Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

roniver
autor
6. lis 2008

Ahoj holky,tak Nelinka se mi narodila minulý pátek 31.10. v 14:45,váha 3,23kg,délka 48cm..jsme už doma a krom bolavého nástřihu už jsem celkem fit..Jani držím palečky na další měsíc,předávám ti tímto štafetu..

jabluncanka
6. lis 2008

Ahoj Roni,

zrovna dneska jsem na Tebe myslela a říkala si,že musím napsat!! Tak moc gratuluju a ať Vám dělá jen samou radost!!! 😵 😉

jana.nina
6. lis 2008

Ahojky Roni, moc gratuluji k Nelince.......ať je kočička zdravá a roste jako z vody. Něco málo jsem se o tobě dočetla na Rodiče.cz, hlavně Lužni tam psala novinky. Myslela jsem na tebe celou dobu. Děkuji za štafetu, doufám že nesklamu. Jablí a jak je tobě? I na tebe myslím aby vše dopadlo co nejlépe. Už jenom 12 týdnů a máš doma mimíska, nějak to letí holky. Každopádně jdeme po novém roce zkoušet umělé oplodnění......uvidíme jak to všechno dopadne.

Holčiny papa a zase se někdy ozvu. Janina

jana.nina
13. led 2009

Ahojky Holky, koukám že sem nikdo nepíšete. My jsme stále ve fázi snažilkování. Manža bere Profertil a já zatím vitamíny. na Jaře jsme rozhodnuti jít na umělé oplodnění. A jak jste na tom vy? 🙂 Janina

kikirisek12
8. srp 2017

Ahoj holky ☹ snažíme se o miminko rok,vždy jsem chodila k ženským ty mě upravovali jen menzes, jelikož se po antine totálně zbláznil, menstruovala jsem jednou za 3 měsíce... Ale jinak vše prý v pohodě. Skončila jsem v práci a šla do jiné, byla jsem víc v klidu a menstruace se začala sama srovnávat, jenže teď menstruuju třeba i dvakrát do měsíce. K meritu věci, šla jsem k novému gynekologovi, tentokrát chlap, doporučení od kamosky... Snažíme se rok a pan doktor až jediný on mi přišel na to, že mám nějaké lymfacystycke vaječníky, ve zkratce to znamena že neovuluju prostě... Jediná možnost je laparoskopie, holky mám strach ☹ poraďte 🙂