Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
9. kvě 2011

@beritek přesně tak 😀 a rada hned po tom"Tak dělej nějakej koníček,nebo sport"kua v práci mám tance až nad hlavu,doma cyklotrenažer,chodim na mega výlety se psem a krom toho všeho mám plno zájmů,který mě bavěj!oni si snad ti chytráci myslej,že sedim doma na zadku a čumim na obrázek kočárku nebo co 😠

beritek
9. kvě 2011

@lera1 Hele, ale to není špatný nápad! To teď budu TVRDIT, že dělám.... Možná to ještě vyšperkuju tím, že přeskládávám věci na miminko... (Žádný nemám, ale kdo to ví?! 🙂) ). Snad je to tak vyšokuje, že bude klid! 🙂))

lucija
9. kvě 2011

@beritek
@lera1 no dámy, vy zas perlíte 😀 😀 😀 Taktéž miluji rady hlavně mamin které otěhotněly první měsíc, tak mi plné euforie radí ,,nesmíš na to myslet a ono to přijde! 😠 😠 😠 😠 Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! To jsem i protivná, když mi tohle někdo řekne 😠

barakara
9. kvě 2011

@lera1 cekam ji kazdym dnem kacenu jednu pitomou😀
no jo segedynek a pivo bylo super.
@beritek tyjo to je alchymie....no to aby si clovek zacal ty veci pomalu psat.

barakara
9. kvě 2011

@beritek skoro si kupovala kocarek 😀 tak to me pobavilo. To se nedivim, ja bych si taky predstavovala kdyz to nekdo do me da strikackou tak vi kam miri😀
no s tim prolaktinem to asi neni zadnej mega problem. Drzim place treba to zrovna vyjde.

@lucija jj ta je nejlepsi, kdyz to slysim zjezej se mi chlupy na zadech... 🙂
ja se pro jistotu nikomu moc nesveruju, nevim moc co bych povidala....a prave bych asi neunesla tyhle chytry rady.

lera1
9. kvě 2011

hola ho,tak jsem doma z roboty,dneska mě to bavilo,tak jsem si pěkně trsla,ale teď jsem tak unavená,že udělám véču a leháro na gauči vedle hafina abudu fandit našim hokejistům v leže 😀
@barakara no tak super!!!ještě nedorazila,tak furt naděje velká 😉 já už budu kolem 12.5. špinit,tak to mám za pár.Dneska jsem nafouklá jak balon,takže možná nakonec přijde ms i dřív.No u ní nikdy nevim,co můžu čekat 😀
@beritek 😀 jj,jasně chce to na ty chytrý hlavy nějakou vtipnou odpověd.A až se mě zas někdo zeptá"A vám to nejde?"řeknu"Proč?Chceš zaskočit?" 😀 aspoň si z toho děláme švandu.Byly chvíle,kdy mě to dost bolelo.

beritek
9. kvě 2011

@lucia @lera1 No prááávě. Od teď, až se někdo zeptá, nebo "dobře poradí", nasadím prázdný pohled a zeptám se:"To jako myslíš, že bych neměla po večerech koukat na kočárek? A co to oblečeníčko (zdrobnělina nutná!!!) - to bych taky neměla přežehlovat? No, to nevím...Vážně?" 🙂 Ať si všichni trhnou! 🙂

lucija
9. kvě 2011

@beritek regulérní magor 😀 😀 😀 😀 Výborný...že bych s tím taky začla? 😀 Ale nás se moc nikdo neptá, asi mám kolem sebe samé taktní lidi. I když občas...někdo...no nic, taky se pobavím 😀 😀 😀 ,,myslíš, že bych ten koupený kočárek neměla mít v obýváku? 😕 Mám ho dát aspoň do sklepa? 😕 😀 😀 😀 😀

beritek
9. kvě 2011

@lucia Já už se na to začínám téměř těšit... 😀 U nás to vědí kamarádi (někteří), babička (jo, občas udělám i velkou chybu 🙂 ) a pár kamarádů tuší... Manželovi rodiče asi tuší, ale ještě jsem nějak nezvládla uvolnit embargo na informace směrem k nim. Tam se právě obávám mnoha "dobrých rad" a své reakce na ně... A navíc je manžel z maloměsta, my se tam časem budeme stěhovat-a představa, jak to tam ví každý, mě nějak neláká... 🙂

lera1
9. kvě 2011

to já si někdy přijdu,že mluvim mongolsky,např.byli jsme o vík.na obědě u tchýňky a pozvala nás s babičkou(její maminkou)na oběd,ví,že nejím maso(už mrtě dlouho,ani ryby),udělaj kuřecí placky,tak říkám,že si dám jen kaši a oni ne mě"Ale kuřecí můžeš,to je dietní"vrrrrrrr 😠

beritek
9. kvě 2011

@lera1 😀 já to mám z obou stran. (Babi i maželovi rodiče). Ale je zase pravda, že já toho nejím hodně... Doma se tradovalo, že když jsem hodně malá po 5 vyzvracela puding, maminka to vzdala. Babi nikoliv-ta mě nechávala zvracet ještě na základní škole... 🙂

lera1
10. kvě 2011

dobré ráno 🙂
@beritek noo,koukám,že jsi si taky užila...a konkrétně puding,to se mě dělá blbě jen při tom slovu,mě ho nutila jedna fajn úča ve školce,tak jsem ho pak zpátky stejně vrátila do mističky 😝 ,mamča jí pak sprdla a měla jsem pokoj,dodnes ho nemůžu ani cejtit 😖
ach jo,za chvíli mažu do práce 🙄 aspoň že krásně svítí sluníčko 😉

