Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

kamcule
23. říj 2007

Ahoj roniver, tak přeju ať se hezky chytne ta vaše diskuse a štěstíčko ve snažílkování. Nám to trvalo deset měsíců, tak se drž. 🙂

musilka
23. říj 2007

roniver mi půl roku ale mám cysty na vaječníkách takže musíme být hrozně moc trpělivý. 😉

tictac
23. říj 2007

holky, ja ani nemluvim...7 let....i kdyz ne uplne aktivne, ale jednou se zadari 😉 🙂

roniver
autor
23. říj 2007

No tak hlavně,když se povedlo Kamcule a Musilko já měla také cysty,ale te´d už mám naštěstí 6měsíců pokoj..Mohla bys jít na laparku,po té to jde prý jako po másle 😉 .

beranek
23. říj 2007

Ahoj, tady budou snažilky z Rodiny? Já jsem před rokem taky byla a podařilo se po deseti měsících dost nečekaně 🙂

beranek
23. říj 2007

Jinak všem přeji co nejdřív vytoužené miminko 😵

kamcule
23. říj 2007

ronier - mě se sice podařilo, nečekaně, ale ve třetím jsem o mimi přišla,já patřím do jiné diskuse, bohužel ☹
Vám všem přeju víc štěstí a ať nás nikdy nenavštívíte 😉
Tak se snažte a množte 🙂 🙂 🙂

jabluncanka
23. říj 2007

ahoj roni,musela jsem změnit nick-slunečnici mi to nevzalo,psalo mi to chybu,takže teď je to stejné s mailovkou..Jinak holky cysty jsem měla taky.moje vaječníky vypadaly jako obtočené růžencem.pomohly mi kapky od MUDr.Jonáše Regular.říkala jsem si,že když to nepomůže,tak to aspoň neublíží.Ale pomohly přímo zázračně.Je to na celkové vyčištění organismu...nevěřila jsem tomu,protože jsem zdravotník,ale aspoń tohle se zatím povedlo...

beranek
23. říj 2007

Já jsem po devíti měsících snažení byla taky zcela zničená a vnitřně jsem se srovnala s tím, že to přirozeně nepůjde a řekla jsem si dost, končím s testy a budu se zabývat něčím jiným...nikdy bych nevěřila, že se mi skutečně podaří na to nemyslet, ale stalo se a najednou po necelém měsíci jsme zjistili //, fakt nečekaně 🙂

roniver
autor
23. říj 2007

Jablucanko(Sluni🙂) a jak je,po zákroku,hajáš a jsi opatrná?Jinak já bych to taky chtěla vypustit a nesnažit se,ale nějak to ještě nedokážu,musím na to myslet pořád..

jabluncanka
23. říj 2007

roni,to znám.já jsem to začala řešit vzhledem k věku a došli jsme během vyšetření ke zjištěním,které jsem původně jen tušila = SPG.takže pak už jiná možnost nebyla,než IVF-ISCI....spíš se snažím pocházet,protože se mi po ET udělal ascites v břiše(volná tekutina).takže hoodně piju a snažím se to vyčurat.tak uvidíme.taky jsem zvědavá,jestli se mimísci zakousli...funkční nám zůstaly právě jen ty dvě embrya.zbytek máme zamrazený,ale ve stádiu zygot,takže nikdo předem neví,jak by případný transfer dopadl.ony se někdy rády rozpadnou...

princeznicka1
23. říj 2007

Ahojky já jsem zrovna přišla od doktora říkal, že jsem v pořádku a grafy že mám výstavní. Za což jsem opravdu moc moc štastná. Jen to vajíčko se stále ne a ne uchytit.Je to již 10 cyklů, ale ono to jednou určitě vyjde. Musíme jen věřit.

roniver
autor
23. říj 2007

tak já ti moc držím palečky,jinak Janina se mi ozvala na mail a s Lenďou si občas píšu,tak se k nám určitě brzy přidají 😉
tictac a vy to zkoušíte přímo přírodní cestou,anebo vám nějak pomáhají doktoři?

nadad
23. říj 2007

Ahoj holky, taky se k vám přidám. Snažíme se už přes rok a zatím nic. Začala jsem chodit do CARu, vyšetření z krve i spermíci jsou v pohodě. Příští měsíc mám přijít 10.den na ultrazvuk, kde mi dr. zjistí, kdy může nastat ovulace a mám mít pohl. styk ( to jsem zvědavá, jestli z toho něco bude, když to bude nařízený 😉 ) a pak přijdu druhý den na stěr z děložního hrdla, je to nějaký test, kterým se zjišťuje, jestli se spermíci dostávají přes čípek a hrdlo dál. Pokud bude výsledek špatný, náplanují mi IUI a pokud to bude ok, čeká mě laparoskopie. Máte některá s tímto testem zkušenosti?
Jinak, všem vám tady držím palečky, ať se brzy zadaří 🙂

jabluncanka
23. říj 2007

Roni,ty kapky byly jen takové "přilepšení"... Po vyšetření SPG nám řekli rovnou,že přirozeně to prostě nejde = spermie tam nedoplavou při jejich 4% pohyblivosti...Já sama bych byla schopná otěhotnět spontánně(byla jsem těhu celkem 3x),ale drahá polovice je ten postižený...

