Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

aquila
12. bře 2008

Dobré ráno!
georgik, copak se u vás děje?

georgik
12. bře 2008

aquila: v pondělí když jsme přišli k autu, tak jsme zjistili, že nám nějaký "dobrák" vyvrtal díry do nádrže a vypustil si veškerý benzín který v tom autě byl... (asi 3/4 nádrže) a včera ráno manža zjistil, že se nám navíc někdo pokusil to auto ukrást, protože byl vylomenej zámek a díra ve dveřích u řidiče... ☹ takže nám začal kolotoč: policie, servis, pojišťovna.... ☹

vm72
12. bře 2008

Ahoj holčičky! Dlouho jsem u vás nebyla.Bylo toho na mě za poslední dny nějak moc...
Naposledy jsem vám psla,že začínám stimulovat na IVF. Dopadllo to tak,že po 4 dnech můj Dr.usoudil,že mám asi 4 folikly-že to není moc,ale o to budou kvalitnější...Takže mi stimulaci ukončil.Když jsem se probudila po odběru,bylo mi řečeno,že odsáli 2 vajíčka...Druhý den jsem volala do laborky a řekli mi,že mám pouze 1 embryo,protože druhé vajíčko bylo nezralé...Po 3 dnech jsem měla jít na transfer,ale vilali mi ať nechodím,že se málo tvoří buňky a že to odložíme na další den.Druhý den ráno opět telefon,že se se vyvinulo,ale jen o 1 další buňku(na 5) a že je to stále málo.Další den opět,že už má sice buněk 7,ale že se jim pořád nezamlouvá a že ho chtějí mít ještě pod dozorem...Dnes už se to rozseklo! Na transfer nejdu,protože to embryo se jim prostě nelíbí,takže se to celé stopne,abych nepřišla o jeden "hrazený" pokus.
Nemůžu si pomoct,ale myslím si,že můj Dr. to se mnou celé moc uspěchal a odebral mi příliš nezralá vajíčka...V pátek k němu jdu na konzultaci a domluvíme se ,co dál...Jsem psychicky úplně vyřízená. 😢
Doufám,že se nebudete zlobit,že vám tady píšu tak smutné věci,ale potřebovala jsem si ulevit a vy to určitě pochopíte... 😉 Pá,pá a přeju vám víc štěstí,než mám já! VM

georgik
12. bře 2008

vm72: neomlouvej se, určitě se tady nikdo zlobit nebude. Jinak je mi to moc líto, myslela jsem, že aspoň 1 se povede... Ale ono se to určo povede příště, uvidíš 🙂

bbrita
autor
12. bře 2008

vm72 tak to je fakt hustý! vůbec nevím, jak bych tohle zvládala... Drž se!

rioko
12. bře 2008

vm72 : tak to mě moc mrzí, doktoři by snad měli vědet co dělají - bohužel asi ne vždy to je pravda. Neboj, určitě se to podruhé povede, drž se

nejbe
12. bře 2008

vm72 - tak to je zklamání. Držím palečky na příště.

rioko
12. bře 2008

Předmět: BANKOMAT + PIN - Muže to být užitečné...
Jakmile se ocitnete v situaci, kdy jste přinuceni násilníkem a musíte pod nátlakem vybrat peníze z Bankovního automatu, zadejte svůj PIN opačně: tzn. od konce - např.máte-li 1234 , tak zadáte 4321 a automat vám peníze přesto vydá, ale též současně přivolá policii, která vám přijede na pomoc. Tato zpráva byla před nedávnem vysílána v TV, přesto ji využili doposud jen 3 lidé, protože se o této skutečnosti mezi lidmi neví.

