Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
12. čer 2011

@barakara no tak to je nádhera!!! 😵 držim palečky 😉 tak vidíš,dočkala jsi se,musí to bejt nádhernej pocit koukat na ty vysněný // 😵 já jsem ráda,že zítra frčim pryč,protože než se vrátim ze Slovenska ms zkončí a zas přijde nová naděje...teď je mě momentálně strašně,protože neustálá bolest břicha mě připomíná,že se u nás zázrak nestal 😢 tak alespoň,že to vyšlo jedný z nás.Byla jsem poslední snažilka na předchozí diskuzi a mám tušení,že to tady bude stejný a nakonec budu hledat další diskuzi snažilek,protože z vás všech budou těhulky...

barakara
12. čer 2011

@lera1 dekuju moc. Uplne // to jeste nejsou, ale tajne doufam a modlim se, ze se tam dopracuju 🙂
ani nevis jak te chapu...hele jestli sme meli vsechno stejny tak i tohle musi vyjit a brzo se ke me a k Majce pripojis, davam tomu jeden cyklus 🙂
uzij si Slovensko, az se vratis urcite budes zas plna ocekavani a pujde to lip.

akdara72
12. čer 2011

Ahojky ráda bych se přidala k vám do diskuse 🙂 s přítelem se snažíme o mimi v únoru jsem vysadila Ha a zatim ješte se nezadařilo ted očekávám v pátek že zase dorazí..... tak uvidíme a začnem na novo🙂

xxkopretinaxx
12. čer 2011

Ahojky všem, taktéž bych se ráda přidala mezi vás 🙂 je mi 34 let, s manželem se snažíme o mimi téměř 5 let ale byla jsem hodně obézní, tak jsem to přičítala k tomu. Nepomohlo ani sledování ovulace, ani 3 série Clostíku. Nyní jsem šla s váhou dolů o několil desítek kg, tak snad se časem zadaří. Začala jsem užívat GS Mamavit a do jídelníčku jsem zařadila více zeleniny s obsahem kyseliny listové. Dávám tomu čas, nestresuji se. 🙂

beritek
13. čer 2011

Ahoj!
V pátek měla přijít MS, ale už dva dny před tím jsem měla slabě pozitivní testy - a tentokrát pozitivní i ZŮSTALY! 🙂 Vím, že není vyhráno, ale i tak je to zázrak 🙂 Po víc než roce a půl...
Nevím, coje za tím, ale byla jsem 2x na akupunktuře, pila čínský "utrejch" a dostala jsem Utrogestan - třeba ty informace někomu pomůžou.
@barakara Gratuluji!
@lera1 Vyjde to!!!

majka12
13. čer 2011

@barakara tak to je drahota 😖 U nás stojí obyčejný do 30 kč a máš tam dva 😅 😅
@lera1 zlato nezoufej a žádnou jinou diskuzi nehledej, protože jak řekla baraka, brzo se k nám připojíš 😎 😎 😎

majka12
13. čer 2011

@beritek další těhulka, tak to moooooc gratuluju 😵 😵 😵 😵

majka12
13. čer 2011

@akdara72
@xxkopretinaxx vítejte 😉

kafr
13. čer 2011

Ahoj, tak to jsou dobré zprávy při pondělku 🙂 zase je nás víc (vítám nové) a nejspíš i o jednu míň 😉 Tak držím palce, ať jsou čáry pořádný... to je nakonec dobře, že se vracíte do čech - zapřáhneš babičky 😎.
Já to mám dostat příští pondělí 🙄 , ale už mě svědí prsty, abych zbytečně netestovala... 😅 Tak nějak si to tentokrát zase moc beru, už vidím, jak budu příští týden hotová.

zajda007
13. čer 2011

@barakara Super, držím pěsti ať to vyjde 🙂
U mě dle testů ovulace stále nebyla, dneska jsem 23.den. Testy jsem už všechny vypotřebovala a nic nezjistila 😀
Ale podle jiných příznaků mám pocit, že proběhla. Tak vám nevím....
A manžel už začal s výběrem jmen 😅

barakara
13. čer 2011

Ahoj holky, tak ja mam pri pondelku spatne zpravy. Carka zmizela uplne , zakrikla sem to. ☹
Zkousela sem jiny test a tam neni vubec a na digitalnim kterej sem koupila pred chvili mi ukazal not pregnant....takze myslim, ze je to jasny.

kocka5
13. čer 2011

Hojte ženy, ještě že vás mám.....musela jsem si najít kdy jsem vám psala příchod ms....... 😎 .....zítra kupuju ovulační test.....za 2 dny bych měla mít ovulku. Tak to chci ověřit.

