Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jana.nina
4. pro 2007

Děkuju Moni.
Už jsem pekla o víkendu cukroví, sice jsem hned první tři plechy připálila, ale klukům to chutná. Ještě jsem pro prcka na zítřek nesehnala čerta, musím zavolat kamarádce jestli mě nezachrání 🙂

monina70
4. pro 2007

Jani, nemáš za co děkovat, od toho jsme tady, abychom se podpořily, když nám není nejlíp. Jinak já pekla včera a taky se mi něco málo připeklo, nic si z toho nedělej, sní se i připečený, aspoň teda u nás. Dělala jsem pařížský tyčky a musela jsem je upect znovu, protože mi zmizely pod rukama. Miláček a tatínek se o to dokonale postarali. Jo vidíš, zítra jsou čerti, hm, kdyby jsi byla blíž, tak se obleču jsem u vás jako čert. Manža chtěl letos taky chodit, ale kámošovi se nechtělo, tak z toho sešlo, a je to docela škoda, protože by byli určitě úžasní.

jana.nina
5. pro 2007

Ahojky, tak jsem opravdu žádného čerta nesehnala. Je mi to docela líto, protože je Miloušek po mě a čertů se nebojí, ale škoda že přijde o ten zážitek.
Dneska jsem volala do jedné firmy, že přijímám jejich nabídku práce. Takže holky MÁM práci. Nastupuju tam od 1.2.2008 a jenom na sedm hodin což je skvělý-budu stíhat odpoledne školku.
To je ale zatím jediné pozitivim v mém životě. To ostatní se jenom se.e. Promiňte za to slovo ale mírnější ani použít nemůžu. No uvidíme jak na tom budu po novém roce. Zatím papa Janina

monina70
5. pro 2007

Jani, gratuluju k nové práci. S tím ostatním si nedělej hlavu, bude líp.

jana.nina
5. pro 2007

To uvidíme, teď s hrůzou čekám na složenku od ČEZu, doufám že nebudu doplácet. Je to strašný s těma financema. A vůbec se vším. Doktorka mi jednou z legrace řekla jestli nechci manžovi podstrčit kukačku, musím říct že jsem pak o tom dost dlouho přemýšlela. Manžela bych ale nedokázala podvést a kde je psáno že pro jednu nevěru otěhotním. Myslím že je to jen pro ty kteří milujou míň než já. Nemohla bych s tím žít, že jsem podvedla všechno co k němu cítím.

monina70
5. pro 2007

S těma financema máš pravdu, taky nám to pořád skřípe. Ta doktorka byla asi opravdu srandista, viď? To bych taky nedokázala.
Tak koukám, že jsme tu zůstaly jen my dvě. Roni pořád marodí a ostatní jsou taky fuč. Já se tu dnes plácán od ničeho k ničemu a moc nestíhám. Udělala jsem adventní svícen, vařím a jetě mám večer dělat čerta sousedovic klučíkovi. Ale nějak mi dochází elán. No, jsem zvědavá, jak to zvládnu.

lendulka007
5. pro 2007

Ahoj holčinky, nějak sem nestíhala se sem kouknout a ani psát, tak to napravuji. Jani, to je super, že máš novou práci. Teď na to mimi nebudeš myslet a ono to půjde, uvidíš.
A co Roni, jak dopadly výsledky spermia??

jabluncanka
5. pro 2007

Ahoj berušky,

tak jsem dnes byla podruhé v práci a tak hnusná nálada,jako tam teď panuje,to tady ještě nebylo... 😠
Úplně Vám závidím elán do adventních věnců,vaření,úklidů a atd.Mně se po tom všem(...) nechce vůbec do ničeho a doslova se utloukám v práci a vydávám se duševně tak,že po příjezdu domů jen brečím a brečím... Letos se na Vánoce vůbec netěším 😒

monina70
5. pro 2007

Ahoj holky,

Sluní, úplně tě chápu, taky jsem si myslela, že letošní vánoce budou úplně o něčem jiným, ale bohužel. Přesto mě ale trochu chytlo, tak jsem něco upekla, ovšem o uklízení zatím nemůža být ani řeč. A ten počáteční elán mězačíná přecházet, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Momentálně na mě přišla pěkná depka.

jana.nina
6. pro 2007

Jo jo ty depky jsou mrchy, já se v ní utápím už dobrých 14 dní. Lidi v okolí mi říkají abych si došla k doktoru. No asi by mi pomohl, ale já už jsem tam byla po porodu s laktačkou a není o co stát. Byla jsem pak naštvaná na sebe a myslím že to není nejlepší.
Jo úklid jsem taky ještě nezvládla, ale už jsem něco málo napekla a adventní věneček se svíčka jsem vyrobila s Milouškem.
Na dnešek jsem měla noc plnou vášní-Miloušek měl 40 teploty a zvracel. K tomu ošklivej kašel---a výsledek jsou moje kruhy pod očima a nevyspání.

