Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bbrita
autor
9. bře 2008

mirri a nejbe moc držím pěsti! Dejte vědět... už aby tu byly nějaké těhulky, ať je nám veseleji... 🙂

bbrita
autor
9. bře 2008

já mám fakt štěstí, že když tu jsem, tak tu nikdo není... 😒

dnes bych měla jít na UZ, tak mi držte pěsti, ať tam něco je.....

rioko
9. bře 2008

bbrita : držím pěsti a já tu jsem 🙂

evamik
9. bře 2008

Jéé, Bbrit, no jo, Ty jdeš vlastně dneska!!! Tak držím palce! A pak hned napiš, kolik bylo folíků a jak velký! 🙂

aquila
9. bře 2008

Ahoj holky,jen zdravím v neděli. Jsem po dobrém obídku a procházce 🙂
Rioko, určitě to dobře dopadne, laparka bude ať o týden dřív nebo později. Důležité je,aby splnila co má a brzo bylo mimčo!
bbrita taky držím palce, já jdu zítra na ultrazvuk, tak uvidím. Včera jsem si dělala ovutest a byla tam 2.čárka,ale ještě ne tak jako kontrolní, tak jsem zvědavá dneska.

rioko
9. bře 2008

aquila : díky, já vím, že máš pravdu. No na příjem půjdu v každém případě a uvidím co doktor, snad mě nevyhodí 🙂

dckami
9. bře 2008

Rioko, také si říkám, že za týden touto dobou budu v nemocnici 😒 , tak nevím, zda je to dobrá či špatná zpráva. Samozřejmě se trochu bojím, ale na druhou stranu alespoň po té laparce budu vědět, jak na tom jsem. 😉

JInak jsem odpoledne četla tu knížku N cestě za dítětem, jsem zhruba v 1/2 a je to pěkné, i když smutné.

nejbe
9. bře 2008

Ahojky 🙂, Kami, já tu knížku ještě nedočetla. Už dlouho jsem na ní ani nesáhla a to už mii zbývá pár stránek, tak snad to zvládnu.
Já si myslím, že laparka je krok dopředu, takže vám budu držet palečky, ať to dobře dopadne. I když nevím, co je v tomto případě dobře 😅

bibova
9. bře 2008

Dobrý večer, zítra zase do práce 😒 Já nevím proč ten víkend musí vždycky takhle rychle uběhnout.
Já už jsem taky v půlce knížky 🙂 Je sice smutná, ale moc se mi líbí.

rioko
9. bře 2008

dckami : určitě je to dobrá zpráva, zase budeš vědět víc a třeba hned po laparce otěhotníš jak i jiné holkym 🙂

nejbe
9. bře 2008

Bib, tak to taky nevim - mělo by to být naopak 5 dní doma a 2 v práci 😀. I když dobré by to bylo 4:3 😀. Mě tento víkend utíkal pomaleji. Manžel byl celý víkend v práci a dneska se ještě nevrátil 😒

rioko
9. bře 2008

holky a jak se tak knížka jmenuje a kdo ji napsal? že bych si ji taky koupila

bibova
9. bře 2008

Nejbe tak slamněná vdova budu příští týden 😉 MM bude celý víken v práci a i děti asi odjedou k tatínkovi (jsem podruhé vdaná) Ale zase na druhou stranu tady bude neuvěřitelný klid 😀
Rio a Kami ať vám dobře dopadnou laparky. Opravdu aspoň budete vědět víc. Ta nejistota a nevědomost je asi nejhorší. Tedy aspoň pro nás.

rioko
9. bře 2008

bibova : děkujem, je to fajn že vím, že na mě někdo myslí - a čím víc lidí, tím líp 🙂 možná si do té laparky slibuji až mc,ale pořád lepší vědět zas víc

bibova
9. bře 2008

To je normální, že člověk pomalu čeká zázrak.
Ta knížka se jmenuje Na cestě za dítětem a napsala ji Hana Konečná. Mají ji v levných knihách za 39,- Kč

rioko
9. bře 2008

díky, zítra si ji koupím - pokud ji ještě budou mít. Jdeme koukat na film, tak dobrou

aquila
9. bře 2008

Tak bib jak jsi dopadla na ultrazvuku?