@bakara...... drahé testy jsou naprd,,,,,,,když budeš těhu......tak to prokáže i ten za 30kč. 😉 Smůla....ale jedeme dál. 😎

majka12
14. čer 2011

Ahojky 😔
@barakara ale ne, to je mi líto 😢 😢 😢 😢 To je nespravedlivý, že si to miminko rozmyslelo ☹ ☹ ☹ ☹

lucija
14. čer 2011

Ahoj při úterku 🙂

@barakara to je mi líto 😔 tak holt to byl jen takový trénink, aby Tě příští měsíc při dvou čárkách rovnou nešlehlo 😉 Já vím, zlehčuju to, ale mě to vždycky pomáhá 😔 Je to fakt, jedeme dál a to by bylo aby to nebylo.
Jo a kdyby jsi chtěla třeba nakoupit a poslat naše těhutesty tak není problém, napiš si 😉

barakara
14. čer 2011

@majka12
@lucija
holky dekuju za pekny slova, dnes dorazila ms. Asi tam neco bylo, ale jak rika Majka rozmyslelo si to. Carka vysla fakt uz pekna, takze proc tomu neverit. Ale bohuzel rychle sem spadla na zem.
Zas mam nadeji, ze to jde a snad se to podari brzy znova.

Dneska sem v praci a porad bulim a nemuzu ani nikomu rict proc, to je desny, ale doufam, ze to brzy prijde.

beritek
14. čer 2011

@barakara To mě moc mrzí! Já jsem po tom byla vždycky úplně zničená. Ale zase je pravda, že to u mě bylo skoro rok nic, pak 4x totéž, co se stalo tobě a teď-snad... Takže je dobře, že víš, že to "umíte" a příště už to vyjde! 😉

barakara
14. čer 2011

@beritek ses hodna, dekuju. To si rikam taky, ze uz "vime jak na to" tak snad... 🙂 ted to bude presne rok co se snazime.
Drzim ti moc pesti, aby ti to vyslo.

beritek
14. čer 2011

@majka12 Díky. 🙂 Zítra jdu k doktorovi - doufám, že mi to potvrdí. Jako na potvoru mám teď v práci stres jedna radost, tak jen doufám, že tím ničemu neublížím...

majka12
15. čer 2011

@beritek tak držím palce, ať je vše OK 😉 😉

kafr
15. čer 2011

ahoj všem, koukám, že zprávy jsou tu smíšené, smutné i nadějné. Tak nezbývá nám, než se upnout na tu naději, co? Já mám taky pořádnou depku, v ráci to stojí za ho..., nejen že děcka už se vidí ze školy, ale kolegyně pomlouvají jak se dá a já už na to fakt nemám sílu! Dostat to mám v pondělí, ale jak se BT pomalu vyšplhala nahoru, tak zas stejným způsobem šplhá dolu 😢 takže co? NIC! Počasí taky nepřidá, nejradši bych se někam zahrabala a nevylezla ☹
@beritek doufám, že napíšeš dobrou zprávu, držím palce! 😉 Dobrá zpráva by se sem už hodila!

barakara
15. čer 2011

ahojky holky!
tak ja mam dnes kupodivu celkem dobrou naladu. Uz se celkem tesim na dalsi kolo snazeni 🙂
ja sem ted kazdy den v praci do devity, tak mi to pomaha zapomenout na to ze se to nepovedlo a rychle to prekonat.

@kafr BT by se mela drzet nahore, nemela by klesnout na teplotu pred ovulaci. Delas si grafy na fertilityfriend? ty sou hodne dobry, teda me se libej, hezky se to tam vyznacuje.

beritek
15. čer 2011

Tak u mě zpráva neutrální. Sliznice vypadá dobře, váček ještě vidět není, ale podle doktora je to v pořádku. (Je to 17. den po ovulaci). Uvidíme za týden. (Tedy doufám, že opravdu UVIDÍME 🙂 ).
@kafr Jak to vlastně je o prázninách? Musíte do školy nebo máte volno? (Doufám, že máte volno a šanci alespoň TROCHU si odpočinout..).

lera1
16. čer 2011

Ahojky holkči,tak jsem zpět ze Slovenska,měla jsem jít dneska na krev na ten prolaktin,ale přijela jsem v půl 4 ráno a jít v 7 ráno na krev by mě zabilo 😅 takže šupajdim zítra.Na Slovensku bylo krásně(až na ubytování) a docela mě tam pustila depka,takže jsem připravená na nové kolo snažení 😉

