Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

roniver
autor
31. říj 2007

jejda,je to balík peněz,to je právě ta smůla no,ale vyčítat se to nedá,já bych si kvůli dítěti vzala i úvěr,protože bez dětí bych žít nemohla,vy už alespoň matky jste,ale představa,že by mi nikdo nikdy neřekl mami,je šílená..To bych klidně vykradla i banku.Jinak myslím léčení to,že by přítel půl roku bral vitamíny a pak nový SPG a to je pro mne strašná doba nicnedělání 😖 .Snad to dopadne dobře,jinak Jani vitamíny mi dnes ještě (pro přítele) doplnila o Centrum s Luteinem a také listovku..

jana.nina
31. říj 2007

No já ho zatím nechám u těch vitamínů co má a v lednu se uvidí. Je pravda že bych šla i do úvěru, ale asi bych si to dvakrát rozmyslela. Já mám naštěstí možnost počít normální cestou (teda doufám) ale to manža musí mít lepší spermoušky. Uvidíme jak se jim budou líbit vitamínky navíc 😀

roniver
autor
31. říj 2007

No já jsem taky zvědavá a pěkně dlouho si na výsledek počkám,až 5 týdnů,hrůza.No nic,já už dnes letím,tak se mějte krásně a zítra pa pa

roniver
autor
1. lis 2007

Holky kde jstéé??? ☹

jabluncanka
1. lis 2007

Ahojky Roni,
tak už máme čvrtek a já mám z nepochopitelných důvodů pátek 😀
Příští týden v úterý mám soud s exmanželem o úpravu výživného...Štěstí,že je to před transferem,do té doby snad nervy vyprchají a budu v pohodě... 😉

roniver
autor
1. lis 2007

Sluní já jsem mezi nás pozvala tu mojí tetu,ona je nervní a v sobotu to má dostat,tak neví kdy testit a tak..myslím,že transfer měla týden před tebou..ale nevím,jestli sem nakonec něco napíše..je opravdu dost nervozní a asi se bojí o tom mluvit. 😒

roniver
autor
1. lis 2007

Tak to ti nezávidím,snad ti to dobře dopadne Sluníku 😉 a kde dneska máme Janču a Lenďu,že by byla ještě na horách?

jabluncanka
1. lis 2007

Ať klidně napíše fakt!!!!!!!!! Víš jak se toříká:"sdělená starost = poloviční starost a sdělená radost = dvojnásobná radost!!" Mně to teda tady dost pomáhá...Jinak bych toho svého broučka svými pocity asi utrápila...Takhle to nechám v PC,on to schroustne a je to... 🙂 😉

roniver
autor
1. lis 2007

no právě,já jsem si tím jistá na 100% 😉

jabluncanka
1. lis 2007

Teta už by měla mít ale nějaké výsledky,jsou to skoro 3 týdny!?! 😒

monina70
1. lis 2007

ahoj holky, tak to jsem já ta teta, přišla jsem mezi vás, ale výsledky budu mít až příští týden, v pondělí to budou teprve dva týdny po ET.

monina70
1. lis 2007

díky, že se o mě tak hezky staráte, ale ten můj nemá o mojich pocitech ani tušení zatím se mi to docela daří skrývat. Jediný komu jsem to řekla je Verča a její mamka.

jabluncanka
1. lis 2007

Moni,
klidně se svěř,od toho jsme tady!!!! 🙂 🙂 😵 Např. já jsem o rok mladší než Ty a mám teď těsně po neúspěšném IVF + ICSI...Ale chci teď zkoušet KET... 😉

roniver
autor
1. lis 2007

Já jsem tedy ráda,že mezi nás nakonec přišla,šla teď ven,ale jak se vrátí tak sem koukne,Sluníku to je fajn,páč ty tomu rozumíš víc,já netuším jak je to s testy po IVF,kdy už se může a tak. 😖 Jinak ta Janina dnes je asi už v práci a nemůže psát 😒 ..

jabluncanka
1. lis 2007

Roni,
nevím jestli tomu rozumím,jsem jen "příbuzný obor"...Možná se jen snažím naslouchat svému tělu... 😉

roniver
autor
1. lis 2007

aha,no každopádně doporučují dělat těhu test až po jednom dni zpoždění,takže v Mončiném případě je to až neděle,takže ten dnešní negativní testík ještě nemohl ani vyjít dobře.Ona totiž dnes testila,ale necelé dva týdny po ET je ještě asi moc brzy. 😒 A co ty Sluní,jak je dnes??Ten transfer 12.11. už máš potvrzený?

