Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

monina70
4. únor 2008

Ahoj, holky,

Sluní, je mi to taky líto, bohužel krutý život si s náma pěkně zahrává, ale jak se říká, co nás nezabije, to nás posílí!
Tak hlavu vzůhuru do dalšího boje. A to platí pro nás všechny.
Opět jsem se od vás holky poučila a musím do lékárny dokoupit taťkovi nějaký vitamíny. On bere jen Selen, zinek a Ečko.
Mějte se, myslím na vás.

jabluncanka
4. únor 2008

Moni,zkus ještě Q10 a ten L-carnitargin a ten kotvičník.Ten kotvičník je i pro ženy,takže ho můžete brát oba...Držím pěstičky... 🙂 😉

monina70
4. únor 2008

Jo, Sluní, to jsem právě myslela, že půjdu koupit. Díky

roniver
autor
4. únor 2008

Sluní kolik tak stojí ty poslední tabletky co jsi zde napsala?Já bych zaběhla do lékárny,ale mám u sebe jen 300kč tak jestli mi to bude stačit..Víťa taky bere jen zinek,selen a E vitamín..

jabluncanka
4. únor 2008

...ten kotvičník je docela drahý,ale jak kde...Viděla jsem ho v lékárně = jmenuje se to tribulus terrestris a nám to teda dost pomohlo... Nejlepší je to ale z Finclubu.tam to ale stojí 1.800,-Kč za jedno balení.Je toho,oproti tomu co se prodává,500mg v jedné tabletě a je to na měsíc...

lendulka007
4. únor 2008

Ahoj holky, já mám ten kotvičník rozhodně levnější.
Mrkněte na tohle:
http://www.nadeje-byliny.eu/
My máme tu Alternativní kúru na mužskou sterilitu.

lendulka007
4. únor 2008

...jen jsem vám zapomněla napsat, že u té mé kamarádky v 9tt, mimískovi přestalo tlouct srdíčko a vše je v háji a čeká jí kyretáž dělohy. ☹

jabluncanka
5. únor 2008

...jo,jo,je toho teď strašně moc.Moje sestřenice(41 let),měla před rokem a půl zamlklé těhu ve 20tém týdnu,před půl rokem v 6tém týdnu a minulý týden mimoděložní...Tak už doufám,že si všechny "černé kuličky" z pytlíčku už vybrala a bude to jen lepší... 😉

monina70
5. únor 2008

Ahoj holky, to je teda síla, co se to děje. Nemáte taky nějaký pozitivní zprávy? To abychom se o¨pomalu bály otěhotnět.

roniver
autor
7. únor 2008

Holky nestrašte!!!Žádný bubáky na zeď nemalujte.. 🙂 já jsem začala cvičit tu Mojžíšovou a je to docela makačka,mám trochu namožené krční svaly.Jinak Víťa cvičí taky ty pánský cviky na spermouše,tak se u toho i nasmějem..jo a objednala jsem si akorát ten Femigard,abych si zlepšila MS a snížila PMS.

lendulka007
7. únor 2008

Nestrašíme, ale je dobrý to vědět. Leccos jsem si uvědomila.
Jaká je Mojžíška?? Musí být veselo doma, co?? U nás jsou vitamínky a bylinky a pro manžu jsem šarlatánka. 🙂
Držím palečky všem. To vyjde.

roniver
autor
14. únor 2008

Ahoj holky,no tak co je to s vámi?Kde všechny jste,že tu týden není od vás ani řádek?Janinko,snad se ukážeš aspoň tady,když na rodičích si nám dala košem 😉 (samozřejmě jsem tvé důvody pochopila a schvaluji je).Nemusíme se holky snad bavit jen o snažení ne?Všechny jsme teď na bodu mrazu a čekáme na jaro,tak si můžem popovídat aspoň třeba o počasí,nebo o svých obavách a trápení hm??Čekám tady na vás.. 😀

jabluncanka
14. únor 2008

Ahoj Roni,

mám tento týden "starou dovolenou" a tak si chodím po doktorech...V úterý jsem byla na hematologii a byla jsem pochválená,že jsem si tu trombofilii dobře zaléčila(vysoké dávky B-komplexu+ kys.listová ve vysokých dávkách).Včera jsme byli s MP na urologii a tam pan primář sotva se MP dotkl,tak konstatoval varikokélu = křečovou žílu na varlatech.Příští čtvrtek jde na operaci a pak by se mělo SPG výrazně zlepšit...Na IVF se mnou byla paní,které manžel byl taky na tomhle výkonu,ale SPG zůstalo stejné...Tak jsem z toho trošku na rozpacích...Ale jak se říká : "Kdo nic nedělá,nic nezkazí"... 😉

