Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jana.nina
21. led 2008

Jj Jablí, je to smůla, nějak mě ta smůlička provází už půl roku. Jsem z toho v HÁJI a to doslova-a není to jenom ve snažilkování, je to i v jiných věcech. Doufám že tu smůlu brzo prolomíme!

roniver
autor
22. led 2008

Ahoj holky,tak mám jednu dobrou zprávičku,tedy vlastně dvě.Koupili jsme si domeček a 7.června se bereme.Budu konečně vdaná a miminko se narodí do svazku manželského 🙂 .Takže snažení trochu poleví a budem se soustředit na přípravy.Jinak mám tři týdny zpoždění,včera jsem si myslela,že jsem to dostala,ale bylo to jen špinění.Bolí mě podbřišek a prsa,ale testy negativní..navíc to špinění přestalo a dneska zase nic.V pátek jdu k doktorce,tak mi udělá UTZ,nejspíš se jedná zase o hnusnou cystu 😢 😢 .Jani v nové práci to bude fajn,uvidíš a manža je tedy tvrdohlavý co??No třeba ani na ten spg nedojde,když jsi měla tak ukázkovou ovulku 😉

lendulka007
22. led 2008

Ahoj Roni, tak to jsou ale krásný svatby. Takže bude domeček a ještě svatba 🙂 ...tak to bude úspěšn rok. Tak teď mimi půjde samo, třeba už je na cestě. Jedna moje kamarádka měla taky takovou mikro ms a je těhulka, resp. už maminka, protože se jí v neděli narodil chlapeček. Takže si myslím, že vůbec nemusí jít o cystu, ale o těhulkování. Radši si doběhni na krev na HCG, tam se to zjistí líp než z těhu testu. Kamarádka zkoušela těhu test a vždy negativní a pak si doběhla na krev a bylo to tam. A až tak za 4 dny to bylo i na těhu testu.
Tak držím palce a pěknou přípravu svatby 🙂

roniver
autor
22. led 2008

Leni já nemám zpoždění 3 dny,ale týdny víš..takže si myslím,že půjde spíš o tu cystu 😒

lendulka007
23. led 2008

....tak to jo, ale stejně.
Měj se krásně.

Jak se ostatní máte??

jabluncanka
29. led 2008

Ahoj holky,

kde jste kdo??Musím napsat,že z genetiky nám dopadl dobře karyotyp a DNA,ale mě špatně hematologie... 😒

roniver
autor
29. led 2008

No ahoj,je tady pěkně mrtvo..tak to ti Jablí moc moc gratuluju!!!Hematologie nevadí ne??Musela bys akorát chodit na ředění krve,nebo tak něco..má to tak i kámoška,píchá si injekce do bříška 😒 .No já teda navím,nejsem doktor a ty asi víš,zda to nějak víc vadí.Mno a co bude dál,už máte datum a tak?Co ty Leni,jak se pokračuje u vás?Holky já mám už měsíc zpoždění,ale cysta to není,dostala jsem injekci na vyvolání MS,ale je to už týden a ještě nepřišla..celý měsíc byl prostě anovulační,ale mě to nevadí,stačí mi klidně otěhotnět až po svatbě,takže tomu teď nechám úplně volný průběh..

jabluncanka
29. led 2008

Roni,mám genetickou mutaci,která spočívá v chronické poruše vstřebávání vitamínu B.Proto se nemohlo podařit ani to IVF.Ta nedostatečnost totiž způsobuje,že Ti v případě otěhotnění významně stoupne tlak ...takže jsem ty embroušky normálně zahubila...tak se valím béčkem a listovkou... a taky mě to pěkně ředí,takže jsem samá modřina...

roniver
autor
29. led 2008

no a bude to lepší??Jak se k tomů staví doktor?To na to nepřišli dřív?

jabluncanka
29. led 2008

... u MUDra jsem ejště nebyla,jsou to informace vyčtené z internetu...tak uvidíme...Ale začínám být pomalu zoufalá...Přestávám věřit i na IVF...

