Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

lendulka007
5. dub 2008

Holky, tak už se to blíží. V pondělí mám OPU.
Jablí, jeďte k moři, užívejte se a brzy tady určitě zahlásíš, mám tam //.
Držím vám všem palečky.

roniver
autor
6. dub 2008

Ahoj holky,co je to Leni OPU?Jinak Jablí to je mi líto,ale ta dovča je super nápad a já závidím,kdo ví,kdy já se zase dostanu k moři..Držím palečky oběma,moc moc moc...

lucje
6. dub 2008

ahoj holky,
zrejme se k vam letos na podzim taky pripojim. Dneska ale pisu hlavne kvuli petici proti zpoplatneni IVF. Mozna uz jste to tu probiraly a podepisovaly, ale kdyby ne, tak mrknete sem(petice bude odeslana Ministerstvu zdravotnictvi):http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php?i... a pokud by to slo, rozsirte dale po Bereme se. Diky a Hezkou nedeli

lendulka007
6. dub 2008

Veru, OPU znamená odběr vajíček. Uvidím, jaká bude úrodička. Zatím to vypadá dobře.

jabluncanka
8. dub 2008

Ahoj holčičky,

tak se nám to krátí a v pondělí nás čeká v olomouci ten SPG...jsem napnutá jako struna...Leni,jak je po OPU,jak se cítíš?? 😉

lendulka007
8. dub 2008

Ahoj, jde to, snad jsem to i čekala horší. Jde to zvládnout. Trošku bolí bříško, ale teď víc bolí srdíčko. ET se nekoná. Tak holt příště, moc tomu věřím.

jabluncanka
8. dub 2008

Leni,a co se stalo?? 😒

lendulka007
8. dub 2008

Nedošlo k oplodnění. Takže celé znovu.

roniver
autor
16. dub 2008

Ahoj holky,Leničko to je mi líto a kdy to začnete znovu??

lendulka007
19. dub 2008

Ahoj Veru, ještě nevím, kdy do toho půjdem znovu. Ale odhaduji nejdřív červen případně červenec. Uvidím, jak se domluvím s Dr.
Ty už jsi v 12tt?? A jak se cítíš? Hezky si to krásné těhulkovací období užívej. Moc ti to přeju.
L.

jabluncanka
19. dub 2008

Ahoj holčičky,jak se máte všechny?? My jsme byli na SPG v Olomouci ve FN.Výsledky budou nejdříve za 14 dní=mají zřejmě velmi vytíženou embryologickou laboratoř.Byli tam nesmírně ochotní a vstřícní...Mělo to na mě takový konejšivý vliv...16.5.jdeme k doc.Dostálovi na konzultaci a to už uteče jako voda...Jsem zvědavá,ale i taková zvláštně klidná... 😉

lendulka007
20. dub 2008

Sluní, přeji ti kladné výsledky. Já mám kontrolu v CAR 9.5., tak jsem taky moc zvědavá, na čem se domluvíme.
Držím ti palečky.

jabluncanka
20. dub 2008

Ahoj Leni,

snaž se další stimulaci oddálit na co nejzašší termín.Já byla na stimulaci v říjnu 2007,na KETu v listopadu 2007.A teprve teď,což je v podstatě půl roku zpátky,mi začaly padat vlasy a to docela brutálně=musela jsem se ostříhat na krátko,v době ovulace špiním... Abys s tím počítala... 😉

lendulka007
20. dub 2008

Sluní, ne nechci to oddalovat. Chci jít co nejdříve. Počítám tak červen max. červenec. Snášela jsem stimulaci velmi dobře, nebylo mi nic, jen mírně zvětšené bříško. Po OPU jsem byla do 2 dnů taky OK a vlastně už jsem byla i v práci a necítila vůbec bříško. Tím, že jsem neprošla ani ET, tak ani nevím, že jsem stimulovala. Takže chci slyšet od dr. názor, jestli půjdeme do toho v červnu nebo v červenci.