lendulka007
14. únor 2008

Ahoj holky, taky jsem tady.
Tak nesu zprávy z bojiště. Včera jsem byla na konzultaci v CARu a domluvily jsme se s dr. tak to, hned po operaci T/M jí tam nechám zprávu, jak to dopadlo a ona hned odešle žádost o IVF na pojišťovnu. Měla jsem se objednat na konci cyklu na kontrolu (půjdu tam 17.3.) a pak jakmile dorazí ms, tak začínám se stimulací - tak po 20.3. Tak už se to blíží. Jen zvládnout tu T/M. Bojím se, ale už se toho nemůžu dočkat. Už za necelých 14 dní.
Příští týden jsme na horách, tak už se moc a moc těším.
Jinak dneska vám přeji krásnýho Valentýna. My Valentýna neslavíme, ale slavíme za to moje narozeniny a holt letos už kulatý.
Roni, a jak ty válčíš??
Sluní, příští týden ti budu držet palečky, aby ta operace manži dopadla dobře. A to tvoje "kdo nic nedělá, nic nezkazí" ...je opravdu velmi výstižné.
Tak držím palečky.

jabluncanka
14. únor 2008

Leni,

přítel je hlavně rád,že se něco KONEČNĚ našlo...Nejhorší je takové to "možná,snad,uvidíme,budeme dále vyšetřovat "a nikam to nevede ... Primář na urologii říkal,že se po té operaci "výrazně zvýší hladina testosteronu a bude to jiné kafe"... Nevím proč,ale věřím mu!!!!!!!!!!!!!!

lendulka007
14. únor 2008

..to je pravda, nejhorší je to možná, snad,.....nevíme..... Musím říct, že nejhorší je to čekání, kdy si myslíš, že to každý měsíc může vyjít a ono to vlastně tak být nemusí. Já jsem se takovou dobu napínala, co kdyby to tento měsíc vyšlo a pak jsme šli na spg a to jsme se divili. Prostě nulová šance.
Tak držím palečky, ať to příští týden dopadne dobře.

jabluncanka
14. únor 2008

...mám snad větší strach než přítel... 😕 jako zdravotník znám všechna rizika... on to bere tak,že je to prostě potřeba a čím dřív,tím líp... 😉 Já jsem z toho v noci i špatně spala... Mám o něj strach,má srdeční vadu...Tak se trochu bojím... 😒

lendulka007
14. únor 2008

..je mi to jasný, ale prostě zkusit musíte vše, pak byste si to vyčítali. Budu na vás myslet.

roniver
autor
14. únor 2008

Jablí tak já vám taky budu držet palečky,aby ta operace dopadla dobře a SPG se po ní zlepšil!!Já jsem si teď koupila ten tady propagovanej Femigard a dávám to i Víťánkovi,takže s cvičením Mojžíšové se dopujem ješti i tímto a vitamínkama..jinak se s námi nic neděje..prožívám právě to čekání a naději každý měsíc,hold to jinak nejde a já se nechci teď pouštět do ničeho jiného,dáme si do června od všeho oraz,necháme vše na přírodě(krom toho cvičení) a po svatbě se uvidí,co dál 😉 ..možná budete obě těhule mnohem dřív,než já..protože jestli půjdeme na IVF tak nejdřív na podzim..ale mě to neva,klidně si rok ještě počkám,nechci nic uspěchat,tou svatbou se vše změnilo a já šetřím každou korunu,takže mimi třeba až na vánoce by mi vůbec nevadilo.. 😉

lendulka007
16. únor 2008

Sluní, zvládněte pořádně tu operaci. Budu na vás myslet.
Roni, už jsi si vybrala šatičky?? A už máte zabukovaný termín svatby?? Je dobře, že cvičíš Mojžíšku a že tomu necháte volný průběh. Jsi šikulka.
Zítra razíme na hory, tak se tu mějte holčinky co možná nejkrásněji. Hodně štěsíčka, myslím na vás. 🙂

jabluncanka
22. únor 2008

Holky,kde jste?? 🙂

monina70
23. únor 2008

ahoj holky,

co se s váma děje? Kde jste?
Sluní, už jste po operaci? Jak jste dopadli?
Leni, co hory a lyžování? Určitě fajn oddech od všech starostí. Taky bych brala nějakou dovolenou, ale nejlíp někde v teple u moře. Jéé, holky, já bych se tam válela a vyhřívala, to by bylo žůžo. No, nic, jen takovej hezkej sen. Jinak u nás nic novýho, papáme vitamíny, cvičíme a někdy mám pocit, že je to všechno stejně zbytečný.
jojo, tak se mějte hezky a ozvěte se.

