Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

svatule
11. črc 2011

@lera1

@beritek díky za přivítání, moc držím pěsti, at se vše povede, jak má.

majka12
11. črc 2011

@lera1 děkuji za optání 😉 Vypadá to, že zvracení ustupuje a špatně mi bývá málokdy 😵 Nemít panděro a spavou nemoc, tak o těhu ani nevím 😀 😀 😀

svatule
11. črc 2011

@majka12 tak doufám, že taky budeme m ít děti tak rychle po sobě, sice to asi bude záhul...ale vše se dá zvládnout 😎

lera1
12. črc 2011

@barakara co je s Tebou?Si necháváš dobrý zprávy jen pro sebe,co?My jsem zvědavý a hlavně Ti moc držíme palce 😉 Tak šup,nenapínej nás 😉

barakara
12. črc 2011

@lera1 ahoj!
zrovna ted sem sla psat...
tak holky moc omlouvam za absenci, ale mam desny boje a nervy. Vubec nechapu co se deje mam tri testy behem tri dnu, ranni moc a sou s viditelnou carkou, ale bohuzel se mi zda ze zase spis slabne nez sili. Mam nervy na dranc a modlim se aby se to nejak rozjelo, ale zatim to nevypada dobre.

moc se omlouvam nedocitala sem zpetne, ale jdu na to!

majka12
12. črc 2011

@barakara držím palce, ať je to dobré 😔 Podruhý se to snad opakovat nebude. Tak HCG prý stoupá co 2-4 dny a já taky měla silné až dost pozdě, tak to třeba taky tak budeš mít 😔 To jsou nervy zase co?

barakara
12. črc 2011

@majka12 dekuju moc.
No ja vubec nevim co si mam myslet, zmoulame s manzelem ty tri testy a stale je porovnavame 🙂
budu zkouset dal teda pokud to driv nedostanu....nervy sou to hrozny.

lera1
12. črc 2011

@barakara holka,teda koukám,že to máš taky pěkně nervový,ale neboj,teď to určitě vyjde!!!Musí!!!To přece nejde aby se situace opakovala!Důležitý je,že otěhotnět umíte,tak teď už jen aby se bublinka udržela!Držim palečky na maximum! 😉

majka12
12. črc 2011

@barakara a kdy jsi to měla dostat? A co vyfotit a hodit sem fotku? 😕

barakara
12. črc 2011

@lera1
@majka12 holky ste zlaticka, dekuju moc.
mno mam to asi dostat az zitra pokud pocitam cyklus 29 dni coz je minimum.
me mate to ze carka se objevila uz 10dpo takovej malej smrnc ale od te doby zesilila ale ted tri dny po sobe nic moc a dneska me prijde ze zeslabla a to sem asi cca 14-15dpo. Fotit sem to zkousela ale mame mizernej fotak a ani to nezaostri.

lera1
12. črc 2011

@barakara a zkoušela jsi BT nebo čípek?Já myslim,že naděje je pořád velká!!!Třeba si dá říct a už zítra budou dálnice 😉

barakara
12. črc 2011

@lera1 BT sem merila a taky to neni zadna slava. V cipkovi se nevyznam.
uvidim asi zitra, jen aby uz aby to bylo, tohle me fakt nici.

lera1
12. črc 2011

@barakara no čípek by měl být tvrdej dlouhej a zavřenej,ale jestli se v tom neorientuješ,tak to je asi fakt zbytečný...holka zlatá,ty nervy to je děs,u mě teda bylo pořád bílo,takže mě to bylo tak nějak jasný,ale stejně mě to v pátek tak položilo,ža jsem takhle na dně z ms ještě nebyla.Teď už je mě zase hej a hlavně 28.7. jdem poprvé do CARU,už žádný zbytečný čekání 😉

barakara
12. črc 2011

@lera1 to verim, ze te to polozilo me ted poklada tak nejak vsechno 🙂
ja myslim, ze to bude tim rokem, ze je proste perlomovej do toho jednoho roku to jde, ale pak si clovek zacne rikat, ze uz to proste trva nejak dlouho.
S tim Carem je to dobrej napad, budete v rukou profesionalu. Sem sama zvedava co tam s Vama provedou 🙂 ale doufam, ze to bude rychla akce a treba tam ani nebudete muset.

