Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

monina70
13. lis 2007

Ahoj, Sluní taky zdravím a přeji hodně štěstí. Držím všechny palečky, aby vydrželo a už jsi byla těhu.

jana.nina
13. lis 2007

Jé Sluníčko naše, ty jsi nám tu chyběla. Mooooooooc ti držím palečky aby ti to vyšlo.

Roni: Taky nám to bylo divný že jdeme obě, ale jelikož je toto malá dceřinka velkého kolosu, tak on náš pan ředitel nemá až takový slovo ve firmě jak by si někdo myslel. Je to blbý že nám to dal takle před vánoci, ale právě to je moje plus. Nikdo teď moc práci neshání-mají jiné myšlenky, no a já budu potřebovat zaměstnat až od 1.2.2008 😀 Mám spoustu času a životopis už mám nasmolenej 😀 Snad to pomůže.

monina70
13. lis 2007

Jani, ty jsi opravddu obdivuhodná, i v tom špatným najdeš to dobrý, docela ti ten tvůj optimismus začínám závidět. Potřebovala bych se aspoň trošku zase nakazit, poslední dobou mám pocit že žiju v okolí se samejma pesimistama a začínám být pesimistou i já.

roniver
autor
14. lis 2007

Ahoj holky,tentokrát vím 100%,že mi mrcha přijde,protože příznaky jejího příchodu bohužel cítím..páč mám strašné křeče v podbřišku a bolí mě prsa..úplně vše stejné,jako jindy,takže to tentokrát neobulím,vím to moc dobře,že dorazí ale holky víte co si myslím,že máme nějakej problém.Tento měsíc jsem si na mimi ani nevzpoměla,v době ovulace jsem při sexu měla tak 2promile,takže jsem si to užívala..a zase nic,už skoro rok.Jsem vážně zvědavá,jak dopadne Víťovi SPG.Hlavně ať dobře,protože já pak půjdu na tu laparku a když mi něco zjistí,dá se to léčit,ale spermie se léčit nedají 😢 No do vánoc mimi taky nějak neřeším,spíš se připravuju psychicky na tu laparku a taky jedem v sobotu pro malinkaté koťátečko 😉
Jinak Sluní je fajn,že jsi dala vědět a my můžem být klidné a Jani myslím,že práci určitě najdeš a při tomto všem ještě do února otěhotníš,protože budeš zaměstnaná myšlenkami na všechny ty pohovory a maily..
Moni hlavně nebu´d pesimista ty a rozjeď si víc možností,ať máš další a další naděje,neupínej se pouze a jen k jedné věci..začni pít kontryhelový čajík a klíďo zajeď i k té léčitelce 😉

monina70
14. lis 2007

Roni, neříkala jsi, že jsi to přestala řešit? teda aspoň do vánoc? No jak vidím, ono to stejně nejde, ale teď budeš mít starosti s kocourkem, tak se od toho aspoň trošičku odprostíš. Nezoufej, všechno dobře dopadne a zvítězíme. Já se zítra opět zařadím do pracovního procesu, tak taky přijdu na jiný myšlenky. Neboj, budu toho zkoušet víc. Stejně bych nechtěla jít hned, ale až tak na jaře, musím si dát trochu oddych a to cvičení zabírá až za dýl.

roniver
autor
14. lis 2007

hm já vím,ale v období MS jsem vždycky náchylnější k smutnění..kámošce ta Mojžíšová pomohla, 😉 a kam na to budeš chodit??Co ti vůbec přesně ten doktor řekl?

monina70
14. lis 2007

Měla bych chodit do Č.B., ale právě jsem tam volala a nikdo mi to nebere. Řekl mi, že bude jenom rád, když budu cvičit, že je to můj problém - neudržím embryo v sobě. Se spermiema to prý nemá co dělat, myslí si, že by to dopadlo stejně i s dárcem, toho nám nedoporučuje.

monina70
14. lis 2007

Jo, Roni, chtěla jsem ti říct, že jsme na tom stejně s tím PMS, úplně tě chápu, já na tom byla, ale i jsem pořád stejně jako ty, asi to máme někde v genech zakódovaný.

roniver
autor
14. lis 2007

to není genama,má to tak každá snažilka,co chce mimi,že tu mrchu nechce ani vidě,páč znamená tu blbou zprávu,že zase nic ☹ ..no mám jí dostat až v sobotu,ale už se mi to blíží,ty příznaky,ani nebudu měřit BT.

