Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jana.nina
23. říj 2007

Nějak se mi to psaní nedaří. jsem rytec.

jabluncanka
23. říj 2007

...taky jsem byla dva roky Pražanda,ale rozvedla jsem se a vrátila se na Moravu...

jana.nina
23. říj 2007

Já jsem z Prahy - západ. Cca 7 km od Zličína. (možná ti to něco říká). Na moravě vyrostl můj otec -u Úsova. Teď už tam jezdíme jen za babčou.

jabluncanka
23. říj 2007

...bylo mi tam dobře,v Praze,v práci,mezi lidmi,mám tam kmotru,ale manželství dopadlo katastrofálně a já se toho člověka potřebovala zbavit.tak jsem se vrátila odkud pocházím a je to tak nejlepší... 😉

roniver
autor
23. říj 2007

Ahoj Jani,potichounku držím paečky a doufám.Nervíky ti nepřeju,to čekání a nejistota je hrůza.Test by ti už mohl vyjít,ale každý to má jinak a když ti u prvního vyšel až třetí den,tak raději počkám. 😉
Sluni a myslíš,že když mojí doktorku požádám,tak mne na tu laparoskopii vypíše žádanku?

jabluncanka
23. říj 2007

To přesně nevím.Mně tam posílali z CRM.Ale předpokládám,že všechno se dá domluvit...Taky aby i Tvá MUDra měla kompletní vyšetření.Protože krev už jistě má,tak ještě anatomii.Může se stát,že tam třeba najdou nějaký maličký srůstík a uvolní a pak už to půjde skoro samo... 🙂

jana.nina
23. říj 2007

Roni s tou laparoskopií, dr. ti jí vypíše ale jestli to bude považovat za předčasné (jako u mě) tak moc šancí nemáš. Taky jsem tam chtěla jít. Říkala až po novým roce. A ten test mi tenkrát vyšel-negativně a těhu jsem byla 🙂

roniver
autor
23. říj 2007

Jani po jak dlouhé době snažení jsi se zkoušela ptát?No já jdu na gyndu příští týden ve středu,tak se holt zeptám,za to nic nedám..

jabluncanka
23. říj 2007

Naše stařenka vždycky říkávala "líná huba,holé nečšestí,cerko"! 😀
Fakt za to nic nedáš...Maximálně usy¨lyšíš,že ne,ale z toho ti ani ruka ani noha neupadne... 🙂

jana.nina
23. říj 2007

Snažení, jako fakt fest počítám od prosince. Takže 10 měsíců. Ale já to mám asi trošku jiný, ona spoléhá na to že to dopadne dobře jako u prvního. To nám stačilo 6 měsíců festovního snažení.
To fest počítám od kys. listové a Ečka, protože to jsme zároveň začali být pod drobnohledem.

roniver
autor
23. říj 2007

Tak jo,já se zeptám na 100% a uvidí se,jinak dnes už mizím pomaloučku domů,tak pa pa zítra 😉

lendulka007
23. říj 2007

Ahoj holčiny, tak se přidávám. Roni, Sluni, Jani mě znají. Ostatním se trochu představím.
Snažíme se přes rok a marně, už jsme byli v CAR a problém je ve špatným SPG. Nyní vyčkáváme na nový, který budeme mít v prosinci a pak následně IVF.
Co, Sluní, jak se ti odpočívá po ET??? Doufám, že se mimískům u tebe líbí. Moc ti to přeji i všem ostatním.

lendulka007
23. říj 2007

Ahoj holčiny, tak se přidávám. Roni, Sluni, Jani mě znají. Ostatním se trochu představím.
Snažíme se přes rok a marně, už jsme byli v CAR a problém je ve špatným SPG. Nyní vyčkáváme na nový, který budeme mít v prosinci a pak následně IVF.
Co, Sluní, jak se ti odpočívá po ET??? Doufám, že se mimískům u tebe líbí. Moc ti to přeji i všem ostatním.

lendulka007
23. říj 2007

Janino (Jana.Nina), ty bydlíš 7 km od Zličína. To jsme asi sousedky, protože já taky. Tak to je fakt vtipný.
Jo, jinak jsem Lenďa z Rodinky.

jabluncanka
24. říj 2007

Ahojky Leňulko,

dneska na mě sedla nějaká depka a začínám pochybovat 😒 ... trochu mě děsí i skutečnost,že nejsme manželé...Asi nějaké erupce na slunci,nebo co 😉

jana.nina
24. říj 2007

Ahojky holčinky. Sluní s těma depkama to bude asi nakažlivý, nebo je to tím počasím.....mě zase děsí že jsme manželé skoro šest let. Vůbec mi to nepřijde že je to tak dlouho(?) Lení odkud jsi přesně? Já jenom že jsem měla spolužačku Lenku na základce. Jsi tu rodačka nebo přistěhovalec? No tak to je opravdu bomba. A Roni odkud jsi ty?

