Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

roniver
autor
27. únor 2008

ne ne Jablí,je to vesnička Rájec na Svitavou,tak ten zámek leží v tom Rájci a zároveň se tak i jmenuje.. 😉 holky dneska už letím,pa pa

roniver
autor
28. únor 2008

Holky já si dělala test a jsou tam // !!!!!!Moni jestli to řekneš mamce,tak budu hooodně naštvaná,chtěla bych jí to říct osobně,až to budu mít potvrzené od paní DR.No ale jsem v šku a pořád mi to ještě nedochází!!!!

roniver
autor
29. únor 2008

Holčinky kde všechny jste??Já dnes počůrala už v pořadí 4 test a všechny pozitivní,v úterý jdu k doktorce,aby mi těhu potvrdila.

lendulka007
1. bře 2008

Veru, no tak to je úžasná zprávička. Moc ti gratuluji a doufám, že tu rozjedeš tu těhu vlnu, vlna je málo, takovou těhu tsunami....:o))

My jsme po té operaci a výsledek - našli a zamrazili, takže okolo Velikonoc začnu se stimulací. Hurá. 🙂

monina70
1. bře 2008

Holkyyyyyyyy,
moc moc gratuluju, bezva zprávy. Doufám, že bude vše v pořádku a Verča nás tu pěkně nakazí těhu bacilama.
Ale já se musím dát nějak dohromady, od posledního IVF, které bylo loni v říjnu, jsem každou chvíli nahromadě, pořád mě otravuje rýma a kašel a teď se mi ještě ke všemu rozjela lupenka, už nevím, co s tím.Cpu do sebe vitamíny, pomalu žádnej efekt. No nic, to jsem si trošku postěžovala, tak mějte hezky a pište.

jabluncanka
3. bře 2008

Holky,tak doufám,že konečně prorazíte tu naši smůlu a začnete tu plivat ty těhu bacily... 😀 😉

monina70
3. bře 2008

Ahoj Jablí, tak co vy? Jak jste na tom? Už je přítel v pohodě?

jabluncanka
4. bře 2008

Ahoj Moninko,

díky za optání,přítel je OK,včera už šel poprvé do práce! 😀 Ale jinak dopujeme vitamínky a bylinky a čekáme na cca polovinu dubna,kdy bude kontrolní SPG.A pak se uvidí...Jestli bude nějaké zlepšení v SPG,nebo zase další IVF...Pokud by bylo zlepšení,zkusila bych jen stimulaci ovulace,abychom věděli, "kdy přesně"... Jinak bychom asi museli do dalšího IVF....

monina70
4. bře 2008

ahoj všechny,

Jablí, tak to je dobrý, vaše šance se určitě zvýšily a vše bud OK. Holky na nás určo pošlou jejich bacily.

roniver
autor
6. bře 2008

Ahoj holky,tady je tedy nějak mrtvo,poslední dobou..Leni tak to je bezva,budem spolu čekat na velikonoce,protože to já budu mít první fotku miminka a uslyším srdíčko..jinak na vás na všechny plivu spoustu těhu bacilů a držím palečky.. 😵

lendulka007
6. bře 2008

Ahoj Roni, no tak to je bomba. Tak držím palečky. A jak se cítíš jako těhulka??
Já mám odeslány žádosti o IVF, tak teď už jen ta mrcha dorazí a já začnu stimulovat. Taky nemůžu uvěřit tomu, že už je to tady. Pořád jsem jen čekala a čekala a najednou je to skoro tady.

lendulka007
11. bře 2008

Holky, kde všechny jste?? Máme tu těhulku, Roni, a nikdo nikde. Ona na nás prská ty těhu baciy.... 🙂
A jak se Roni máš, už máš průkazku a slyšela jsi srdíčko?? Držím palečky,ať vše klape, tak jak má. A co vy ostatní??

anki
11. bře 2008

Ahojki holky já jsem se s manžou snažila 2,5 roku nakonec mi pomohly přírodní potravinové doplňky pokud by jste je chtěla některá zkusit napište mi na email AnnaVrablikova@seznam.cz ráda poradím 😉 😉

roniver
autor
17. bře 2008

Ahoj holky,no co je s váma se všema??Lendísku jak pokračujete??

