Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

semy.cz
23. pro 2008

Dobré ranko všem...🙂

dckami děkujeme....
Taky všem přeju krásné svátky, plné klidu, porozumění a rodinné pohody.....a taktéž ať se všem splní jejich tajná přání..hlavně to jedno.... 😉

Naše PF.....http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/PF2009#52810...

romcca
23. pro 2008

Ahoj holky,

přeju veselé Vánoce a hezké svátky!

Mně včera přijela tchýně s tchánem, já už mám vymalováno... 😖

monajs
23. pro 2008

Ahoj holky,
Vám a všem ostatním snažilkám přeju krásné svátky,hodně štěstíčka, zdravíčka, pohody a do Nového roku Vám přeju // 🙂

dckami
30. pro 2008

ahoj holky,
jsem dneska s nervama v prd***, měli jsem krásné vánoce i celé svátky, spoustu návštěv, zařízeného silvestra a těšila jsem se na novoroční lyžovačku ve Francii. Bohužel, na hory nejedeme , manžel šel včera s klukama do tělocvičny hrát basket,špatně šlápnul a má obrovský výron. V noci jsem nespali, hrozně ho to bolelo a tak ho ráno brácha odvezl na chirurgii, hned si ho nechali ve špitále s podezřením na přetrhané vazy. Před chvílí mi volal, je po operaci. Něco mu tam sešívali. tak máme po horách. A já se tolik těšila.......... 😢 😢 😢

monajs
1. led 2009

Ahoj holky,tak mám smutnou zprávu 😢
V úterý mě bolelo břicho a začala jsem lehounce špinit,tak jsem byla včera u dr.Místo mimi na UTZ nebylo NIC. 😢 😢 😢 Dokonce mi brali krev na HCG a to se mi hodně snížilo.Dr říkala,že se mimi přestalo úplně vyvíjet a těhotenství nám zaniklo. ☹ 😢 Sama říkala,že neví vůbec proč,že všechny výsledky a ostatní hodnoty mimo HCG máme v pořádku.Hematologii,imun.,genet.- vše OK.Tak že teď dostanu MS a pak nás zkusí poslat ještě na nějaká vyšetření na hematologii,ale že si od toho moc neslibuje.Tak příští týden se budeme domlouvat,co dál.Máme ještě jeden pokus,tak těch 60.000,- nás zase nemine. 😖
Byl to strašný šok.Rozbrečela jsem se jim tam jako malá holka.Manžel byl úplně vedle.Myslela jsem,že to snad domů neodřídí.Asi je na tom hůř jak já. ☹ 😖 Ale máme nový rok,tak snad se to podaří do čtvrtice. 😅 Musíme věřit,jinak bych se zbláznila. 😒
Vám přeju všecičko nej a hlavně ať se zadaří..

dckami
1. led 2009

Moni,
to je mi líto 😢 , to nám ten nový rok teda začíná 😠 ....

Snad bude ten Nový rok pro nás všechny úspěšný a hlavně plodný 😵

monajs
2. led 2009

Díky dckami,pevně tomu věřím. 🙂
Začneme pěkně znova a s větším úsilím 😠
Jo a začnu chodit od pondělí plavat abych zhubla 😀 A když ne,tak si koupím větší rifle. 😉

romcca
5. led 2009

Ahoj holky,

nám všem kterým se nezadařilo, přeji úspěšný rok 2009 a co nejdříve //. 😉

monajs
6. led 2009

Ahoj holky,
tak včera mi konečně dorazila MS 🙂 Ale bolí to jak potvora.Snad budeme moct od další hned stimulovat. 🙂
A co vy? Copak všechny děláte?

miska66
6. led 2009

Ahoj holky je mi 31 a snazime se a nic byla jsem uz dva krat na inseminaci, pak jednou na IVF a nepovedlo se, pratner ma slebe sperma a ja mam slabou ovulaci. Hm no zadna slava. 35tisic je fuc a ani mimi. Doktora mam divneho bere uplne v poho jako kdyby se nic nestalo vsak jsou dalsi pokusy. Mate nektera takovou zkusenost?

dckami
6. led 2009

holky, já si jedu 12.1. pro léky a při lednovém cyklu bych měla začít se stimulaci na ivf. 😉

romcca
6. led 2009

miska66: S tím doktorem mě to nepřekvapuje, vždyť on to neplatí, tak proč by neměl být v pohodě? Tím nechci říct, že je to jeho vina.... Jak dlouho se snažíte, misko?

monajs - mrzí mě že to nevyšlo, hlavu vzhůru, určitě to brzy vyjde.

Ahoj dckami, co manžel, jak se zotavuje?