monina70
6. pro 2007

Ahoj Jani. To je mi líto, to teda musela být noc. Chudák malej. Já jsem sice spala celou noc, ale že bych byla nějaká odpočatá se říct nedá. Stojí to všechno za prd. Včera jsem se pohádala s miláčkem a mám z toho blbou náladu ještě teď. Nějak mi to všechno začíná asi lézt na mozek. Možná je to ale tím, že mám dovolenou a jsem zavřená sama doma. Nejraději bych se sebrala a jela někam hodně daleko. Jenže bohužel, na to nejsou finance.

jabluncanka
6. pro 2007

Ahoj holky,

volala mi kamarádka,která dělá Finclub,že existuje na spermie vitamínový přípravek se kterým mají v Evropě velké úspěchy = vím,že kamarádka by mi nedoporučila nic špatného.Ona sama je těžký diabetik a tak si taky dost pečlivě vybírá...Mně doporučila teď Avenamax kapky-je to na vyčištění od hormonů,dobré spaní a celkové zklidnění,něco jako antidepresivum v přírodním vydání...Jsem sama zvědavá.Po Novém roce jdeme na tu urologii - dělá to primář tak by to mělo být super...Je to asi bláznivé,ale já se fakt těším... 😀

monina70
6. pro 2007

Ahoj Sluní, a jak se jmenuje ten přípravek na ty spermie, prosím?

jabluncanka
6. pro 2007

Moni,ještě ho nemám,pak Ti ho hned napíšu...jsem asi pěkně ujetá,ale normálně se těším jak malá holka.jinak na jiných diskuzích jsem četla,že dost velký úspěch má u špatného spermia L-carnitin a Q10...Takže to bych k tomu přidala...Jinak od příštího týdne začnu s Biomaxem na imunitu,abych ve zdraví(teda my oba),přečkali zimu a uvidíme... 😀

monina70
6. pro 2007

sluní nejsi ujetá, já se taky vždycky těšila´každým vyšetřením jsme byli blíž úspěchu, aspoň jsem si to myslela. Vitamíny jsem taky jedla, ale teď jsem si dala chvíli pauzu. My jíme hlavně E,selen a zinek, to nám doporučila Gallová na spermie a já toho mám víc, převážně teda kombinace vitamínu B. No, uvidíme. stejně napřed musím našetřit na další pokus, a to bude chvíli trvat.

jabluncanka
6. pro 2007

Já beru ještě Calibrum-babyplan.Tam je všechno co potřebuješ.já mám problém jen v tom,že kyselina listová mě ředí krev.Nevím jak je to možné,ale je to tak...A příští pátek máme genetiku.To jsem taky zvědavá.Ale člověk už toho tolik načetl,že už mě snad nic nepřekvapí... 😉

jana.nina
6. pro 2007

Ahojky holčiny,
já jsem si teď až do března dala od všeho pauzu. Nějak toho na mě bylo moc-no a ještě pořád je. Calibrum jsem měla zakázaný kvůli vitamínům od doktorky, abych se prý nepředávkovala. Hormony jsem přestala brát ze dvou důvodů. 1. jsem díky nim přišla o slzy a mám problémy s očima a za 2. jsem nabrala 8 kilo a to je k mému necelému metráku dost. Cítím se jak bezedná bublina, která jen něco cpe a kyne. Manžílek sice poctivě dlabe vitamínky ale moc úspěchů tomu nedávám. ☹

jabluncanka
6. pro 2007

Jani,nebu´d smutná,na jaře vysvitne sluníčko a bude všechno veselejší!!! 😵

monina70
6. pro 2007

Jani, Sluní má pravdu, nemá cenu se utápět ve smutku, jen si to tím všechno zhoršujeme. Ikdyž, já vím, že se to lehčeji píše a říká než dělá. Taky to na mě poslední dny nějak padá. A na manžu asi taky, jsme oba nějací podráždění. To bude určitě tím počasím, jak je venku pořád zataženo, tak se nám zatahují asi i srdíčka. A navíc, je prosinec a tady na hranicích končí policie, tak pořád neví, co bude dělat, jak to bude mít s prací. je to prostě jedno s druhým.