PS: Ještě mrcha nepřišla, ale na test nemám odvahu. Janina

jabluncanka
24. říj 2007

Jana.nina:

...klidně bych s tím těhu testem ještě počkala...jestli tam "brouček" je,tak tam zůstane a počká na Tebe... 🙂

jana.nina
24. říj 2007

Řekla jsem si že vydržím do pátku. Je ale divný že nemám žádné příznaky....no v podbřišku mě trošku píchá, ale nebolí mě prsa a včera se mi celý den motala hlava. To jsem u prvního neměla. Já jsem strašně na pochybách. A co ty Sluníčko naše, jak se cítíš?

roniver
autor
24. říj 2007

Ahoj holky,Jani to je supeer,jen to nezakřiknout,ale kdybys to prolomila,tak by to bylo nádherné a vyšel by ti ten vánoční dárek 😉 .Jinak já jsem z Brna,ale dnes jedu do Prahy na večírek naší firmy,otvírání nové značky GURU v Paladiu.Bude to asi mazec,jsem pěkně nervozní,je to VIP party se spoustou osobností,ale pro mne spíš snobárna,tyto akce zase tak nemusím.
Sluní vždyť o ten papír přece nejde ne??Hlavní je,že se máte rádi a chcete spolu miminko.Prď na to a nedepkuj se,to nemůžeš...
Leni čáu,tak je to paráda,jak jsme na tu Rodinku vyzrály,vůbec nechápu,jak to mohli jen tak bloknout?!

jabluncanka
24. říj 2007

Roni:

...to je teda legrace-já z Brna pocházím,žila jsem tam do 18ti let... 🙂 Mám tam rodiče,přátele,známé...ten svět je tak příšerně malý... 😉

jana.nina
24. říj 2007

Tak to mi povídejte, jsme tu spolu tak dlouho a ani jsme nevěděli že jsme si tak blízké....jo a o ten papír opravdu nejde. Brácha není ženatý a mají s Jindřiškou dvouměsíční krásnou holčičku.

jabluncanka
24. říj 2007

...s tím papírem máte pravdu,jen mě občas popadne takový divný strach = když jsem chodila do práce,bylo mi to jedno,byla jsem samostatná.Teď se stávám pomalu závislá a to mi vadí...příjde mi,že po právní stránce jsem na to vlastně sama...

jana.nina
24. říj 2007

Tak v tom máš zase pravdu, ale mysli na to že kdyby tě nechtěl tak s tebou nebude podstupovat takovej procedůr a všeho. Myslím že při tobě stojí, jen chápej že je to chlap....a podle toho co jsi o něm psala asi jen tak do zaječích nevezme. A co na tom papíru, myslím že je horší se rozvádět než jen odejít, nejhořší je to s dětmi, proto buď ráda že jste na hromádce rozvod je strašná věc a prát se o děti je ještě horší. A hlavně vzít se můžete třeba hned ale rozvod trvá i rok...???? Co ty na to, posuď sama co je lepší.

jabluncanka
24. říj 2007

...to mi povídej - rozváděla jsem se 2,5 roku... 😉 To je asi reakce na to,co už mám za sebou.To samé jsem měla s bývalým manželem a to jsem byla vdaná...Ale to je jedno...Hlavně ať se mimísci zahnízdí a další se dá do chodu samo... 🙂

roniver
autor
24. říj 2007

Sluní a to jako svobodná matka budeš mít mnohem lepší mateřskou,než jako vdaná,tak takhle je to taky možné brát..ta svatba může ještě přijít později a ty si ji užiješ pěkně po mateřské a budeš si na ní moct dát i vínečko🙂.Já taky čekám,jestli se ten můj vyjádří,když se mnou chce miminko.Mluvíme o svatbě,ale nějak tak jako někdy v budoucnu,konkrétního z něj nevypadlo nic..Zatím spolu žijeme a nějak mi to ani nevadí..

jana.nina
24. říj 2007

Tak to já po dlouhém mluvení o svadbě a žádném vyjádření přišla s dvouma termínama-jestli mě chceš tak si vyber termín. On mi nakoc řekl že bál s tím přijít že bych ho odmítla 🙂 Tak jsme pak po 4 měsících plánování a shánění vzali na MŮJ popud.

jabluncanka
24. říj 2007

Roni:

Mně to spíš jen tak blesklo,protože nejsem ráda závislá...To nic...a s tou mateřskou to není úplně tak - stát už ti dnes započítá potencionální výživné na tebe i dítě ať už nějaké dostáváš nebo ne...Některým skupinám se vyplácí horem dolem,a na někom se šetří...Já to smozřejmě nemám zapotřebí,partner nás zajistí dostatečně,ale kolik je takových,které jsou na to skutečně samy...Holt bezprávní stát!! 😒

Snažím se představovat mimísky...ale dneska se mi cosi nedaří...

jana.nina
24. říj 2007

Sluní už aby bylo o pár dní víc.....těším se na to až nám sem budeš psát dobré zprávy, nějak vím že ti to vyšlo. Opravdu to cítím, nějak mám další smysl na ostatní lidi. Už třem holčinám jsem řekla že jsou těhotné a ony opravdu byli, akorát to nějak nefunguje na mě 🙂

jabluncanka
24. říj 2007

Jani,

to už tak bývá,že ke druhým jsme vnímavější... 🙂 Nechceš se zrovna mrknout co to bude?? 🙂 😉 😀

jana.nina
24. říj 2007

Jo tak to mi nějak nejde 🙂 Skoro vždy se seknu. Nééé opravdu si myslím že ti to dobře dopadne.