Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

georgik
5. bře 2008

nejbe: ja vim 🙂 ale pises to tak, ze me to nejspis presvedci 🙂 no je fakt, že já mám rtuťovej, tak aspoň budu nucena koupit digi 🙂

georgik
5. bře 2008

bib: tak koukám, že s doktorama má problem asi každej... dneska v Blesku (nevim jestli i v tistenem, ja to nasla na netu) je članek o pedriatričce z Lysé n/Labem... celkem husty.....takže ono je to všude a něco.....

nejbe
5. bře 2008

tak já teda dobu nedodržuju - ráno než vstanu do práce tak to bývá přibližně stejná doba a o víkendu vstávám klidně až po 12h 😀

aquila
5. bře 2008

No já když jsem ze začátku pročítala diskuze o měření, tak tam nějaké holky přesně vstávaly i o víkendu třeba v 5. Řešily, jestli se moc v noci převalujou, jestli šly spát ve stejnou dobu, jestli pily alkohol atd. Tak to jsem si říkala, že to asi není pro mě. Ale myslím, že i v tomto případě se nemá nic přehánět a hlavně zachovat si zdravý nadhled 🙂

nejbe
5. bře 2008

asi výhoda, že jsem o tom žádnou diskuzi nečetla 😀
fakt to nepřeháním, ani ke grafíkům jsem se ještě nedostala, ale že vypadaj pěkně, né jak ty moje tečky v MS kalendáři

georgik
5. bře 2008

aquila: tak na to bych asi taky neměla... přemýšlet, jestli jsem něco pila, jestli se moc nepřevaluju.... přesně jak píšeš, chce to zachovat si zdravý nadhled... takže jestli se donutím k měření, tak to asi taky nebudu moc řešit... znám se 🙂

bibova
5. bře 2008

Tak já teda přesnou dobu taky moc neřeším. A takové detaily, jako sklenička něčeho dobrého, to jsem nikdy neřešila. Chce to přispůsobit si to trochu svým možnostem. Ale grafi tedy na netu dělám. Mě zase nebaví si to zapisovat do deníčku. Stějně kadé ráno zapínám PC a tak si to jen poznamenám a ostatní dělá program sám. Pro mě je to pohodlnější.

nejbe
5. bře 2008

bib věřím, že je to pohodlnější, ale já jsem na cizí jazyky tupá, tak bych to asi nezvládla založit a tak. Až to bude v čj, tak se hned zapojím 😀
teda spíš doufám, že už nebudu muset 😀

georgik
5. bře 2008

holky můžu poprosit o odkaz na stránky těch grafů BT??

mirri
5. bře 2008

Ahoj holky.Jestli se muzu pridat...My se snazime skoro rok a pul.Ale jeste jsem nezacala s merenim teplot ani grafy. 😅 Stezi si zapisu MS.Ja proste na to nejsem.

bibova
5. bře 2008

Georgik koukni na www.merenibt.cz je tam návod v češtině
Nejbe já taky na AJ nejsem. Teda ľetos jsem se do ní pustila, ale nemůžu se doutit učit. Využívám překlad na těch stránkách.
Ahoj Mirri vítám tě 🙂

georgik
5. bře 2008

mirri: ahojky a vítej 🙂

georgik
5. bře 2008

bib: moc díky.... 🙂 jsem dneska 8DC, tak asi začnu až příští cyklus, teď už to asi nemá cenu, nebo jo?? 🙂 (jestli je to dotaz hodny úplného idiota, tak se omlouvám 🙂)

bibova
5. bře 2008

Neexistuje blbý dotaz. Taky jsem si ze začátku nevěděla rady. Klidně můžeš začít teď. Já taky první cyklus začínala 8DC. Takhle brzo OVU asi těžko budeš mít 😉

georgik
5. bře 2008

já ji mám kolem 13DC, takže to asi v poho stihnu....
ten odkaz mi nefunguje ☹

nejbe
5. bře 2008

georgik - takto ber jako zkušební měsíc a uvidíš, jak to to půjde. Ovu bývá cca 14 den, ak by to vadit nemělo.
bib na ty stránky kouknu doma - asi se do toho pustím, až mrcha dorazí 😅
mirri vítej mezi nás

georgik
5. bře 2008

nejbe... jj, ale musím nejdřív pořešit ten digi teploměr 😀

nejbe
5. bře 2008

georgik,zkusila jsem to a taky mi to nefunguje, tak snad doma

georgik
5. bře 2008

taky to zkusim doma.... jestli mě teda manža pustí k PC 😀 a když si to pustím na NTB, tak se seká stolní... tak uvidím 🙂

nejbe
5. bře 2008

jo jinak teploměr mám za 29kč z Globusu, takže tohle bych teky extra neřešila - se mi líbí jak pípá 😀

mirri
5. bře 2008

Holky,chtela jsem se zeptat na radu.Vcera jsem si delala tehu test a byla tam i druha carka.Mam mirne zpozdeni,ale mam i cystu.Tak nevim,jestli si ta potvora se mnou hnusne nezahrava.Mela jsem 5 dni bolesti podbrisku,budily me i v noci.Tak jsem z toho spis vystrasena...

georgik
5. bře 2008

nejbe...ja ten teplomer takhle neřeším, jen ho pořeším, že ho koupím 🙂

georgik
5. bře 2008

mirri: v tomhle asi bohuzel neporadim... me se sice obcas povedl falesne pozitivni tehu test, ale zadne bolesti jsem u toho nemela a cystu taky ne... spis si myslim, jestli to neni "ONO" 🙂

nejbe
5. bře 2008

mirri, těžko radit - druhá čárka značí těhu,ale v případě cysty bych nejásala a počkala na to až to bude potvrzený doktorem. To že tě bolí v podbřišku může mimo jiné znamenat uhnizďování vajíčka 🙂. Určo budu držet palečky. Všechny co mám 😀

mirri
5. bře 2008

Taky zatim nejasam.Jeste jsem to ani doma nerekla,aby pak nebylo velke zklamani....Pristi tyden skoknu za dr..

nejbe
5. bře 2008

mirri, tak nás prosím informuj, ať tu máme inspiraci 🙂

mirri
5. bře 2008

urcite!! 😉

georgik
5. bře 2008

mirri: jestli je to ono, tak prskej bacily 🙂 jinak samozřejmě držím palce, aby to " ONO" bylo 🙂

georgik
5. bře 2008

nejbe: ty si nechceš jen tak zkusmo testnout? 😉

aquila
5. bře 2008

Nejbe, tohle je pro tebe 🙂 Je to v češtině. sice ti to nevyznačí ovu, ale nemusíš to zapisovat na papír a jsou tam ještě možnosti zaznamenávat si další věci, tak na to mrkni.