roniver
autor
27. dub 2008

Holky to je pro mne jako cizí řeč,o čem se tady bavíte,vůbec nerozumím těm zkratkám,ale moc vám přeju,aby ty hormony pořádně zabraly a miminka se uhnízdila,ať vám je taky pěkně špatně,jak bylo mě 😀 ,no dělám si srandu,je mi jasné,že i přes to toužíte po miminkách i s těmi nevolnostmi.Já už jsem snad za kritickým obdobím spontáního potratu a v úterý jdem i s Víťou na velký UTZ.Miminko už jsem viděla jak se vrtí a buší mu srdíčko,pohlaví zatím nevím.Termín mám 7.listopadu a budu doufat,že do té doby tady těhulky taky přibudou,přece vás čeká všechny tři do té doby oplodnění a určo se uchytí,já na vás plivu strášně moc těhu bacilů jo?Tfuj,tfuj,tfuj..Janinko copak je s tebou,že sem ani nemrkneš a Mončo??

lendulka007
14. kvě 2008

Ahoj Verunko,
to koukám, jak pěkně rosteš a že na nás plyveš ty těhu bacily.
Se mnou je to tak, že čekám na nové IVF. Měli bychom jít znovu do toho v červnu.
Mějte se krásně a ozvěte se.
L.

jana.nina
29. srp 2008

Ahojky holčiny, koukám že Roni má jen 9 týdnů do porodu a Jablíčku se už taky zadařilo. T.o je dobře holčiny, přeju Vám to. My s manželem máme větší problém než počít dítě.....bohužel nemá erekci. 8. září jdeme k doktorce na vyšetření a udělá nám i spermiogram. Zatím se mějte kočičky, pa pa a hodně štěstí

jabluncanka
29. srp 2008

Holky moje,

jsem tak strašně ráda,že jste se zase objevily!!! 😵 😵 😵

Janinko,

Tvůj manžel může mít varikokélu = křečovou žílu ve varlatech,on by tomu odpovídal i ten Váš původní spermiogram.MP to měl taky a byl v únoru na operaci a vidíš = máme klid a ještě se nám zadařilo.Musím ale poctivě napsat,že to bylo i tím,že jsem měla neléčenou trombofilii a neměla jsem ještě tu správnou dávku hormonů na štítnou žlázu. Jinak jsem od 5tt doma na PN = rozhodla jsem se nic neponechat náhodě.takže jsem doma vesele kynu...Příští týden má kontrolní genetický UTZ a pak už začnu dávat dohromady věcičky... 😵 😉

roniver
autor
3. zář 2008

Ahoj holky,já než to tady našla,to byla doba.Proč nás přestěhovali zrovna do regionů??No letí to vážně šíleně,jsem jak tank a všechno mě unaví.Péče o domáctnost mě totálně vyčerpává a to sem přitom doma na neschopence.Příští týden nastupuji na mateřskou.Makáme na baráčku,takže momentálně vařím zedníkům a večer padnu do postele jak zbitá,ale spát nemůžu,protože mi malá tak tlačí na měchýř,že každou minutu lítám čurat..Jinak Jani,jsem moc zvědavá,jak vám dopadlo to vyšetření manžela a jestlipak jste již chytřejší??Taky nevíme nic o Leničce,snad nás tady najde a dá vědět.Monča sem prý už nakoukla,tak se možná taky brzy ozve.Holky tak pište copak je nového a jak se vede 😉 .

jabluncanka
5. zář 2008

Ahoj holky,

byla jsem na II.genetickém UTZ a čekáme zdravého chlapečka.Když to MUDra přepnula na 3D,tak se na mě i smál,bobínek... 😉

A jak pokračujete Vy ostatní?? Ozvěte se !!! 😵 😵 😵

jana.nina
17. zář 2008

Ahojky holčičky,
byli jsme u Dr.-spermiogram máme dobrý 😀 hurá. Takže do Valentýna poctivé snažilkování a ob Valentýna bude paní doktorka po tři měsíce pomáhat spermouškům....usnadní jim cestu vložením do dělohy v době ovu. Máme 80 procent šance počít sami tak snad to půjde. Byl to ale boj s léky to vám povím. Teď jsme oba "čistý" a snad to půjde samo. Těkulky moje opatrujte se a koukejte sem psát...budu se na vás těšit.