lendulka007
17. bře 2008

Ahoj Veru, taky se moc divím, kde jsou všechny.
Tak situace u nás je taková, že jsme zase o krok blíž. Dnes mám za sebou kontrolu, vše ok a příští týden začnu se stimulací. Nějak to tak uteklo, že tomu nemůžu uvěřit, že už je to tady. I když vím, že cesta k mimi je ještě dlouhá, ale zase jsme o ten krůček dále.
A co vy?? Jak se cítíš jako maminka? Máš už kontrolu u dr. za sebou a taky průkazku?? Je super, že to vyšlo, co?? Moc ti to přeji i vlastně všem tady.

jana.nina
17. bře 2008

Ahojky kočičky,
jakpak se máte sluníčka moje. U mě žádná změna nenastala, manžel stále druhé mimi nechce a já se už ani nesnažím ho přemlouvat. Vzdávám se a to totálně. Kočičky to ale neznamená abyste to taky vzdali-vy máte před sebou nádhernou roli maminek. Já už si jí užila a užívám s Milouškem. Myslím že nakonec je to docela jedno jestli mám jedno nebo dvě děti. I když dvě jsem si vždy přála, ale nemůžu to lámat přes koleno. Normální cestou to nejde a manžu nikam nedostanu. No nic, mějte se krásně a všem vám přeju aby se vám vyplnili vaše sny. Pa pa Janina

roniver
autor
18. bře 2008

Ahoj Jani,to je mi opravdu líto,že je manžel tak tvrdohlavý ☹ ,člověk ještě zažije změn a zázraků,zrovna se na to vykašleš a možná se pak příroda umoudří,no a jestli ne,tak ti to Miloušek určitě vynahradí,ale ty jsi přeci jednou už měla samovolný potrat,takže to přirozeně klidně může jít,ale lepší je se na to neupínat a myslet na jiné věci v životě a ono se to samo zredukuje 😉 .Leničko to je super,že už jste tak blízko,jsem zvědavá,kolik embroušků se uchytí,třeba nakonec budeš maminka dvojčátek 😉 .Já holky zvracím a zvrací,je mi špatně a jíst můžu pouze suchý rohlík,z ostatního je mi šoufl.Nevím,co ten cvrček jí,ale když mě pořád nutí zvracet,tak asi něco jo..v pátek si chci říct o neschopenku a alespoň do 3 měsíce být doma a nevolnosti prospat..do té doby v práci asi umřu ☹ .

jabluncanka
18. bře 2008

Ahoj holčičky,

i já přispěju se svou "troškou do mlýna". Snažila jsem se teď sehnat všechny možné informace a bylo mi sděleno,že na mužskou neplodnost jsou dobří v Olomouci.Napřed jsem myslela na Fertimed,ale pak jsme se rozhodli pro fakultní nemocnici.Nějak těm soukromým subjektům už prostě nevěřím...
Takže 14.4. jedeme na SPG a 16.5. máme konzultaci u doc.Dostála,což je přednosta.To už budou i výsledky SPG.Nevím,ale nějak to na mě udělalodojem i po telefonu,sestřička byla příjemná a to je rozdíl oproti CRM ve Zlíně.Tam pracují povětšinou pěkné nány,co si nevidí do pusy...

jabluncanka
19. bře 2008

Baby,kde jste??Netvařte se,že pracujete?? 😀

lendulka007
27. bře 2008

no, to nám to tu upadává....
Holky, já zítra začínám se stimulací. Dneska jsem všechny léky vyzvedla a jdeme do toho. Snad to zvládnem, návod jsem už přečetla.
A jak to jde s vámi?? Veru se nám kulatí. A co vy ostatní?

jabluncanka
28. bře 2008

Leni,já čekám na mrchu jestli dorazí,nebo ne...Mrcha jedna mrchovitá,mohla by zůstat v emigraci na 9 měsíců... 😀

roniver
autor
29. bře 2008

Nazdárek děvčátka,tak Jablí třeba mrcha mrchovatá opravdu nedorazí 😉 .Holky já už jsem na neschopence,pěkně doma hajám a mezitím mi je dost zle,ale des mi je líp,tak asi půjdem na prochajdu.Lenísku a kdypak ti budou mimísky zavádět a kolik??Ta stimulace je pěkně o nervy,nálady se ti budou střídat jako počasí,tak držím pevné nervíky. To asi půjdeš rovnou potom na rizikové těhu že?Holky ten čas mi netíka,chtěla bych už mít za sebou 12tt abych už si mohla oddechnout a přestat se bát potratu.jablí držím vám pěstičky,ať jsou tam opravdu tak dobří,jak ti bylo sděleno.Tfuj tfuj holky posílám další várku těhu bacilů!!!

