Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

lendulka007
23. lis 2007

No, Jani, ona to nebyla taková flákací dovolená. Já zařídila jen letenku a první noc ubytování, jinak vše na cestě. Hodně jsme přejížděli, nikde jsme nebyli dýl než 2 noci. Tak jsme oba docela stahaní. Ještě že máme 3 dny volna, abychom se vzpamatovali z časového posunu a z toho teplotního šoku.
Jo, kdy to mám dostat - ani nějak nevím - musím to spočítat. Prostě a jednoduše nevím.
Jinak Jani, najdi si dobrou práci.

jana.nina
26. lis 2007

Ahojky,
koukám že tu moc rušno není. Mám nějakou chřipku, ale doktor mě nechal chodit do práce, tak jsem zvědavá jak to s tou teplotou přežiju. A jak jinak holky, jak je? Slunča se tu dlouho neukázala co?
Zatím pa Janina

jabluncanka
28. lis 2007

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla.14.11.jsem ve Zlíně absolvovala KET,ale ani tentokrát se nezadařilo.Domluvili jsme si s MUDrem genetiku a ještě zařídím urologii a andrologii.Další pokus by byl pravděpodobně v létě.Mám totiž ještě nějaké starosti se svým pubertálním synem,což mi taky nepřidává.

monina70
28. lis 2007

Ahoj holky, no tady je to opravdu jak po funuse, kde jste všichni?
Sluní, je mi to líto, příště to vyjde, uvidíš.

jabluncanka
28. lis 2007

moni,jak do toho všeho člověk proniká,tím víc mám pocit,že v reprodukční medicíně jde především o kšeft a to mě jako zdravotníka štve dvojnásobně.Dneska MUDr. říkal,že kdybychom před sebou neměli genetiku,mohli bysme jít hned do dalšího pokusu!!! 😕 😕 Málem jsem spadle pod stůl.Náš zdravotní stav nikoho nezajímá,jen prachy a to je hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

monina70
28. lis 2007

Jo, Jani to Sluni, to znám, mám ten samý pocit občas a nevím, co s tím. A nejhorší je, že mi každej říká něco jinýho.
Ale je mi divný to s tou genetikou, protože tu nám dělali hned jako první, ještě než jsme šli na 1. IVF.

jabluncanka
28. lis 2007

Vyšetřili nám akorát spermiogram a já jsem byla na hormonálním profilu a laparoskopii,a imunologii...Jenže na genetice Ti vyšetří akorát karyotyp,což samo o sobě nic moc neříká.Genetika spermií se běžně ani neprovádí,protože stojí okolo 100.000,-Kč...Musím říct,že spousta CARů nevyšetřuje ani to... 😒 teda mám na mysli imunologii... 😢

monina70
28. lis 2007

No, tak nějak to asi bude. Nás dr. poslal na imunologii na jaře do Plzně k doc. Ulčové, ale moc nás právě nepotěšila, byla jsem z ní dost špatná a dr. mi pak řekl něci jinýho, tak nevím, ale teď jsem začala cvičit Mojžíšku, tak uvidíme. Ještě možná zkusím nějakýho léčitele.

jabluncanka
28. lis 2007

Zkus najít nějakou dobrou kinezioložku=odblokuje Ti podvědomí(stres a tak)a budeš mít zase lepší výchozí podmínky do dalšího pokusu... 😉

monina70
28. lis 2007

o tom už jsem taky slyšela,uvidím, nechám to vše asi až po vánocích.
No ale co ty? jak se s tím vyrovnáváš?

lendulka007
28. lis 2007

Sluní, tak to je mi líto, že ten KET nevyšel. Jinak ten karyotyp taky máme udělán a nemáme IVF. Máme to v pořádku oba.
A k té kinezioložce mohu říct to, že jsem byla asi 4x - vše spojené s tématem mimi a stresu z toho, že ho nemám, jsme odblokovali. Mohu říct, že se cítím lépe a myslím si, že mi to pomohlo. Když budeš chtít vědět více, napiš.

roniver
autor
28. lis 2007

Ahoj holky,no toho tady moc nepřibylo,jinak já jsem stále doma a marodím,bez netu ☹ .Sluní co ti říct,na lítost je pozdě,takže spíš držím palečky do budoucna,ať se vše podaří,možná také můžeš zkusit Mojžíšku,prozatím..Moni já na kineziologii byla taky,klidně ti průběh vylíčím,ale nemám pocit,že by mne to nějak ovlivnilo.Jinak dnes máme výročí,čekala jsem žádost o ruku a bohužel jsem dostala jen kytku,ale aspoň něco 😒 ..jinak nic nového,mějte se krásně a jak budu moct,zase se ozvu,papa