roniver
autor
30. led 2008

Nebuď zoufalá Sluníku!!!Vždycky je nějaká naděje a doktoři dnes umějí zázraky,určitě ti stanoví jakým způsobem můžete miminko zavést,přece už jedno dítko máš,takže by neměl být problém to další do bříška dostat a statečně donosit!!Já tomu věřím a tvé zoufalství věci nepomůže,víš přece hodně dobře,jak je psychika v tomto důležitá.Jen tě napíná,ale když budeš věřit,přát si to a pozitivně myslet tak se nakonec zadaří.Mé bývalé tchýni se zadařilo až po 40ti a nakonec přirozeně a jakýho má dnes chlapa..sama je v 60sáti jak mladice,díky svému 25letému synáčkovi!!!

lendulka007
31. led 2008

Ahojky, ...před chvílí jsem sem něco napsala a spadlo mi to.
Veru, u nás nic nového, čeká nás moje kontrola za 2 týdny a operace na konci měsíce. Tak až tohle bude, tak budeme vědět více. A jak je to nyní s vámi?? A co ta tvoje cysta??
Sluní, dá se to vitamíny srovnat ta hematologie?? Listovku docela papám i s vit. B. Celkově jsem vždy měla málo B, takže se tím cpu v podstatě od dětství. Vždy jsem trpěla na opary, ale to teď používám aloe vera - úžasná kytka. Držím palce, ať se to srovná. A kdy půjdeš do dalšího IVF?? Až v létě?? Já bych chtěla na jaře, tak v březnu, když to vše půjde.

Nejhorší na tom vše je to, že i když si člověk myslí, že má vyhráno, že to vyšlo, tak tomu tak není. Jedna moje kamarádka je tento případ. Je po IVF, HCG stoupala tak jak má, srdíčko tlouklo,..dnes je 9tt a mimís se přestal vyvíjet, neroste, srdíčko ťuká pomalu,....Vůbec si to nedovedu představit, jak se cítí. Přeji jí, aby mimís to nevzdal, ale už je asi pozdě. A dle dr. prý takto skončí 30% těhotenství, což si myslím, že je docela dost. ☹
Chtěla bych napsat něco pozitivního, ale dnes mi toto zaskočilo a i poučilo. Musela jsem vám to sem napsat.

roniver
autor
31. led 2008

Ahoj Lendulko,to je teda moc smutný..Holky já už mám měsíc PMS a dojímá mne všechno,dnes si jdu zkoušet svatební šaty a vůbec se mi nechce,protože mám blbou náladu.Asi to už konečně dostanu..nemám cystu,vlastně mi doktorka řekla,že je to jen zpoždění,ale to už trvá měsíc..před týdnem jsem dostala injekci,ale zatím pořád nic.Jinak holky zkuste být veselejší,ještě se může hodně věcí stát a změnit,jedna kámoška z jiného fóra byla na IVF a miminko se neuhnízdilo,byla moc smutná,chystala se na další a najednou nepřišla mrcha no a hádejte co,je těhotná!!Přirozeně,samovolně..Jsou smutné příběhy,ale také veselé a plné zázraků přírody,tak věřmě spíš na ně a to smutné můžem řešit,až se to stane..i smutné věci nám dávají novou sílu do života i když moc bolí..

lendulka007
31. led 2008

Veru, jo máš pravdu. Občas je to o zázracích, taky jsem takové četla a věřím na ně.
Ale občas je to prostě tak, že vše vypadá OK a ve finále to může všechno úplně jinak dopadnout. Třeba u té mé kamárádky, klidně si to může ještě mimís rozmyslet. V pondělí se prostě rozhodnou, co dál.
Teď se těším na hory, jedeme už brzy a pak to roztočíme....operace, moje stimulace. Na kontrolu do CARu jdu ještě před horama. Už nám to alespoň utíká. Zítra bude únor a už to pofrčí. 🙂
Ty svatební šaty si pořádně vyber. Já když jsem se vybírala, tak jsem šla ze svědkyní, pak jsme si sedli na dobrou mňamku a pořádně jsme pokecaly. Bylo to úžasný a vlastně i svatba. 🙂 tak si to pořádně užij a nesmutni, těš se na svatbu.

