Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

dckami
18. čer 2009

Májo,
tvoje historky s pejskem jsou "veselé" 😀 , i když nezávidění hodné - chudák, musel být pěkně stresovanej, když tě nepoznal. My jsem takto loni hledali bráchového bígla 😉 , naštěstí se našel za pár hodin. Od té doby má na psí známce mobil v případě, že by zase utekl....

majka12
20. čer 2009

To teda jo 😀 Já už přemýšlím že ho nechám načipovat. No ještě uvidím. Teď je doma a je spokojenej. 😅 Já jsem si říkala, že je dobré že má známku, ale taky jsem se hodně bála, že ho chytnou cigoši a sežerou 😒 . Zrovna tam kde se pohyboval by to nebylo úplně od věci. Jezdila jsem ho hledat s basebalovou pálkou a paralyzérem mezi šlapky a dělníky z třetího světa 😕 Ale co bych pro něj neudělala že?

dckami
20. čer 2009

jojo, je mi to jasný, jak to v Dubí vypadá. 😀

holky, u nás doma je pozdvyžení: Elí má doma týden křečka, je to holka. A dneska ráno jsem zjistila, že porodila asi 3 mláďata 😀 . Jsem z toho fakt "nadšená". Před chvílí jsem se na ní byla podívat a ona jedno sežrala. Fakt hnus 😠 Elí je na nvíkend u babičky, tak jsem zvědavá,jak se jí bude líbit, že se jí zvěřinec rozrostl 😀 .

majka12
22. čer 2009

Jééééé, tak to je překvapení že? Chápu tvoje rozčarování, to bych asi taky koukala. Oni se takhle požíraj? 😲 Blé, to je fakt hnus.
Já mám za sebou svojí rodinnou oslavu. 😀 Splnila jsem svoje předsevzetí a zalezla s chlapama a s flaškou do bazénu 😅 Vzhledem k tom, že jsme se v tom bazéně pěkně picli, tak mimina a těhule vůůůůbec nebyly středem zájmu 😀 . No vydařená párty-včerejšek jsem se léčila a ještě dneska jsem si vzala volno. Ještě jsem zase byla ukrutně pravdomluvná po té flašce a vyčistila vzduch mezi mnou a mojí těhotnou švagrovou, která jaksi nechápala, že jí těhotenství moc přeji, nicméně mě ničí její ukázky těhot.oblečků a ukazování postýlek a kočárků co si vybrala. No tak jsem jí to politicky vysvětlila a je klid 😀 .

stavba
22. čer 2009

majka12:ahoj, vím, že to sem nepatří, ale máme taky pejska (bígla), kterého nám asi před 2 měsíci někdo v noci ukradl z uzamčeného venkovního kotce. Po týdnu ho našla jedna moc hodná paní, běhal po dálnici mezi autama. Bohužel přišel o levé očičko, porazilo ho asi auto. Kdo to byl a proč se asi nikdy nedovíme. Ale bez přehánění můžu říct, že to byl nejtěžší a nejdelší týden mého života, pochopí snad jen pejskař. Teď už je ale pejsek v pořádku. V kotci bývá už jen občas, když potřebujeme být oba s manželem venku (máme novostavbu a ještě není dodělaný plot), jinak je s námi pořád doma. Píšu to proto, aby jsi věděla, že naprosto dobře vím, jak se cítíš, když ti pejsek uteče.
Jinak jsem taky snažilka po třicítce a obávám se, že ještě dlouho budu. Manžovi vyšel špatně spg (špatná morfologie) a doktoři nás ženou na umělé, ale ještě chceme dát pár měsíců šanci přírodě.

dckami
22. čer 2009

Majko, tak to muselo být v bazenu veselo 😀 ....

U nás je také vesleo, Elí je z mláďat hotová, moc se jí to líbí, je jich víc, než jsem si myslela, asi tak 6-8. Matka křečice se o ně vzorně stará, tak uvidíme až povyrostou, kolik jich vlastně je. Teď jsou malilinkatý. 😉

I my jsem si užili prima víkend, byli jsem na houbách a na borůvkách, včera návštěva u tchýně, odpoledne jsme šli ke kámošce, co má po ivf dvojčátka, dnes mají 6 týdnů, tak jsme si povozili kočárek. Holky celou dobu spaly, tak jsem si je ani nepochovala 😖 , snad příště. Na večer jsem stihli grilování, než nás zahnala bouřka.

majka12
22. čer 2009

Stavba, děkuji za podporu. V práci mě taky většina lidí pochopila, ale našli se i takový co můj strach vůbec nechápali - právě ti nepejskaři.