jabluncanka
30. lis 2007

Ahoj holky,kde sjte všechny?? 🙂 Dostala jsem od přítele notebook,jako "bolestné" ,tak si ho užívám... 😀

jana.nina
30. lis 2007

Ahojky,
po delší době jsem se na vás přišla kouknout. Jablí, je mi to líto že to zase navyšlo, ale nevěš hlavu, ono to dopadne dobře. Jinak já tento měsíc MS dostala, ale docela jsem byla i ráda protože bych pak nedostala práci, kterou teď dost potřebuju....jo včera mi volali že mě do jedné firmy berou od 1.2.2008 což půjdu z jedné firmy hned do druhé. Teď taky čekám ještě na jeden pohovor kterej vypadá slibně. A pak se uvidí komu kývnu.

Včera jsem si prošla zase jednou z mých depresí, ráno jsem podepsala tu hnusnou výpověď a odpoledne jsem upadla do depky a brečela a brečela...dokud jsem neusnula. Ještě že ten můj manžílek byl tak hodnej a nechal mě napokoji.

Dneska jsem na tom trošku líp, ale pořád mám nějakej vnitřní strach ze všeho co se kolem mě děje.

Janina

jabluncanka
30. lis 2007

Ahoj Jani,

jsem téměř 100% přesvědčená,že kdybych neměla ten hyperstimulák,vyšlo by to.jenže dokončený cyklus,třeba i nezdařený je pro tyhle soukromé kliniky zárukou přísunu peněz.vůbec nejde o pacienta a to mě štve.navíc jsem zdravotník,takže o to je to horší... 😒
Kamarádka dělá Finclub a Herbalife,takže teď najedu na čistící kůry a posílení buněčné imunity,přítel zase bude vylepšovat spermio.A v létě třeba zkusíme další kolo...

Jinak moc blahopřeju k nové práci=ne nadarmo se říká,že všechno zlé je k něčemu dobré!!! 😀

jana.nina
30. lis 2007

Já tedy musím říct, že na očistné kůry věřím. Mě to vždy pomohlo. Jak jsem psla jsem silnější postavy a vždy když mám problémy-jakékoli sáhnu po bylinkách.
Z té nové práce mám strach-né kvůli práci ale kvůli lidem. Někteří jsou dosti zlí a soudí podle vzhledu a podle kvalit osobnosti. Měla jsem pár špatných zkušeností, sice se umím dobře bránit, ale tam uvnitř to pak dost bolí ☹
Nemyslím si že jswem ošklivá, ale..... no nic už zase začínám, musím se nějak odreagovat.
Janina

jabluncanka
30. lis 2007

Jani,

to mě dost překvapuje,protože když jsem žila v Praze,nabyla jsem dojmu,že tam lidi soudí spíš podle toho,co máš v sobě,ne na sobě...Na druhou stranu-když budeš chodit do práce,můžeš pak udělat i něco pro sebe,protože si ty penízky na to vyděláš...Zase=všechno zlé,pro něco dobrého.Navíc máš určitě príma rodinu a ještě to v práci všem natřeš...Ti co soudí podle vzhledu jsou ubožáci,kteří většinou v první řadě pochybují sami o sobě.... 😉

lendulka007
30. lis 2007

Se Sluní souhlasím, ti co soudí podle vzhledu jsou ubožáci.
Jani, gratuluji k nové práci. Tam přijdeš opravdu na jiné myšlenky a třeba zadaří. Znáš to?? I když zaměstnavatel by asi nebyl rád. U nás v práci taky nastoupila holčina po mateřské a její manžel by rád mimi a ona nechce, protože nastoupila do práce a kdyby šéf tušil, že za měsíc řekne, že je těhotná - tak jí nemusel brát. Ono je to těžké a někdy ten osud je takový.
Sluní, další pokusy necháváš až na léto? Alespoň budeš odpočinutá. To já se snad pustím do toho po novém roce, určitě vás budu informovat.

jana.nina
30. lis 2007

Holky moc díky, já jsem teď na nějaké snažilkování zapoměla. Nějak ztrácím naději ve vše v co jsem poslední dobu doufala. Vím že nejsem škaredá a ni hloupá, ale znáte to, občas to na vás padne a vše se vidí jen v šedé a černé. Vím že nikdy není tak špatně aby nemohlo být hůř. Já se teď ale cítím hrozně a ten strach je hroznej. Tak jak koukám tak zrovna já vám náladu nevylepším 😢

lendulka007
30. lis 2007

Jani, podívej se na to takhle, máš chlapa, kterej tě má rád a máš malého Milouška, oba tě mají moc a moc rádi takovou jaká jsi a je jim úplně jedno jestli jsi taková či onaká, mají tě rádi, protože jsi. Usměj se....život jde dál a ono to všechno nějak dopadne. A ono to dopadne dobře, uvidíš.

