Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jana.nina
25. říj 2007

To je v int. lékárně. Každopádně je to jedno. počkám do úterka. 😎

jabluncanka
25. říj 2007

taky nemám odvahu...pokud to má dopadnout dobře,vyjde to i bez toho... 🙂 😉 🙂

jana.nina
25. říj 2007

Sakra ať už to dostanu anebo ať se mi ukáže na těhu testu že jsem, tohle není fér. Hrozně se trápím a nikdo mi nemůže pomoct. 😖

jabluncanka
25. říj 2007

...jedině ještě zkus zkusit ráno než vstaneš změřitBT... 😒

jana.nina
25. říj 2007

Tak mě napadlo, jak jsem nervózní kontroluji se zevnitř jestli už.....no a čípek mám měkký, zkrácený a otevřený. Myslíš že to něco znamená?
Jé začala jsem se červenat 😀

jabluncanka
25. říj 2007

jani,tak tohle opravdu nevím...já jsem dětská sestra... 🙂

jana.nina
25. říj 2007

Ne, já jenom myslela jestli jsi něco nezaslechla, jsi dost zběhlá na diskuzích. Tak nic ale zkusila jsem to 🙂

jabluncanka
25. říj 2007

Jani,tohle je spíš typické pro ovulaci,aspoń co jsem četla...Takže fakt neporadím... 😒

jana.nina
25. říj 2007

Tak na to jsem si taky hned vzpoměla, četla jsem o tom na Rodince. Tak to jsem zmatená tuplem.
A jak seš na tom ty? pořád mluvím jen o sobě.
Jak se cítíš? Na krev jdeš 1.11. a v 11 hodim viď? To si pamatuju-samé 1 😉

lendulka007
25. říj 2007

Jani, zkus ráno změřit BT a uvidíš. Tušíš alespoň jakou tak teplotu míváš, protože je to u každý jinak. Já se přes 37 dostanu a před MS to klesne. Zkus to, za to nic nedáš nebo vydržet. Ono někdy bohužel i ta psychika hraje svojí roli (prostě to dostat nechceš a tím se to oddálí).
Jinak já mám ovu taky později cca 18.den.
S tím manžílkem ti neporadím, jak ho dostat na spg. Já bych asi s takovým chlapem nechtěla být. Vždyť je to váš společný problém, kt. byste měli řešit spolu. Vžďyť není malé děcko, měl by to pochopit. Můj manža s tím neměl problém. A v CARu byl i u urologa a dělali mu genetický testy. Je lepší se obrátit na ně (měla jsem žádanku od gyn. na spg).

jana.nina
25. říj 2007

Tak manžela se musím zastat, u mé dr. (je i uroložka)byl pře 5 lety na spg a kontrolovala ho i hmatově, jestli má dobře varlata a zjistila že tam má od neštovic jizvu ale že ničemu nebrání. Na spg měl problém-málo se jich hýbalo. Papal tedy Ečko a po 4 měsících jsem otěhotněla.
Teď začal brát znovu Ečko a myslí si že to bude jako tenkrát, ale já mám strach že to může být tentokrát horší, proto ho tam ženu.
BT si změřit každopádně můžu. Ovu mívám cca 20.den. Při Ovu mívám b. teplotu 37,0 a výš -max. 37,2. normální teplotu mám 36,7. Tak to zítra zkusím.
S tou psychikou si myslím že jsem na tom stejně jako jiné měsíce.

Díky holky že se mnou o tom mluvíte, moc mi to pomáhá uklidnit se. 😀

jabluncanka
25. říj 2007

Jani,
na to tady jsme...Myslím,že každá jsme více méně zahlcená spoustou různých pochybností a obav... 😵 😉

jana.nina
25. říj 2007

A jsem moc ráda že tu jste berušky moje. Sluníčko jak jsi na tom ty?

