Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
2. říj 2011

@majka12 týýý joo,Ty už jsi 27tt 😲 toto letííííí 😀
@barakara já jdu za 14dní 😉 ale ne na laparku ale na transku 😀

majka12
2. říj 2011

@lera1 no už vstupuju do poslední třetiny 😲 😲 Ani se nenadějeme a máme ho tu kluka jednoho 😅

barakara
2. říj 2011

@majka12 dekuji! taky drzim at ten posledni trimestr je co nejpohodovejsi.
No tak prave na to to umelko je, normalne ty liny spermie by se k tomu vajcku nedostali a takhle tomu pomohli. Rikal taky, ze ten spermiogram se meni co tri tydny snad, takze za mesic uz to taky muze byt jinak.

svatule
3. říj 2011

@barakara tak ať se spermijky dostanou, kam mají 😉
včera jsme byli poprvé na návštěvě u známých, mají 4 holčičky, 8,6,4 a 2 roky a bylo to super, holky vychované, hodné, šikovné, jsem si říkala, že to je fakt super, velká rodina, no my pořád zvažujeme i třetí, ale teď hlavně, aby i druhé bylo v pořádku. UTZ mám až 24.10. tak se nemůžu dočkat 😵

lera1
9. říj 2011

@barakara tak cooooooooooo?Hořim zvědavostí,už to bude za chvíli na testění 😀 😵 tak držim palce!!!! 😵

barakara
10. říj 2011

@lera1 dekuji!! 🙂 dam vedet
co ty? kde jdes na tu transku?

lera1
10. říj 2011

@barakara v pátek 😉 to už budeš mít jasno,doufám,že těhulko 😉

zajda007
11. říj 2011

Zdravím vás po dlouhé době. Dovolená v Chorvatsku byla naprosto úúúžasná. Jen teda MS dorazila, bohužel ☹ A ještě k tomu už 25 DC. Nakonec jsem to zvládla s tamponama a úplně bez problémů, i koupání.
Už z toho začínám být trochu nervózní, přece jen skoro 6 měsíců snažení fuč a nic se neděje 😠

Držím vám všem palce 😉

lukaterka
11. říj 2011

Ahoj děvčata. Tak jsem se zase přišla podívat. Měla jsem mít o víkendu velké snaženíčko,byla jsem 15DC a měla ovulku,ale v sobotu jsem začala špinit a odpoledne i krvácet,trvalo to 2 dny,tak už v sobotu další snažení nebylo. Jsem z toho zmatená,protože po potratu jsem MS dostala přešně 28 den a teď už po 15 dnech špiním ☹! Měla jste někdy některá něco podobného????

svatule
12. říj 2011

@lukaterka a nemohlo to být z té ovulky? Mě se to stalo jednou, že jsem v době ovulace jakoby špinila, tak možné to je... třeba nakonec dojde i k zahnízdění vajíčka 😉 držím pěsti

zuzumka
12. říj 2011

@lukaterka Ahojky, jsem tu nováček, ale taky přispěju se svou troškou do mlýna 🙂 Špinit můžeš opravdu i v době ovulace, stejně tak jako potom při zahnizďování vajíčka. Takže třeba se podaří 😉 Já taky momentálně čekám, jestli jsme byli úspěšní 🙂 Ovulku jsem měla minulý týden, tak tajně doufám 😉 Je mi už 36 let a snažíme se od ledna. V květnu se nám to podařilo, ale v 5tt přišel samovolný potrat ☹ Nemusela jsem naštěstí na revizi, ale potom jsem celý měsíc krvácela a špinila než se tělo vyčistilo. Teď beru Clostylbegit a Proveru na stimulaci cyklu, tak třeba tomu pomůžeme a podaří se to 🙂

barakara
12. říj 2011

tak hlasim, ze prvni IUI nevyslo:( tak preju hodne zdaru aspon ostatnim.

svatule
12. říj 2011

@barakara škoda ☹ , držím pěsti, ať to vyjde příště! A už jste byli v CARu v UK? Snad to tam všechno pořeší!

barakara
12. říj 2011

@svatule no je taky me to stve.
Jee ty uz si 11tt to frci to je neskutecny.
Byli sme uz i tu v CAR ale posilaji nas na dalsi testy, ja jdu na ultrazvuk a manzel ma ted antibiotika na neco a pak jde an dalsi spermiogram. Dalsi schuzku tam mame za mesic. Je to na dlouhy lokte.

majka12
12. říj 2011

@barakara ☹ to je škoda. 😢 Je to všechno běh na dlouhou trať co?

lera1
12. říj 2011

@barakara kua!!!!To je fakt naprdlajs! ☹ My máme za sebou genetiku a jsme oba ok,v pátek frčim na tu transku,pak už zbejvá jen imuno a pak už asi jen zázrak 😀

svatule
13. říj 2011

@barakara tak hlavně, aby to vedlo k miminku, člověk pro to udělá všechno. Pro povzbuzení, včera jsem se dozvěděla, že kamarádka je v 7tt, byla na 2 IVF, nepodařilo se, tak si dali pauzu, začala užívat čínskou medicínu, upravila si cyklus no a po půl roce se povedlo přirozeně! Takže holky, vyjde to všem!