jana.nina
31. led 2008

Ahojky kočičky,
nějak mě to všechno začíná zmáhat. Zítra nastupuju do nové práce, ale dneska jsem doma sama s Milouškem páč manža jel na chalupu mojí mamči dodělat jí podlahy. No a jak tu sedím čtu si ve fórech kam chodím a čtu si ty veselé zprávičky, ať o pokroku ve snažilkování tak o nových těhulkách, mno tak to na mě nějak padá. Nová práce přede mnou, manža fuč, malej spinká, potkánek Anýsek papá a Šmudlíček pejsáček spí u mojí nohy. Cítím se opuštěně.
Leni přeji ti hodně štěstí u doktorů a v GARu, Roni ty si udělej a zařiď tu nejkrásnější svatbu, Jablí drž se a papkej vitamínky B a Mončo ty dej vědět jak jste na tom, už jsi tu taky dlouho nebyla kočičko.

Pa pa Janina 😀

roniver
autor
1. únor 2008

Ahoj holky,Janinko taky mám depku,asi je to tím počasím..mám 6týden zpoždění a psychicky jsem odbouraná,už nemůžu dál,pořád brečím,hormony mi lítají a mrcha pořád nikde!!!Snad se ti bude v nové práci líbit,moc na tebe budu myslet,ať jsi v nové práci spokojená!!!Určitě napiš,jaký byl první den!!

jana.nina
1. únor 2008

Jo tak první den byl dobrej. Docela se mi tam líbí-lidičky jsou příjemný, mám i svůj PC připravenej-teda skoro potřebuje ještě menší úpravy abych na něm mohla dělat-ale telefon fungyš. Ale jelikož je problémek s PC tak nemůžu na internet proto se budu hlásit jen takle odpoledne než mi to zprovozní.
Mno tak to jsou moje prvotní dojmy, zatím papa kočičky.

lendulka007
1. únor 2008

Ahoj Veru, tak jsem na tom podobně, taky jsem v nějaké depce. Včera jsem se dozvěděla, že další kamarádi čekají miminko,...a jak mám ms, tak mě to vzalo (ale prý měli jít dnes do nemocnice, něco není úplně v pořádku, detaily nevím, protože si to říkali chlapi). Ale v první chvíli, když mi manža řekl: ...čekají mimi a já odvětila: ...ti se mají. Tak jsem najednou byla strašlivě smutná a pak mi říkal o tom, že musí do nemocnice a tak. Nevím, jestli jsou úplně na začátku nebo už je to pozdějí....Nejhorší na tom je, že nechci smutnit, ale ono někdy to tak přijde a prostě chci brečet...už teď mám slzavý oči. Tomu fakt nejde poručit, ale vždycky je to v období kolem a při ms.
Veru, vybrečíme se a pak to bude dobrý. Potřebovala jsem to napsat, abych to ze sebe dostala ven. Pomáhá to.

Už jsem ráda, že je únor. Mám před sebou tu kontrolu, hory a manžovo operaci.

Jani, užívej si to v práci. Veru, vypiš se sem taky, pomůže ti. 😉

roniver
autor
1. únor 2008

Ahoj Leni,no na mě to taky tak padá,že to mám pořád dostat a lítají mi hormony,tak bulím z ničeho nic a jsem buď ubulená,nebo naštvaná na celý svět.naštěstí jsem volala k doktorce a pokud to nedostanu do úterý,zase na mě mrkne..Holky mít PMS 5týdnů je hrozný,mám stavy,že bych chtěla mít od všech klid,lehnout si do postele a bulet..mám pocit,že kolem mě je každý těhotný hned,jen já stále zamrzla na jednom místě a teď do toho mám víc jak měsíc zpoždění a těhotná nejsem.Jak kdyby to bylo naschválDvě kámošky rodí teď v únoru a další v srpnu,no ale necci být závistivá.Každopádně je mi teď už mnohem líp,než ráno.Vždycky jsem chtěla svatbu,domek a děti teď mám vytoužený ty dvě věci a místo abych se radovala,tak tady bulím,měla bych se pořádně stydět!!Jinak Leni ti rozumím,taky mne zasáhne,když kolem mne někdo otěhotní,cítím se pak blbě,že to lidem nepřeju,ale v ten první moment je to silnější ☹ .Tak snad nebudou mít ti tví kamarádi komplikace aby sis pak nevyčítala své dnešní rozpoložení a uvidíš,že za pár let si vaše děti budou spolu hrát 😉