lera1
12. črc 2011

@barakara no já si myslim,že nás hned do umělka hnát nebudou,myslim si,že nejdřív nás poženou asi na plno vyšetření a vlastně ani nevim,co je lepší,jestli se nechat dlouze skoumat,nebo jít rovnou třeba na IUI.a máš pravdu,přehoupl se rok a padla fakt mega depka 😖

majka12
12. črc 2011

@barakara hm, tak to je na testování dost brzo 😖 Prý se miminko uhnízdí pořádně až 18 den po ovulce 😔 Ale teda mě v těhu čípek nesouhlasil, takže podle toho bych se neorientovala. Zdálo se mi, že byl poměrně krátký a měkký 😕

barakara
12. črc 2011

@majka12 ja vim, sem nenapravitelna, neco mi rikalo, ze mam testnout a kdyz sem tam videla ten naznak carky tak se to nedalo zastavit 🙂 vim, ze sem mela pockat a byla bych klidnejsi.

barakara
12. črc 2011

@majka12 muzu se te zeptak kolikaty den si mela "slusnou" carku? trvalo to taky nekolik dni nez se poradne ukazala?

svatule
12. črc 2011

@barakara hlavně držím pěsti, aby to dopadlo dobře, jinak já měla čárku silnou až asi 10 dní po vynechání ms, dělala jsem si jeden test v pátek, to nebylo vidět nic a pak v pondělí a to už byla dálnice

beritek
12. črc 2011

@barakara Ahoj! Já jsem měla čárku už asi 3 dny před očekávanou MS. (A to mám jen 26 denní cyklus). Pak se to tak nějak 3-4 dny mátožilo a pak se to hodně zvýraznilo..
V těch předchozích případech to bylo poprvé vidět cca 2 dny před MS, za 3 dny to začalo slábnout a bylo-nebylo. ☹
Ale to určitě nebude váš případ! 🙂 Kamarádka říkala, že měla test pozitivní asi 4 dny, pak 2 dny nic a pak zase ano. (A teď má doma Jůlinku!)

majka12
12. črc 2011

@barakara asi až deset dní po vynechání 😔 Do tý doby viditelná, ale ne moc silná 😎 Docela to trvalo a u Maxe jsem to měla taky tak 😔

barakara
12. črc 2011

Tak holky snazila sem se je vyfotit, je to telefonem tak to neni tak dobra kvalita.

barakara
12. črc 2011

haha tak koukam ze na te fotce neni nic videt 🙂

lera1
12. črc 2011

@barakara já je tam vidim 😉 😵

majka12
13. črc 2011

@barakara já je tam vidím a zdají se mi všechny stejné 😅 Rozhodně teda jsou krásně viditelné 😎 Holka to jsou nervíky a věřím, že to dobře dopadne. 😔 😉

majka12
13. črc 2011

@beritek dneska na tebe myslím a držím palce, ať je všechno OK a přineseš dobré zprávy 😔 😉

svatule
13. črc 2011

@barakara já je taky vidím 😵 moc držím pěsti. Jinak u nás novinka, včera jsme se domluvili s manželem, že počkáme na červencovou ms a začneme se snažit, tak jsem zvědavá, kdy se nám prcek povede. 😉

barakara
13. črc 2011

ahoj holky.
vsem dekuju za komentare k testikum 🙂
dneska sem delala dalsi test, ale vysledek stejny, carka tam je ale slaba rozhodne ne silnejsi nez ty predchozi.
Beritkovi drzim taky palce aby se miminko udrzelo.

lera1
13. črc 2011

ahojky holky 🙂
@beritek taky moc moc držim palečky aby jsi přinesla dobré zprávy 😉
@barakara tak,hl že tam čárka je,zítra už bude sílit 😉

majka12
13. črc 2011

@barakara koukni na moje testy 😉 A to jsem si třeba dělala odpoledne a ty byly slabší, ty tam ani nemám a rovnou jsem je vyhodila 😀 😀 Zelsilovat začaly fakt až po vynechání ms. 😉