svatule
20. říj 2011

tak holky, jak žijete, nějaké novinky?
@lera1 jak jste dopadli, už víš něco blíž 😵
u nás vše ok, zatím se cítím dobře, nevolnosti takřka úplně ustoupily a malá spí cca 12 hodin v kuse každou noc, tak si to užívám, snad jí to ještě chvíli vydrží 😉

lera1
20. říj 2011

Ahojky,jj transku mám za sebou,výsledek,jeden vejcovod úplně neprůchodnej+ nějakej zánět,druhej naopak uplně průchodnej,děloha krásná,sliznice taky,takže pokojíček úplně nachystanej 😉 nejdřív se musí přeléčit ten zánět a pak se uvidí co dál,4.11.jdu na kontrolu,tak budu chytřejší 😉
@svatule to je dobře,že už Ti je dobře 😉

svatule
20. říj 2011

@lera1 tak to zní nadějně, zánět se určitě povede přeléčit a pak už by to mohlo jít samo 😉 držím pěsti

majka12
23. říj 2011

@lera1 jééé tak to je docela dobrý výsledek 😉 😉
@svatule tak to máš zatím pohodové, tak ať pohoda přetrvá co nejdýl 😉

U mě už zase moc pohoda není, páč bříško je pořádný a fyzicky jsem dost už nemotorná, takže toho tolik už nezastanu. 😅 😅 Bolesti hlavy stále, ale už jsem si asi zvykla nebo co 😝 😝 Za 14 dní nás čeká poslední utz a pak už jen sladká realita 😀 😀 Hrozně to utíká a začínám mít pocit, že nic nestíhám, i když pro mimčo mám vše skoro připravené už "jen" vyprat a vyžehlit ( ta nejlepší část 😝 😝 ) Nejdradši bych to někomu odvezla aby to udělal za mě 😀 😀

svatule
24. říj 2011

tak holky, screening je za náma, byli jsme i s malou, super zážitek, výsledek negativní, riziko Downa 1:13300, takže paráda a velká úleva, taky nám pan dr posunul termín porodu na 30.4., tak uvidíme, kdy se prcek rozhodne 🙂
@majka12 ani se nedivím, že to je teď náročné, blíží se ti to a za chvíli vás bude víc 🙂

majka12
24. říj 2011

@svatule gratulka 😵 😵 A teď nevím, to ti posunul dopředu nebo dozadu ten termín?

svatule
24. říj 2011

@majka12 dopředu 😀 ale jen o 3 dny, tak jsem sama zvědavá 😉

barakara
25. říj 2011

ahoj holky! tak jak se vsechny mate? U nas vcelku nic noveho. Zitra jde tady v UK manzel na spermio, uvidime jak zabraly vitaminy podle toho posledniho spermia co nam delali pri IUI by nam to snad ani prirozene neslo 😒
Jinak ja sem zacla chodit na step aerobic, tak mam aspon zabavu postarano a nemusim myslet na trable s otehotnenim 🙂

streghina
26. říj 2011

@lera1 ahoj, dočetla jsem se tu v diskuzi, že jsi byla na té nové metodě (transvaginální hydrolaparoskopie) místo klasické laparoskopie. Ráda bych se od tebe dozvěděla něco o této metodě, jak probíhala, kde ji provádějí a zdali se platí? Dnes mi moje doktorka sdělila, že by mě poslala na laparku a mě se moc nechce, tahle metoda by mi vyhovovala víc. Mám totiž asi stejný problém jako vy tady a i stejný věk 😉 o miminko se snažíme cca 3/4 roku, brala jsem už i clostík, ale nezabral, pokud nezabere další 3 cykly, tak budu řešit jinak, manžel SPG vynikající, přímo ukázkový. Pokud nebudeš chtít psát veřejně, můžeš prosím mi poslat info do IP?
díky moc a též hodně štěstí 😉

svatule
2. lis 2011

ahoj holky, jak se všem vede? já byla dneska na poradně, mimčo i já v pořádku, hezky roste, tak jsem zase byla uklidněná, nějak rychle to utíká, za 2 týdny odběry a pak v půlce prosince velký utz, půjdu do nemocnice, aby mi i změřili jizvu, tak snad je v pořádku.
Jinak nic nového, je nádherný podzim, tak se snažíme být venku, protože za chvíli dojdou ty inverze, to je pak hnus.
tak držím pěsti snažilkám 😉

svatule
20. lis 2011

halo, holky, jak se máte?
@majka12 co těhotenství?
u nás, až na ty inverze, vše ok

majka12
20. lis 2011

@svatule ahojky 🙂 No už jsem jak velryba 😀 😀 Jinak vše OK a měla bych už začít připravovat věci pro malého, ale jaksi nemám sílu po maratonu se synem 😅 😅

svatule
20. lis 2011

@majka12 to chápu, já se toho tgaky děsím 😅 😅