Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

monina70
3. lis 2007

Veru, nevím, ale myslím, že k tomu už ho nepřesvědčím, ale asi to zkusím. Pozdravuj Víťu, mám vás taky ráda.

roniver
autor
3. lis 2007

Moni ale vezmi si třeba Zorku,jak se jí změnil život,tohle přece není marný!!!Bude tu najednou človíček,kterej tě bude moc potřebovat,zahraj ženskýma zbraněma,dej si novej cíl a pak třeba i to těhu vyjde,ještě není vše ztraceno,máš před sebou spoustu let a času a za to stojí bojovat,víš jak byste tím oba omládli!!Držím palce,ať krvácení přejde!!!dobrou i vám holky.

monina70
3. lis 2007

zorka je Veru trochu jinej případ a rozhodovala se sama za sebe. Jenže někteří chlapi to prostě nezvládnou, a nezapomeň že Luba dítě má. A má pravdu, že už není nejmaladší, někde dokonce vyčetl, že už nemá nárok, pouze do 40, tak nevím.
A hezky se vyspi, dobrou noc všem.

roniver
autor
4. lis 2007

Ahoj holky,tak Moni co dneska??Měřilas a co špinění??

monina70
4. lis 2007

ahoj holky, neměřila, nemá to cenu, mrcha je tady, nevyšlo to.

jana.nina
5. lis 2007

Ahojky holčiny. Koukám že se toho tady dost událo. Moni neházej flintu do žita a zkus si udat nový cíl, je jedno jaký ale aspoň se zaměříš na něco jiného a nebudeš se užírat realitou. Mě to hrozně pomáhá...i když občas bych potřebovala zázrak.
Jablí, jak jsi na tom ty, co se teď u vás děje? Já jsem po MS, beru Clomhexal a čekán na ovu, jestli jí teda budu mít 😒 Jinak držím palečky ať vám to vyjde aspoň jedný 😀 Pa pa Janina

jabluncanka
5. lis 2007

Ahoj Jani,
Beru pěkně poslušně Estrimax,chodím naprocházky,včera jsem zkoušela řídit...Ale hlavně jak tady čtu ty přísoěvky i v jiných diskuzích,začínám se bát a to fakt dost!!!!!! Na druhou stranu si myslím,že s tím neúspěchem(a nejen mým) souvisí ten poslední bouřlivý úplněk(já na tyhle věci dost věřím a taky poměrně citlivě reaguju)a taky výbuch té sopky,ať si každý myslí co chce...Pohyby tektonických desek a podobné věci nás ovlivňují a ni si to nepřipouštíme... 😉

jana.nina
5. lis 2007

Tak v tom jsem s tebou za jedno, myslím že nás příroda ovlivňuje víc než si kdo z nás myslí. Na mě rozhodně působí měsíc, jak jsem psala jsem rozená v rybách a ty jak známo jsou citlivé na vše okolo. I já vycítím když se něco děje, teď momentálně ale nejsem nic schopná dělat, protože mě pekelně bolí hlava ☹

jabluncanka
5. lis 2007

...další legrace je,že na interupci jsem byla pokaždé v říjnu a těhotná jsem byla září nebo listopad.tak na to spoléhám,že to tentokrát vyjde...volali mi dneska z práce,že potřebují klíče od skřínky na věci.Musela jsem s pravdou ven,že se to první IVF nepovedlo a teď půjdu na sněhuláčky.takže nemůžu vědět,jak to dopadne tentokrát...Přišlo mi,jakoby z toho měla staniční radost... 😠

monina70
5. lis 2007

ahoj holky, Sluní, nic si z té staniční nedělej, držím ti palce, aby ti to vyšlo s těma sněhuláčkama. Docela ti je závidím, my jsme nikdy žádný neměli.
Myslíte, že ten měsíc může mít až takovou moc? taky občas mívám při úplňku problémy, hlavně se spaním.

jabluncanka
5. lis 2007

Moni,myslím,že jo...Před 7mi lety jsem pracovala v psychiatrické léčebně a okolo úplňku to bývalo opravdu divoké...Myslím,že je to taky o správném načasování...Ale to už bychom zapadly do úplně jiných diskuzí... 😀

monina70
5. lis 2007

jo správný načasování, ale kdo ti kdy řekne, kdy je to nejlepší? Ale to je asi už jedno. A jak ti je? Já už se z toho pomaloučku zberchávám. Ještě asi přijde zítra šok, ale na ten jsem snad připravená.

