Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

dckami
25. zář 2008

ahoj holky,
tak jsem doma z kontrolního utz a nic nového. Stále pouze 1 folík 10mm (dnes jsem 8.den stimulace gonalem), tak doktor řekl: STOP. Stimulaci jsme ukončili, byl chybně zvolený zvolený protokol. Teď musím počkat na mrchu, která bude asi za 14 dní a 3.-4. den cyklu musím na krev (kontrola LH a FSH). Vzhledem k tomu, že od října začne v pražském Pronatalu rozsáhlá rekonstrukce, bylo mi řečeno, že nemají až do odvolání posílat žádné pacientky na ivf, že tam budou fungovat v omezeném provozu minimálně do konce roku. To by pro mě znamenalo, že další stimulace by začala nejdříve v lednu a to se mi nelíbí. Takže od 1.10. změním pojišťovnu na VZP a další, teda 1. pokus IVF bychom udělali v Teplicích. Pokud budou výsledky krve v pořádku,tak se to stihne ještě letos.
Moc mě to mrzí, že to nevyšlo již v této fázi, ale co se dá dělat. Snad příště.....
😵

georgik
25. zář 2008

Ahojky holky, tak my máme za sebou druhou konzultaci v CAR Podolí. Výsledky spg opet bida s nouzi, můj HP v pořádku.... takže další postup: 30.9. genetika a pak IVF-ICSI....... UZ SE TO HEJBEEEEEEEEEEE

lilli1
25. zář 2008

Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? V srpnu mi bylo 30, tak jsem tu snad správně 😀

vlastovka385
25. zář 2008

ahoj lilli, jasně, že můžeš, já jsem tady taky skoro nová, už budu mít v listopadu 34

lilli1
25. zář 2008

Vlastovko, děkuji. A nemáte tu nějakou tabuličku, abych se trošičku zorientovala?

lilli1
25. zář 2008

Dckami, vím, jak se cítíš. Já měla něco podobného v dubnu. Ale z opačného důvodu. Vaječníky se mi zbláznily a dr. napočítala minimálně 50 neuvěřitelných foliků 😕 . Takže stop. Přiznám se, že jsem brečela jak želva.

dckami
26. zář 2008

Lili, ahoj, vítej mezi námi 😵

Vlastovka, mě bude táke v 11/08 už 34 let, jsem narozená 14.11., kdy seš ty????

vlastovka385
26. zář 2008

dckami: Já 13.11., čau štírko 😉

dckami
26. zář 2008

tak to bude mejdan 😀

jankatr
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky hodila jsem vám sem zajímavou adresu na petici, kterou si myslím je dobré podpořit

dckami
30. zář 2008

už jsem hlasovala, teda podepsala. 😉 A poslala to kamarádkám, co řeší stejný problém. Snad to neschválí, nechápu, že se neplodnost neposuzuje jako civilizační choroba, oni si snad mslí,ž to děláme schválně 😠

romcca
1. říj 2008

Ahoj Štírky, tak to já se taky přidávám, já jsem 10.11. 😀

dckami
8. říj 2008

ahoj, kdepak jste??? Nějak nám ot tady umírá 😢

U nás žádné novinky, čekám na mrchu každým dnem.

Jediná pozitivní zpráva je ta, že koncem října pojedeme na prodloužený víkend na lyže do Rakouska na ledovec. Už se moc těším, potřebujeme se odreagovat celá rodina... 😝

klarysa
13. říj 2008

Ahoj štírky, já jsem sice panna, ale čerstvá 35nice a od loňského září se snažíme od druhého potomka, v únoru jsem v 11tt samovolně potratila, pak jsem si měla nechat pauzu 3cykly, no a od června to znovu zkoušíme, ovšem v srpnu se mi cyklus dost rozhodil a můj dr mi napsal CLOSTILBEGYT a PROVERU v kombinaci, pak mi taky přišel na vyšší hladinu prolaktinu, to mi srovnal opět nějakými léky, teď jsem si k tomu všemu pořídila ještě FEMIGARD - což není lék ale spíš doplněk, bylinky. Teď mám ruďocha a pak mám poslední dávku CLOST a PROV. a prý to pak ještě další 3 měsíce doznívá, takže i pak můžu otěhotnět. Původně jsme s manželem měli naplánované, že až půjde synek do školy, já budu buď těhotná nebo už doma, ale to je tak když se něco plánuje, synek už ve škole je a já stále nic, hm, tak možná do druhý třídy se to podaří, ale to už mi zase bude o rok víc......

dckami
13. říj 2008

ahoj Klaryso,
já jsem na tom stejně, také máme doma prvňáčka a chtěla jsem být s ní doma a s mrňouskem. Boužel 😢 , my se snažíme již od 6/2006, tak teď už chodíme do Pronatalu, tak nám tam snad pomohou. 😅
Vítej mezi námi.

klarysa
13. říj 2008

dckami, přeji, aby se vám to podařilo, vůbec nevím, jestli bych měla tolik síly, to po tak dlouhé době ještě zkoušet, stačí mi úplně to co se mi děje teď a to není nic proti některým z vás, co tady čtu. Trochu se bojím, že si to všechno přivolávám, když o tom všem čtu a slyším, co se komu děje, kdybych snad nevěděla, že můžou být takový různý problémy - bylo by líp....a nebo možná taky ne, já nevím.
Tak zatím se loučím, dnes večer jsem sama doma, tak musím jít uložit Domču, možná se pak ještě stavím.

