Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

zajda007
13. črc 2011

@barakara Držím všechny palce, co mám 😉
Já jsem dnes 14DC a číhám na ovulku.
Už týden užívám tu tinkturu z jeřábu, jsem zvědavá jestli MS dorazí dřív jak 40DC 😅

beritek
13. črc 2011

Ahoj! Tak u nás žádná dobrá zpráva. Mrňousek za týden nepovyrostl ani o milimetr, srdíčko už vůbec nic. Byla jsem u Apolináře-překontrolovali to, odsouhlasili, zítra jdu na krev a v pátek pod narkozu. ☹
Zajímavý je že u Apolináře říkali počkat po tom 3 měsíce, můj doktor říká že naopak poslední výzkumy říkají "klidně hned do toho". 🙂 Tak uvidíme. Každopádně nikdo neříkal nic o 6 měsících "nicnedělání". 🙂

lera1
13. črc 2011

@beritek ach jo!!!Beruško,asi poslední co potřebuješ je ,litovat,stydim se za to,že jsem propadla v totální depku z ms,jsi statečná a přála bych Ti,aby to už hned příště vyšlo!!!Myslim na Tebe!!!

svatule
14. črc 2011

@beritek drž se, příště to vyjde a za mě taky říkám zkoušet hned, jak se budete cítit, podle mého je tělo připraveno a bude to ok. Moc držím pěsti, ať to vše dopadne dobře!

barakara
14. črc 2011

ahojte holky, tak ja taky nenesu dobre zpravy, dnes sem to dostala. Vubec to nechapu proc se to tak deje, ty testy nejsou pozitivni jen tak pro nic za nic.
Zkusim zavolat doktorce, ale jinak zkousime dal 🙂

@beritek drzim palce aby ses z toho brzy oklepala a mohli ste zkouset dal.

majka12
14. črc 2011

Ahojky

@barakara
@beritek 😢 😢 😢 to je mi moc líto ☹ ☹ ☹ Je to nespravedlivý. ☹

lera1
14. črc 2011

dobré ráno holky

@barakara sakra tenhle měsíc je teda děsnej ☹ někde jsem četla,že se holkám dává Utrogestan na udržení,protože Ty očividně otěhotnět umíš(narozdíl odemě 😅 )no volej mudr a do třetice to určitě vyjde 😉 já už se pomalu smiřuju s laparkou a pokud to půjde,chci jít na ní co nejdřív,dokud mám prázdniny a pak co nejdřív na IUI,pokud to u nás pujde,protože už opravdu není na co čekat 😔

majka12
14. črc 2011

@lera1 jj, to je pravda s tím utrošem 😉 Mě dávali nejdřív clostylbegyt+utroš vždycky že kdybych otěhotněla, aby se to udrželo. 😔

majka12
14. črc 2011

@lera1 já bych taky šla do laparky co nejdřív a fakt se není čeho bát 😉 😉

lera1
14. črc 2011

@majka12 no Ty jsi mě dala velkou naději,protože jsi říkala,že jsi po laparce hned otěhotněla a teď se vám to podařilo taky hned,že? 😉 a za jak dlouho se po laparce můžem snažit?

majka12
14. črc 2011

@lera1 jj, podařilo se to hned 😉 Po laparce jsem žádný zákaz neměla, takže jsem čekala na první ms a taky podle toho jak se cítíš 😉 De facto můžeš hned. Ovšem já byla na laparce a zrovna byla ovu, takže to jsme prošvihli, ale pak to vyšlo 😉

svatule
14. črc 2011

@barakara je mi to líto, každopádně volej dr, může to být cokoli, vím, že kamarádce takhle zlobila cysta na vaječníku, když ji odstranili, hned otěhotněla...snad už to brzy vyjde!

lera1
14. črc 2011

@majka12 tak to se moc pěkně čte 😉 už se bojim zase o kousek míň 😅

majka12
14. črc 2011

@lera1 jako ta laparka fakt nic není a naopak vám to může pomoct i v tom, že třeba se zdá, že není žádný problém a přitom může být, i když není hned viditelný. 😉

barakara
14. črc 2011

@svatule
@lera1
@majka12 tak holky vsechny drahocenny rady sem! zitra jdu k doktorce a vsechno to na ni vysypu 😀
a to by bylo aby do tretice vseho dobryho se to nepodarilo.
o tom utrogestanu sem taky slysela, kazdopadne se na to zeptam doufam, ze neco obdobnyho maji i v UK.

