Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

nejbe
8. čer 2008

Já tu sem 🙂

dckami
9. čer 2008

ahoj Nejbe,
koukám jako blázen - ty už jsi 19tt??? Ten čas letí. Víte, co to bude, nebo se necháte překvapit? Máš vybrané jméno? Jsem zvědavá, co?

brundik
9. čer 2008

Ahojda 😉
Nejbe, no jo, taky na to cucima nechce se mi verit 😀
Ja jdu dneska do nemocnice, zitra mi budou konecne delat tu laparku. Tak jsem se dockala 🙂

dckami
9. čer 2008

Brundik,
budu na tebe myslet, neboj, ze 3 dny tě pustí domů. 🙂 Já na ní byla letos v březnu.

brundik
9. čer 2008

Ja vim, Kami. Dekuju. Musim rict, ze se domu tesim. Tam mam pocit, ze se budu nudit, napakovala jsem si s sebou spoustu cteni 😀

dckami
9. čer 2008

Jojo, tos udělala dobře, já tam přečetla si 10 časopisů a 1 knížku. Ale na pooperačním pokoji jsme byly 3, tak jsme si i hezky popovídaly. Nejhorší bylo, že ti nedají najíst. Já nastupovala na příjem v neděli v poledne a měla jsem dovolený 1 jogurt k svačině, potom jsem směla pouze pít, v den operace nejíš a následující den dostaneš malou snídani a k obědu dietu. Takže jsem tam měla dost hlad. 😉

georgik
9. čer 2008

ahojky Holky 🙂
evamik: tak Ti přeju, ať ty nevolnosti jsou brzo tatam 🙂
jinak já řeším dilema..... jestli si mám nechat napsat laparku od svého gyndr. uz ted, nebo pockat, co mi v srpnu reknou v CAR. Takhle bych ji v tu dobu mohla mít uz za sebou 🙂
Brundik: tebe v Podoli rovnou poslali na laparku????
Nejbe: tý jo, to letí 😀

nejbe
9. čer 2008

Ahoj všichni, no jo, letí to, ani mi to nepřišlo, ale jelikož jsem v sobotu začala 5. měsíc, tak už i mě přijde, že to letí 🙂. Pohlaví ještě nevíme, ale určitě si to necháme říct, je mi jedno co to bude, ale ještě jsme nezačala nakupovat, tak ať vím, jakou barvičku zvolit 🙂. O jménech se pořád dohadujeme jak šílený 😅 , vášnivá diskuze vždycky skončí na tom, že se o tom nebudeme bavit, dokud nebudeme vědět, co v bříšku je. Já jsem dlouho (ještě před tím než jsem otěhotněla) přemlouvala manžu, že bych chtěla malýho Martínka, on byl proti - je Martin, ale mě se to jméno líbí už od dětství, teď už na to přistoupil, jenže mě se zase nelíbí, dávat jméno po rodičích. Takže chápete, že je to u nás jak u blbejch na dvorku 😀, když sama nevim co chci.
evamik - tak nevolnosti už mám za sebou - bylo mi fakt zle, že jsem si říkala, jestli to mám vůbec zapotřebí 😅
Mějte se krásně, všem držím palečky, ať je vám taky brzy špatně 😀

evamik
9. čer 2008

Georgik, díky! 🙂 Já osobně bych s tou laparkou počkala, mě na ni taky chtěli poslat, pak jsem šla do CARu, tam řekli, že to je zbytečný... A teď jsem fakt ráda, že jsem na ni nešla! 😉