Dckami, 6-8 😨 no to je teda pěkná nadílka. Co s nima pak budete dělat? Ale zase máte vzrůšo co a Elinka zábavu.

Dvojčátka si určitě brzo pochováš. My jsme se včera byli ještě projet na motorce ( ještě že jsem jela jako spolujezdec - sama bych to včera fakt nedala 😀 ) a celou dobu dobrý a pak nás stihla bouřka a to byl teda fakt nářez- jsem se doma pak vůbec nemohla zahřát 😒

Holky mě je teď tak dobře 🙂 Už minulý týden jsem si potřebovala s určitýma lidma něco vyříkat, tenhle týden jsem to dokončila a jsem fakt spokojená. Nic mě na srdíčku netíží a jsem moc ráda že jsem to udělala. Nejsem zrovna ten typ- když mi někdo ublíží, tak si to nechám v sobě a časem to rozdýchám. Na tom sezení mi řekl, že je to špatně, že si musím s nima urovnat a že tím že to neventiluju ubližuju strašně sama sobě. Od té doby se snažím s tím něco dělat, ale bylo to pro mě těžké. Ale teď co jsem to fakt udělala je mi úžasně. Navíc jsem si to opravdu s těmi lidmi vyříkala a nebylo to nic ošklivého že bychom se hádali. Řekla jsem jim co mi vadilo, podiskutovali jsme o tom a navíc mi dali za pravdu a pak jsme si bavili už normálně jako přátelé 🙂 .Teď nechápu, že jsem to neudělala dřív.

majka12
22. čer 2009

Jo a ještě jsem došla k jednomu závěru. Když se nám to teď přes prázdniny nezadaří, tak sice asi půjdeme do Pronatalu, ale nechci jít na IVF. Pokud bude moje tělo fungovat a budu mít svoje cykly takové jako mám teď, tak do toho nechci jít. Myslím si, že na umělý mám tak 3 roky ještě čas, takže dám svýmu tělu čas a nebudu to nikam tlačit. Myslím si že je to zbytečné. Já mimčo moc chci, ale ne zas tak abych ho musela mít teď hned. Ještě to teda proberu s manžou,ale on mi většinou řekne, že to nechá na mě jak se na to cítím.

dckami
23. čer 2009

ahoj Majko,
je fajn, že jste si to vyříkali a je ti lépe. V Pronatalu můžeš zatím zkoušet IUI (inseminace) a třeba se to povede, úspěšnost je 10-15%, ale znám hodně holek, kterým se to povedlo.

U nás je veselo, křečků je asi 9, už máme asi 4 známé, kteří si je vezmou, ostatní dám do zverimexu. Je tosranda ji pozorovat, jak se o ně stará. 😀

rioko
23. čer 2009

dckami občas Tě sleduju a moc mě mrzí, že vám to nevychází, snad se na vás už štěstí usměje - jaké máš další plány? ná Vojtíšek pěkně roste, už má 14 týdnů 😵

lindusinka
23. čer 2009

Ahojda přidávám se k Vám, je mi 34 a snažíme se odruhé mimi pd března. Doma mám již 13 leté. Tak jsem na to zvědavá kdy a jestli to vyjde 🙂

monajs
24. čer 2009

Ahoj holky,
nově příchozí vítám a zdravím taky 😀

Tak mám stopnutý KET 😢 Včera na UTZ se struktura sliznice oproti páteční kontrole hodně zhoršila a prý byla hodně nekvalitní a tak mi už podruhé po sobě stopnuli KETík. Se zblázním. 😢 Nafasovala jsem další nové léky - něco na prokrvení sliznice a MUDr chce zkusit delší - alespoň dvouměsíční přípravu.

Dckami,tak křečíků se urodila spousta 😀 Se Elí nedivím,že je nadšená 🙂

Maji,tak ten bazén přece jenom vyšel 😀 😉 Tak to je super.

dckami
24. čer 2009

ahoj Rioko - zdravím tě. 🙂 Vojtíšek je krásnej klučina.

Monajs, to mě mrzí, ale je lepší stopka, než neúspěšný pokus. Buď ráda, že máte mrazáčky a po prázdninách se to povede, odpočinete si a bude líp. 😵

majka12
24. čer 2009

ahojík, 9 křečků 😲 , no to je teda šrumec!!!!
Já si říkám, že s IUI nic nezkazím a třebas to zrovna vyjde.

Monjas, to je škoda že vám to stopli, ale jak píše dckami lepší než nevydařený pokus. Takhle tě pěkně připraví a pak se určitě zadaří .

