Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
12. bře 2011

Ahojky holky,tak včera jsem jela za kamarádkou,pohovat si její krásnou dcerušku 5 měsíční,pak jsem byla nakupovat s mamčou, zašly si na véču,vyzvedl nás manžel a pak jsme spolu šli posedět,takže jsem celej včerejšek nemusela myslet na nevydařený cyklus a to bylo moc fajn 😉 Sice jsem ms ještě nedostala,ale už malinko špinim.
@agnes.78 noo,věřim že do června se zadaří,tenhle kolotoč vyšetření bych si moc přála neabsolvovat 😒
@barakara tééda,pěkně jste si nadlábli bříška koukám 🙂 jinak k mudr objednaná nejsem,zajdu tam asi v pátek,až me skončí ms.
@majka12 no jo,letí to,s dětma asi nejvíc,viď 🙂 To se malej narodil v krásnej datum 😉

majka12
12. bře 2011

@lera1 narodil se krásně - 1.4. jsme měli s manželem výročí 15 let co jsme spolu, tak jsme měli hezký dáreček 😉 Já mám navíc narozeniny o deset dní dříve, takže si to brouček vybral pěkně. 😎 😎 Jako těhotenství bylo super a každý den jsem si fakt užívala a nemůžu říct, že by mi to rychle uteklo. Tak akorát. Ale s mimčem to letí neskutečně rychle. Než mi došlo že jsem fakt máma, tak už mu bude rok 😀 😀 😀 A teda večer jsi měla moc fajn a aspoň jsi se rozptýlila 😉

lera1
12. bře 2011

@majka12 tééda,tak to máte měsíc plnej krásných oslav 😉
jj,dneska toho taky máme dost,takže chmurný myšlenky nebudou mít prostor otravovat 😉 manža včera přišel,že prej někde četl že na mužskou plodnost pomáhaj banány a že si bude muset dneka aspoň kilo koupit 😀 kecá,miluje banány a takhle mě balamutí 😀
rada dne"NEMYSLET NA TO" 😀 😀 tuhle radu miluju,včera jsem jí zase slyšela,ty lidi fakt nejsou normální!Chci vidět tu,která si přála miminko,ale nemyslela na to!Už z toho rostu 😠 😀

majka12
12. bře 2011

@lera1 vlastně oslava bude jen jedna a to Maxíkovo a ostatní jdou stranou. 😅 Nějak nám už nepřijdou důležitý od tý doby co máme Maxe. 😅 Na mužskou plodnost je prý dobrý zinek a vitamín E, ale banány taky určitě neuškodí 😅 😅 A nemyslet na to je rada nr. 1 😝 😝 😝 Nejvíc nejdebilnější rada na světě. Když si strašně přeješ nové auto, tak na to taky nekašleš že jo. 😔 😝 Jako psychika je sviňa, to zase jo, ale spíš člověk musí v sobě najít cestu, jak ty nezdary přijmout a nehroutit se z toho, ale určitě ne nemyslet na to. 😔

lera1
12. bře 2011

@majka12 jen si svoje narozeniny taky pěkně oslav a nezapomínej na sebe 😉 Ale je jasný,že narozeniny Maxíka budou velkolepý!!! 😀
jj,psychika je sviňa,proto jsem ráda,že jsem v klidu(jen ten 1 den když dorazí ms tak to obulim,ale pak už je zase klid),manža taky a prostě oba víme,že dřív nebo pozdějc mimi mít budem,jen je tajemství,jak 😀 ale já doufám,že přirozeně bez doktorů 😉 a vitamín E mě pro manžu napsal doktor,takže manža říkal,že ho začne dlabat 🙂

majka12
12. bře 2011

@lera1 já už pár let slavím v den narozenin jen s manželem ( uděláme si hezký den jen ve dvou) a pak dělám zahradní párty v červnu. 😀 😀 Letos jsem myslela, že bychom zašli s manžou na véču, ale nemáme hlídání, takže z toho nic nebude. 😔 Navíc bychom museli pospíchat, tak to necháme na jindy. Od tý doby co se malej narodil jsme nikde nebyli sami. 😝 Jenža M. s jídlem zlobí a prakticky není nikdo jiný schopný ho nakrmit lžičkou než já a navíc ještě kojím, takže to máme časově dost omezený. 😔 😅

barakara
12. bře 2011

ahoj holky, vcera sme meli rozluckovej vecirek s kolgyni z prace odchazi pryc, takze sem dnes mirne spolecensky unavena. Ale jak rika lera taky mi to pomohlo se dostat na jine myslenky. Jinak ms se rozjela vcera v plnem proudu 😠 no des bes i kdyz sem to cekala a jo taky sem se objednala na akupunkturu. Nebyla ste nahodou nektera?