lendulka007
24. únor 2008

Ahojky holky, co je to s vámi?? Myslela jsem si po horách, že budu mít co číst a ono nic...
Už jsme se vrátili z hor. Bylo to senzační, dobrá parta, lyžovačka, pěkný počasí,.... :o) dodalo nám to spousty energie na středeční operaci. Už se jí nemůžu dočkat, jen aby to dobře dopadlo.
A co Sluní?? Jak dopadla ta operace?
Tak se mějte a ozvěte se.

roniver
autor
26. únor 2008

Ahoj holky,je tady opravdu mrtvo,Sluník nás napíná!!!Holky já taky nic,akorát teď čekám na mrchu,ale docela jsem v pohodě,mám bezva chlapa a domluvili jsme se,že v červnu nový spg a pokud do září nic,tak se objednáme do CARu tady v Brně no a kdyby přišlo na umělé oplodnění,tak do toho půjdem a kdyby snad ani to nevyšlo(ale o tom pochybuju),tak miláček není proti adopci,prý chce dítě za každou cenu a klíďo i nějaké,které je opuštěné a potřebuje rodiče,kteří ho vychovají..Jinak Leni vítám tě zpět 😉

lendulka007
26. únor 2008

...tak jsem moc ráda, že alespoň ty žiješ a napíšeš. Ostatní asi lenoší 🙂 a hlavně Sluní nás napíná.
Veru, jinak váš postup schvaluji. Taky jsme počkali po létě a v září jsme šli do CARu. Jen se dříve pak objednej, tady v Praze mají dlouhý čekací lhůty na 1.návštěvu 1,5 - 2 měsíce, ale třeba v Brně to nebude takový. A je super, že k tomu přítel takto přistupuje, važ si toho. Já mám teda taky takovýho, nevím, jak bych to bez něj zvládala. Je statečnej a podporuje mě.
Zítra nás čeká ta operace a já už nemyslím na nic jinýho. Hlavně aby to klaplo a našly jsme spermijky. Věřím tomu. 🙂

roniver
autor
26. únor 2008

Leničko tak já ti budu moc držet palečky a myslet na vás,ať se tam něco najde a můžeš jít na IVF 😉 .My se v tom červnu bereme víš(7.6.08),takže teď stejnak myslím spíš na svatbu,ale výsledky SPG budou až v srpnu,protože moje dr. má červenec srpen dovolenou,tak se do CAR objednáme podle toho,jaký bude výsledek.

lendulka007
26. únor 2008

A kde budete mít svatbu?? A je moc Veru dobře, že myslíš a těšíš se na svatbu. Hezky si to období užívej, jen když si na to vzpomenu, tak to byla paráda....Už máš šatičky??
Tak to takhle vydržte s tím CARem. Hlavně v klidu. 🙂

jabluncanka
26. únor 2008

Ahoj spolubojovnice,

tak už mám přítele doma,včera jsem pro něj jela do nemocnice.V pátek po operaci měl jakoby srdeční kolaps = mysleli si,že má infarkt,ale nakonec z toho vylezlo,že ho na té laparoskopii moc nafoukli vzduchem a to pak tlačilo na plíce a srdce...Naštěstí je to za námi...Dokonce si musel včera hned vyzkoušet "jak mu to funguje" a jestli nebude třeba "reklamaci" 😀 😀 Jinak za 6 týdnů konrolní SPG a pak se uvidí...Máme ty vitamínky a bylinky,tak to budeme do podzimu zkoušet sami,ev.jen se stimulací ovulace(ale to až po výsledku SPG)a pokud by to nepomohlo,tak na podzim další IVF...
MUDr. totiž říkal,že jeho švagr ten výkon podstoupil taky a nepomohlo to...Vím,že MUDroova sestra u nás rodila cca před 3 týdny a byla právě po IVF.A ten apn MUDr.čeká potomka každým dnem,takže se aspoň budu moct revanšovat... 🙂 😉

roniver
autor
27. únor 2008

Jé Jablí gratuluju 😉 no tak to na tom budem stejně,my to také do podzimu budem ještě zkoušet přirozeně 😉 ..hlavně když to dobře dopadlo a tys nám dala vědět 😉 Leničko šatičky už mám,celé bílé z půjčovny a bude to na zámku tady od nás kousek..

jabluncanka
27. únor 2008

...Roni,že by Brno-Líšeň?? 😉