Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

monina70
1. lis 2007

tak teď jsi to moje Beruško napsala moc krásně, líp bych to neřekla.

jabluncanka
1. lis 2007

moni,
tak teď už tomu rozumím...Jste oba prostě už unavení všema těma procedurama...

monina70
1. lis 2007

jo, to jsi taky odhadla, během roku jsme právě absolvovali 3.cyklus IVF a ICSI, je to fakt nápor na nervy, a mezi tím jsme ještě jezdili po vyšetřeních imunologie atp. a to stálo taky za to, já ho obdivuju, že to všechno vydržel a hlavně se mnou, jsem taky pěknej rapl občas, hlavně, když mi blbnou hormony

jabluncanka
1. lis 2007

během roku 3x IVF,tak to jste teda borci...to nevím,zda bych fyzicky zvládla... 😒

monina70
1. lis 2007

ale zvládla, člověk toho vydrží hodně, ale mě už utíká čas, a teď to bylo stejně asi naposledy, na další nemáme peníze a ani nevím, jestli bych další pokus zvládla spíš psychicky než fyzicky.

jana.nina
1. lis 2007

Tak jsem se tady taky objevila. V práci jsem nebyla, jak jste si mysleli ale na nákupech a u doktorů. Je to strašný, zabije to celý den. Koukám že je tu téma mě na míru.
Můj manžel by nešel ani do umělého oplodnění, vlastně mu dělá problém jít na SPG, ale já mu to nezazlívám, je to přece pyšný páv 😀
Říkám si že jedno mimčo s ním mám a mít jedináčka není v této době zas tak divný, když se koukneme na ceny potravin, to nemluvím o věcech.
Druhé si ale přeju a věřím že se nám to povede. Věřím hlavně proto že jsem byla a být zase můžu "normální" cestou. (Všechny víme co se stalo poslední týden).

Jinak ahojky Mončo. Tato diskuze opravdu dost psychicky pomůže. Ronča, Lenďa a Slunča(Jablíčko) jsou prostě skvělý.

roniver
autor
2. lis 2007

Dobré ránko děvčata,tak už jsem zase tady.Jani budeš tu dneska taky?Moníku hlavně věř,že to tentokrát už dobře dopadne,stres ti může moc ublížit..Sluníku a ty bys to taky zvládla,určitě.Každopádně co dělají hormony,to známe všechny,někdy když mám PMS,tak si říkám,jak to vůbec se mnou může někdo vydržet.Rozbrečím se třeba v jednu v noci kvůli tomu,že se mi nelíbí město v kterým bydlím a chudáčka mýho chlapa kvůli tomu budím a on trpělivě a rozespale poslouchá ty moje kraviny 😎 ..nebo se vztekám oproto,že si podložil noťas mojí knížkou(kterou už mám navíc přečtenou)..Potom se tomu spolu smějem,ale v tu chvíli jde znát,že má opravdu silný nervy..Jinak včera bylo tuleníčko a zkoušeli jsme tu prstíkovou metodu,docela to bylo i příjemný a dalo se to spojit s dohrou,tak uvidíme za měsíc 😀 .

jana.nina
2. lis 2007

Musím říct že prstíková metoda je fajn, mě se tato dohra taky moc líbí 😀 A můj chlap je taky dost obrněný trpělivostí. Občas se přistihnu že jsem pěkně protivná pro nic.

Musím teď jet na hřbitovy (mám být na dvou) tak se tu objevím kolem poledne. Pa pa

jabluncanka
2. lis 2007

Ahoj Roni,
včera jsem měla depku jak svět = to je z toho Estrimaxu,dělalo mi to i když jsem brala antikoncepci...Tak jsem zdlábla půlku čokolády(smozřejmě bílé,jinou nejím)a bylo to kapku lepší...
člověk už taky přemítá,co když se nepovede ani ten KET...Už mi fakt straší v palici,to je děs!!!! 😉

jana.nina
2. lis 2007

Jo taky na mě slušně působěji hormony. Jsem občas jako cvok. A Jablí.....taky jím jen bílou čokoládu 😀 😀 a prcek jí má taky rád.

jabluncanka
2. lis 2007

...teď se tady cpu štrůdlem od tchýně...Měla bych toho nechat,protože v těhu pak přiberu přímo nehorázně... 😉

roniver
autor
2. lis 2007

mňam,Sluní pošli kousek,štrůdlík bych si dala..

jabluncanka
2. lis 2007

...mám tady 2 druhy = jeden klasický jablečný a druhý kakaový (ten má rád můj miláček),ale já ho moc nemusím...Uvařím si kafčo,po těch hormonech se mi chce strašně spát!!!! 🙄

roniver
autor
2. lis 2007

holky co je,kde jste všechny??No já už jdu domů,ale koukejte něco přispět,ať mám v pondělí co číst 😉 ..jinak krásný víkend přeju!!!

jabluncanka
2. lis 2007

Roni,dneska byl nějaký divný den!!! Hezký den a pozdarvuj Monču!!!! 🙂 😉

monina70
2. lis 2007

ahoj holy, ne že bych na vás dnes zanevřela, ale celej den jsem byla po doktorech a na nákupech, díky za pozdravy a za pěkný přijetí mezi vás. Přeji všem pěkný víkend a v pondělí ahoj.

