Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
26. dub 2011

@lucija jj,ale já zase když to na mě přijde,tak to rači ze sebe vypustim,protože hromadit to v sobě,to bych pak neměla čistou hlavu a ta je ve snažení o mimi základem 😉 takže prostě pokud přijde nával smutku,tak šup s nim ven a pak je stejně jako po bouřce krásně čistej a voňavej vzduch 🙂 snad máš pravdu a půjde to te´d opravdu jako po másle 🙂

barakara
26. dub 2011

teda vy ste toho zase naskrabali! 🙂
jinak diky za gratulace predam dal 😉

@lera1 nesmutni, ted uz mame vsechny suverene naslapnuto tim spravnym smerem, cejtim to v kostech....i kdyz manzel dnes vyhlasil embargo, ze se mu udelala vyrazka po holeni, ze teda sex nebude....ja bych ho fakt klepla a to mam dnes nebo zitra ovulku!!takze tenhle mesic tomu fakt nedavam moc nadeji, nejdriv sme cekali na spermiogram, pak byla nemoc a ted zas nejaka vyrazka, me z toho voklepne.
jinak ja sem dostala panaka Baileys tak si tu smakuju.

lera1
27. dub 2011

Bré ráno 😉
@barakara jj,už je dobře,to byla fakt jen přeháňka 🙂 no já ovulku na sobě momentálně nepoznám,doktor říkal ať teď nic nezkoumám a nezjišťuju,jen si užívám,tak to tak dělám a počítám s tím,že tenhle měsíc to stejně ani nemá šanci vyjít,páč ten prolaktin se mě ze dne na den nesníží a jestli mě brání v ovuli,tak pak je to tenhle měsíc opravdu pasé.Takže neřešim a soustředim se na červen 🙂 jen ty blbý depky musim občas zahnat 🙂 ale důležitý je,že máme zdravý chlapy!!! 😉 mňam Baileys!!!To mám taky ráda 😉 vyrážka dneska zmizí a šup na to 😉

lucija
27. dub 2011

@lera1 Já se zkusím už soustředit na květen, ale taky tomu moc nedávám, tož uvidíme 😉 Holky, ale stejně to cítím v kostech, že do konce léta už budeme v tom všechny 😉 Přes léto není moc času nad tím přemýšlet, furt je člověk někde v tahu, na sluníčko, furt se něco děje, takže to by bylo aby nebylo 😉 😀

lera1
27. dub 2011

@lucija jj,souhlasim,do léta se nám určitě všem zadaří 😉 plánujem,že s manžou na dovču pojedem nějakou last minute,páč objednat zájezd a pak ho kvůli případnýmu těhu rušit,to by se vůbec nevyplatilo.Navíc od 1.července mám 2 měsíce prázdnin,tak si tohle léto chci opravdu užit,páč to bude (doufám )poslední léto bez mimča,takže se fakt těšim a snad se opravdu zadaří 😉 Ale i já(a to už jsem třetí)cejtim v kostech,že letošní léto budem všechny těhulkovat!!! 😀

lucija
27. dub 2011

@lera1 To je víc než jasný 😉
Hele poslední prázdniny bez prcka...věř mi, že pak nebudeš chápat, jak jsi mohla trávit jakýkoliv čas bez dítěte...bude Ti to připadat jako doba bez smyslu 🙂 Je to zvláštní, ale já když si představím dobu před Šímou, tak nechápu co jsem pořád dělala 😕

lera1
27. dub 2011

@lucija jj,to Ti věřim,těšim se,že příští léto už Ti budu naprosto rozumět 🙂 .Teď je pro mě nejsmysluplnější manža a až se rozrostem ještě o jednoho človíčka bude to mega smysluplný 😀 ale teď jsme tady zatím jeden pro druhého,tak si to užíváme a to i po 8,5letech,což je krásný 😉

lucija
27. dub 2011

@lera1 Tak to je krásný 😵

barakara
27. dub 2011

Ahojte krafaliny!
tak ja necekam na nic a soustredim se na duben 😉
koukam tu ted na vysledky toho spermia a manzel ma malou oligozoospermia to je nizsi pocet spermii v jednom ml, ale jinak vsechny ostatni hodnoty sou vzorny.
Tak tim se myslim vysvetluje nas problem, muj prolaktin a jeho sperm density a da nam to skoro rok snazeni.