@lera1 s tema bananama je to vtipny, mam doma podobnyho opicaka laduje se bananama v jednom kuse, ale jestli to pomaha na plodnost ti nereknu...nam asi ne🙂

@majka12 koukam, ze ste s manzelem spolu taky hodne dlouho.

majka12
13. bře 2011

@barakara ono to chce se jednou za čas odvázat 😉 No s manžou jsme spolu tísíc let 😀 😀 A vy? Na akupunkuře jsem nebyla, takže nevím co čekat. 😨

lera1
13. bře 2011

Ahojky holky 😉
tak společensky unavená jsem dneska já 😀 manžílek ještě spí,pěkne jsme si dali včera do zobáčku a Lemonda už dlouho nechci zase vidět 😀

@barakara takže si to potvora neodpustila a stejně se vetřela,jo!!! 😠 hnusná mrcha je to!!!!Ale příští měsíc jí dáme co proto,neboj!!! 😎
já furt nic,jen špinim,takže se mě to prodlužuje,fakt na budku!!
Akupunkturu?Ty jo,tak pak dej vedet co a jak 😉 já přemejšlim o cviceni podle p.Mojžíšové.

barakara
13. bře 2011

tak dneska tady je ultrahnusne, takze se povaluju jeste v posteli 🙂
@majka12 no my asi 12 😀 ja to prestala pocitat, ale z toho sem byla dva roky v ciczine sama a pak sem studovala v jinym meste a pak i pracovala, takze se to neda asi tak brat. Doopravdy spolu bydlime az ted posledni tri roky a je to super.

@lera1 treba to spineni neznamena prichod ms.
A co to je Lemond? Ja sem mela jen par sklenicek bilyho, aby mi nebylo blbe druhej den, mam posledni dva roky desny kocoviny a druhej den sem nepouzitelna.

lera1
13. bře 2011

@barakara Lemond je od Becherovky,ale takovej sladkej lepták 🙂 no,já zase čim sem starší tak mě stačí málo a jsem na šrot,tak si musim dávat bacha 🙂
holka,zní to pěkně,ale podle čípku to je jasnačka,spíš mě štve,že to mám tak rozházený 🙄

barakara
13. bře 2011

@lera1 aha tak to jo...leptak🙂
jo to znam ja min mesic mela cyklus 36 dni a ted 29, taky me to rpijde nejaky divny vzdy sem mela 30-31 a ted takhle. Prikladam to stresum v praci, travim tam az moc casu a je to fakt stresujici prostredi i kdyz to tam mam urcitym zpusobem rada. Musim zvolnit.
No ale ted me dostala dalsi zprava, sli sme s manzelem do kavarny a procitam si mejly, prisel mi jeden od my nej kamosky a ejhle je podruhe tehotna! Super zprava, ale ve spatnou dobu pro me. Manzel se na me hned vrhnul, ze to moc resim a prozivam, tak ja nevim holky, co jinyho uz mam delat, opravdu se snazim na to nemyslet a brat to sportovne, ale asi je to na me moc videt.
Jdu si presazovat kytky, ale zas nakouknu.

lera1
13. bře 2011

@barakara já se v tom svym cyklu taky nevyznám.Špinim už docela dost,takže večer,nebo zítra je taky 100%.Ale s tím jsem počítala,takže jsem v klidu.No jo,to je jak můj manžel 😀 přesně jeho slova,když jsem mu oznamovala,že je sestřenka těhotná a dodala jsem-další těhulka,tak mě taky řekl,že to moc řešim a prožívám 🙂 No,tak co,mimi si přejem a to prožívání a myslení na to k tomu patří.Příští cyklus bude určitě pro nás ten pravej 😉

barakara
13. bře 2011

@lera1 no to je trefny, nejradsi to s nima vubec neresit at maj pocit, ze je to vsechno prirozeny, ale nejlepsi je kdyz se on zmini, ze uz nam to trva nejak dlouho, tak to musim soucitne prikyvovat a bejt smutna s nim🙂
Doufam, ze mas pravdu s tim rpistim mesicem, dobry je, ze mame ty cykly skoro stejne 🙂

lucija
13. bře 2011

Ahoj holky, můžu taky za váma i když už dítě mám? 😅

lera1
14. bře 2011

@lucija ahojky,no jasně,přidej se k nám,majka 12 už má taky Maxíka 😉 vítej 😉

majka12
14. bře 2011

Ahojky, 🙂

mě taky přišlo, že manža nevěděl co chce. Nejdřív to bylo takové nadšení a byl hrozně pozitivní a že to vyjde další měsíc a dobrý. Po půl roce asi už já začal být nervní a u manži to nadšení odpadlo a naopak to bylo tak jako neřeš to, jednou to vyjde, ale jednou za čas si povzdechnul kdy už to bude. No a když já se hodila do klidu, že to teda nebudeme hrotit, tak to chtěl strašně řešit a naopak on pak propadal zoufalství a já byla v klidu 😅 😅
@lucija však já už taky roubíře mám 😉