Nejbe, my jsme na to se jmény stejně... Mně se líbí Daniel, ale taky nechci jméno po rodičích! 😀
Jinak mně je tak špatně, že si musím pořád připomínat, že tohle jsem přece chtěla! 😅

nejbe
9. čer 2008

evamik - vím přesně o čem mluvíš, nechápu jak někdo může říct, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy. Jasný těším se na mimi, jsem šťastná, ale na to jak mi bude mě nikdo předem neupozornil. I když... nevím proč, ale těhotenská nevolnost mi přišla celkem sympatická, říkala jsem si, že to se přeci dá vydržet. Teď když jsem si tím prošla koukám na to jinak - i když s odtupem času zase mírněji, ale dokud mi bylo blbě, tak jsem prohlašovala, že tohle je poprvé a naposled, že druhý dítě nechci 😅 . Dneska je jasný že chci. Mometálně nemám co na sebe a připadám si jak verlyba. Sem neustále strašně unavená, v těch verech tuplem, do schodů je to pěkná makačka... Ale stále chodím do práce a ve škole mám zkouškový - pravda, neučím se vůbec. Přijdu domů, trošku se prospím pak chvilku funguju a teď zase hurá spinkat.
Tak dobrou...

dckami
10. čer 2008

Nejbe, tak brzo napiš, až budeš vědět, co nosíš v bříšku - holčinu nebo kluka????

Já se musím pochlubit, dneska slaví naše Eliška 6. narozeniny 😵 a v září jde do školy 😅

luzza
10. čer 2008

kami
tak Elince vše NEJ!!! 😵 😵 😵

nejbe
10. čer 2008

kami - 26.6. jdu na II.screening, tak tam se to dozvíme. Elišce přeji taky všechno nejlepší. Tak to už je velká holka 🙂. Už má tašku do školy?

georgik
10. čer 2008

evamik: no prave ze se mi na ni moc nechce..... a proc ti rekli v CARu, že je zbytečná? 🙂
kami: Elisce vse nej nej 🙂

dckami
10. čer 2008

děkuji za gratulace Elince. Tašku do školy dostane až dneska, je celá natěšená, která to bude. Vybrala si jich několik, samozřejmě všechny růžové. Nakonec má tašku od firmy Herlitz, fakt moc hezká 😀 K tomu dostane nějaké to oblečení, řetízek, dvd... Odpoledne jí vezmeme na pohár, tak si ten dnešní den pěkně užije, zlatíčko naše. Na neděli jsem pozvala kamarádky s dětma a budou mít "babyparty".

nejbe
10. čer 2008

kami - já jsem taky pozvaná dneska na pohár 😀, od manžela - ulítávám na zmrzlině, tak jsem na něm teď skoro každý dem 😝 no a pak nemam být tlustá 🙂

dckami
10. čer 2008

Nejbe, já bych také chtěla tloustnout jako ty... Na těhotenské bříško jsem byla hrdá. 🙂

nejbe
10. čer 2008

Tak to já jsem - už si to začínám užívat, jen pře manželem si pořád stěžuju a on mě uklidňuje, že nejsem tlustá.
Já vám to šem fakt moc přeju,aspoň sem budu moct chodit častěji pokecat a nebudu si tu připadat jak vetřelec. Když mě se jinam nechce...

dckami
10. čer 2008

V polovně těhu nemůžeš být tlustá..., já jsem před porodem měla navíc skoro 20 kg, byla jsem celá oteklá, prstýnky jsem nemohla nosit od poloviny těhotenství, nohy mi otékaly, hrůza. Ještě, že bylo léto a nosila jsem pantofle, tkaničky jsem si sama nezavázala. byla jsem pěkná kulička 😉 Ale z porodnice jsem šla pouze s 8 kg navíc a do půl roku jsem byla na svojí váze.

