Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

monajs
15. pro 2008

To si piš,že se taky dočkáte. 😉
Tak a mám to nafocené 😵

romcca
15. pro 2008

monajs: gratuluju! Přiznám se, že Ti trochu závidím, ale máš to tvrdě odpracované, což se u nás říct nedá.

Mně v pátek přišla mrcha. Nakoupila jsem přes internet ovulační testy (20 ks, neptejte se kolik to stálo) a hodlám tento měsíc testovat. Zjistím aspoň, jestli vůbec nějakou tu ovulaci mám a na manžela hupsnu, děj se co děj. Budou svátky, tak musí být odpočatej!

Holky - trochu mimo mísu, já vím, ale - ale štěňátka se v pátek narodily! Tak za 2 měsíce snad budeme mít doma pejska!

dckami
15. pro 2008

ahoj Romco,
alespoň se máš na co těšit 😉 Já se teď moc těším na svátky, jsem sice až do 23.12. v práci, ale potom mám dovolenou až do 9.1., tak si hezky odpočinu. V lednu budu v práci max. měsíc a hurá do ivf. 😅

romcca
15. pro 2008

Jé ty se máš!

jenniffer
15. pro 2008

Holky, před časem jsem taky patřila k vám snažilkám po třicítce. My jsme měli štěstí, zadařilo se bez pomoci dr. devátý cyklus. 🙂
Romcca: ovulace se dá dobře vysledovat i měřením bazální teploty. Navíc to narozdíl od ovu testů nestojí ani haléř. 😉 Tuto metodu mohu jen doporučit, nám určitě taky přispěla k úspěchu. (Díky Len 🙂 )

dckami
15. pro 2008

tak já mám na měření bazální teploty zcela opačný názor. Když jsem se před lety snažili o první mimi, tak jsem si jí měřila, grafy nebyly nic moc a dr. říkala, že pravděpodobně nemám ovulaci. Měřila jsem si jí 7 měsíců pocitvě 😖 . Když jsem přijela po dovolené od moře těhotná, dr. tomu nevěřila 😕 , dle grafu ovulace nebyla. Dneska je Elince 6,5 roku. Takže jsem se měřením BT akorát každé ráno stresovala a zcela zbytečně....

monajs
16. pro 2008

Holky,nebojte,ono to přijde. 😀

Romi,to mě mrzí.Je to ale mrcha,že? 😠 No,ale aspoň se můžeš teď těšit na štěňátko 🙂 A můžeš hupsat na manžela 😀

romcca
17. pro 2008

No u mě s tím měřením BT bude problém, protože manžel tento "vědecký" přístup zavrhuje a dost dobře nevím, jak si tu teplotu ráno měřit tajně, když spíme ve společné posteli. Proto bych nejprve zkusila ty ovulační testy.

dckami
17. pro 2008

Jojo, také jsem o nich uvažovala,ale teď už to nemá cenu, když mám na leden domluvené ivf.

Včera jsem si hrála s fotkama, ukázky mám v albíčku, tak letos budeme mít originální PF.

monajs
18. pro 2008

Ahoj kočky,
tak jak to jde?
Dckami,ty fotky jsou moc krásné.To u vás dělají takové krásné pozadí:plakát,bankovky? No tro je paráda,to jsem ještě nikde neviděla.Eliška má opravdu krásné fotky.

dckami
18. pro 2008

ahojky,
já jsem takové fotky dětiček viděla zde na MK, tak jsem napsala o IP té mamince, jak to dělá a ona mi poslala adresu: www.loonapix.com. Tak to vyzkoušej, je to jednoduché a moc pěkné 😅 .