aquila
9. bře 2008

Já jsem magor, chtěla jsem napsat bbrita. Omlouvám se bib 😉

bbrita
autor
9. bře 2008

tak na Uz mam jeden folík vpravo, má 14mm, což je zatím málo. Takže jdu znova ve středu a ev. i v pátek.... začínám si připadat jak na honu... 😖

aquila
9. bře 2008

No ale to je dobrá zpráva, folík roste!!! Já jdu zítra, tak mi holky držte palce ať je tam aspoň něco...

bbrita
autor
9. bře 2008

aquil kolikátý jsi den? já jsem měla na ovu testu včera slaboulililinkou čárečku, ale dnes tam už nebyla. Tak jsem si jí asi vymyslela. 😖 Jsem dnes 10DC a normálně jsem mívala ovu tak až 23DC, takže se nedivím že na tom UZ dnes ještě nic moc nebylo. Uvidíme ve středu....

aquila
9. bře 2008

No já jsem dneska 12DC a čárku na ovutestu mám skoro stejně silnou jako testovací,ale podle teplot ovu snad ještě neproběhla. Minulý měsíc jsem měla jen neznatelný stín a fakt ovu nebyla, tak doufám, že tentokrát testy nelžou a ovu se blíží. Když jsem byla předminule 13DC,tak tam byl ovulační folík a dostala jsem hned Pregnyl.

bbrita
autor
9. bře 2008

já měla minulej měsíc pozitivní ovu test, a teplota stoupla až potom. Tak to má být,ne? Test značí, že ovu proběhne, a teplota stoupne až po ovu,ne? Tak to u Tebe vypadá taky nadějně...

aquila
9. bře 2008

No doufám. Právě někde jsem četla, že čárka na ovutestu je nejdřív slabá,pak zesílí a pak zase slábne. Tak právě doufám, že jsem ovu neprošvihla, ale podle teplot myslím, že ne. Třeba zítra dojdu k dr. a ta zase prohlásí, že tam nic není a já se picnu 😒

bbrita
autor
9. bře 2008

no, tak dej určo vědět..! Budu držet pěstičky. Já mám 13DC ve středu.... a třináctka je šťastný číslo, ne?

aquila
9. bře 2008

To jo 😀 Jdu tam až odpo po práci, fakt jsem zvědavá.

mirkson
10. bře 2008

Ahoj holky,
tak jsem se konecne po dlouhem cekani dostala ve ctvrtek k doktorce. Na prvni pohled pry vse vypada nadherne 😉 Zacinam krevnimi testy na hormony, stitnou zlazu. Prvni ober krve 7dmy den po ovulaci. Druhy odber 3ti den menstruace (3DC ??? - nejak zatim ty zkratky neznam)
Takze ted si delam ovulacni testy. Jsem 15DC a druha carka je velice slaba. Zitra ocekavam pozitivni ovulacni test. Pokud bude test pozitivni, mela bych ovulovat do 24-48 hodin. Ja vzdycky ovuluju nejak pozde. Az 17 nebo 18DC. Snad je to normalni.

bibova
10. bře 2008

Dobré ráno 🙂
Brit, Aquil ať foliky pěkně rostou 😉 Brit pro mně je 13 opravdu šťastné číslo, tak snad bude i pro tebe.
Aquil dej vědět jak dopadneš odpoledne. Teplota by ti po Ovu musela kus vyskočit, tak držím palce.
Mirko Já mám OVU taky 18 DC, myslím že to pozdě není.
Já vám snad závidím, že se u vás něco děje. Mě ta moje HP nějak zatím nechce udělat. Spoléhá se čistě jen na moje měření BT. Snad mi ty teploty teda nelžou.

macc
10. bře 2008

auila, já jsem 13 den měla folík a na Pregnyl jsem šla až 14 den večer
holky nemůže ten folík prasknout dřív jak za dva dny, když vám píchnou ten Pregnyl ?

aquila
10. bře 2008

Hezké pondělní ráno 🙂
macc, záleží jak je folík velký, mně píchli Pregnyl hned a dr říkala, že ovu by měla přijít do 32 hodin, tedy ne za 32 hodin, ale v průběhu. Takže určitě může prasknout dřív než za dva dny.