Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

calu
28. únor 2008

nevěděla jsem, jak se mam dopsat, tak jsem tabulku zkopirovala a aktualizovala 🙂) :
evamik......30........rok..............nevíme (zatím vše OK).............IUI s horm. stim............???
konka.......35.......3 roky...........špatný spg.............................3x IUI se stim..........v březnu IVF
Dckami......33.....přs 1,5 roku....protilátky proti spermiím, štítná žláza...2xIUI.................laparoskopie
bbrita.......31.....1/2 roku.........těžký zánět + asi chybí ovu.......laparoskopie..............horm. stimulace
Rychnov3….30….1,5 roku…………spermio pod 1 mil., 5% živých…..IUI,gnetika-OK……..IVF v březnu
brundik....31...rok a 3/4........zvyseny prolaktin+asi srusty (zatim neprokazano)....HP, folikulometrie....laparoskopie
aquila......32........rok......nepravid. ovu, špatný spg.......HP,folikulometrie,horm.stimulace.....po kontrole asi IVF
deren......31.......3,5 roku...........nepravid. ovu.....................IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
vm....skoro 36....víc než 2 roky....já O.K.,manžel spermio kol.10%....6x neúspěšná IUI,...v březnu IVF
koni.kles...31......5 měs...........zatím žádné vyšetření
campi....33....5 let....vysetreni ok, bez priciny...............IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
evinka.......31.......18 měs. .............nevíme..........................UTZ, SPG..................HSG
mirkson......31......7 měs..................nevíme..............................................................
kacabik.......30......2 mě...........................................................................................
bibova........35.......8 měs................nevíme...........................SPG, HP
calu..........31.......11 měs.............zatím nevíme

aquila
28. únor 2008

Super calu, chytrá holka. Vítej!!!

janazizraele
28. únor 2008

Já jsem nadšená z týhle možnosti si s někým poklábosit,vždyť já byla tak dlouho odtržená od světa. 😀

nejbe
28. únor 2008

jo jo calu je chytrá holka 😀
neměli bysme vytvořit nějakou krásnější tabulku?
jani - taky tu možnost vítám, ono i když je člověk v čechách, tak si o některých problémech moc nepokecá, takhle je to i více méně anonymní a člověk má větší tendenci se svěřit.
Jo jinak jsem taky pěkně dlouho počumovala po koníkovi, než jsem si našla diskuzi, která by mi vyhovovala.

janazizraele
28. únor 2008

Tady je fakt těžký někam zapadnout,navíc na odpověď se čeká šíleně 😖 dlouho,přece jen to není ICQ. 😉

nejbe
28. únor 2008

no to není, ale zase větši z nás u toho pracuje, né jako já včera 🙂, to jsem měla dovču, doma jsme měli řemeslníky, tak jsem byla nucená sedět u počítače.

janazizraele
28. únor 2008

Já mám dneska vyjímečně 😉 volno,tak si chci pokecat 😀

nejbe
28. únor 2008

a co děláš, jestli se můžu zeptat? A jak se tam vůbec žije?

aquila
28. únor 2008

Jani a ty nejezdíš vůbec do ČR, ani na návštěvy (rodičů) atd.?

calu
28. únor 2008

holky dík 😀
taky mam pomalejsi rekace, pracuju🙂, já jsem teď nějakou dobu koníka jen pročítala. Jinak všichni kolem mě už jsou těhotní a nebo mají děti, takže moje pocity dost těžko chápou, což se ani nedivím, když otěhotněli max. na druhý pokus.

evamik
28. únor 2008

Ahoj holky, zdravím nově příchozí! 🙂 Jdu vás teprve dočíst... Tabulku můžeme klidně předělat, takže přidejte návrhy... 🙂
Já mám teď hrozně blbou fázi - ten clostil mi neudělal psych. vůbec dobře, takže se jen modlím, ať to brzy přejde! 😖

nejbe
28. únor 2008

tak to já říct nemůžu, těhu a mamin je kolem mě dost, ale i takové, kterým se nedaří. Jedna kamarádka má alergii na manželovo sperma, tak se snažej už přes 5 let, ale s tou se vůbec nevidím a kolegyni v práci zjistili endometriózu, ale ani s ní se o tom nebavím - přijde mi to blbý. Ona je v poho, ale já jsem spíš uzavřenější a moc se o tom nebavím. Hlavně jak začít... Tady je to jasný, když někdo napíše, tak se o tom bavit chce 😀

bibova
28. únor 2008

Ahoj holky, taky zdravím nové přírůstky 🙂
Jdu dočítat

calu
28. únor 2008

nejbe, já se o tom taky téměř s nikým nebavím, ale tím, že si tu pokecám s Váma možná přestanu být alergická na ty věčné dotazy: Tak co Vy, kdy už teda budete mít to mimčo??