lendulka007
3. lis 2007

Ahoj holčiny, hlásím příjezd. Pěkně jste se rozepsaly. Hlavně vítam novou členku týmu našich snažilek Moniku.
Roní, to budeš čekat 5 týdnů na výsledky ze spermia?? Docela síla. My je měli do hodinky. Nevím, jestli by jiný spg byl lepší, v případě nuly. Ale to čekání je zoufalství. Na další spg se posílá po 2 - 3 měsících, kdy se vytvoří nová generace spermijí. Trvá jim totiž vytvoření okolo 70 dní, tak proto. Takže další čekání by pro tebe bylo jako teď pro mě.
Tak hezký víkend.

jabluncanka
3. lis 2007

leni,vítám Tě,nohy jsou celé??To je dobře...Víš,na jiné diskusi jsem četla,že konkrétně v Brně CARy rádi podvádějí klienty pokud jde o spermiogramy...Schválně udělají špatný SPG a pak tlačí na IVF,místo co by třeba poslali partnery na urologii a nabídli třeba nějakou léčbu...Čím víc se zajímám,tím víc čtu,že alespoň částečně léčitelné to je...Ale IVF je takový byznys,o kterém se nám ani nezdá... 😒

monina70
3. lis 2007

ahoj Lendi, díky za přivítání, taky jsem Roni říkala, že jsme výsledky spg měli do hodiny, ale jelikož znám její případ podrobněji, stejně si myslím, že oni ho budou mít v pořádku, i když čert nikdy nespí, já vím, ale moc jí to přeju a myslím si, že jejich případě je to hodně o psychice. Miluju Roni, jako kdyby byla moje vlastní, a jsem moc ráda, že jsem mohla být u toho, když ona a její sestra vyrůstaly, zkusila jsem si to alespoň na nečisto, ted už vím, téměř na 90%, že s vlastníma dětma to nikdy nezažiju. Promiň, píšu asi zmatený věci, ale dnes jsem začala špinit a mám pocit, že se zbořil celej svět. Nevím, co tomu řekne Roni, až si to v pondělí přečte, ale to je jedno, mám ji ráda a moc jí přeju, aby jí to co nejdříve vyšlo. a nejen jí, ale vám všem.

jabluncanka
3. lis 2007

Moni,psala jsem Ti do jiné diskuse - zkus zítra ráno a pak každý den BT!!! Budeme zase o něco chytřejší...Samozřejmě nejobjektivnější je to z krve... 😉

monina70
3. lis 2007

Já vím, Sluní, četla jsem to, moc hodná, díky.

monina70
3. lis 2007

Holky, musím moc a moc poděkovat Roni, že mě přivedla na tyto stránky, moc se mi nechtělo, ale samozřejmě měla pravdu, pomáhá to. Moc a moc díky všem.

roniver
autor
3. lis 2007

Ahojda holky,máme doma takový pomalý net,ale na tohle občasné psaní stačí,je to přes mobil,tak sem kouknu zase hned zítra.Moníku,je mi to dost líto ale ještě nesmíš házet flintu do žita.Ještě nic není jisté a já nad tebou hůl rozhodně nelámu.Možná to nic neznamená,dokonce jsem četla o špinění v těhotenství.Opravdu si zkus změřit ráno teplotku a pak mi dej vědět,kolik jsi naměřila.Nesmíš se trápit,na to bude ještě spousta času,pokud ti potvrdí špatné zprávy doktor.Teď zkoušej myslet na to,že tvá psychika je velice důležitá a udělá hodně,tak se nějak zaměstnej a nemysli na to.Ještě není konec!!!!!!Já vím moc dobře,že je to bezmoc a člověk to neovlivní,proto je to tak hrozné a kdo to nezažil,tak to nikdy nepochopí..držím palce a jsem s tebou..moc na tebe myslím. 😉

monina70
3. lis 2007

Beruško moje, už to asi nemá ani cenu si měřit ráno teplotu, to špinění začíná sílit, takže je to víš, kde.....A nejhorší je, že to tentokrát docelo dost vzalo i strýčka. Já vím, že psychika dělá hodně, sama jsem ti to říkala, ale teď si prostě nemůžu pomoct. Odpoledne jsem byla u mamky(tvojí), tak mi to trochu pomohlo, ale teď už je to tady zase a nejraději bych, já nevím co. Ale kašlu na to, pořvu si a nějak to dopadne, zasranej život.

jabluncanka
3. lis 2007

Mončo vydrž,nemusí to nic znamenat!!!!!!! 😲

monina70
3. lis 2007

Sluní, budu se snažit, ale myslím, že už je konec, ale vám všem držím palce!

jabluncanka
3. lis 2007

Moni,musíš se sebrat,jinak si to miminko bude myslet,že se ho bojíš a nechceš ho!!!! 😲

lendulka007
3. lis 2007

Moni, hlavně nesmutni a souhlasím se Sluní. Ono to opravdu nemusí nic znamenat. Těš se na miminko a ono přijde.

monina70
3. lis 2007

Hplky díky za podporu, slibuju, že se budu snažit nesmutnit.

roniver
autor
3. lis 2007

Moníku je mi to tak líto,ale přemýšlej o té ádopci,zrovna když je strýčerk na tom takhle,tak třeba na to přistoupí.Sice už nezískáte miminko,ale starší dítě člověk může také milovat,změnilo by to váš život k lepšímu a zároveň tím pomůžete nějakému sirotkovi.Zvažte to ještě jednou,vážně!!!!!Myslím na vás,mám vás ráda!!!