monina70
2. únor 2008

Ahoj vy moje ubuloený holky,
chápu vás, taky mívám takovej PMS.Ale neztrácejte hlavu, zaser to přejde a bude líp.
Jani,, ať se ti v novej práci daří a líbí, nezoufej, když bude tohle v pohdě, tak brzy určitě přijou i //.
To platí pro všechny, holky.
Ronií, soustřeď se na zařizování svatby a zvelebování domečku, brzy se určitě vyřeší i ty ostatní problémy, já vím, že je to chabá útěcha, ale nezbývá než doufat.
Leni, vám přeju, aby dopadla dobře manžovo operace i tvoje kontrola, a hory si pořádně užijte.
Sluní, vitamíny určitě pomůžou a Mudři řeknou taky víc, tak neboj,vše určitě dobře dopadne.
Jinak já jsem celkem v poho, nás teď nic závratnýho nečeká, kromě svatby naší Verušky, takže ani nic neřeším a jen se snažím poctivě cvičit. Opět jsem taky nasadila vitamínovou léčbu, tak uvidíme, co bude v létě, ikdyž to opět vidím až tak na podzim, bo manžovi druhá práce bohužel nevyšla.No, uvidíme, ale čas nám bohužel neúprosně běží.

lendulka007
2. únor 2008

Veru, už po tom vypsání mi holky bylo líp. Prostě jsem to vše potřebovala dostat ze sebe.
Ty problémy, co mají, mi manža řekla až když jsem řekla: ...ti se mají. Takže si nic nevyčítám. Víš, ta holka je mlaďounká asi jako ty, ještě ani nemá dokončenou VŠ, tak mě to v ten první moment vzalo. Je to opravdu silnější. Nevím, ani jak jim dopadla ta nemocnice. Snad dobře. V pondělí snad budu vědět víc i o té své kamarádce, která je v 9tt a to srdíčko ťuká pomalu (prý dr. rozhodnou v pondělí, co udělají či neudělají). Moc to oběma přeji.
Moni, děkuji za povzbuzení. Věřím, že ta operace dopadne dobře. 🙂

jabluncanka
2. únor 2008

Ahoj holky,

chci Vám napsat,že se nám tento měsíc podařilo otěhotnět,ALE OPĚT zapracovala moje genetická mutace a týden od zahnízdění jsem potratila.Měla jsem z ničeho nic vysoký tlak a strašnou migrénu a šlo to všechno do háje...A to je právě to,co ta moje blbá mutace dělá...Pořád ještě mě bolí hlava a ledviny.Ze včerejška na dnešek jsem měla noční a myslela jsem,že umřu... ☹

lendulka007
2. únor 2008

Sluní, tak to je mi strašně moc líto.....hlavně když se to povede a pak tohle.... ☹ A dá se s tou genetickou mutací něco dělat??

jabluncanka
2. únor 2008

Ahoj Leniku,

obávám se,že je to běh na dlouhou trať... Dlouhodobé užíváni vitamínů sk.B,kyseliny listové a nechám si píchat B12...Ale ten tlak jestrašně nepříjemný,hlavně když Tě to z ničeho nic vzbudí uprostřed noci a Ty v tu chvíli pochopíš,že je to v háji...

k.bett
2. únor 2008

Jabluncanka:

