Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bibova
6. bře 2008

No blíží se jaro a tak by se i tady mohlo "urodit"

bbrita
autor
6. bře 2008

jsem teda začala vařit....

bibova
6. bře 2008

A copak dobrého vaříš ty? Já že bych chytla inspiraci na zítra 🙂

evamik
6. bře 2008

Bib, tak ty placky budou něco jinýho - pokud si to dobře pamatuju, tak máma je dělala z kynutýho těsta... to je něco jinýho než na lívance, že jo?! 😕
Ježiš, vy všechny vaříte, to je něco s váma! 😀

bbrita
autor
6. bře 2008

no, tady to bylo nějaký mrtvý, tak jsem šla vařit... dělám bramboračku.

bibova
6. bře 2008

Tak bramboračku jsem měla k obědu.
No já mám doma moc moc hladových krků, tak vařit musím 😒 Ale občas mě to i baví.
Ty lívance, no vyloženě kynuté těsto to není - 0,5 l mléka, 2 vejce, 1 pr.do.peč a k tomu se přidá 1 sáček kys. zelí, 5 stroužků česneku, sůl, pepř a drc. kmín. Rychlé docela jednoduché a i dobré

brundik
6. bře 2008

Ahoj 😉 A ja delam holky bramboraky 😀 Ale vzdycky odbehnu a pak je mam takove pekne vypecene 😀

brundik
6. bře 2008

Bibo, to zni zajimave, musim si to nekam ulozit 😉

bibova
6. bře 2008

Já si ten recept kdysi někde přečetla asi v časopise. No a zachutnaly nám. Je to zase trošku něco jiného a pro ty moje mlsouny to stačí.

rioko
6. bře 2008

evamik......30........rok..............nevíme (zatím vše OK).............IUI s horm. stim............???
konka.......35.......3 roky...........špatný spg.............................3x IUI se stim..........v březnu IVF
Dckami......33.....přs 1,5 roku....protilátky proti spermiím, štítná žláza...2xIUI.................laparoskopie
bbrita.......31.....1/2 roku.........těžký zánět + asi chybí ovu.......laparoskopie..............horm. stimulace
Rychnov3….30….1,5 roku…………spermio pod 1 mil., 5% živých…..IUI,gnetika-OK……..IVF v březnu
brundik....31...rok a 3/4........zvyseny prolaktin+asi srusty (zatim neprokazano)....HP, folikulometrie....laparoskopie
aquila......32........rok......nepravid. ovu, špatný spg.......HP,folikulometrie,horm.stimulace.....po kontrole asi IVF
deren......31.......3,5 roku...........nepravid. ovu.....................IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
vm....skoro 36....víc než 2 roky....já O.K.,manžel spermio kol.10%....6x neúspěšná IUI,...v březnu IVF
koni.kles...31......5 měs...........zatím žádné vyšetření
campi....33....5 let....vysetreni ok, bez priciny...............IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
evinka.......31.......18 měs. .............nevíme..........................UTZ, SPG, HSG..................???
mirkson......31......7 měs..................nevíme..............................................................
kacabik.......30......2 mě...........................................................................................
bibova........35.......8 měs................nevíme...........................SPG, HP
calu..........31.......11 měs.............zatím nevíme
georgik.....29.......1,5 roku........... zatim nevime................HP, spg a imuno......... pokud bude OK-laparka
rioko...30.....2 roky....spg v normě, neprobíhá ovulace....1 IUI....12.3.2008 laparoskopie

rioko
6. bře 2008

přidala jsem se do tabulky, snad to nevadí 🙂

mirkson
6. bře 2008

Ahoj, tak jdu za chvili na gyndu. Jsem z toho dost nervozni. Vubec nevim, co mam ocekavat. Jsem Kalifornii a po sedmi mesicich snazeni, doktori se mnou vubec nechcou mluvit. Pry mam cekat nejmene rok. Me se to zda dost dlouho, takze dneska jim asi reknu, ze se snazime uz skoro rok. No uvidim, jestli budu umet zalhat. Manzel uz byl na vysetreni spermii. Vsechno je v poradku.

bibova - dik za recept, brzy ho vyzkousim. Manzel je Amik. Sni uplne vsechno, co mu navarim. jupi 😀

brundik
6. bře 2008

Ahoj Rioko. Ja jsem te tady sice zaregistrovala, ale pres tu moji praci behem dne, jsmese tady jeste nepotkaly.

bbrita
autor
6. bře 2008

jen se přidej, rioko.... proč by to vadilo? aspoň takhle můžeme nakouknout kdo, co, jak...

