Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

dckami
8. kvě 2009

ahoj,
krásné sváteční ráno. 🙂
Já hlásím,že mě mrcha dohonila o 3 dny dříve, takže vneděli začínám se stimulac ía pícháme 1.dávku puregonu (250j.), na utz pojedeme ve čtvrtek.

Dnešní den si chceme pořádně užít - máme naplánový se známými a dětmi cyklovýlet, takže musím uvařit oběd o něco dříve a vyrážíme do přírody za sportem. 😵

romcca
18. kvě 2009

Ahoj holky, tak mám zvýšený hormon prolaktin, dostala jsem prášky na snížení a uvidíme. Aspoň něco jsem se dozvěděla.

dckami
18. kvě 2009

ahoj,
tak u nás je bohužel také smutné skore 😠 - po stimulaci vyrostl pouze 1 velký folikl, ostatní jsou mrňaví. Takže ještě pícháme 2 dny, ve středu pojedu na utz a uvidíme. Ptala jsem se, zda má cenu pokračovat ve stimulaci, lékař mi sdělil, že je to již rozjetý pokus a pokud zastaví stimulaci, propadá mi i pojišťovnou hrazený odběr a transfer. Takže to prý zkusíme s tím jedním. Zvažujeme, že zrušíme PK, u 1 to nemá cenu, pokud ve foliklu vůbec bude vajíčko... Jsem vyřízená, prostě moje tělo nereaguje na žádnou stimulaci . 😢

teddyna
18. kvě 2009

krásné odpoledne všem.můžu se k vám přidat??je mi 31,jsem 2.5. po ET,zatím máme HCG kolem 800 a potvrzené //. na ultrazvuk jdu až ve středu,tak uvidíme.jinak jsem klient CAR Reprofit.

larri
19. kvě 2009

Dckami,mne se udelala pri stimulaci cysta a doktorka zvazovala,zda stimulaci neprerusit.Ale pokud by ji zrusila,tak to nevadi,protoze neni transfer,tak se to za pokus nepocita.Mam teda porad tri pokusy,ve stimulaci jsem pokacovala,ale transfer stejne nebyl.

mawiss
19. kvě 2009

Dckami,neboj,já měli při první stimulaci taky stopku,při druhé jen jedno nekvalitní vajíčko a při třetí 11 vajíček,z toho 9 dobrých,6 se podařilo oplodnit ISCI a tři dorostli do takové kvality že putovali zpět do bříška a jedno se drží už 9.týden. Tak to nevzdávej,chce to jen změnit stimulační preparát. A pojišťovna hradí 4x stimulaci a 3x odběr + transfer.

eviika
20. kvě 2009

ahoj děvčata snažilky, chtěla bych všem napsat že po mé prstíčkové metodě kterou jsem si tento měsíc přečetla a opravdu že jsem toho vyzkoušela dost, jsem těhotná, doporučuji vitamin E pro ženu a pro muže swiss energymen vysledky jsou opravdu až zaražející a pro mojí rodinu neuvěřitelnou. čekala jsem na to 2 roky mezi tím jsem prodělala protrat srdíčko jsme neměli a probíhal už částečný potrat , mám 12 týho syna a za tu dobu jsem už mohla mít 4 děti bohužel vše vždy muselo zkončit potratem ze zdravotních důvodu. jelikož mam po dysplazii čípek tak otěhotnění tím pádem vždy pro mě byla doslova alchimie a nato právě ta prstíčková metoda kdy kolem čípku a přes čípek prstem projedete si vlastně spermiim pomůžete, holky je to zázrak. Eva

dckami
20. kvě 2009

zdravm vás holky,
mám za sebou další utz ve stimulaci, k mému velkému překvapení dnes dr. objevil další folikl, takže jsou 2 - nic moc,a le je to lepší než 1 😉. Takže jedu naposlední utz ještě v pátek a v pondělí asi na odběr.

Mawiss, já již jednou simulaci měla zastavenou- to bylo loni v září,takže teď to dojedeme do konce, možná zrušíme PK a nechám si je zavést po 48 hod. Ještě uvidíme, dza tam budou vajíčka... 😕

mawiss
20. kvě 2009

moc držím palečky,věřim že to bude dobrý 🙂

dckami
22. kvě 2009

ahoj holky,
tak jsem se vrátila z porodnice, byla jsem se podívat na malou Barunku ( 52cm a 3460g), je to krásnýýýý pocit pochovat si třídenní miminko 😵...
Jinak dnešní utz nepřinesl žádné změny, jsou tam pouze 2 folikly a OPU v pondělí. Tak se asi začnu modlit, aby tam byla i dvě kvalitní vajíčka. 😉

dckami
25. kvě 2009

zdravím vás, snažilky, kdepak jste????