Pa pa Janina

roniver
autor
19. zář 2008

Janičko tak to je paráda,konečně víte,na čem jste a tentokrát to bude rozhodně snadnější,protože máte potvrzeno,že nejsou žádné překážky.Moc držím palečky..Nejlepší je,že já otěhotněla právě na Valentýna,takže to štěstí teď posílám tobě ju 🙂 😉 ..

jabluncanka
19. zář 2008

...a já otěhotněla někdy 8-9DC a na konzultaci do Olomouce jsem jela už těhotná,jen jsem to ještě nevěděla... 😵 😉

Veru,

a jak válčíš Ty?? Už se Ti to krátí,že?? 😵

roniver
autor
19. zář 2008

N Jablí tobě to ale taky pěkně letí,no já už jsem ohromnej mega tank,sotva se sunu,už aby to bylo..

lendulka007
19. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem vás našla.
Jablí, ty jsi těhulka. Obrovská gratulace. A ještě přirozeně. To je krásný. Já mám takovou radost.
Jablí, vy jste měli taky trable ve spermiu. To se takhle sami zlepšili?

To já nic. Mám za sebou dvě nepovedá IVF. Před dvěma týdny jsem byla na laparoskopii, hysteroskopii vč. vyšetření průchodnosti vejcovodů. A teď čekáme na imunologické vyšetření v říjnu. A pak se vrhneme do dalšího pokusu.

Holky, papa. Nebojte, budu sem za vámi chodit. L.

jabluncanka
20. zář 2008

Leni,

něco jsme vylepšili za pomoci vitamínů,ale hlavně ve Zlíně švindlují SPG = ve Zlíně jsme měli 4% progresivně pohyblivých a 4-5 milionů v mililitru a v Olomouci ve fakultce jsme měli 28% progresivně pohyblivých a 19 milionů v 1 mililitru... Takže o čem to je!? Na diskuzi CRM Zlín už rok nikdo neotěhotněl... Co tam občas mrknu,tak mi příjde,že pokud jde o SPG mají tam v PC asi 3-4 vzory a ty opakovaně vyjíždějí,aby měli kšeft... Je to smutné...

😠

jana.nina
3. říj 2008

Ahojky kočičky,
tak tento měsíc nám to opět nevyšlo...jak jinak. Ale začali jsme se s manžou bavit dokonce i o jménech. Bere to vážně a zodpovědně a já jsem ráda že na to nejsem sama. moc mi pomáhá, já totiž vždy před MS upadnu do depresí, hlídám se a pozoruju jestli jsem či nejsem těhu. Teď momentálně máme období ovu.....jenom mě překvapuje že mě bolí podbřišek při milování, teda spíš čípek jak na něj naráží...nevíte čím to může být?? Nastydlá nejsem to už poznám, jediný co mě napadá je zánět, ale to by mě přeci nebolelo jenom při sexu a měla bych výtok-ten nemám. M?no nic asi si zavolám na gyndu.

Zatím se mějte
Leni-tobě držím palečky aby ti to napotřetí vyšlo (kamarádka otěhotněla napoprvé-má holt štěstíčko)
Jablí a Roninko vám přeju hodně zdravíčka a sil k porodu, hlavně sem napište až ty cvikýře budete mít v náručí.

Pa pa Janina

jabluncanka
3. říj 2008

Ahoj Jani,

já tyhle starosti zda jsem nebo nejsem těhu přehpdila na FN Olomouc a najednou jsem byla těhotná raz dva...S tím čípkem se nechej vyšetřit,můžeš mít třeba trochu více tekutiny v malé pánvi,než má být(z nějaké boulivé ovulky) a může to tam tlačit...
Neboj taky se svého "malého Bobše" dočkáš...Držím pěstičky!!! Jablu 😵

jana.nina
19. říj 2008

Ahojky Sluníčka,
jak je vám těhulky moje? Koukám že Roni má za chvilku termín a Jablí se dostala za polovinu. Já čekám každou chvilku MS, sice jsem v pátek měla na testu //, ale byla moooocccc slabounká ta čárka.....na druhej nemám zatím sílu, tak čekám. Bolí mě prsa, mám lehký výtok a podbřišek mě bolí jako při MS, jsem nafouklá jako vzducholoď.....jenom prasknout 🙂

Až budu vědět víc napíšu Vám sem, ale nějak tomu nevěřím, znáte ty pocity, kdy prostě víte že to nevyšlo.....
☹ Mějte se zatím krásně pa pa Janina

jana.nina
20. říj 2008

Ahojky, tak moje pocity byli správné......mrška nakonec dorazila. No nic začínáme další měsíc. Kočičky mějte se krásně a dejte vědět až budete mít ty raubíře na světě... Janina