Bazén mi vyšel a dokonce mi vyšel i ten "neoprén". Byla jsem vhozena do bazénu v oblečení, takže jsem se nemusela starat o to jestli mě někdo uvidí v plavkách 😀

monajs
25. čer 2009

Maji tak to musela být párty 😀 😉 Budu muset jít na párty k někomu,kdo má taky bazén.Baby nechám s babama a půjdu s chlapama do bazénu.I bez neoprénu.Když se tam picnu,tak mi to nebude vadit 😀

Tak a prvního se vracím do práce,snad mě zrovna nedají výpov´d.No a kdyby,tak aspoň budu mít móóc času pro sebe něco dělat.Holky,zatím čus bus frčím do města koupit kámošce dárek-v sobotu bude oslavička-a aspoň teda můžu lehce bumbat a nebát se o sebe 😀

majka12
25. čer 2009

Vřele doporučuji 😀 takhle jsem se dlouho nepobavila.

Ta výpověď hrozí? Na druhou stranu všechno zlé je pro něco dobré, i když si to člověk hned neuvědomí. Já byla za svojí výpověď nesmírně vděčná. Dostala jsem odstupný a za týden po výpovědi jsem nastupovala do současné práce, takže žádná prodleva- prašule navíc a ještě jsem v týhle práci fakt maximálně spokojená. Co se týče kolektivu i práce je to na 1 s * 🙂

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

majka12
1. črc 2009

Ahojky holky, tak co je nového? U mě asi nic, ale dneska jdu na oslavu novorozence 🙂 . Jenže budu řidič, takže nevim nevim.........

dckami
1. črc 2009

ahoj Majko,
tak přeji krásnou oslavu. 😵
I já jdu z práce rovnou do hospůdky - loučíme se s kolegyní, které se nám stěhuje daleko, předaleko k Brnu. ☹ Tak si dáme do nosu, doufám, že budou mít moje oblíbené mojito.
U nás také nic nového, v pátek čekám mrchu, už mě malinko pobolívá břicho 😖 , takže zase nic. Malá je s babičkou na chatě, užívají si prázdniny, na výzo měla samé 1 ( jak jinak v 1.třídě) a v úterý odlétá s našina do Tunisu.
Křečci mám rostou jako z vody, začínají mít srst a už jimnosí do hnízda jídlo, takže krásně mlaskají 😝, je jich 6.

Monajs, a co ty, jak je?

majka12
2. črc 2009

Zdravím, tak oslava byla fajn, jen manžu to nějak rozněžnilo 😒 a když jsme přišli domů tak říkal, že už je z toho hodně nervózní že se nám ještě nezadařilo 😖 . Má pocit že se nic neděje a celý večer mi říkal jak už by chtěl mimino atd. No ne že já bych ho nechtěla, ale co mám dělat že? Ještě se mi líbilo jak takovým lítostivým hlasem říkal : no, je to rok a čtvrt a pořád nic a já se tak snažím 😅 . Já teda na takovou debatu neměla náladu, takže jsem si tak v noci přemýšlela a na konci měsíce čekám mrchu. Když přijde, tak dojdu za dokrorkou ať nám napíše doporučení do Pronatalu. To budou už 3 měsíce po laparce. Ale musím se přiznat že tam půjdu spíš jen pro manžovo klid že se něco děje. Jinak mě se tam teda nějak nechce 🙄

monajs
2. črc 2009

Ahoj holky,
u mě zatím taky nic.O víkendu čekám MS,a pak další kvanta prášků.Tak doufám,že ta mrcha sliznice poroste jako z vody.Byla jsem si pro čípky - 120 ks a stálo mě to 2 000 😕 😝 Budu si je muset dávat 3x denně.Ach jo,já to tak nesnáším.Furt abys měla vložku 😝
Včera jsem byla první den v práci.kromě strašného vedra,to bylo docela fajn.Tak doufám,že mi to nadšení vydrží.
Zatím pa

Majko - chudák naši manžílci,mě přijde,že to snáší mnohem hůř než mi

Dckami,tak 6 křečíků 🙂 a co s nima budete dělat? jinak Eli je šikulka 🙂

dckami
6. črc 2009

krásné sváteční poledne,
u nás je celkem hezky, po páteční povodni se to i u nás uklidnilo, ale vypadalo to šíleně 😠 . Hlavně obce kolem Děčína to hrozně odnesly...

Stále čekám na mrchu, má už zpoždění, ale ranní testík byl zcela negativní 😖 . takže si se mnou tělo asi nějak zahrává, mívám to jinak pravidelně.

Začínám balit Elí, v noci odlétá s našíma na dovču.

Zatím pááá, jdu dodělat oběd, už mi to tady krásně voní - peču kuřecí stehýnka a kousky vepřového.

majka12
7. črc 2009

Ahojky holky,
Monjas, tak držím palčáky ať sliznice roste a bude to OK. Ty ceny za léky jsou neskutečný. Je dobré že se Ti líbí v práci. Co ta výpověď?