jabluncanka
5. lis 2007

...nic moc...Před tím KETem jsem strašně nervozní a ještě mi teď přibyli problémy s bývalým manželem...takže je to všechno na ...... 😖

monina70
5. lis 2007

tak to ti nezávidím, vím že se to lehce říká, ale chce to klid, to sama určitě víš nejlíp, bývalýho pošli do patřičných míst, at tě zbytečně neznervozňuje, teda pokud to jen aspoň trošku jde. Roniina máma my vždycky říká, že mrazáčci se chytají líp, tak nevěš hlavu, bude to dobrý, uvidíš.

roniver
autor
5. lis 2007

Ahoj holky,já dneska makám jako šroubek a vůbec sem nestíhám koukat.Já na tyhle věci teda moc nevěřím,že by nás ovlivnil úplněk??No holky já se najdenou cítím tak nějak blbě.Všechno už mne unavuje,člověk si nemůže nic plánovat,všechno je pak stejně jinak...Padla na mne depka a nemám teď vůbec chuť se o něco snažit,raději se budu soustředit na něco jinýho..Sluní držím ti palce,někdo už tady tu smůlu tohohle webu musí zlomit!!! 😉 Moni a co bude zítra?Šok z čeho?

jana.nina
5. lis 2007

Já teda věřím že mě ovlivňuje měsíc. Pokud dorůstá, mám větší chuť k jídlu a když ubírá tak se mi líp hubne-to mám za osm let co se snažím zhubnout vyzkoušený. Působí to i na mýho syna, jsou rozdíly v chování a ve spánku.

Každý to ale vidí jinak. Já jsem něvěřila třeba kartám, před devíti rokama byla moje mamina u kartářky....ptala se i na mě. Budete se asi divit ale vše(až na jednu věc) se opravdu stalo. Trefila se i do mého věku, vše co řekla pasovalo. Až na drobnost-že budu mít dvě děti, syny. Zatím mám jednoho syna, kdo ví co bude dál?????
Těmto věcem můžeme ale nemusíme věřit. Ale čemu většina z nás tady věří? No přece tomu že z nás budou maminky, ať poprvé nebo podruhé 😀 😀

monina70
5. lis 2007

Já teda taky věřím, taky jsem už navštívila kartářku, něco se stalo, něco ne, ale věřím tomu.
Roni, chudáčku, z čeho máš depku, doufám, že jsem k tomu nepřispěla, šok budu mít stejně až mi zítra řekne ten ortel, i když jsem na to připravená, teda spoň si to myslím, tak mě to stejně znovu vezme.
Jani - tak vidíš, určitě se taky dočkáš, jednoho krásnýho kluka už máš, tak ten druhej na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

felzuma
5. lis 2007

Ahojky všichni, tak tohle je můj první příspěvek a moc vás všechny zdravím. Už delší dobu jsem se k vám chtěla přidat, ale pořád jsem doufala, že otěhotním. Už je to ale 1 rok a 5 měsíců, co se snažíme o mimčo. Už nám byla nabídnuta příští měsíc inseminace, ale ještě to chceme do konce roku zkusit sami. Tak uvidíme. Všem přeji ať se zadaří.

roniver
autor
5. lis 2007

Já teda kartářkám nevěřím..dokážou lidem pěkně zamotat hlavu a lecos zbytečně opomenout.Lidé se spoléhají na to,co jim poradila a neřeší věci jak by měli..Možná na tom něco je,ale nesmí se tomu věřit doslova a řídit dle toho svůj život.Někdo schopnosti opravdu má,ale většinou jsou to šarlatáni..možná tak ještě sem tam nějaký léčitel a přírodní léčiva,tomu věřím.Bylinkám atd.

jabluncanka
5. lis 2007

felzuma:
...vítám Tě mezi námi!!!!