monina70
14. lis 2007

no máš pravdu, jako vždy. Ty brďo, tady od rána padá sníh, už ho tu je tak 30cm, to zase chudák Lubík přijde celej zmoženej z práce, ale je to za oknem nádhera. Snad se mi dostaví i ta vánoční nálada.

monina70
15. lis 2007

Ahoj holky, teda tady je nějak mrtvo, co je s váma?

roniver
autor
15. lis 2007

Ahojky,to teda jo,jsme tu skoro furt jen my dvě 😒 ..pořád u vás sněží??Tady nic,je hezky,svítí sluníčko.

lendulka007
16. lis 2007

Ahojky holcinky moje, hlasim se z dovci. Nejak jsem si usetrila chvilicku, abych dobehla na web vas pozdravit. Mame se dobre. Hezky si to uzivame. Straslivy vedro tu je, ani nechci myslet na ten snih a mraz, co je v Cechach, asi me to zabije.....
Vse si proctu doma .... pekne jste se rozepsaly.
Pa a vsem drzim palecky.
Lenka

jana.nina
16. lis 2007

Ahojky holčiny, moc se omlouvám že jsem tu dlouho nebyla, ale mám něco s očima. Původně to byl zánět spojivek, ale nějak se to neléčí tak musím na oční. Je to hrozný, pořád mě ty oči škrábou, páleji a svědí. No hrůza. Jasem ráda když vydržím 5 min. u počítače. 😀 Janina

monina70
16. lis 2007

Ahoj holky, koukám, že se tu moc nezměnilo.
Jani - ty oči ti nezávidím, bohužel vím, co to je, s nima marodit, tak raději na PC moc nechoď, i když nám tu chybíš, ale brzy se uzdrav.
roni, tady sněžilo ráno - napadl trošku prašánek, ale je tu asi 30cm sněhu. Ale za oknem je to krása, takový vánoční, no jsem zvědavá, jestli to vydrží, kéž by, možná mě pak chytne i ta vánoční nálada.

roniver
autor
16. lis 2007

Ahoj holky,já jsem už zase trochu nervozní,páč je to dnes 33den cyklu a normálně jsem to pokaždé dostala nejpozději 31DC.Počítala jsem se zpožděním,tak jsem vám raději napsala až sobotu,ale měla přijít ve středu.BT se drží stále na 37,2..pokud mi o víkendu neklesne(kéž by),tak budu v pondělí testit,ale asi klesne.. ☹ musím se raději připravovat na to,že klesne,ať pak nejsem tolik zklamaná.Jedem zítra pro to kotě,tak to mi spolehlivě odvede myšlenky,je to takovej drobeček kterýmu jsou teprve 2 měsíce.Moni kdy jdeš do té práce??jani to je mi líto,že máš ty oči bolavý 😖
Leníku čáááu,moc si to užívej,to teplíčko!!!!

monina70
16. lis 2007

Čauky, Roni, držím palce, ať ti neklesne teplota, to je docela pozitivní zpráva. jinak v práci jsem byla dnes v noci, docela to šlo. Až pojedete pro kotě, tak opatrně,a´t dojedete v pořádku.

roniver
autor
16. lis 2007

no jasný,tady sněží jako blázen,takže zítra počítáme s menší kalamitou 😖 Tak už jsi zvládla nástup,je to nejhorší za tebou,ale já bych taky do práce nechtěla,je to hrozný,každej na tebe kouká,lituje tě a určo se i o tobě baví..nenávidím to..tady jsem to blbec taky řekla a teď se zase furt ptají tak co Veru,zase nic??Tváří se,jak kdybych byla nějaká chudinka a z Marady(starší kolega) i vypadlo,že to mám z té antikoncepce,že mi to říkal a bez dětí se dá taky žít..no blbci,jak do toho ženská nevlítne do měsíce,už se šušká jak je divná a nemocná a kdo ví,jak mě tady drbou..nejhorší je říct chudák Verča,ona tak chce a holky z dílny odchází jedna po druhé a to ani nechtěly..

monina70
16. lis 2007

Jojo, Veru, to znám, ale mamka to už udělala za mě, protože se jí všichni ptali, jak na tom jsem, takže už to věděli a mě aspoň nikdo těma kecama neotravoval a ani se mě nevyptával. Ale už je to docela dobrý a víš ,že se bavím jen s těma, co mi za to stojí. A ty si z těch jejich keců taky nic nedělej, já vím, jak je to nepříjemný, já už si tím procházela hned ze začátku, taky tenkrát každej chodil a ptal se, kdy už to bude,a tak. Kašli na ně.

monina70
19. lis 2007

Ahoj holky, nějak jste se tu na to vykašlaly nebo co? Kde jste všechny? Veru, tak co kocourek? Co je novýho?