S tím mým manžou teda nevím, bych mu dala korunu zase včera 😠 Minulý týden skuhrá jak chce mimino a když mu v pátek řeknu, že teď 5 dní jsou ty správný dny tak to správný nadšení teda neprojevil a neliší se to od naší běžné frekvence sexu 😒 Takže tenhle měsíc vidím opět černě. Ale ať si pak nestěžuje že?

Dckami, to znám 😖 Před laparkou jsem fakt nevěřila jaký má moje tělo smysl pro humor a jaký překvápko mi každý cyklus připraví. A čím víc jsem z toho byla na nervy, tím hůř fungovalo i moje tělo. Tak vy budete bez díťátka a jak dlouho? Hlavně ať se jí líbí.

dckami
13. črc 2009

ahoj kočky,
tak mrcha dorazila, zpoždění 5 dní. Dneska jsem se objednala na utz, jedu v pátek a zkusíme IUI, snad tam bude nějaký folikl.
Zítra semi vratí děťátko, hurá. Už mi moc chybí. 😵

A co vy?

majka12
14. črc 2009

Ahojky,
5 dní zpoždění je ještě dobrý a budeme držet palečky na IUI a podávej hlášení jak jste na tom 😉
Jak dlouho byla Eli pryč? A co křeččí rodinka?

Já jsem teď v poovulačním stavu čekajícím na mrchu 😅 . Ta by měla dorazit kolem 20. Tak uvidíme, ale tentokrát teda necítím vůbec nic. Žádný zvětšený ani citlivý prsa, žádný pobolívání v podbřišku. Minulý cyklus jsem snad hned po ovulce otekla a měla bolístka a teď vůůůůbec nic. Ale taky nemám vůůůůůbec iluze že bych mohla být těhu, páč s tím naším přístup tenhle měsíc by to byl opravdu zázrak 😀

Za 14 dní máme dovču, tak už se těším na odpočinek.

dckami
14. črc 2009

jo, budu hlásit změny. Elí je na cestě z letiště, byla pryč týden, ale moc se mi stýská. Už mi volala z letiště, jsou na cestě domů.
Naši křečci rostou, až moc. Zítra dáváme prního z 6 pryč, do konce týdne se jich snad zbavím, mám odběr na 3, zbytek dám do zooshopu.

Kam se chystáte na dovolenou? Já má dovču od 10.8., pojedme nějaký last minute, hlavně do teplíčka k moři.

majka12
15. črc 2009

Tak budete mít doma zase veselo viď? Ty návraty domů jsou hezký 🙂

My jezdíme na motorkách a nikdy vlastně ani nevíme kam. Prostě zbalíme, nasedneme a nabereme nějaký směr a když se nám někde líbí, tak pobudeme 2-3 dny a pak zase dál. Letos teda asi nebudeme celých 14 dní takhle pryč, ale aspoň něco. My nejsme sluníčkový tipy. Moře nás ani jednoho neláká. Já mám ráda když je pod mrakem tak 24 stupnu - ideální počasí. 😀

dckami
19. črc 2009

ahoj kočky,
doufám,že jste prožili příjemný víkend. My jsem opět bez dcerky, odvezli jsem jí k babičce.

Zítra jedeme do Pronatalu a zkusíme IUI v nativu, mám 1 folikl. Ale třeba budeme mít štěstí.... 😵 JInak jsem s dr. mluvila o ivf, tak to zkusíme někdy září/říjen a doporučila mi ultrakrátký protokol.

majka12
21. črc 2009

Ahojky,
víkend byl supeeer i když pršelo 🙂 . Byli jsme na motorkářským srazu a do rána pařili. Ani ten déšť nám nevadil.
My jedeme o tomhle víkendu na dovču a já to měla včera dostat - cca. No a pořád nic, takže už to vidím jak dostanu v sobotu, protože jediný co funguje je zákon schválnosti 😝

Držím palečky na IUI - a co to je ultrakrátký protokol?

dckami
23. črc 2009

ahoj Majko,
tak řeji příjemnou dovolenou bez MS - kam vyrážíte? Hezky si to užijte. 😵

IUI mám zdárně za sebou, teď mám 2x denně duphaston a začátkem srpna uvidíme. Ten ultrakrátký protokol je ještě zkrácený krátký protokol, 2 dny synarel a od 3.dne gonal (puregon) a potom orgalutran. Nevím, ale zkusím to.

V pátek jsem si dala v Pronatalu sraz s Kathynou - také jsem občas přijde do této diskuse, zasly jsem na oběd a příjemně jsem si pokecaly. 😉