Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jana.nina
29. říj 2007

Tak to je opravdu skvělej. Ten můj mi včera dal pušinku na čelo a řekl že to budeme zkoušet dál a že se to určitě povede. Občas stačí pohlazení v pravý moment a vše člověk vidí jinak a líp 😉 🙂

jabluncanka
29. říj 2007

Jj..V manželství jsem to nepoznala,tak mám teď pořád pocit,že se děje něco mimořádného...Musím nějak přežít tu čtvrteční kontrolu a dál se uvidí...

roniver
autor
29. říj 2007

Holky já mám taky bezvadnýho chlapa,kterej mne vždy utěšuje.Dokonce včera řekl,že bude možná lepší svatba dřív,než bude bříško a 1.12. jedem na víkend do Maďarska,tak si říkám,jestli mne o něco nepožádá 😅 ,no ale raději na to ani nemyslím,ať nejsem pak zklamaná.
Jinak Sluní a kdy jdeš na krev a kontrolu??

jabluncanka
29. říj 2007

Roni,ve čtvrtek 1.11. jdu na krev do CRM...A tam se domluví další postup.Odpoledne budu ještě volat MUDrovi,protože toho má dneska dost...

jana.nina
29. říj 2007

Je dobrý mít takovýhle poklady doma. I když ten můj mě občas pěkně zlobí. Ale to asi všichni 🙂 Roni tak uvidíš jestli bude po novým roce svadba. Přála bych ti to. Sluníčko budu ti držet palečky, třeba půjdeš znovu na KET ještě tento měsíc 😉 No nebudeme předbíhat.

jabluncanka
29. říj 2007

Čistě z mého pololaického pohledu( nejsem gynekolog,ani biochemik,ani embryolog)by po mrše mohla být ideální hladina hormonů,protože si myslím,že ta hlavní palba už bude pryč...takže třeba jen něco na sliznici...Zdá se,že naše mimča se prostě nedají znásilňovat 😅

jana.nina
29. říj 2007

Mě by se to taky nelíbilo, ale ujmout by se mohli prťouskové 😀

jabluncanka
29. říj 2007

Budu jim muset domluvit a diplomaticky jim to vysvětlit...

jana.nina
29. říj 2007

Jo dětem prý musíš všechno pořádně vysvětlit aby byly spokojené 😀
Chtěla jsem se zeptat, myslíte že by tomu mýmu pomohlo na spermijky cem-m pro muže koukala jsem se na složení a obsahuje to zinek i selen. Nebo mi doporučíte něco jiného??? ☹

jana.nina
29. říj 2007

Tak jsem si taky dala foto i s tím mým rošťákem 😀

roniver
autor
29. říj 2007

Sluníku tak jsem si to napsala do kalendáře a budu na tebe ve čtvrtek myslet.Já jdu taky den předtím na UTZ a injekci..jenže jsem tento měsíc odflákla braní Clomhexalu,tak vůbec nevím,jestli nějaké vajíčka budou,ale snad jo a zrovinka ve středu požádám o tu laparku.To by byl gol Sluní,kdyby se vám to zadařilo samo a bez doktorů.. 😅 .Jani to já ti neporadím,Víťovi dala má doktorka předpis na nějaké vitamíny a on si to vyzvedl sám a bere je prý každý den v práci,tak ani nevím,co to bylo.Něco ale určitě od Calibra,myslím vitamín E a ten zinek.

roniver
autor
29. říj 2007

Jani rozhodně nevypadáš na to,že bys byla nějak prostorově větší,myslím jen,že se vidíš příliš kriticky,jinak sympaťačka..nevím proč,ale představovala jsem si tě jako brunetku.Rošťák je roztomiloušek 😉

jana.nina
29. říj 2007

Tak E bere taky, jen jsem si myslela že bych mu to nějak doplnila, co mu připravým ráno na stůl to spapá 😀 A sebekritická opravdu jsem, ale výrazná taky 😀 😀 a hlavně optimistická pokud jde o můj vzhled. Necítím se ošklivá jen si mě víc lidí všímá 😎 pohoda.

jana.nina
29. říj 2007

Jinak prcek je milej ale taky pěknej lumpík. 🙂 Děkuji ti Roni.

