadařilo a koukám, že stále bohužel ne. 😢 Budu držet palce,ať si k vám brzo najde cestu. 😉

barakara
24. črc 2012

@svatule
@majka12 ahojte holky, mam radost, ze se Vam a detickam dari dobre. S dvemi detmi to musi byt zahul, vubec si to nedokazu predstavit, ste dobre, ze to zvladate.

@svatule s tim srdickem, to je moc dobre, ze to nakonec takhle dopadlo.

moc Vam dekuji za drzeni pesti, verim, ze se to opravdu jednou podari ac drive nebo pozdeji.... 🙂

svatule
24. črc 2012

@barakara občas to je docela masakr, ale celkově to nějak nesu lépe, než když byla dcera sama...ale jak píše majka, přijdou zoubky a uvidíme, jak to bude...
A ještě se pochlubím, včera jsme byli s malým na kardiu v Ostravě, takže srdce v pořádku a jako bonus v pořádku ledviny a oči 🙂 Tak teď jsem zvědavá, jak dopadne poradna ve 3 měsících, hlavně, kolik malý váží 😉

majka12
24. črc 2012

Dám ještě aktuální fotky 😉

svatule
24. črc 2012

@majka12 krásní kluci, malý už je teda pěkný rarášek, za chíli bude chodit 🙂

svatule
24. črc 2012

tady jsou ti naši rarášci 😉

kocka5
26. črc 2012

@barakara ahoj, u mě je to stále stejné...... ale byla jsem u mudr a dala mi clostil....od přístího měsíce začnu brát 1 měsíc.

Holky ty děti rostou😀

barakara
26. črc 2012

@majka12
@svatule teeda holky krasny deticky a miminka 🙂 musi to byt zahul mit deti takhle blizko vekove u sebe, preju at vse zvladate co nejlepe!

@kocka5 no u nas taky, je ze snad zitra jdu na ultrazvuk kdy probehne 4.IUI, tak mam pocit, ze se aspon neco deje 🙂 drzim palce s Clostilem, treba to pomuze.

svatule
9. srp 2012

@kocka5
@barakara holky rostou 😀

záhul to občas je, hlavně, když mají svou náladu, ale celkově super. Od září budu chodit trošku do práce, to bude odreagování a i s malým nakonec beru 2 letý rodičák, tak doufám, že to moc nepoletí, ale už teď je jasné, že poletí...
Držím pěsti, aby si vás miminko našlo 😉

majka12
11. srp 2012

@svatule ty půjdeš v září do práce? 😕 😕 A co děti? Kdo bude hlídat? A už nebudeš kojit nebo budeš odstříkávat? To jsi dobrá, že jdeš 😉 U nás se to teď tak ustálilo, že se mi od nich nechce. 😅 Ale teda já ani nemám možnost jít do práce. 😔

svatule
11. srp 2012

@majka12 je to naštěstí jen na pár hodin denně a ne úplně pravidelně, měla jsem nabídku na stálo, ale to bych nedala...hlídat bude manžel a budu odstříkávat, snad to zvládneme, dcera už je "v klidu", malý samozřejmě je ještě hodně malý, ale myslím, že i jemu prospěje, že bude víc s taťkou 🙂
Ale taky vidím, že je to čím dál tím lepší a že po těch už necelých dvou letech to bude kruté jít na plný úvazek...jenže pokud se nic nezmění, tak nemáme na vybranou( finance, výhodná nabídka práce...)

majka12
11. srp 2012

@svatule tak práce je dneska potřeba a kdo jí nepotřebuje že? 😉 A ještě když máš možnost dobré práce, tak by to byl hřích. 😉 Ono to prospěje dětem i taťkovi 😎

kocka5
13. srp 2012

@svatule já jsem předtím pracovala vždy v noci na mateřské, aby mi nic neuniklo. A po dvou letech do práce to bylo fajn....malý je totiž šíleně společenský......a už potřeboval další lidi poznávat.....takže byla na řadě babi a děda. 😉

Nelituji. Jen obdivuji některé ženy, že si tu mateřskou umí tak v klídku užívat a nepracovat. To mi bohužel nejde.

Uvidíš vše půjde😀

svatule
14. srp 2012

@kocka5 jj, mám to podobně, s malou jsem měla brigády od jejích cca 5 měsíců...
ale je přece jen jiné pak jít na plno, ovšem když mají děti svůj den, tak se i těším 😉
nemáš tip na jesle v Ostravě? Malý bude muset jít i do nich, tak pomalu zjišťuji situaci.

kocka5
21. srp 2012

Jesle v Ov....vůbec nevím, já ani moje kámošky to nevyužívaly. Co ten Bumbrlík?

svatule
26. srp 2012

@kocka5 o něm jsem něco slyšela, pozitivního, tak se musím poptat. Já právě nevím, jak to bude, zda už zvládnou malého hlídat naši, nebo ne, uvidíme podle toho, ale radši už se pomalu rozkoukávám...

svatule
28. pro 2012

Holky jak se všem daří? u nás vše ok 😉
Do roku 2013 přejeme všem štěstí a hodně zdraví a ať vyjde vše, co chcete 😉

maximka33
28. pro 2012

taky přeji vše nej do nového roku, těhulkám zdravá miminka a maminkám zdravé děti

maximka33
28. pro 2012
barakara
1. led 2013

Holky take preji vse nej nej do r 2013!

majka12
2. led 2013

I my přejeme v novém roce vše nej a hlavně to zdravíčko a čekajícím už konečně to vytoužené miminko 😎 😎

U nás se za týden bude slavit první rok druhého loupežníka. 😵 😔 Uteklo to, ale já jsem šťastná, že je ten náročný rok za námi 😉 😀