romcca
14. říj 2008

Ahoj holky, tak jsem 34 DC, mám zpoždění 5. den, mamatest negativní. Tak nevím. O víkendu to vypadalo, že to dostanu, a teď už to zase nevypadá. Pravda je, že jsme s manželem měli v tomto cyklu sexík jenom 22.9. (9 DC) a pak až 6. 10. (24DC) takže absolutně mimo pravděpodobnou ovulaci. Je jen podivné, že blbě mi fakt je, a zpoždění nemívám (poslední 3 roky neberu HA a vždycky mám menzes načas /+- 1 den/). 😒

dckami
14. říj 2008

Romco, zkus jiný testík, který je citlivější. 😉 Třeba se objeví // 😕

Tak já mám po kontrole v Teplicích, přesvědčila jsem se, že už znám své tělo a i přesto, že jsem dle poslední zprávy lékaře měla začít krvácet po zastavené stimulaci k IVF už minulý týden, po dnešním íutz mi lékař potvrdil, že se mi blíží ovulace - folikul je 19mm, sliznice vysoká. Tak mi sestra píchla pregnyl, který zaručí, že do 36 hodin dojde k ovulaci a mrcha by měla přijít až koncem října. Potom půjdu na krev uvidí se, co dál. Bolesti v podbřišku jsou od toho, že se mi probouzí vaječníky, které byly utlumené před stimulací. Takže alespoň vím, na čem jsem a můžu jet na hory v klidu.

romcca
15. říj 2008

Ahoj dckami, já si myslím, že jestli bych byla, tak to spíš z akce 6.10. což je strašně brzo na poznání. Mamatest má cilivost 25 cosi (prý čím menší číslo tím větší citlivost), koupila jsem si ještě jiný test který má citlivost 10, ale počkám až na sobotu ráno (máme mít v sobotu návštěvu, tak bych nerada popíjela kdyby náhodou...), teď to asi nemá cenu.
Jinak jsem prospala neděli, pondělí večer, úterý večer a spala bych dál 😒

masacek
16. říj 2008

Ahoj holky,píšu vám abych vám dodala trochu optimismu.mě letos bylo 39let.Už sice mám 2.dospělé dcery z prvního manželství.S nynějším namželem jsme si spolu moc přáli miminko tak jsme se v roce 2006 začali snažit.Povedlo se to docela brzy a ve 17týdnu jsem kvůli věku šla na amnio.abyla provedená špatně a za 3dny jsem potratila zdravého chlapečka,pak jsem potratila v 8tt,v roce 2007 jsem byla těhotná potřetí a na odběrech zjistili VVV a šla jsem v 13tt na potrat.Bylo to šílený a několikrát jsem si říkala že to už vzdám.ale nevzdali jsme to a letos se nám narodila zdravá holčička.Jen chci říct aby jste to nevzdávaly a určitě se to podaří.Držím Vám všem moc palce.

romcca
17. říj 2008

masacek: díky za povzbuzení

Nakonec to byl planý poplach, v noci přišla mrcha jako blázen 😒

dckami
17. říj 2008

Romi, to je mi líto 😠 . Ale nevěš hlavu, bude líp a i my se jistě brzo dočkáme svých //.

romcca
19. říj 2008

No, aspoň se budeme s manželem zodpovědněji a především častěji snažit 🙂

dckami
21. říj 2008

jojo, to by chtělo 🙂

U nás se zatím nic neděje, začínám se chystat na čtvrteční oslavu v práci, zítra mažu k holiči na melírky a od pátku mám na dovolenou, hurááá. 😀

romcca
21. říj 2008

dckami - nezlob se, nestihla jsem pročíst celou diskusi, ale zahlédla jsem Tě jinde - jaký je Tvůj příběh, jak dlouho se snažíš o miminko? 1 dítě už máš, to jsem vyčetla z profilu. Jak jsi na tom? Romča

dckami
22. říj 2008

Romi,
máme doma prvňáčka a o druhé mimčo se snažíme od 6/2006. Po celou dobu se mnou moje dr. nic nedělala a tak jsem se objednala do Pronatalu, kam chodíme od 11/07. Máme za sebou 4x IUI (inseminace), laparoskopii, při které mi zjistili chlamydie. Tak musel na vyšetření i manžel, měl je také a oba jsme brali skoro měsíc antibiotika. Po kontrolních odběrech jsme oba vyléčení 😉. Během prázdnin jsme se rozhodli, že už dál nechceme čekat a chtěli jsme jít rovnou na IVF. První pokus začal koncem srpna, ale jak jsem psala, měla jsem díky nevhodně zvolenému dlouhému protokolu pouze 1 vajíčko a stimulaci mi lékař zastavil. Teď čekám na MS a 3.-4. dne cyklu musím na krev. Potom uvidíme, dle výsledků. Nepředpokládám,že další IVF bychodm stihli ještě letos, ale možná zkusíme další IUI a IVF necháme na leden. Je to běh na dlouhou trať. Ale stále doufám,že i my se jednou dočkáme //.

dckami
23. říj 2008

já se dnes loučím, už na netu nebudu, odjíždíme z práce na poradu mimo město a návrat bude ve večerních hodinách, od zítřka mám dovolenou a jedeme na lyže. Návrat ve středu. Tak se tady opatrujte. 😅

romcca
23. říj 2008

dckami, tak to tedy v žádném případě nemáš jednoduché. Užij si dovolenou !

dckami
31. říj 2008

ahoj,
ta jsem zpátky, nějak námto tady umírá 😖 . Kdepak jste všechny????

Nejbe??????????

nejbe
31. říj 2008

Ahojky, Kami, já jsem ještě tady, ale na dlouho to nevidím. Mimi je obr a doktor mi udělal včera hamiltnův hmat... tak čekám co bude. Manžel celý víkend na noční... tak snad se bude mimouš držet dásně nehty 😅. Jinak to tady stále sleduju... a myslím na tebe. Taky budu mít štírka 😀 , tak až něco bude, napíšu.