jabluncanka
25. říj 2007

...ale jo,jde to...Ráno jsem myslela,že mám místo prsou silikon,ale jinak dobrý... 😀

lendulka007
25. říj 2007

Tak to míváš stejné teploty jako já. No, to jsou náhody. Tak to zkus od zítřka ráno měřit a uvidíš.
Hlavně to chce klidnou hlavu. Já to říkám celý cyklus a když to mám dostat, tak jsem nervní a chce se mi brečet.
A co sluníčko, jak ti je? Stále odpočíváš doma??

jana.nina
25. říj 2007

No tak to je dobrý znamení 😉 držím palečky!

jana.nina
25. říj 2007

Jo Leni, taky se snažím zachovat klidnou hlavu, ale jak sama dobře víš ono moc nejde. A k tomu to trápení se spožděním 😠

jabluncanka
25. říj 2007

Včera jsem byla s přítelem na cvičáku s naším psem(rotvíkem).je to ještě takový puberťák.Tak jsem se trochu "vyvětrala" 🙂 Pak jsem doma vařila zázvorový čaj...
Jinak ano,jsem doma.Zdravotnictví je rizikové pro těhotné...Jsou tam desinfekce,zářiče,nepřetržitý provoz a v tomhle stavu noční,tak mně mí embroušci brzy zamávají... 😉

lendulka007
25. říj 2007

Jojo, znám to. Sice už jsem ve fázi, že vím, že se nám to povést nemůže. O to víc jsem klidnější, ale rozumím ti.
Snaž se opravdu být v pohodě, ráno změř BT a uvidíš. Každopádně držím palečky, ať ti to vyjde.

jana.nina
25. říj 2007

Jsem hrozně neklidná, vím že mi test vyšel ráno negativně, ale pořád myslím na dr. jak říkala abych si test udělala nejdřív týden po vynechání a taky myslím na to že jestli jsem těhu tak na tom nic nezměním stejně jako na tom kdybych nebyla-jenom proto že si to přeju. Pořád se ukliňuju a opakuju si to co mi napsalo Sluníčko.

Sluní říká se procházky jsou pro začátek tehu moc důležitý, že se prý prokrvuje děloha a dostává se tak maximální výživa pro mimísky. 😉

jabluncanka
25. říj 2007

...ale nesmíš prochladnout!!! Já včera vypadala jak Eskymák 😀 😀

jana.nina
25. říj 2007

Si tě dokážu představit 😀 Je skvělý že jsi tak optimisticky založená

jabluncanka
25. říj 2007

...u nás včera totiž pořád padalo nějaké "mokro"..Naštěstí má outdoorovou bundu s kapucí.A tam se schoval i ten zatím nepotvrzený pupík..Já totiž už nezapnu kalhoty a mám je na gumičku... 🙂 😀 😉

jana.nina
25. říj 2007

Neboj oni ti ho do týdne potvrdí-myslím ten pupík. Pak si budeš kupovat o dvě čísla větší kalhoty a těšit se..... 😉
Tady u nás bylo taky celý den poněkud mokro.

jabluncanka
25. říj 2007

Těším se,že mi to potvrdí!!! 😵 Ještě úžasnější by bylo,kdyby ty váčky byly dva...Už mám nějaký ten"pátek" a nevím,jestli by se to všechno později podařilo... 😵 😉 🙂

jana.nina
25. říj 2007

Ta chceš dvojčátka??? To je krásný, málokdo má na to odvahu 😉

jabluncanka
25. říj 2007

Jani,všema deseti!!!!!!! 😵 Má doma skvělé zázemí,trochu o tom něco vím(profesní stránka)...První rok je zápřah,ale pak už si děti pohrají a vůbec je to veselejší...Doteď jsem měla jedináčka a není to ono...Nějak jsem "na stará kolena" zatoužila po "velké rodině"... 🙂 😉

jana.nina
25. říj 2007

Taky jsem si říkala že bych je chtěla, když jsem čekala prvního, ale teď už bych si asi netroufla. 😲

jabluncanka
25. říj 2007

Dvojky bysme brali,ale budeme vděční za každé zdravé dítě a je jedno co to bude... 😵

jana.nina
25. říj 2007

Rozumná řeč. Člověk by měl být skomný, mě taky stačí jedno a zdravé ☹ ale nějak to prostě nejde. 😢