monajs
18. pro 2008

Děkuju,vyzkouším. 🙂

semy.cz
18. pro 2008

AHojky holky..nebo ženy 😉
můžu se k vám přidat?.....snažíme se od začátku května..chodím sem už déle..ale téma po třicítce jsem nějak nezahlídla..až teď🙂

romcca
18. pro 2008

semy.cz - ahoj, klidně se přidej. Ono nás tady moc nepíše, jsem určitě vítaná! Napiš něco o sobě 😉

semy.cz
18. pro 2008

no třeba se to tu trošku rozjede..🙂)
takl o mě..jsem z Jablonce.....letos jsem se vdávala......a minulý měsíc jsem byla na laparoskopii..vaječníky průchodné a trošku Endometriosa.......no ale po laparce tomu etď dávám evelkou naději🙂

dckami
18. pro 2008

Semy, vítej mezi námi 😵

bibova
18. pro 2008

Ahoj holky
Jen k vám nakukuji.
Nám se zadařilo a už máme doma malé štěstí. Sice to byl trošku adrenalin, od 26 tt hrozil předčasný porod (vydržely jsme do 34), ale už je vše v nejlepším pořádku. A koukala jsem že Nejbe porodila o den později ne já. Samuel je krásný chlapeček.

Chci vám všem popřát hodně štěstí v příštím roce a jen samé dobré zprávy.

semy.cz
19. pro 2008

díky dckami..🙂...

bibová tak to blahopřeju že to dobře dopadlo🙂

monajs
19. pro 2008

Ahoj Semy,vítej 🙂
ahoj holky,
tak zítra ještě oficiální testík a voláme do Brna a v pondělí na UT a na krev.To tam ještě ale není nic vidět,že? Ale já už to chci vidět i na UT 😀

semy.cz
19. pro 2008

ahoj mony🙂..díky..

tak to u tebe už vypadá na těhu?..to blahopřeju....🙂)

monajs
19. pro 2008

Díky semy,
podle testíků to tak vypadá.. 😀

romcca
19. pro 2008

bibová - blahopřeju!
semy.cz - Na tu laparku jsi šla docela brzo, to sis požádala sama nebo Tě poslala doktorka??

semy.cz
19. pro 2008

romča...doktorka z Gennetu mě poslala, hlavně proto, že jsme před rokem měla chlamydie v krvi..tal předpokládala že budu mít srůsty..a ono nic.....
akorát manžel měl nižší počet spermií, takl teď papá vitamínky....na kontrolním ještě nebyl..pokud se teď nepodasří tak asi v lednu půjde...a pak zase do Gennetu atam řeknou co dál...

dckami
22. pro 2008

ahoj kočky,
tak nám se ani 5.IUI nepovedla 😢 . Včera jsem to dostala, tak si dnes zavolám do Pronatalu a v lednu pojedeme na IVF.
Aby mi manža spravil náladu, vrazili jsme včera do Německa na vánoční trhy - to byla nádhera. 😅

semy.cz
22. pro 2008

ahoj dckami..to je mě moc líto, že to nevyšlo.....a vědí doktoři, proč se nedaří?....

tak snad vám ivf vyjde napoprvé a dočkáš se..🙂

semy.cz
22. pro 2008

na těch trhách jste byli v Drážďanech?..tam jsou prý nádherné vánoční trhy...chystali jsme se tam, ale nakonec to nějak nevyšlo.....tak snad příští rok🙂

dckami
22. pro 2008

Jojo, v Drážďanech 😉

Proč se nám nedaří nevíme, spg je vynikající, takže problm je někde u mě, na laprce nic neobjevili, tak se neví.. 😖

monajs
22. pro 2008

Ahoj holky.
Dckami,to mě moc mrzí.Ale teď už to vyjde,uvidíš 😉
My byli teď na kontrole a máme to z krve potvrzené,tak snad bude všechno OK. Na UTZ jdeme zase až 7.1.tak uvidíme co se zadařilo. 🙂
Holky,já musím jít spát,to je hrůza.Nemůžu udržet oči.Tak zatím papa 😉

dckami
22. pro 2008

Já bych šla také spinkat 😔 , ale jsem v práci. Večer mě čeká balení dárků 😝 a zítra naposledy v tomto roce do práce. Konečně, mezi svátkama máme dovču a potom hurá na hory.

dckami
23. pro 2008

krásné skoro sváteční ráno,
milé snažilky, ráda bych vám popřála krásné a pohodové vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí, pohody vám i vašim rodinám, a v novém roce spoustu splněných přání 🙂 . Aby se nám splnilo to nejtajnější přáníčko // 🙂