zajda007
10. kvě 2011

Dobré ráno všem, nemáte někdo návod, jak splodit dítě během 14 denní dovolené V Chorvatsku? Dobrá blbost, co? Ale já už několi let tvrdím, že to tak prostě jednou bude 😀
po přečtení pár témat na MK, jsem definitivně zblbla 😀 Pořídila jsem listovku a přihodil na Aukru na ovu test 😝

lera1
10. kvě 2011

@zajda007 jediný návod je pořád se milovat a milovat a milovat 😀 strefit se do ovu a mít štěstí 😉 vítej v partě,zblblý jsme tu všichni 😀 listovku baštim už od prosince 09 a ovu testů už jsem taky hodně počůrala 😀

beritek
10. kvě 2011

@zajda007 Když už jsme u „zblbnutí“, tak jsem nedávno někde četla (www.neplodnost.org), že až 50% lidí nezvládá přeměnit kyselinu listovou na to, co doopravdy potřebuje. Kromě těhotenství se to nikdy nepozná, takže to většina lidí neví. Řešením je údajně Femibion 800, kde je částečně listovka a částečně už právě o, co z listovky vyrábí tělo. (Stojí to asi 250,-Kč na 30 dní). Netuším, co je na tom pravdy… (Ale už to mám doma..🙂 ).
Hezké slunečné ráno! 🙂

barakara
10. kvě 2011

Dobre rano vsem!
fuuuj zazitky s dojidani jidla ve skolni jidelne...to me mrazi jeste ted, jak do me ucitelky rvali tlusty maso blee
@lera1 at to v praci utika ja za chvili taky mastim

@zajda007 na to nepotrebujes navod to pude samo!
hele jeste si porid sperm friendly lubricant 😀 ...koupila sem si ho o vikendu a ocekavam velky vysledky, ma to prej nejak pritahnout ty spermie a navest je tim spravnym smerem
a prasky sem poridila pro me a pro nej je to nejaky combi baleni s hromadou vitaminu

majka12
10. kvě 2011

@beritek no jo, to by jsi asi neměla pozitivní testy 😔 U mě laparka odhalila nádor na jednom vaječníku. 😔 Tak ho ufilkli a byl klid. 😉

zajda007
10. kvě 2011

Si tak říkám, jestli není lepší tomu nechat aspoň ze začátku volný průběh 😉

majka12
10. kvě 2011

@zajda007 tak jestli jste na začátku, tak se určitě na všechny metody vyprdni 😉 😵

barakara
10. kvě 2011

Tak me se dneska udelal obrovskej opar na puse, poprvy v zivote a strasne to boli. MS stale neprisla, tak netrpelive cekam.

@majka12 ahoj! jak pokracuje tehotneni a kdypak jdes k doktorovi?

lera1
10. kvě 2011

hola hoj,práce je za mnou 😉
@barakara ty br'do,zase nějaká novinka 😀 koukala jsem na netu a u nás maj něco podobnýho

lera1
10. kvě 2011

http://www.lekarna.cz/yes-baby-lubrikacni-syste...
jinak já už začínám nezvykle brzo špinit(teda špinění to ještě neni úplný,ale i tak už to začíná)a to jsem dneska teprave 27DC(normálně to u mě propuká až 31-33DC)nu,tak opět mě moje tělo nezklamalo a šije na mě nějakou kulišárnu 🙂

barakara
10. kvě 2011

@lera1 teda to vypada pekne jak nejaky chrastitka pro deti 😀
takhle brzo jo? ja ani nevim kdy to mam cekat, ale tak spis nejak tusim, mam to desne rozhazeny.

lera1
10. kvě 2011

@barakara no jo,je to roztomilý 😀
možná se cyklus srovná na 28DC díky těm práškům a nebo prostě zase moje tělo blbne 😅

barakara
10. kvě 2011

@lera1 to by bylo dobry! to bych ti prala a me taky, abysme mely krasny 28denni cykly 😀 a kdy des na kontrolu? Budou ti delat dalsi krevni testy?

lera1
10. kvě 2011

@barakara jj,na další krevní testy,jdu v polovině června 🙂 ještě mě doktor doporučil tyhle tampony(já normálně tampony nerada a doktor mě říkal,že když trpim výtokama,jsou lepší vložky,ale tyhle,že mám prý zkusit,že naopak pomáhaj 😉
http://www.ellen-tampony.cz/index2.html

lera1
10. kvě 2011

@barakara já už bych nám hlavně přála těhu 😀

barakara
10. kvě 2011

@lera1 tyjo ty mas vychytavky, tak ty nakoupim az pojedu priste do Cech, tady nesezenu ani normalni ob 😀
no jo tak tehu nam taky preju uz si to zaslouzime!

lera1
10. kvě 2011

@barakara že jo 😀 jako manžel je fakt najednou úplně nakopnutej,jako kdyby najednou dozrál,spadl ze stromu a řekl"Už jsem připravenej splodit díte a zasadit strom" 😀 dneska si na nohu pod prsty nakreslil červený srdíčko s L+T (naše iniciály) a blbnul tady jak zamilovanej puberťák 😀 já měla dneska den,že sem na dětí pořád zívala a chtěla usnout za každou cenu,ale manžel a jeho vtípky mě tak rozesmáli,že jsem jak rybička 😀 a dala jsem si vínko,ms je na cestě,tak ať mě není do breku...

lucija
10. kvě 2011

Nazdárek 🙂
Tak těhu si přejeme snad všechny a všem 😉 😵 Koukám, že řešíte tampony....a co takhle menstruační kalíšek? 😉