jana.nina
30. lis 2007

Leni,
moc ti děkuju. Máš pravdu, je lepší si otřít slzy a koukat se na svět trošku optimisticky. No občas to sice trvá, ale makonec se to povede. Mám dneska večer sraz spolužáků, tak jsem zvědavá kolik fotek zase shlídnu 😉 Stejně si to všechno pak nepamatuju. Za chvilku jdu domů, tak papa. Zkusím sem nahlídnout ještě odpoledne. Janina

lendulka007
30. lis 2007

....no vida, konečně pozitivnější pohled na svět.

jabluncanka
30. lis 2007

Leni,nechávám to na konec června ev.červenec=to bude můj synek na měsíc u biologického otce.On totiž děsně žárlí a zpříjemňuje mi to jak se dá...no a já mám pak v bříšku prd! 😒

roniver
autor
30. lis 2007

Ahoj holky,Janičko neměj depky,nová práce určitě přinese zajímavou změnu,nové myšlenky a pak přijde i to mimi,páč na něj nebudeš tak myslet.Holky já teď četla jinou diskuzi,kde už jsem od začátku snažení a jsem tam už jediná ze zakladatelek,kdo není těhotný.Docela mne to znervoznilo,v tomto ty diskuze asi nejsou tak skvělé,protože to deprimuje,když někde zůstanete sama..ale je to život a o to víc to těm ostatním přeji a vím,že si pak bříška budu mnohem víc cenit.Holky přeju krásný víkend,já ráno odjíždím do Maďarska s Víťánkem na romantickou noc v jednom hotýlku s vířivkou,tak se těším..mějte se hezky a v pondělí pa pa

jabluncanka
3. pro 2007

holčičky,kde je kdo?? 😅

lendulka007
3. pro 2007

Já to nějak nestíhám. Snažím se sem mrknout. Jak se blíží konec roku, máme v práci strašnej blázinec.
No, Veru, jsme netrpělivé, jak dopadl ten romantický víkend.....doufám, že něco napíšeš.

roniver
autor
3. pro 2007

Ahoj holky,no normálka.Já jsem stále na neschopence a doma a kde je vůbec Monča,už taky dlouho nepsala.Já dostala prstýnek,ale nebyl snubní no ☹ Jinak Maďarsko byla příjemná změna,ale měla jsem nervy,že přijde kontrola,měla bych ležet doma.Pořád mne šíleně bolí hlava..No ve středu už budu konečně volat na ty výsledky spermia,tak jsem zvědavá jako blázen.

monina70
4. pro 2007

Ahojík holčiny,
Veru, já jsem tady, občas kouknu, ale nic se u nás neděje, a tak moc ani nepíšu.
Ale taky jsem tu ted moc nebyla, znáš to,jak chodím do práce, tak už není tolik času, občas se hádáme o počítač, a tak. Taky tu ted byli naši, tak si to zase užívala mamina. Jinak už jsem začala pect a uklízet. Začala jsem se těšit na vánoce, ale sníh tu roztál, tak už je to zase takový divný. Ted tady sice padá, ale nevím, jak dlouho to vydrží.
Jo, z toho snubáku si nic nedělej, možná budeš muset Víťu trochu nakopnout. Hlavně, že jste si ten víkend užili.

jana.nina
4. pro 2007

Ahojky, taky jsem se sem jukla. Jak koukám jsme na tom všechny stejně, akorát já zase smrdím doma s mladym-opět marodíme. A zase je to kašel, vypadá to opravdu na astma. No uvidíme co nám řeknou na alergologii a imunologii. Jinak jednu práci mám jistou, včera jsem byla na pohovoru-povidala paní hlavní účetní abych se vrátila na začátek a naučila se základy......dala mi totiž test jako ve škole a já byla tak nervózní že jsem to totálně zkopala. No nic příjemného na mou depku. Včera jsem se totálně sesypala až jsem si musela vzít léky. Dneska už je to docela dobrý.
Je pravda že v této situaci nemám ani pomyšlení na druhý mimčo, vzpomenu si jen když nakouknu sem.
Jo dneska na Zličíně je vánoční kamion tak jsem slíbila prckovi že tam půjdeme, maji tam prima hry pro děti-máme od paní doktorky dovolené 😉

monina70
4. pro 2007

ahoj Jani, nedepkuj se z toho testu, to se stává, když je člověk nervozní, a taky toho máš v poslední době víc než dost, vůbec ti to nezávidím. A že nemáš myšlenky na miminko, to už vůbec nevadí, třeba se to zrovna teď podaří a ani nebudeš vědět jak. Užijte si s malým hezký den a těšte se na vánoce. A přeji, ať jste co nejdříve zdraví.