roniver
autor
23. říj 2007

Aha,no Sluni uvidím co se dá dělat.Ještě nemáme žádné vyštření,ale slyšela jsem o té laparoskopii myslíte,že by mi to udělali i když nemám žádné cysty,prostě jen aby zjistili,zda jsem v pořádku a nemám žádné srůsty?

jabluncanka
23. říj 2007

Roni,někteří MUDr.chtějí laparku a hysteroskopii,aby měli kompletní vyšetření...Rozhodně se neboj!!! Já nastoupila v pondělí,na oběd už jen polévka,odpoledne klystýr(vzhledem k tomu,že trpím na zácpu mi to vůbec nevadilo)na noc tabletka.V úterý ráno tabletka a šupky dupky na sál.Za 45 min.zpět.Vzhledem k tomu,že jsem byla O.K. mě nic nebolelo.Ve čtvrtek domů a stehy v sobotu večer sama = to víš my zdravotníci... 😀 V CRM jsem se domluvila,že mě nechá ještě jeden cyklus v klidu,protože jsem byla po narkoze a odběr vajíček je taky v narkoze,tak aby to nebylo moc rychle za sebou. 2.10.MS a od 3.10.injekce.15.10. odběr,18.10. transfer a teď čekáma čekám 😉

jana.nina
23. říj 2007

Sluní ty máš teď zvláštní jméno, to mi bude trvat než si ho zapamatuju. A jak je jinak děvčata?

jabluncanka
23. říj 2007

Ahojky Janinko,jak je,co mrcha?? doufám,že je v emigraci??? 😀

jana.nina
23. říj 2007

Jo zapoměla jsem napsat že mi moje jméno nevzali - Janina-z rodinky, tak jsem teď jana.nina. Pa pa Janina
PS: MS ještě nepřišla 😲

jana.nina
23. říj 2007

Hele Sluní myslíš že si mám hned dělat test nebo počkat? No protože když jsem čekala toho prvního raubíře tak mi vyšel negativní - 3 dny po vynechání. Janina

jabluncanka
23. říj 2007

Jéééé,supééér!!! Držím všechny pěsti,které dokážu vytvořit!!! I na nohách!!!!! 😀

jana.nina
23. říj 2007

No já mám pochybnosti, tak nějak se to ve mě pere.

jabluncanka
23. říj 2007

Vím,že je to těžké,ale zkus to hodit za hlavu!! Co se má stát,ať se stane a všechno má asi svůj čas:Jsem přesvědčená,že i miminko vždycky ví,kdy má přijít.a je jedno,jestli je to po IVF,nebo matka příroda... 🙂

jana.nina
23. říj 2007

Já mám tenhle měsíc nějak strach, hrozně si to přeju, ale zároveň nějak podvědomně si říkám že to ještě není ono. Prostě cítím že to přijde a já budu zklamaná. Mám pouhý 1 den zpoždění(mj. se mi to co beru hormony nestalo) a už si myslím že jsem-asi jsem cvok.

jabluncanka
23. říj 2007

No právě-člověk přemýšlí tam a zpátky a stejně nic nevymyslí!!! A cvok nejsi! To jsou normální pudy...Představ si mě-pracuju s novorozenci a když se nedařilo...byla to palba.Na nočních jsem si chovala a pěstovala cizí děti,div mi z toho nezačalo téct mléko!! 😀 Na toho svého 16tiletého puberťáka už ani nedostanu i když se taky občas příjde pomazlit... 🙂 a taky jsem si říkala,proč právě já?? 😉

jana.nina
23. říj 2007

Ty pracuješ s mimnkama? To je krásný-a kde, třeba si chovala i toho mýho raubíře 🙂
Asi to budu muset opravdu vypustit. půl dne mi to jde a pak začnu takle šílet ☹

jabluncanka
23. říj 2007

Ve Zlíně,v Krajské nemocnici...

jana.nina
23. říj 2007

Aha tak to nic já jsem skoro Pražanda. Ale máš krásné povolání. Já jsem chtěla pracovat v kojoneckém ústavu, ale vystudovala jsem trošku jiný obor-jsem umělecký ratec, a pracuju teď jako účetní 🙂 🙂 🙂

jana.nina
23. říj 2007

Omlouvám se za chybičku-jsem Rytec