Roni,máš pravdu i ne...Každý dospělý člověk má právo volby a o tom to podle mě je...lidský osud se dá poopravit,ale je to o tom právu volby...Pak už ale každý zodpovídá za svá rozhodnutí a musí být připravený nést následky... 😉 🙂

jana.nina
5. lis 2007

No tak vidím že jsem s Jablíčkem zavedla téma úplně někam jinam. 😀 Člověk opravdu může ovlivnit vše co se v jeho životě stane, ale něco je podle mě předurčené a je na nás jak těm cílům dojdeme.

felzumko: Vítej mezi nás, jak jsi postřehla je nás tu pět se stejným problémem. A je hlavně na nás jak moc se tomu problému postavíme. 😀

monina70
5. lis 2007

Jani nevadí, že diskuse zabředla někam jinam, aspoň se trochu odrreagujeme od našich problémů a starostí, a ty i jabluncanka jste to napsaly výstižně, k tomu není co dodat.
jsem tu sice taky nováček, ale felzumko vítej.

roniver
autor
5. lis 2007

Taky vítám novou snažilkua přeju jí ať se to do vánoc povede..Felzumko a máte už hotový spermio?Na inseminaci vás posílá vaše gynekoložka(gynekolog) anebo už jste navštívili CAR ve vašem okolí?On člověk jak si začne s doktory,tak už je to opravdu plánované rodičovství,to už do toho spadne a má přehled o věcech,které dřív ani nevěděl,co jsou.. 😒 Jinak je fajn,když se téma pohne občas někam jinam,páč všichni musíme žít ty svoje životy dál,ať jsme těhotné,nebo ne..Stejnak ty vánoce seberou myšlenky na děti nám všem,protože to bude spousta řešení,co komu koupit atd.No znáte to,budem péct jak najatý a chlubit se,kdo má čeho víc a třeba si můžem dávat i recepty na nějaké cukrovíčko.. 😉 Já už se na vánoce docela těším 😉 ..

jana.nina
5. lis 2007

Jááá se taky těším na vánoce, strašně ráda peču i když mám každý rok ty samé recepty. A to s těmi dárky je na místě, vůbec nevím co komu pod stomeček.
Zase je příjemný že si můžu zahrát na ježíška 😀

monina70
5. lis 2007

jo holky, já se taky těším, ikdyž jsem si myslela, že ty letošní už budou konečně veselejší, noooooo, bohužel, ale to je jedno, dokonce už jsme koupili první dárek, ale taky ještě budu vymýšlet co komu dát, to je vždycky to nejhorší, na pečení už se taky těším.
A Roni, ty taky pečeš????????? Holka šikovná... 🙂

jana.nina
5. lis 2007

Jo to jsme holky šikovný, ono to potřebuje dost umu to pečení. Už jsem se o tom přesvědčila 😉 A o výměně receptů popřemýšlím, protože mám všechno z kuchařek tak by vám to stejně nepomohlo 😀

Dárky jsem ale ještě nezačala nakupovat, jsem z těch co to nechávají na poslední chvíli. Naštěstí nejsem člověk který se rozčiluje tak vánoční pohodu v obchodech nekazím 😀

lendulka007
5. lis 2007

Ahoj, tak konečně jsem se sem dostala. Nějak dnes nebyl v práci čas, porady a spousta práce před dovčou, znáte to??
Jinak dnes mám den blbec. Ráno spustím doma alarm, celá rozklepaná jsem z toho byla a cestou domů jsem píchla, když jsem se vyhýbala kamionu, který jezdí přes vesnice po úzkých silnicích. Manžu mám na služebce, bůhví v kolik dorazí, protože má mobil vypnutý, jako vždycky, když ho potřebuji. Všichní kamarádi něco mají a nikdo nemá čas. Tak jsem zvědavá, kdy to budeme vyměňovat a zítra jedu do servisu zakoupit nové zimní pneu, protože už jsme přezuli. No, není to k zbláznění????

jana.nina
5. lis 2007

Já měla den blbec včera. Vyboural se mi manža (trošičku a střechu) a cestou domu od místa nehody jsme málem nabourali ještě třikrát. No a k tomu jsem se vůbec nevyspala, páč se mu o tom ještě zdálo ☹ Je mi ho líto, protože za to ani nemohl.

monina70
5. lis 2007

teda holky, vy máte fakt "štěstí", to vám vůbec nezávidím, ještě že ten můj nemá řidičák, ale za to jezdím jen já a to je taky blbý. Hlavně že se vám nikomu nic nestalo.

jana.nina
5. lis 2007

No u nás se naštěstí nic nestalo, teda až na přítelkyni mého bratrance-byly tam s manžou, když se to stalo. Ona je těhotná, má hnuté záda a docela jí to bolí, má to o to horší že nemůže léky ☹ Byla v nemocnici, ale říká že to není tak hrozný, je doma a odpočívá, miminko je v pořádku, proto mluvím o štěstí. Mohlo to být všechno mnohem horší.