jabluncanka
29. říj 2007

Jani,Tvůj chlapeček je roztomilý!!Ten můj měří 180cm,ani na něj pořádně nedosáhnu... 😀 😉

roniver
autor
29. říj 2007

Holky normálně na jiné diskuzi kam jsem chodila už jsou všechny holky těhotné,to je pech,cítím se jako blbec 😒 .Ještě,že vy se mnou držíte basu 😉

lendulka007
29. říj 2007

Ahoj holčiny, tak konečně jsem se sem dostala. Nějak jsem to dříve nestihla - moc práce. Fotečky jsou úžasný a s bříškama vám to bude slušet více.
Sluní, už jsi volala do CARU, co ti poradili?? Ten KET ti vyjde, uvidíš.
Od středy jsem ve Špindlu, tak budu relaxovat, sice tam jedu služebně, ale ty hory, mám je ráda.

jabluncanka
29. říj 2007

Leni,taky bych nejraději někam vypadla,ale místo toho pošupajdím do práce....

jabluncanka
29. říj 2007

Leni,mluvila jsem s MUDrem a zítra jedeme do CRM a asi začne příprava na ten KET...Aspoň mám pocit,že něco dělám...

jana.nina
29. říj 2007

Děkuji za chválu na prcka, naštěstí je ještě malinkej tak se se mnou mazlinkuje. Lenka jede do Špindlu, Ronča jde do práce, Sluní do CRM a já jsem s tou mojí malinkou prdelkou ještě týden doma na antibiotikách 😠 Už mě to doma nebaví.

lendulka007
29. říj 2007

Sluní, ve čtvrtek budu na tebe myslet, ať vše vyjde dobře. Ono to vyjde.
Znám pár lidí, který prošli IVF a pak otěhotněli prostě normálně i dokonce ty, kterým řekli, že to ani nepůjde IVF, že konečná, začali s adopcí a pak světe div se, byli těhotní.
Holky, ono se nám to všem povede, jen jedna s tím začne a pak to bude lavina. Uvidíte a pak si budeme tady říkat, jak je nám špatně apod. A už se na to těším.
Jdu ještě vytvářet hodnoty, večer písnu.

jabluncanka
29. říj 2007

Holky,volala jsem do CRM a máme přijet už zítra,aby stihli přípravu na ten KET...Jsem zvědavá,co nám MUDr.řekne...V každém případě ho budu respektovat...Jen asi potřebuju mít nějaký ten cíl.. 🙂 😉

jana.nina
29. říj 2007

Aspoň se máš čeho držet. Já si dala cíl dopovat manžílka vitamínkama. 😀 Třeba nám opravdu pomůžou jen ty vitamíny, když to zabralo i napoprvé 😉

roniver
autor
29. říj 2007

Holky já už dneska padám,tak Sluní napiš hned zítra,jak to dopadlo,myslíme na tebe!!

lendulka007
29. říj 2007

Sluní, jsem zvědavá, jak zítra dopadnete, ale uvidíš, že vše bude OK. Budu na tebe myslet. Ještě zítra budu na příjmu, ale pak už pošupajdím do Špindlu - vidět ty kopce hlavně už se sněhem, to bude něco pro mě. Nejradši bych už si zalyžovala, ale na to je ještě málo sněhu.
Holky, myslím na nás na všechny a doufám, že už se to jedné podaří.
Držím všechny palečky.
A Roni, je fajn, že jedete na výlet. Ty výlety jsou vždycky velmi pozitivní, opravdu si člověk hezky odpočine a nemyslí nad mimi.

jabluncanka
29. říj 2007

Leni,slibuju,že dám zprávu.Každopádně pokud mi MUDr. doporučí počkat,tak počkám...Jen asi potřebuju mít pocit,že jsem nesložila ruce do klína... 🙂 😉

lendulka007
29. říj 2007

To já znám, jsem stejná. Prostě potřebuji vědět, že se něco děje. Když se nic neděje, je to strašný. Pro mě tohle čekání bylo na začátku strašný. Víš, že je problém, ale nic s ním neuděláš - to je opravdu nejhorší.
Držím palečky a hurá do toho.

jabluncanka
29. říj 2007

...domluvili jsme se s přítelem,že bychom si v mezičase udělali urologii a genetiku,ev. hormonální profil u přítele.Možná je to jen nějaká maličkost,která se dá napravit... 😉

lendulka007
29. říj 2007

Nám tohle vše už dělali. Hormonální profil máme OK. A výsledky genetiky ještě nemáme. Udělali nám to po výsledcích 1.spg.

jabluncanka
29. říj 2007

...nás poslali hned do CRM,protože to bylo podle SPG jednoznačné...Ale jak říkám - může tam být nějaký drobný funkční,nebo hormonální zádrhel,který má možná řešení...Já byla těhu 3x spontánně,proto jsem to měla za hotovou věc... 😒