jabluncanka
1. lis 2007

Roni,
počítala jsem to odhadem podle cyklu...Ale podělaná jsem tentokrát až za ušima...Poprve jsem vůbec nepochybovala a nepřipouštěla jsem si,že to nevyjde...mám kolegyni,která po ET chodila po flámech a to měla potíže s těhotenstvím jak ona,tak partner...a vyšlo to...U nás jsem já OK a partner má problém a nevyšlo to... 😒

roniver
autor
1. lis 2007

ale to vyjde neboj,však máš ještě několik možností před sebou ne??Tak přinejhoším třeba dárce,to by nešlo?

monina70
1. lis 2007

holky, díky, chci jen upozornit roni, že s dárcem to není taky tak jednoduchý, hlavně pro toho chlapa, nemusí to přijmout, nevím teda, jak ti vaši, každej je jinej, ale my máme taky problém ze strany partnera, ale dárce jsem odmítla i já. Pořád tam něco běhá a naděje prostě je.

monina70
1. lis 2007

jo, a že je brzy na ten test mi taky došlo, ale připadá mi to už jako věčnost, a je to tprve asi deset dní po ET, to čekání je prostě nejhorší

jabluncanka
1. lis 2007

holčičky,
u nás by dárce neprošel a ani já ho nechci...Přítel už tak platí na dítě,které jak jsme zjistili není jeho...Takže buď naše,nebo prostě nic... 😉

monina70
1. lis 2007

plně s tebou souhlasím, můj muž už jedno dítě taky má, je jeho, ale odmítá už i adopci, prý je na to už starý, což má chudák asi pravdu, je něco jinýho o tom uvažovat ve dvaceti nebo skoro ve čtyřiceti.
jabluncanka - chtěla jsem se zeptat, kde jsi byla na IVF?

jabluncanka
1. lis 2007

Moni,
jsem od Valašského Meziříčí(i když pocházím z Brna),takže ve Zlíně... 😉

monina70
1. lis 2007

Jablu, já jsem teda původně z Blanska u Brna, ale ted bydlím na jihu Čech, tak jezdím do Č.Budějovic a do Prahy

roniver
autor
1. lis 2007

Holky tak s tím nesouhlasím!!!Moni starej rozhodně není a adoptujou i lidi,kteří jsou mnohem starší a kdybych si měla vybrat jestli dítě s někým cizím a mě neznámým anebo žádné,tak je pro mne odpověď jasná,navíc můj partner je taky pro,už jsme to řešili,ale nebudu předbíhat.Když to pak má člověk řešit,tak je to jiné..proto nebudu psát svůj názor,protože mne tato možnost zatím snad nehrozí..ale vlastní dítě je samozřejmě to,co bychom chtěli všichni a pokud je jen třeba malinká šance a nějaké spermiijky jsou,tak je jasné,že raději volíte ty vašeho partnera.. 😉

monina70
1. lis 2007

jo, Roni, jenže nikdy nevíš, co se mezi váma může stát, kdy ti to ten druhej třeba vyčte, že to dítě není jeho, vždyť ty víš sama dobře, kolik už toho mám za sebou, a drahouška mýho znáš taky dobře, není to prostě jednoduchý. já jsem řekla buď naše nebo úplně cizí, jenže ten můj lenoch už prostě nechce ani adopci.

jabluncanka
1. lis 2007

Moni,
s takovým člověkem nych do toho nešla,promiň!!! 😒 - Když jsem se rozvedla,slíbila jsem sama sobě,že tatínka pro své budoucí potencionální dítě si vyberu a to jsem dodržela.Mám toho nejlepšího chlapa pod sluncem.... 😉

monina70
1. lis 2007

já si na něho nestěžuju, dobrej táta to je, děti miluje, já bych ho už nevyměnila za nic na světě. Ono to tak ted vypadá, ale já ho s tou adopcí chápu, má pravdu že už není nejmladší. A to co ted podstupoval, to by taky jen tak někdo neskousl.

roniver
autor
1. lis 2007

Sluní to je prostě všechno moc těký,každý má doma jiné problémy.Každopádně do tohoto IVF šli oba a to proto,že mimčo moc chcou a navzájem si jsou oporou.Jenže každý chlap je jiný a někteří odmítnou jít na SPG,jiní podílet se na IVF a pak také ti,co nedokážou unést to,že by jejich žena měla dítě vlastně bez nich a jejich genů atd.Je to holt těžké a žádná by toho svýho chlapa stejně nevyměnila..

monina70
1. lis 2007

Jabli, já to prve blbě napsala, naše dítě chce, ale bojí se adopce.