Já jsem dnes 26 DC a vidím to tak že ve čtvrtek dostanu na tuty MS. 1 měsíc jsem zkusila ovulační testy, tak budu zkoušet dál, beztak jsem jich nakoupila hromadu. V únoru bych měla jít na pravidelnou kontrolu po roce na gyndu, tak zkusím dát s gyndařkou řeč... 😒

monajs
6. led 2009

miska: někteří doktoři už jsou prostě takový.Kam jezdíš do caru?

romi díky.Však už se psychicky připravuju.Prostě to musí vyjít a hotovo 😉

dckami
6. led 2009

Manža je na neschopence, v pátek mu dávali novou sádrovou dlahu, "chodí" o berlích, teď v pátek jde na vyndání stehů a dostane nechodící sádru na 3 týdny, poté, pokud rána bude dobrá a spadne otok, snad na další 3 týdnu ortézu. Je to hrůza 😒 . Už teď sháním někoho, kdo nás odveze na OPU, když já po narkoze asi nebudu moct řídit a stejně v tomto počasí autem nevyjedu. Jsem ráda, že je v garáži a nemusím ho ráno ometat, do práce to mám kousek. Takže dojíždím akorát do Pronatalu.

monajs
6. led 2009

Jejda,to máte ale naděleníčko a starostí.To ti nezávidám.Kdy jdeš na OPU?

dckami
6. led 2009

Monajs,
termín opu nevím, ale počítám tak koncem ledna. Menzes čekám 19.1., stimulovat budu asi tak 10-12 dní a potom opu, ne? Už se těším a doufám, že se to konečně podaří. 😉

monajs
6. led 2009

Trošku ti závidím,já už bych šla taky.Uvidím,jestli si nebudeme muset dát pauzičku,ale já bych chtěla hned. 😉
A určitě se ti to teď podaří. 😉

dckami
6. led 2009

jojo, taky doufám, v září jsem byla po zastavené stimulaci mooooc zklamaná 😢 , tak teď to snad bude lepší... 😵

romcca
8. led 2009

Ahoj holky!
dckami: co je to OPU?

Tak teda hlásím, že to zase nevyšlo a začínáme tedy 6. měsíc... V hysterii jsem nakoupila další ovulační testy a mám jich doma v zásobě cca 35 - to jsem trochu ulítla, co ? 😖

semy.cz
8. led 2009

ahojky holkí....

romca to je ě líto, že zase nic...
ale jsme na tom stejně....my dneska taky začínáme znovu....8 měsíc...☹...po tomhle cyklu půjde manžel znovu na spermio, pokud s enepodaří a pak půjdeme spolu na kontrolu..po tý mojí laparce jsme ještě nebyli..tak asi pak už zkusíme IVF..

semy.cz
8. led 2009

teda jsem chtěla říct že zkusíme IUI..až pak kdyby to nevyšlo tak IVF...🙂

romcca
8. led 2009

Vy už jste byli na nějakých vyšetřeních, semy?? Já myslela že máme ještě počkat.

semy.cz
8. led 2009

no já byla v listopadu na laprce na průchpdnosti..hlavně kvůli tomu že jsem měla před rokem v krvi chlamydie, taksi doktorka z Gennetu myslela že budu mít srůsty....a manžel měl nižší počet spermoníků....takže jsem zvědavá na nový spermio..paští postivě vtamínky..tak to snad trochu pomohlo..a doktorka říkala že po tý laparce by jsme zkusili právě IUI....🙂

romcca
8. led 2009

Ty jo to se máte že víte aspoň něco!

semy.cz
8. led 2009

no my jsme moc dlouho nečekali než jsme tam šli, jsme si říkali že když už je nám oběma přes třicet, tak moc není na co čekat..navíc já se v prvním maželství o mimi taky nažila a nic....

romcca
8. led 2009

Mně i manželovi je 32

semy.cz
8. led 2009

no maželovi je 31 a mě 30..no a co na to tvoje gyndařka?...mluvila jsi s jí o tom?.....u vás asi není taková žádná klinika co...nejblíž asi až tady v Liberci, co chodíme my...nebo pak Praha...

romcca
8. led 2009

zatím ne, my začli v srpnu 08, na gyndě jsem byla v únoru 08 čili ještě před tím a nic jsme zatím tenkrát neplánovali tak jsem s ní nic takového neřešila a měla bych se k ní objednat v únoru 09 což vychází na těch 6 měsíců no a to se jí zeptám jestli mám něco řešit nebo zatím neřešit.... ? Je zas pravda že by bylo hloupé např. manžela zbytečně vyplašit, on ve stresu a nervech moc nefunguje....(což asi nikdo). Klinika je, pracujeme oba v Praze, ale zatím se mi zdálo brzo někam chodit, právě kvůli manžela.

semy.cz
8. led 2009

jo tak to jsem nevěděla že pracujete v praze, tak to pak kdyžtak budete mít lepší.....no ale snad to nebudete potřebovat a podaří s epřírodně..🙂)

semy.cz
8. led 2009

tak já s epro dnešek loučím.....budu tu zase zítra..tak ahojky.. 🙂