jana.nina
19. lis 2007

Ahojky holčiny, tak jak je po víkendu? Já byla dneska na školení DPH tak jsem nemohla na PC. Tak co Roni, přišla mrcha nebo budeš mamina? Ta druhá možnost by byla lepší 😉 A co jinak? Leni už jsi doma? a co Slunča-byla sis pro mrazáčky? Moni ještě že tu jsi jinak bych si mohla psát sama se sebou 😀

roniver
autor
19. lis 2007

Ahoj holky,já jsem doma a marodím,mrcha přišla a tak silná,že jsem začala i zvracet a mám strašné křeče,takže jsem zašla k doktorovi a marodím,akorát nemám doma net,když tady není Víťa s notasem...

roniver
autor
20. lis 2007

no co co holky,kde se flákáte,já omarodím a vy všechny skončíte se psaním???

jana.nina
21. lis 2007

No tak koukám že tu moc věcí na počteníčko není. Jinak, přišel mi první mail s nabídkou práce. Ale váhám jestli to mám vzít, bylo by to trošku komplikované kvůli prckovi-neměl by ho kdo vyzvedávat ze školky. Ale je to moc lákavá nabídka-hlavní účetní-o tom se mi ani nezdálo! Nevím no, každopádně je pro mě přednější můj syn než kariéra. Tak Roni koukej se z toho brzo vyležet a doufám že se tu zjeví i ostatní!

Pa pa Janina

monina70
21. lis 2007

Jéééééééééé, ahoj holky. tak koukám, že už sem občas zase zajdete, ale já byla včera v práci celej den a večer už jsem padla mrtvá. No, dnes jdu na noční a ráno hned na školení, tak už mi to začíná, doma se moc neohřeju.
Jani - to je pěkný a rychlovka, máš nějakou dobu na rozmyšlení nebo musíš reagovat hned?

jana.nina
22. lis 2007

Jo jo nějak nám to tu upadá, koukám že už sem moc nechodíte.

Dneska jsem si byla pro brýle, jsou docela dobrý ale trošku mě z nich bolí hlava. Taky jsem byla na prvním pohovoru v pracovní agentuře, která dopadla velice dobře a přišla mi taky další nabídka práce s krásnejma penízkama a na pozici o který jsme snila. Bohužel je to pro mě docela daleko. No ale ono to přijde...ta pravá práce jakou a kde si jí představuji.

Zatím papa holčiny Janina

roniver
autor
22. lis 2007

Jani držím moc palečky,ať si polepšíš.Jinak holky mě už hrabe,nudím se tak stále uklízím,žehlím a dokonce peču už i cukroví,mám už hotové 4 druhy 😉 ..příští víkend jedem na romantický výlet do Maďarska,těším se už teď.No snad už nám dá Sluní vědět dřív,než bude mít pupek jak Paroubek 😀 😀 ,tak se mějte krásně,já jdu hajat..pa pa

lendulka007
23. lis 2007

Ahojík holčinky, tak hlásím příjezd z dovči. Jsem ale unavená, on ten časový posun je pěkný prevít a taky ten stupňový přes 30 stupňový rozdíl bude taky znát. Doufám, že se to všechno srovná.
Jinak koukám, že žádné novinky se nekonají.

jana.nina
23. lis 2007

Což o to Leni oni novinky jsou ale z jiných soudků. Já mám do MS týden, Ronča jí měla nedávno a jak jsi na tom ty?
No a vyprávěj jaká byla dovča??? To muselo být super-v teplíčku s manžou, moříčko, píseček, Co??? Já chci taky! Byla jsem u moře a letecky na dovče jen jednou a to když už jsem měla dvouletýho prcka! Néé že bych si to neužila ale romantika ve dvou by mi taky nevadila!

Jdu vytvářet pracovní hodnoty, Pa pa děvčata Janina

monina70
23. lis 2007

Ahoj holky, tak koukám, že za ty dva dny se tu toho opravdu moc neudálo. Lendi, vítej doma, dovču ti závidím, ale myslím, že každodenní realita tě bohužel brzy srovná. Já bych nejraději odjela spoň na celou zimu někam do tepla. Jinak Roni, nezbláznila jsi se? To ani babička, takhle brzy nepekla. No, mě dneska chytla uklízecí mánie, tak jsem se do toho taky trochu pustila, doufám, že mi to ještě chvíli vydrží.
Jani, hodně štěstí při výběru, hlavně ať si vybereš tu nejnej nabídku.
Mějte se krásně, ahoj Monika.