jabluncanka
29. bře 2008

Roni,včera jsem si dělala těhu test a byl negativní...jak jinak... ☹ 😠 Ale třeba je ještě dost brzy...Každopádně se mi chce pořád strašně spát a nejradši mám maso s kyselou okurkou...Ale to nemusí nic znamenat... 😒

lendulka007
30. bře 2008

Já jsem začala v pátek a nervy opravdu pracují, protože jsem byla lehce nastydlá, ještě jsem dneska, ale už cítím, jak už to odchází. Tak jsem moc ráda, opravdu jsem měla vše, rýma, krk, trochu i kašel, ale vše bez teplot. Tak to bude dobrý a ty nejlepší vajíčka tam budou. Ve středu mám kontrolu, tak jsem zvědavá. Veru, kolik jich bude to uvidíme ve středu. Chtěla bych si dva zavést a přeji si dvojčátku, samozřejmě, že budu ráda i za jedno. Hezky odpočívej. Já taky hodně odpočívám, ale ještě chodím do práce. Ale když mě bude zle, budu doma. Prostě mi to za to nestojí. A kdy už budeš mít 12tt??
Jablí, věř tomu, než se to objeví na těhu testu to to dlouho trvá. Že by?? Ta těhu vlna už přeci musí přijít ne?? Je přeci jaro?

roniver
autor
30. bře 2008

Jablí a kolik dní máš zpoždění??Leni 12tt budu mít až 1.5.,jinak Jablí já při zpoždění našla čárku tak slabounkou,že jsem si myslela,že si to jen namlouvám,takže klid,někdy to holkám ukazuje negativně dlouho,nejlepší je testit až po týdenním zpoždění..držím pěsti 😉

jabluncanka
31. bře 2008

Ahoj holky,

díky za pěstičky! 😀 No,já zpoždění moc nemívám,tak uvidíme...Měla jsem to dostat 28.3. a dnes je 31.3. 😒 Byla by to bomba,protože pokud by to vyšlo,měla bych termín porodu podle MS 8.12. a to má narozeniny mamka od partnera...To by byl dáreček 😀 Ale každopádně by to bylo o něco později...Jééé,já tady kecám jak Palacký a ještě nemám nic jisté... 😀 😀

lendulka007
2. dub 2008

Ahoj holčinky, moje,
Veru pěkně se opatruj a pohlaď za mě bříško.
Jablí, že by?? Držím palečky, ať jsou tam //.
A já hlásím, že pěkně rosteme, teda zatím jen folíky, ale bříško mám jako bych byla těhu. V sobotu mám další uz. A odběr bude asi v pondělí nebo v úterý příští týden. To mi ještě upřesní.
Tak se mějte náádherně jarně.

jabluncanka
3. dub 2008

Ahoj holky,

tak všechno špatně-mrcha dorazila s 5ti denním zpožděním a k tomu ještě zánět močáku = prostě chuťovka!! 😠 Sice si říkám,že 14tého dubna máme v Olomouci to SPG a v květnu tu konzultaci,ALE... Chtěla jsem všem vytřít zrak a být těhu spontánně... No jo,holt přírodu neopískuju!! 😉

lendulka007
3. dub 2008

Jablí, je mi to líto. Nevěš hlavu, brzy máte ten SPG a pak konzultaci. Uteče to jako voda. Držím palečky. 🙂

jabluncanka
3. dub 2008

Leni,

holky píšou,že v Olomouci je to na trochu delší lokte,ale snad to nějak překonáme...Včera jsme mluvili o tom,že asi před sezonou zajedeme k moři,abychom byli trochu líp připravení...Ale ta představa,že budu zase píchat hormony...A taky děsí mě ten Prednison = když si vzpomenu na ten atopický ekzém...Ale pokud to BUDE potřeba,určitě mi to docent Dostál důkladně osvětlí,když jsem z oboru... Jen bych už ráda,aby se aspoň něco malinko dělo... 😒