@lera1 a ty myslis ze ovulaci vubec nemas? zjistovali ti to u doktora?

lera1
27. dub 2011

@barakara no já myslim,že ne,protože dřív jsem jí na sobě poznala bez problémů a teď jsou všechny příznaky na prd,nebo každej jindy atd.Za měsíc a půj jdu na kontrolní testy na ten prolaktin,takže pak rovnou budu chodit na utz kvůli ovu.Ale podle doktora,podle BT ovuli ted asi nemám a je to tím prolaktinem.takže snad se ta hladina brzo srovná 😉 to je dobře,že na nic nečekáš a pěkně to ted v ovulce rozjeďte 😉

daasenka85
28. dub 2011

@lera1 ahoj, sice sem úplně nepatřím, protože mi je 26, ale chci Tě uklidnit, že jsem ovu příznaky dříve (před užíváním antikoncepce-tudíž do nějakých 17ti) vždy spolehlivě poznala - cca v půlce cyklu mě den až dva bolelo v podbřišku hůř než při menzes, někdy se to projevilo skoro jako slepák, úplné křeče. Po vysazení antikoncepce jsem víc jak půl roku neměla MS (takže ovu asi fakt nic), jenže teď po víc jak roce, i když se mi cyklus srovnal, už žádné příznaky necítím, přičemž jsem prodělala zamlklé těhu, což je sice do jiné diskuze a taky to zrovna není vzorový případ, nicméně ovu očividně byla.. Samozřejmě záleží, co Ti řekne doktor, pokud máš problémy s tím prolaktinem. Všem tu moc přeji, abyste se konečně dočkali miminek. Sama už chci dítě přes 5 let, takže vím, jaké to je dlouho toužit po dítěti, ale nešlo to z důvodu studia a partnera, který se necítil..

lera1
28. dub 2011

@daasenka85 ahojky,jj,je možný,že ovu probíhá,jen už jí prostě necítím tak jako min.rok.Já dobrala HA po 13 letech v prosinci 09 a snažit s manžou jsme se začli až v červenci 2010 a do ledna 2011 jsem měla ovu ukázkovou,no a teď mě dělá neplechu asi ten prolaktin,tak snad se to brzo srovná 😉 I Tobě přeju,aby jsi se brzo dočkala miminka,třeba se nakonec sejdem na společné diskuzy jako těhulky 😉

lera1
28. dub 2011

ahojky holky,tak dneska mě bylo zase po práškách malinko blivno,ale po zajedení ok a pěkně mě od rána pobolívá pravý vaječník,tak nevim,co to moje tělo na mě zase zkouší 😀 dneska jsem 15DC,tak zhruba za dalších 15 dní už zase budu čekat ms,toto letí,to je mazec 🙂

lera1
28. dub 2011

dneska si tu píšu sama,ale nevadí,stejně už mastim do práce 😀 ale právě čtu na netu,že větší a plnější ňadra jsou známkou plodnosti-podle amerických biologů 🙂 budu jim tam asi muset napsat,že jsem vyjímka 😀

lucija
28. dub 2011

@lera1 v tom případě je to u mě jasný 😀 😀 😀

barakara
28. dub 2011

No u me je to taky jasny🙂
Tak holky ja se prave vracim s celodenniho jednani v Bruselu, sem uplane vystavena. Vecer jdeme na veceri a zitra v osm rano trada smer Skotsko. Uz se desne tesim, budem pryc 4 dny tak moc nekecejte at pak nejsem mimo.

Jinak ovulka probehla pred dvema dny, ale snazeni se rovna temer nule tento mesic takze to taky mirim na kveten.

lera1
29. dub 2011

@barakara tak si to tam krásně užijte,načerpej sílu a energii a i když ovu proběhla,stejně to nevzdávejte,zázraky se dějí,moje kamarádka otěhotněla den po ms a má krásnou 5měsíční holčičku 😉 no a kdyby nic,květen je taky krásnej měsíc na otěhotnění,ne? 😉

majka12
30. dub 2011

Ahojky 🙂
celý týden jsem neměla čas ani chuť na PC. Trápila mě střevní chřipka a do toho byl manžel každý den do večera v práci a byla jsem na všechno sama. 😖 😔 Prostě když se daří, tak se daří. 😔

lera1
2. kvě 2011

Ahooooj 🙂
@majka12 chřipka už pryč?A jaký byl víkend?
@barakara co vy?Jak jste si užili na dovče?
my jsme celý víkend slavili(troje narozeniny)takže mám zase co tenhle víkend shazovat 😀

majka12
2. kvě 2011

@lera1 ahojky, naštěstí už jo. 😎 😔 My jsme byli o víkendu akční. V sobotu jsme byli celý den pryč, nejdřív na výletě a potom na čarodějnicích a večer jsme ještě grilovali 😅 A neděle byla o odpočívání 😎 Moje mamka si odpoledne vzala Maxíka a já jsem nedělala nic, jenom odpočívala po tom náročným týdnu. 😉