@barakara jako co to čtu?To je nějakej vtip?Holka drž se,říká se,že po takovém skoro úspěchu je tělo,jak když ho pohnojíš,takže tenhle měsíc snažení je 100% 😉

lera1
16. čer 2011

@beritek gratuluju potichounku,však za týden už budeš koukat na malinkatou fazolku 😉

barakara
16. čer 2011

@lera1 ahoj, no to je dobre, zes mela fajn.
No to vis ja sem musela jeste pockat na tebe s tim tehotnenim 🙂 ...no ale vcera mi prisel dopis od doktorky jak sem byla na tech chlamydiich a ty vysli negativni, ale nasli nejakou infekci, ktera pry normalne nevadi, ale kdyz se snazime o dite, tak muze zpusobit potrat v brzkem zacatku. Takze se to mozna vysvetlilo, budu ted brat tyden antibiotika.

lera1
16. čer 2011

@barakara no tak hlavně že se našel důvod,každopádně,víte,že jste schopný mimčo splodit a to je podstatný!!!Infekci zaženete(vyčístíte pokojíček,jak říká můj doktor 😀 )a příští měsíc je jasnej jak facka 😉

kocka5
17. čer 2011

Hojte,
tak koupila jsem ovu testy....a jeden z nich udělala...další dny jsem měla k tomu takový odpor, že jsem to zatím zabalila. Příští měsíc. Zaprvé jsem s nima začala pozdě a za druhé mě to dělání miminka vůbec netěší, když jsou u toho takové procedury☹ Bože, taková otrava.
Ale určo jsem se snažili v dané dny.....tak uvidíme. 😉

majka12
17. čer 2011

Ahojky,
nějak nestíhám poslední dny. Snažila jsem se doma něco udělat. 😅
@beritek jestli jsi takhle málo těhu, tak ještě nic nevidí, ale neboj, všechno bude 😎 😎 😎
@barakara ach jo, zrovna když se to povede, tak musí přijít nějaká infekce mrcha 😝 😝 😝 Ale zase víte, že to jde, tak teď bude snažení veselejší a brzo přijde očekávaný výsledek. 😵 😵
@kocka5 tak se snažte ob den pořád a vyprdni se na testy a budeš mít jistotu, že jste plodný dny neprošvihly a nebude to otrava 😉 😉

kafr
17. čer 2011

@barakara Grafík si dělám v Excelu sama, napsala jsem si jak DC, tak kalendářní den, tak to mám pěkně přehledné. Právě, že teplota by se mi po OVU měla držet vysoko, kdyby... takže už jsem to obrečela a rezignovaně čekám na MS. (Teď se mi teda zase zvedla, ale to je tou Proverou, kterou beru proti bolestem při MS - na to mě mudr upozorňoval.)
@kocka5 Hele nechci radit, ale takhle bych se na to vykašlala! Dejte si voraz... jeďte na výlet, pařte, užívejte si a věnujte se jen jeden druhému...
@beritek o prázdninách povinně čerpáme dovolenou a zbytek je studijní volno (projít učebnice, udělat přípravy, projekty) vše z domova. nástup do práce máme 25.8., což je nejhezčí týden - škola je voňavá, uklizená, je v ní ticho a pohoda.

beritek
17. čer 2011

@kafr ... hlavně to ticho tam musí být skvělé... 🙂 Upřímný obdiv-já jsem to vystudovala, ale velmi brzy jsem došla k názoru, že než být špatný učitel, radši nebýt učitel vůbec. 🙂 (V rodině jsem měla pár skvělých a věděla jsem, že tolik energie a nadšení nikdy nebudu ochotná do toho dát..).
@majka12 Já to sice vím (že je brzy), ale přes to jsem doufala... 🙂) Takže asi něco jako čekání na dobu, kdy je možné si udělat test-to se taky nedalo moc vydržet. 🙂)
@lera Díky. 🙂
@kocka5 Já jsem si připadala jako malý chemik. Kupodivu mi to vůbec nevadilo.🙂 A z "povinného" sexu jsme si pak buď dělali legraci, nebo jsme se rozhodli, že ten den "půjdeme za školu"=fakt jsme si užili, že k ničemu nedošlo... (Stejně byl čas i např. ráno po té). Držím pěsti, aby to vyšlo!