janazizraele
28. únor 2008

Já v Čechách od odjezdu nebyla,ani nemůžu říct,že mi to chybí.Mě se spíš stýská po mamulce ☹

aquila
28. únor 2008

No já se o tom taky nebavím na potkání. Ví to jen asi 2 nejbližší kamarádky a vpráci taky asi jen 2´kolegyně. A jsem domluvená, že pokud půjdu na IVF, tak to bude vědět jen šéf a tyto lidi a jinak oficiál budu na neschopence třeba se zádama 🙂

nejbe
28. únor 2008

tak na to já jsem nepřestala být alergická nikdy. Nejvíc mě s tím štve tchýně. To zas bude sobota... 😅. Jinak už jsem pár lidem odpověděla, až naprší a uschne a světe div se - nikdo se dál neptal.

aquila
28. únor 2008

No víš jani, přemýšlela jsem, jestli by pro tebe nebylo schůdné udělat třeba IVF v Česku. Aspoň v CAR kam chodím to probíhá, takže mají "děti" i v cizině.

aquila
28. únor 2008

My jsme teda spíš teď už ve stádiu, že už se nikdo ani tak neptá, jestli už něco, protože už je asi jasné, že máme nějaký problém. Spíš se ptájí, jestli už se nějak léčíme a kde a co a to mně taky štve.

nejbe
28. únor 2008

No tak takhle chápavé lidi kolem sebe nějak nemám - pořád se ptaj, tak co?už? Fakt vopruz. tchánovcům už jsem řekla, že si raději pořídíme třetího psa - to mu pak manžel dal. Začal výslech, jaks to myslela...

janazizraele
28. únor 2008

UO v Čechách je pro nás příliš drahá rozkoš.

calu
28. únor 2008

nejbe, až naprší a uschne 🙂 🙂 tato odpověď mě taky napadá hrozně často, ale ještě jsem to nikomu neřekla nahlas 🙂 No kdyz prudí i rodina, tak to je blbý, aspoň ti by měli mít pochopení. Okdyž to je těžký, mně by yblo milejší, kdyby o tom normálně mluvili, než aby kolem mně chodili po špičkách a báli se vyslovit slovo dítě...

aquila
28. únor 2008

Hm, jani, tak to je škoda. Ani kdyby sis v ČR zaplatila na nějakou dobu zdravotní pojištění? Pak přece velkou část pojišťovna hradí. Ale samozřejmě nevím jak jste finančně na tom a co je pro vás hodně.

aquila
28. únor 2008

Já už když se někdo přímo zeptám, tak prostě řeknu, že bohužel máme problém a že nikdo nechce asi víc děti než my, ale když to zatím nejde, tak co máme dělat. A že to určitě nějak řešíme. No a po tomhle se vlastně všichni omluví a sklapnou. Takže i toto je cesta.

janazizraele
28. únor 2008

Problém je v tom,že jsme tam už dlouho nebyli,takže já nevím,kolik papírování b mě čekalo,už proto radši neriskujeme,peníze při čekání na nějaký potvrzení se doslova vypařujou,jestli víš,jak to myslím. 😉

dckami
28. únor 2008

ahoj kočky, dneska mě ani nebyví vás dočítat, padla na mě nějaká depka z toho všeho. 😠 Všichni okolo jsou těhu a já mám stále nějaký problémy.... Takže v úterý se jdu objednat na tu laparku a uvidíme, jaký dostanu termín operace. 😕

aquila
28. únor 2008

No víš jani, v dnešní době internetu můžeš tyhle všechny informace zjistit i ze zahraničí a pak podle toho se rozhodnou. A když to opravdu nepůjde, tak budeš mít pocit, že jsi pro to udělala všechno a vyčerpala všechny možnosti. Já bych se tak snadno nevzdala. Ale ber to ode mě jen jako snahu o pomoc jo? 🙂

nejbe
28. únor 2008

kami, klíd, vždyť laparka je tvoje světýlko 😉
holky já mám dneska náladu... Sem taková zdravě nas... (naštvaná), tak doufám, že mi to do večera vydrží. A pak se budou dít věci. Teda tohle odhodlání už tu parkrát bylo, ale do večera mě to přešlo (než se vrátil manžel z práce). Takže pokud budete mít večer pocit, že se hnula zem, tak mě to nepřešlo 😀

bibova
28. únor 2008

Teda vy tady dneska řešíte věci. Kolem mě je co se týká otázek zatím klid. Asi je to taky tím, že dvě děti už mám. Málokdo předpokládá, že půjdu do dalšího. A já je u toho zatím i nechávám.
Jo jinak jsem začala být trochu akční a přepisuji data do pořádné tabulky. Pak to sem hodím. Kdyby vás napadl ještě nějaký doplňující údaj, tak sem s ním.

nejbe
28. únor 2008

bibova - možná by bylo lepší napsat od kdy se snažíme, než jak dlouho - to se stále mění 😅