jabluncanka
6. pro 2007

Mončo,a ke státní policii jít nechce??Vím,že hodně lidí odchází,ale tím,že už ve sboru je,by to byl jen přesun.Myslím,že jinak by všechno zůstalo finančně přinejmenším při starém...Já tomu teda nerozumím,ale tak nějak to vidím... 😉

monina70
6. pro 2007

Sluní, já to napsala blbě, oni končí policajti, ale on je civilní zaměstnanec, dělá tam domovníka a správce budovy. Kdyby byl polda, bylo by to O.K. Ti jsou automaticky přeřazováni. Ále, já si s tím až tak hlavu nedělám, doufám, že tam vydrží aspoň do května, do konce topné sezony. A pak se uvidí.

jabluncanka
6. pro 2007

...aha,tak to jo!!Ještě jednou se omlouvám!-My jdeme 14.12. na genetiku.Sestřička říkala do telefonu 1čtého ve 14hod.třeba nám to přinese štěstí... 😉

monina70
6. pro 2007

nemáš se za co omlouvat. Držím pěsti, ať vám genetika dobře dopadne.

roniver
autor
6. pro 2007

Ahoj holky,teda tentokrát jste toho naklapaly spoustu.No mě teď volala doktorka výsledky spermia,ale jsem z toho jelen.Je tam prý zánět a dá mi antibiotika pro nás oba hned,jak tam přijdu a vše mi řekne,ptala jsem se jí,zda je jinak vše v pořádku a ona mi řekla ať přijdu a promluvíme si.To nevypadá dobře,mám strach a nevím jak to vydržím do té doby.Taky mi řekla,že se domluvíme,jak to budem po Novém roce řešit..to nezní teda vůbec slibně ☹

monina70
6. pro 2007

Ahoooooooj Verunečko, moje zlatá, s tím zánětem to sece fakt nevypadá dobře,ale nestrachuj se dopředu, nemusí to nic znamenat. A co ty? Jak jsi na tom? už je ti líp? A krev už máš dobrou?

jabluncanka
6. pro 2007

Veru,ber to tak,že všechno zlé je k něčemu dobré.Aspoň se ví,proč se Vám nedaří = zánět.Na druhou stranu má to řešení = antibiotika a zřejmě bude ještě urologické vyšetření,aby se zjistilo postižení bu´d jen vývodných močových cest,nebo nějaké postižení v šourku.Ale snad to bude mít řešení.Buď ráda,že Vás takto vyšetřují a netlačí Vás hned do IVF.Ale i tak se připrav na to,že to bude ještě nějakou dobu trvat,než se podaří mimi.Všechno se musí důkladně vyšetřit a přeléčit. Počítej taky s tím,že to bude náročné i psychicky a svým způsobem to může být zkouška vztahu.Takže pevné nervy!!! 😉 Myslím na Vás!!!!!! Slunečnice

P.S.Holčičky zlaté,zítra tady nebudu,mám denní službu do 18.hod. Sl.

lendulka007
7. pro 2007

Ahoj holčinky, to jste pěkně rozepsaly.
Veru, nebuď smutná, ten zánět se vyřeší a bude vše OK. Alespoň víte, proč to nejde. Tím sem se také utěšovala. Ono je někdy horší ta nevědomost a to každoměsíční očekávání - co kdyby.
Sluní, genetika nic není. Jen dlouho trvá, než se udělá. Nám to trvalo asi 2 měsíce. Oba máme karyotypy v pořádku.
My jdeme na nový spg příští týden 12.12., tak už na to myslím, ale zatím mám pozitivní postoj. Tak uvidíme, co ty vitamínky udělaly. Manža bere Koenzym Q10 + vit. E + selen. Výsledky budeme probírat s urologem, takhle jsem to objednala, abychom opět na něj nečekali. Jsem zvědavá, ale zatím klidná. Kdyby tam něco bylo, zamrazíme to a vzhůru do IVF. Jinak to jistí operace.
Holky, a hlavně hodně ty smutné nálady pryč, já vám poradím, jak to dělám já (ale už jsem to dlouho nedělala). Vezměte ty blbý nálady, zabalte je do velkýho balíku a odešlete je daleko, třeba do Gronska, kde zmrznou.....a hned je vám líp. Úsměv na tváři všem L. :o)))

roniver
autor
7. pro 2007

Sluní,Moni i Lendi děkuju vám za podporu,já s tím počítám,že to teď asi potrvá,zrovna 12.12. jdu k mojí gyndařce a ona mi ty výsledky pořádně vysvětlí a proberem jak to vše bude dál probíhat,tak si pak odpoledne řeknem Leni výsledky ju??

lendulka007
8. pro 2007

Ahojky, my tam jdeme odpolko, takže večer už budu moudřejší. Zatím jsem v pohodě, sice občas přemýšlím, jak dopadneme, ale nemám zatím špatný pocit, tak snad....

jabluncanka
8. pro 2007

Holčičky,držím Vám moc pěstičky!!! Pěvně věřím,že to dobře dopadne... 😵 😵 😉