Tak já mám dneska po OPU - holky, dělali mi to BEZ narkozy. Dr. mi řekla, že když jsou tam jenom 2 folikly, že to uděláme bez ní. Tak jsem se vyděsila, ale bylo to hned hotové, trochu to teda zabolelo, ale dalo se to vydržet. To teď to bolí víc. Nemusela jsem tam ležet jak obvykle po narkoze a za pár minut jsem se šla obléknout a mohli jsem jet domů. Jo, ze dvou foliků mám 2 vajíčka. 😉

mawiss
25. kvě 2009

Ahoj dckami,
pane jo,ty jsi ale statečná,že jsi to zvládla bez narozky. Gratuluju ke dvěma vajíčkům,už víš v jaké jsou kvalitě? A jak je teď budou oplodňovat,IVF nebo ISCI? To si máš volat na výsledky asi zítra viď? To jsem teda moc zvědavá a strašně držím palečky,ozvi se pa Dáša

majka12
27. kvě 2009

Ahojky, zdravím po delší době.Mám za sebou zdárně laparku s tím že jsem měla na pravém vaječníku fibrom (vláknitý nádor 😠 ), který mi odstranili. Ale jinak to dopadlo na 1 s * 🙂 .Vejcovody průchodné vše OK a hlavně PCO se nepotvrdilo a to byl můj veliký strašák. Dokonce jsem v průběhu laparky ovulovala, tak to doktoři měli v přímém přenosu 😀 . Po laparce jsem dostala normálně MS a dokonce jsem měla nejkratší cyklus za celý rok a něco a to bez hormonů, takže radost veliká 🙂 . S mojí gynekoložkou jsem se domluvila, že počkáme teď dva cykly a kdyby se nám nezadařilo, tak nám vypíše žádánku do Pronatalu 😉. Tak uvidíme co z toho bude a možná se tam s dckami potkáme 😎

dckami
27. kvě 2009

Holky, jsem v prd**** 😢 😢 😢 , před chvilinkou mi volal doktor a sdělil, že se embryo přestalo vyvíjet. Již máme jenom jediný pokus, takže to naposledy zkusíme někdy na podzim...
Jsem úplně vyřízená S .

majka12
27. kvě 2009

To je mi moc líto ☹ . Já myslela že když se neprovede transfér, tak se to nepočítá jako pokus. Moc mě to mrzí.

puzzlinek
27. kvě 2009

Ahoj holky, bylo mi 30 a začali jsme se snažit o první mimi.
😵 😵 😵
Můžu se přidat?

majka12
28. kvě 2009

Ahojky, tak snad se vás co nejdříve zadaří 🙂 Jak dlouho se snažíte nebo jste na úplným začátku snažení?

puzzlinek
28. kvě 2009

Ahoj, snažíme se 4.tý měsíc.Strašně se těšíme až se nám to povede, ale zatím tonikterak neřešíme, je to brzy od snažení a ještě tomu moc "nedáváme" 😀

puzzlinek
29. kvě 2009

Tady to nějak nejde......... ☹ ☹ ☹

majka12
29. kvě 2009

Čtvrtý měsíc to je ještě pohoda ne? My už máme za sebou rok 😠 spousty vyšetření a já laparku. No teď máme aspoň dva cykly pohov od doktorů a poslední šanci před návštěvou CAR.

puzzlinek
29. kvě 2009

majka.tak to dopadne dobře na CARu kdyby náhodou to nevyšlo.Já se bojím těch vyšetření, kdyby to nešlo, začnu u sebe, pak spermiogram a dál nevím ...........

Přeji ti mnoho štěstí 😵 😵 😵

majka12
31. kvě 2009

Je pravda, že ty vyšetření jsou pak už dost náročný. Každou chvíli na gyndě a zkoušení co jo a co ne. To už jsem teď právě řekla, že po laparce chci mít chvíli oddych. Lezlo mi to už krkem.Hlavně tobylo už fakt náročný na psychiku pořád něco zkoušet jestli to zabere a ono zas nic a vlastně se zjistilo, že je všechno OK. Tak jsem si řekla, že to nechám být a nějak to dopadne. Prostě to u mě vypadá, že moje tělíčko jen potřebuje trošku víc času se srovnat po vysazení HA a všechny hormony tvrdošíjně odmítá 😀 . No tak mu dám čas když to teda tak strašně chce.
Být tebou tak bych začala u tebe vysledováním ovulky jestli probíhá a pokud ano, tak potom hned spermio. Nemá cenu s tebou provádět psí kusy pokud by byl problém u manžy. Aspoň hned budete vědět na čem jste a podle toho se zařídit dál.
Držím palčáky ať se vám co nejdřív zadaří bez doktorů. Do toho roka je to fakt normální , ale já jsem po 10 měsících začla panikařit. Nějak byl ten rok takový termín , který jsem věděla že nejsem schopna splnit a měla jsem z toho dost psychické problémy - něco jako stress v práci když víš že máš náročný úkol a určitý čas a ty víš že to nezvládneš , ale přeci jen doufáš že to dobře dopadne. No a pak se přehoupl ten rok a najednou je mi to šumák. Je to hodně v hlavě a špatně se to ovládá.