tohle sem sice nepatří,ale může se hodit 🙂

nejbe
12. bře 2008

rioko - již několikrát bylo v televizi, že pokud se zadá pin po zpátku, tak to nikoho nepřivolá. Je to výmysl, který se úspěšně šíří mezi lidmi - ovšem za zkoušku nic nedáme 😀

rioko
12. bře 2008

já to nezkoušela a doufám, že to ani nebudu nikdy potřebovat - ale jak říkáš, za zkoušku nic nedáme

nejbe
12. bře 2008

tak zkusit se to dá i jen tak - zkusím to hned jak budu vybírat a dám vědět 😀

rioko
12. bře 2008

aby úplně náhodou fakt policajti nepřijeli 😀

nejbe
12. bře 2008

tak každopádně mi nic neudělaj 😀 - sem se spletla, ne? Sem jenom ženská 😀

rioko
12. bře 2008

nejbe teda to je argument 😀 😉

nejbe
12. bře 2008

😉 fakt dost často pomáhá

rioko
12. bře 2008

tak to někdy v jiné situaci taky použiju 🙂

georgik
12. bře 2008

ahojky rioko🙂 co zánět? je to lepší?

nejbe a co ty? 😉

rioko
12. bře 2008

zánět je ok, kldině jsem tna tu laparku mohla. jinak jsem trochu zklamaná, chtěla jsem se objednat na mojžíšku - cvičení a musím mít nejdřív doporučení od mojí gynekoložky, že nemá srůsty - no a to budu vědět až po laparce, takže cvičení se zatím nekoná

brundik
12. bře 2008

Ahoj holky 🙂 Dneska mam napilno, asi tady s vama budu odpoledne po praci, pred tim, nez zacneme vsechny zehlit 😀 Rozjela se mi MS, tak me pekne boli bruch, ryma, boleni v krku a ten neskutecne palici oblicej, vsechno se mi to nejak seslo. Misto obeda pujdu do lekarny pro cucaci bonbony, kapky do nosu a borovku na oblicej 😒

rioko
12. bře 2008

brundik : tak to je blbý, když se to takhle sejde

nejbe
12. bře 2008

georgik - u mě dobrý... 😀
rioko, tak to naštve - na kdy máš další termín?

rioko
12. bře 2008

přesný termín nemám, mám si zavolat první den MS a pak mě objednají v půlce cyklu - vidím to tak kolem 10.4

brundik
12. bře 2008

vm72, to me moc mrzi ☹ IVF jsou nervy i zklamani, ale taky muze byt radost. Tak to nevzdavej, jeste mas dalsi pokusy 😉 Ver, ze budou uspesnejsi 😉 Dej si ted voraz, at se telo vzpamatuje a hlavne tvoje bolava dusicka 😉
A prijd zas k nam 😉

georgik
12. bře 2008

nejbe: ty víš na co se ptám 🙂
rioko: tak držím palce, ať ten termín dostaneš co nejdřív...
brundik: ať jsi brzo fit 🙂

nejbe
12. bře 2008

rioko, to uteče 🙂 - to je snad poprvý co se těšíš až mrcha dorazí co? 😀 - aby ses mohla hned objednat...
georgik 😀

georgik
12. bře 2008

nejbe 😵

rioko
12. bře 2008

jo nejradši bych byla kdyby mrcha dorazila hned 🙂 navíc já už mám ten obličej fakt dobrý, jsem si to dnes sama přelepila a není tam skoro nic vidět - už jsem dnes mohla být na příjmu 😒

georgik
12. bře 2008

rioko: škoda že neumíme předpovídat budoucnost.... ☹

rioko
12. bře 2008

no kdo ví, co bysme se dozvěděly 😀 ale s tou laparkou mě to fakt mrzí, najednou se mi to tak zázračně vyléčilo, to je prostě jak naschvál - tak hlavně aby do toho nic nepřišlo v dubnu - nějaká nemoc

mirri
12. bře 2008

Zdravim vsechny tricatnice 🙂 .Holky,ze ja se stehovala pryc z ceska!!V pondeli jsem byla na gyn.Tam mi predepsali rozbory krve.Ted musim za mym dr,ten mi da predpis a pak muzu na rozbory do nemocnice.. 😠 A snad pristi tyden budou vysledky..Tady nez se neco dozvim...