Ahojky, tak jsem si přečetla tvů příspěvěk a koukám ....Takže vám to vyšlo samovolně a vydrželo týden? To mě mrzí...
Tak jak to máš teď s tím IVF?

jabluncanka
2. únor 2008

k.bett:

ahojík,zatím nijak...I kdybych šla na IVF,díky mému problému s tougenetickou mutací by to opět nevyšlo...Musím napřed vyřešit tuto situaci s gynekologem,hematologem a internistou a pak se uvidí.Myslím,že by to pak mohlo jít i spontánně...
Přítel bere vitamíny = selen+ zinek,Q10,vit.E,L-carnitargin se ženšenem a přidali jsme ještě na spermie další bombu = tribullus terestris(kotvičník)...No a zdá se,že by to mohlo vyjít... 😉

jana.nina
3. únor 2008

Jablí držim palečky aby se vám to nakonec povedlo, uvidíš že vitamínky pomůžou. Doktoři určo najdou způsob jak tu mutaci oblafnout. Hlavně se nevzdávej. S tím těhu je mi to líto, opravdu, ale aspoň víš že to jde i teď když máš velkýho syna a mutaci na krku-s tou ale pomůžou doktoři. Hodně štěstíčka papa Janina

roniver
autor
3. únor 2008

Ahoj holky,Sluníku moc mě mrzí,že ti ta ošklivá mutace způsobila potrat ☹ .ten život je někdy tak krutý 😢 ,ale já nechápu,že už máš jednoho syna,kterého jsi počala bez problémů a najednou se objevila tato diagnoza?To se nějak objevilo samo anebo to člověk může ovlivnit?Jakou naději ti dávají doktoř,mají nějaké informace o párech,kterým to i přes to nakonec vyšlo a mají děti??Pokud ano,tak naděje neumírá,hce to akorát velkou dávku trpělivosti.Všechnu mojí ti teď posílám,vám všem..já jsem nejmladší a moje problémy jsou zatím ještě banální,proto posílám všechnu sílu a odvahu každé z vás,aby se vám ty bříška už brzy zakulatila i přes nepříznivé diagnozy všech těch doktorů!!!Myslím na vás holčičky a doufám i za vás,že se jednou s těmi kočáry všechny sejdem!!!

jabluncanka
3. únor 2008

Ahoj holčičky,

děkuju moc za Vaši podporu!!!!

Roni, s tou mutací se to má tak - takovou genetickou informaci zdědíš,ale nemusí se nikdy projevit.Pak stačí nějaký úraz,závažná operace nebo dlouhodobé užívání antikoncepce a je to.Mě se týká ta antikoncepce a ten úraz.To bylo ještě za manželství-měli jsme v pražském bytě snížený strop a nahoru se chodilo po žebříku.No a já kdysi při sestupování spadla ze 2,5m i se žebříkem.Zlomila jsem si žebra a dost se potloukla.A to byl ten spouštěcí moment = strašně moc modřin... 😒
Jinak ta mutace způsobuje,že se do krve uvolňuje velké množství homocysteinu,což je škodlivá bílkovina,která právě dělá ten vysoký tlak a potraty...
Takže užívám mega dávky Béček a Listovky,budu si nechávat píchat B12 a musím se popradit co s tím homocysteinem...Prý na to existují nějaké modulátory... Bude to trvat všechno minimálně 3 měsíce,než se to dá nějak do latě... 🙂 😉

lendulka007
3. únor 2008

..opravdu je život někdy strašně krutej. 😒
Sluní, hezky papej vitamínky Béčka a listovku.Moc na tebe myslím.
Ten kotvičník taky dávám teď manžovi, ještě s dalšími bylinkami na podporu spermijek. Doporučila mi to kamarádka, jsou z Naděje na mužskou sterilitu (dub, dangšen, kotvičník, jehnědy a ještě jedna bylinka - nepamatuji si název).
Holky, všem nám přeji už ty krásný bříška. Přeci se to musí povést, když tomu všechny moc a moc věříme a z celého srdce si to přejeme. 🙂 Myslím na vás.