I já doufám, že se nám mimi brzo povede, jsem ráda, že jsem dobře reagovala na první stimulaci v květnu, tak uvidíme, zda z toho něco bude, pokud ne, tak už plánuji IUI na červenec, že bychom to stihli před dovolenou. Už jsou to 2 roky, co neberu HA, tak by bylo na čase... 😝

luzza
10. čer 2008

kami
a kdy už můžeš testovat??
doufám,že ste se pořádně snažili!!! 😉 🙂

já si píchám Puregon..
ve čtvrtek jdu na ultrazvuk,jestli rostou folíky 😉
pak by mělo přijít IUI (konečně..)

luzza
10. čer 2008

jinak s tím tloustnutím...
já už pro jistotu tloustnu dopředu... 😝
aby to pak pro tělo nebyl takovej šok 😀 😀

dckami
10. čer 2008

Luzz,
mrcha má termín až za týden, tak uvidíme. Clomhexal jsem brala poprvé, tak nevím, zda mi nějak neposume cyklus. Doufám, že ano a to o celých 9 měsíců. 🙂 To víš, že jsme se doma snažili 😀 😀 😀

Dej vědět, jak si dopadla na utz. Já měla po stimulaci krásné 3 folíky.

nejbe
10. čer 2008

ok, večer přidám pár fotek do alba - v práci na mě teď kolega koukal s vytřeštěnejma očima a dotazem, jestli jsem sežrala želvičku, že takovej pupek jsem ještě minulej týden neměla - no kompliment jak blázen 😀 😀
jinak nohy mi taky trošku otýkaj a v těch vedrech si prstýnky taky musím sundat - ještě že se nám ochladí 😀
Holky, kam plánujete dovču? Mě nic nenapadá a letět se mi nechce. Trošku se bojím, i normálně mi létání nedělá dobře.

luzza
10. čer 2008

kami
ve čtvrtek jdu jen proto,jestli mi nemá zvýšit dávky puregonu...zatím píchám jen 50mg denně...
a na IUI budeme muset do Prahy.. nejsem všeob. pojišťovna..

tak moc držím palečky,aby vám to vyšlo 🙂
budu na tebe myslet!!!
a všechno hlaš!!! 😠
ať vím,co je nového 😎

teddyna
10. čer 2008

ahoj holky,tak jsem taky třicítka neúspěšně se snažíc,klientka CAR.í.myslíte,že bych se mohla přidat k vám do diskuze??

evamik
10. čer 2008

Nejbe, jsem ráda, že mě chápeš - žádný moje kamarádky takový nevolnosti neměly! Do kdy Ti tak trvaly? Já zatím tedy jen hubnu! Zhubla jsem už přes 2 kg, což asi není nejlepší, ale nedokážu s tím nic udělat...
Georgik, no mně dr. v CARu říkal, že pokud je všechno průchodný, tak otěhotním při IUI, a pokud ne, tak bych stejně musela na IVF... Navíc u mě nebylo nic vidět na utz a ani jsem nikdy neměla žádný zánět, aby byla nějaká pp., že mám srůsty...
Teddy, určitě můžeš, i když já už sem moc nechodím! 😉

teddyna
10. čer 2008

taky budu asi víceméně sporadicky.ale aspoň vidím,že neřeším problémy sama at o je nejdůležitější.

luzza
10. čer 2008

teddy
já sem taky moc nechodím,ale asi začnu 😉

dckami
10. čer 2008

Luzz,
co blbneš, proč do Prahy? Tam bys musela až kdyby si jela na IVF, ale IUI ti udělají i v Teplicích, i když nejsi pojištěná u VZP. Já i manžel máme OZP a IUI nám už 3x dělali v Teplicích. Tak se na to zeptej, ale já se na to ptala a problémy nebyly. I kdybychom šli na IVF, tak utz a stimulaci ti kontrolují tady a do Prahy se jede až na odběr vajíček a potom na samotný zákrok. Následné kontroly jsou opět v Teplicích. 😵

Teddy, vítej u nás. Do kterého CARu chodíš, napiš nám něco o sobě, jak dlouho se snažíte a tak. To víš, jsem zvědavé 😀

teddyna
10. čer 2008

dckami-chodím do Fertimedu OL a bojujem rok a půl v CAR a před tím asi půl roku doma.mám za sebou 1.IVF a to neklaplo,pak jsem si zlomila nohu a s tím bojuju taky už rok.takže rok 2007 nepatřil k mým nejštastnějším.ale co nadělám