@lera1 kam ti zmizela krasna ikonka?

lera1
14. črc 2011

@barakara jasně,všechno na ni vysyp!!!!Já už taky na doktora všechno vysypu a zkusim ho poprosit at mě píchne ten pregnyl,pak už mě stejně čeká CAR,takže to bude takový poslední hokus pokus 😉 Vy jste do třetice jasný jak facka 😉 ikonka mě zmizela,chtěla jsem si tam dát jinou fotku,ale neprošla mě,tak na to teď prdim a budu takhle malovaná 😀

barakara
14. črc 2011

@lera1 vysypu🙂 ja si to snad napisu na papirek.
kdy jdes k doktorovi? jeste pred tim carem?
no pregnyl zkus treba to vyjde, cokoliv tedka uz fakt neni cas na hrdinstvi 😀

lera1
14. črc 2011

@barakara jj,21.7. jdu k doktorovi a 28.7.do CARU a ovulku bych měla mít 24-25.7.tak snad doktora přesvědčim,aby mě ho píchnul 😉 jj,kamarádce se po pregnylu zadařilo,po dlouhý době a měla taky zvýšenej prolaktin,tak se k pregnylu ted uply mé naděje 😀

svatule
14. črc 2011

tak u nás zatím takové novinky, že čekám na ms, po ní se chceme začít snažit, už jsem začala užívat kys. listovou, ta neuškodí a pomalu se chystám i na omega3 kyseliny.

beritek
14. črc 2011

@barakara Vůbec ti neporadím, ale mně se to, co popisuješ stalo 4x... Doktor tomu říkal "časná ztráta", potvrdil mi, že se to děje běžně - a pokud to někdo nekontroluje testy jako já, tak si toho ani nevšimne...
Pro všechno mi nechal udělat genetiku (byla O.K.) a základní imunologii-asi je lepší ty testy mít, než se zbytečně trápit.
Teď naposledy asi zabral ten Utrogestan-měla jsem ho poprvé. (I ten 9.týden po těch 4 časných pokládám za úspěch.🙂 ).
Držím palce!

beritek
14. črc 2011

@svatule
@lera1
@majka12
Všem moc děkuju! Určitě jsem teď zaplácla to statistické místo a všem tady už to vyjde na první pokus! (Ať je to k něčemu!). 🙂

majka12
15. črc 2011

Ahojky,

tady u krásný den 😉 Žádné vedro, ale sluníčko. 😉

@beritek
@barakara na té časné ztrátě něco bude 😔 Kdyby člověk čekal na vynechání a nedělal si test, tak ms normálně dojde a ani by o tom nevěděl, že se vajíčko oplodnilo. 😔

Ale teda už by to chtělo ty neúspěchy a špatné konce prolomit a vnést sem pozitivní atmosféru. 😔 Takže která s tím začnete? 😅

svatule
15. črc 2011

tak u nás je dneska veselo, malé po 4 měsících sundali řemínky na kyčle, tak to musíme o víkendu oslavit, chystám se do práce, snad mi to uteče. A taky čekám ms, mám pleť jak puberťák 🙂

majka12
15. črc 2011

@svatule no tak to musí být malá šťastná 😎 😎 Koukám, že jdete do druhého hodně brzo. 😕 😅 Už se jako naplno snažíte, nebo to necháváte náhodě?

svatule
15. črc 2011

@majka12 no, ještě se nesnažíme, původně jsme chtěli až na podzim, ale nějak jsme si řekli, že už je to jedno 😎 tak teď čekám na ms, mám zatím po porodu dlouhý cyklus, a pak se už budeme snažit, uvažuji o měření bazálky, uvidíme. Malou jsme počali asi kolem 25. dne cyklu a nevím, kdy mám(jestli vůbec) ovulku nyní...
tak ty to budeš mít taky rychle za sebou 😎

majka12
15. črc 2011

@svatule no to jo, ale chtěla jsem ty dva roky a nakonec to bude rok a třičtvrtě. 😅 Nám první taky nešlo a druhý bylo napoprvé a i když manžel tvrdil, že to bude hned, tak já tomu nevěřila a chtěla jsem začít se snažením dřív, aby jsme to stihli aspoň než budou malýmu dva no a nakonec je to úplně jinak 😀 😀 😀

svatule
15. črc 2011

😀 ale určitě se nezlobíš, já bych to taky brala napoprvé, tak uvidíme. mám 2 letý rodičák a tak jsme taky chtěli druhé co nejdřív, no a tak nějak se to sešlo... i když tak první 2 měsíce po porodu jsem tvrdila, že to bude jedináček 😀 😎

majka12
15. črc 2011

@svatule jasně že se nezlobím 😉 Taky mám dvouletý rodičák 😎 To mě se manžel hned po porodu ptal jestli bude druhý a já řekla jasně vpohodě 😀 😀

svatule
15. črc 2011

@majka12 😀 😀 já až od toho 3. měsíce, malá hodně plakala zezačátku, ale teď je to usměvavé zlato 🙂 já vždycky říkala, že kdybych měla první třeba v 20, tak klidně počkám, ale dcera se narodila v mých 31, tak si říkám, že není na co čekat. taky si říkám, že by musela do jeslí, pokud bych neotěhotněla, tak uvidíme, doufám, že nám to vyjde i podruhé 😎

majka12
15. črc 2011

@svatule to jsme na tom podobně, syn se mi narodil ve 32, takže taky není na co čekat 😉 😉