puzzlinek
31. kvě 2009

majka:díky za dlouhé vyprávění.V lednu když to začnu řešitje to 11měsíců od snažení, ale myslím, že už budu mít podezdření třeba po dovolené u moře kam jedu po 15letech když to nevyjde.

Ovu testy jsem si na doporučení pořídila, ale jde přesně o to, co ty píšeš.Zjistit, jestli moje tělo funguje tak, jak má.

Manžel má děti z prvního manželství, takže tam by problém být neměl, i když je to už zase nějaký pátek, zestárnul.Já nejsem žádné tintítko, ono je to jedno z druhým a z čeho mám největší strach(ve středu to řeknu na gyndě)je, že jsem měla klíšťovou encefalitidu, která mě dost zkosila, ale naštěstí nemám absolutně žádné problémy s ničím, ale.........Bojím se toho dost.

Uvidíme po létě, když to nepůjde, zeptám se co a jak a po vánocích na to vlítneme.

Ale co, můžu být těhu už teď nebo za 5 let, to nikdo neví...

Mějte krásnou neděli, my jedeme na fotbal a k babi s dědou.Papa

viktori
2. čer 2009

Dobré ráno,jsem tu nová snažilka. 🙂 Můžu se k vám děvčata přidat????? 🙂

puzzlinek
4. čer 2009

viktori:ahojky, já jsem tu také nová, přidej se, to je jasné, ale tady moc lidí není 😖 😖 😖

monajs
7. čer 2009

Ahoj holky,
vítám Vás 😀
Já tu nebyla měsíc.Měli jsme odpojený pc,dělali jsme okna na celém baráku - UŽ NIKDY 😝

Minulý týden mi přerušili přípravu na KET(špatná a nízká sliznice),tak čekám na MS a jdeme na novo.Červen bude určitě ten správný měsíc pro mimčo 🙂

Puzzlinku,kdy jdeš na kontrolu? A snažílkujete? 😉

Viktori a Puzzlinku- můžu se zeptat,kolik Vám je let? Mě bude v září 34 😝 a snažíme se o mimčo asi 5 let 🙄

dckami
7. čer 2009

ahoj kočky, vítám nové snažilky. Písněte něco o sobě....

My jsme si užili parádní víkend, včera manžel vymyslel výlet do Berlína a navštívili jsme Tropical Islands. Luxusní koupání, džungle, tobogány - super. Všem doporučuji. Užlili jsme si to my, dcerka i moji rodiče.

Na dnešek jsem si naplánovala mytí oken 😝 , tak mám doma naklizeno.

Pomalu se vzpamatovávám z našeho neúspěchum včera mi mamka říakla, že byla u kartářky 😀, ne že bych tomu moc cěřila,al e ptala se na mě a prý budu mít další dítě. Tak snad má pravdu. Ale musím říct, že mito zvedlo náladu... 😅

Monajs - to je mi líto, ale buď ráda, žemáš alespoň mrazáčky a za měsíc se to povede 🙂 .

rakosnicek75
7. čer 2009

Ahoj holky, mohu se mezi Vás přidat? Je mi 34let a řadím se mezi snažilky. 🙂

monajs
8. čer 2009

Ahoj holky,
tak se pěkně rozrůstáme 😀

Dckami,Eliška musela být nadšená,co? Já viděla jen fotky v časopise a bylo to úžasné.

Rákosníčku,ahoj. 🙂 Jasně že se můžeš přidat 🙂

majka12
9. čer 2009

Ahojky, do Tropical Islandu bych se také chtěla podívat. Prý je to tam úžasné a nevyjde to na majlant.
No já čekám tento týden MS. Tak jsem na to fakt zvědavá. Podle ovulky by to měl být můj nejkratší cyklus a hlavně už v normě, tak uvidíme jak to dopadne. Že bych byla těhotná ani nedoufám, ale jsem fakt napjatá. Tenhle měsíc bych dokonce měla dostat v práci 13. plat 🙂 a já se teď rozhoduju, jestli ho schovat na dovču nebo na IVF 😅 . Fakt nevím. Pokud to teď nevyjde, tak mám ještě jeden cyklus a pak Pronatal. Neříkám že hned bude IVF, ale časem možná jo , tak by se mi ty prašule hodili. Tak já nevím, poraďte 😕