Teď jsem už napnutá, páč 4. má dorazit ms, tak uvidíme. 😔

lera1
2. kvě 2011

@majka12 takže taky jste měli fajnvíkend,to je mooc dobře 😉 pááni,tak to bude teď napnutý období 🙂 zase máš dobrý,že Ti to chodí jak hodinky,tak se zbytečně dlouho netrápíš,ale já myslim,že tobě 4.už žádná ms nepřijde a budeš první co to tu odstartuje!!! 😵 budu moc držet palečky 😉

barakara
2. kvě 2011

Ahoj holky! Tak sme se pred chvili vratili, bylo to uzasny. Na mini dovce probehlo na seprvni vyroci svatby...takze byla romantika. Byli sme tam velka skupinka kamaradu, takze obcas zmatek kam s pojede a co se bude delat, ale jinak super. V nedeli sme byli na opici draze...to byla legrace, lana, mostky seskoky dolu atak. Akorat nam na dalnici vletel docela velkej sutr do predniho skla, docela velka prasklina. A auto bylo z pujcovny a predni sklo sme nepojistili tak se ted manzel strachuje, ze to bude drahy.
Ja sem ted jakykoliv snazeni vyplna z hlavy a sem za to rada. Zejtra uz ale do prace a to na to se netesim, budu tpho mit hodne.

@majka12 drzim palce at to vyjde!!
@lera1 troje narozky jo?! to si musela bejt permanentne v lihu 😀

lera1
2. kvě 2011

@barakara to je supr,že jste si to tak báječně užili 😎 😀
koukám,že mě už znáš 😀 ale tentokrát díky těm práškům se fakt dost v alkoholu držim,takže jsem nejen byla střízlivá,ale i se vše vyjímečně pamatuju 😀

majka12
3. kvě 2011

Ahoj holky,

tak bacil se mě nepustil a vypadá to, že se mě nepustí dalších 8 měsíců 😅 😀 😀 😀

lera1
3. kvě 2011

@majka12 fááákt????No supééééééééééééér 😀 😀 a testila jsi? 😵 😀 já to říkala,založím si věšteckou poradnu 😀

lucija
3. kvě 2011

@majka12 no nekecééééééééééj 😀 Gratulujůůůůůů, chci podrobnosti, honem!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jinak ahoj holky 😵 Teda na to že chčije mám teď hubu od ucha k uchu, to jsou krásný zprávy po ránu 😵 Tak nenapínej a piš podrobnosti 😉
Jinak výkendy jste si koukám užily všechny 🙂 Já od včera beru ten Clostil tož jsu zvědavá 🙂
Ale hned to vypadá nadějněji, když tady máme odstartováno 😵

lera1
3. kvě 2011

@lucija to teda joo,už tu potřebujem někoho,kdo to tu rozjede 😀
@majka12 nenapínej a piš,jsem taky strašně zvědavá 😀

lucija
3. kvě 2011

@lera1 už nepotřebujeme, už máme 😵 Já vám říkám, že do léta to dáme všechny 😉 Jen doufám, že nebudu poslední...takže dámy, sjedenotit se a my zbytek pěkně v jednom měsíci, ja? No jen pro to, aby některé nebylo líto 😉

majka12
3. kvě 2011

@lucija
@lera1 pdrobnosti žádný ještě nejsou 😀 😀 Včera mě odpoledne tak podezřele známě bolely prsa a ráno byla teplota pořád 37,4, tak jsem zkusila test a jsou tam // 😵 😵 😵 Zatím jsem z toho dost překvapená, páč to vyšlo de facto na poprvé a to jsem opravdu nečekala. 😖 Příští týden mám naklusat k doktorce. 😉

lucija
3. kvě 2011

@majka12 super, tak držím palečky ať je všechno v pořádku 😵 To je tak pozitivní 😀