lera1
14. bře 2011

@barakara to teda jo,příští měsíc budem aspoň nervovat spolu 😀 přemejšlim,že když už mám ten nový teploměr,že teda začnu tenhle měsíc měřit(mám jeden dotaz,měří se teplota hned od 1DC,tzn už při ms? 😅 )jinak já už špinim fakt dost,ale furt to není krev a někde jsem četla že 1DC se počítá až když je ms opravdu krvavá,takže já minulý měsíc měla ms jen dva dny protože jsem 2 dny před a den potom jen špinila a to jsem normálně mívala ms 5-6 dní.Jsem z toho jelen,asi budu muset za mudr pro radu 🙂

lera1
14. bře 2011

@majka12 no jo,chlapi jsou jak počasí 😀 já jsem ráda,že manža je takovej klidas,kdyby nebyl bylo by to na psychiku děsnej nápor.Ten jeho nadhled a pohoda,že to určitě brzo vyjde mě uklidňuje.Snad má pravdua chce to opravdu jen čas. 🙂

majka12
14. bře 2011

@lera1 stačí začít měřit po ms 😉 A se špiněním nevím 😕 Já jedu "naplno" hned od začátku 😅

lera1
14. bře 2011

@majka12 no,mám to pěkně rozházený.Nebýt čípku,žila bych v ňáký naději,ale takhle mám jistotu,jen mě štve,že v tom mám hokej 😠 koukala jsem na ovul testy clear blue(já sice ovulku podle hlenu poznám,ale jak to mám ted rozházený,láká mě vyskoušet,jestli moje tělo nekecá a fakt je můj odhat ovulky správný 🙂 )tak si to ještě nechám projít hlavou.

majka12
14. bře 2011

@lera1 taky jsem používala ovu testy, ale jak jsem to měla celý rozházený, tak jsem se v tom vůbec nevyznala 😅 Na ověření je to super, ovšem ta cena 😕 Já tenkrát sehnala někde asi 10 testů za 140,-Kč, tak jsem testovala jak blázen 😅

majka12
14. bře 2011

@lera1 pro mě byl super a naprosto ověřený ukazatel čípek a teplota 😉 Ale chtělo to pár cyklů. abych se v tom vyznala. Teď už mi stačí jenom podle čípku a podle takový specifický bolesti že je ovu a jenom si tak tři dny kolem ovu měřím teplotu a poznám kdy proběhla ovu 😎 😎 Po porodu mám totiž ovu hodně bolestivou, ale zase o ms skoro nevím 😅 No a po ovu už ani neměřím, protože luterální fázi mám 12 dní, takže vím kdy čekat tu rudou mrchu. 😝

lera1
14. bře 2011

@majka12 jj,já temahle levnýma testila v říjnu a vše souhlasilo,takže možná zase hupsnu po těch obyč za pár kaček 😉

lera1
14. bře 2011

@majka12 jj,na čípek už jsem taky mistr 😀 a ovu poznám hl.podle hlenu.A hlavně jsem to měla do prosince vše jak hodinky a od ledna se mě to rozházelo 😒

majka12
14. bře 2011

@lera1 já myslím, že ty levný fakt stačí. Stejně jako levný těhu testy 😔 To je divný, že se ti to rozházelo z ničehož nic 😕 Tak se to třebas zase srovná samo. Anebo nejlépe už to nebudeš muset zkoumat. 😉

majka12
14. bře 2011

@lera1 já ten čípek nemám jak z učebnice, ale podle hlenu taky poznám 😉

lera1
14. bře 2011

@majka12 no já jsem měla v lednu 2 pozitivní testy,pár příznaků,čipek ukázkovej na těhu a pak stejně ms dorazila,četla jsem tady že to asi bylo těhu,ale ms byla silnější a vyhrála a od té doby to mám rozházený 😒

majka12
14. bře 2011

@lera1 hm, tak to mohlo být opravdu tím 😔 Musím letět, brouček se vzbudil. 😉

barakara
14. bře 2011

@lera1 takze des na mereni jo? No zacni az pozdeji klido pres ms to stejne nema smysl. Ja zacinam az tak patej den.
S tema ovulacnima testama je to presne jak rikate ja si poridila ty Clear Blue..strasne drahy a nic me neukazaly, tak sem koupila levnejsi, ty uz to nejak ukazaly, protoze sem vedela kdy je mam delat, ale stejne to spis poznam lip dle ty teploty.
Holky vy ste koukam uplny cipkovy mistrne!🙂 ja sem teda s timhle dost pozadu.