rioko
6. bře 2008

mirkson : klidně zalži, o nic neděje a budou s Tebou něco řešit.
brundik : ahojky tak se potkáváme teď 😉

brundik
6. bře 2008

Mirkson, ja nevim. Na me zrovna behani po doktorech nepusobi uplne nejlip. 7 mesicu mi prijde jako kratka doba (jakby taky ne, staci se podivat na me do tabulky 😝 ) Do roka je to normal. Ikdyz zase doktor od kamaradky ji rekl, ze neco zacnou resit, kdyz se nebude darit pul roku. Zalezi na koho doktor narazi.

rioko
6. bře 2008

Mirkson . a kolik Ti je? já ze své zkušenosti teď vím, že bych nečekala....je mi 30 a kdybych to začala řešit - nebo moje doktroka dřív než po roce a něco, už jsem mohla být dál a třeba být těhu

brundik
6. bře 2008

Ja to napsala blbe, ted to vidim 😀 Ne na koho doktor narazi, ale na jakeho doktora narazis. Doufam, ze sis s tim mym nesmyslem nelamala hlavu 😀

mirkson
6. bře 2008

Me je 31, manzelovi uz je 41.
Tak uvidime, co mi dneska reknou. Vubec nevim, jak to tady probiha. Do ted jsem chodila jenom na pravidelne rocni prohlidky.

rioko
6. bře 2008

mirkson : tak to bych si teda dupla nebo zalhala s časem snažení - mě řekla doktorka, že do 30 let se čeká rok a po 30 půl roku a když je manžel starší než Ty, tak tím spíš - tím nechci říct, že u něho musí být problém,ale spermiogramem se začíná. Dej pak vědět jak to probíhalo a co Ti řekli, držím pěsti

brundik
6. bře 2008

Mirkson, tak mozna vzhledem k veku, tim teda nechci rict, ze jsi staresina, jsme totiz stejne mlade holky 😉, by bylo lepsi necekat.
Kdyz ono je to tezke si dupnout. Ja asi takhle budu muset dupnout na doktora v utery, ze chci laparku a uz ted jsem z toho nesva 😒 Mirkson, tak drzim palcaky 😉

brundik
6. bře 2008

Bramboraky uz jsou cerny, za to muze kun 😀

brundik
6. bře 2008

Rioko, koukam, ze ty uz mas laparku za par. Ty se mas, ja chci taky 😒

rioko
6. bře 2008

brundik jen si dupni 🙂 jo laparku jsem dostala tak brzy přes protekci - měla jsem jít v dubnu, teď mám po první IUI a známá mi to nakonec domluvila včera a za týden už jdu 😉

mirkson
6. bře 2008

Holky diky moc

Pri poslednim vysetreni mi doktorka rekla, ze jsem jedna z tech nejmladsich snazilek 😲 Tady pry vsichni zacinaji az po tricitce

brundik
6. bře 2008

Mirkson, me taky doktor rikal, jste mlada, ja si prijdu mlada, jako skolacka, ale co se tyka ditka, tak na to uz si zas tak mlada neprijdu 😒
Rioko, kdyz mi to takhle povis i v utery, tak na toho doktora vystartuju a tu laparku si vydupu 😀 To je super, ze mas takhle brzo termin. Ja pak budu vyzvidat, uz tady mam domluvene informace na vic frontach 😀

evamik
6. bře 2008

Brundik, já teda moc nechápu, jak může dr. říct, že jsi mladá (nic osobního - já jsem stejně stará! 😉 ), když chceš po třicítce první dítě?!?! To je snad magor, ne?! 😠

rioko
6. bře 2008

Někdy je potřeba si to prostě opravdu vydupat, myslím že má na to každá z nás právo ... a je to jedno jestli je někomu 25 nebo 30, když se snaží dlouho, je potřeba to řešit
brundik : jasně já Ti to v úterý připomenu 😉

brundik
6. bře 2008

Setkala jsem se s dvema dokotrama, jeden rikal, ze jsem mlada a muj doktor me rekl, ze me cas netlaci 😒 Ale to jsem byla cerstva tricatnice, ikdyz ten rok nehraje celkem roli. Doufam, ze muj doktor magor neni, vsechno mi vzdycky vysvetluje a ja ho mam rad 😉 Spis me chteli uklidnit a je fakt, ze bylo prijemne v tu chvili slyset, ze me cas netlaci, fakt me to uklidnilo 😉

brundik
6. bře 2008

rioko, dik. V utery pred ochodem k dr te budu vyhlizet 😀