Snažilky ze Zlínského kraje

adellaide03
15. dub 2008

Tak jsem se rozhodla založit téma pro snažilky ze Zlínského kraje. Tak přijďte a podělte se o všechny své zkušdenosti ať už se snažíllkováním, těhotenstvím nebo čímkoliv jiným.

robosek
18. dub 2008

to věřím,já jsem naštěstí vystudovala denně a stačilo,ale sestra studuju dálkově,k tomu má dítě,pracuje na půl úvazku a divím se,že ještě existuje 🙂

mikula
18. dub 2008

Adel já už mám 4 měsíční holčičku 😉
Viděla jsem že máte tohle téma tak jsem vás chtěla pozdravit a podpořit 😉 😉 😵

robosek
18. dub 2008

Mikula:můžu se zeptat,jak dlouho tobě trvalo než jsi otěhotněla? 😉

adellaide03
autor
18. dub 2008

Mikula ty si snažilka nebo už těhu?

adellaide03
autor
18. dub 2008

Já jsem si nevšimla že je tu další stránka pardoooon

adellaide03
autor
18. dub 2008

To by mě taky zajímalo.

mikula
18. dub 2008

Rob:Já jsem otěhotněla asi na 3cyklus..takže to byla celkem rychlovka.

adellaide03
autor
18. dub 2008

Miku tak to byla teda rychlovka. A brala si předtím HA? A jak dlouho?

mikula
18. dub 2008

rychlovka to byla..až jsem byla sama překvapená.
HA jsem brala 7let.4 měsíce před tím,než jsme začli zkoušet jsem ji vysadila.

adellaide03
autor
18. dub 2008

Myslíš že je to lepší počkat? Já ji vysadila na konci března a nečekám

mikula
18. dub 2008

já myslím že ne..to jsou asi jen pověry že se má tělo vyčistit.bylo mi řečeno,že se může začít hned 😉
tak honem do toho 😀 😀

adellaide03
autor
18. dub 2008

To víš že určitě dotoho. Jenže ještě nevím jak budu mít cyklus takže je to tak naslepo 🙂

robosek
18. dub 2008

no mně řekla doktorka,že po vysazení,je zvýšená pravděpodobnost,že otěhotníš...to jenom já jsem neotěhotněla ☹

robosek
18. dub 2008

ale neházím flintu do žita,věřím,že jednoho dne to příjde 🙂

robosek
18. dub 2008

jenom když vidím ty moje kamarádky,jak vysadily HA a hned první měsíc byly těhu....tak mám občas depku... 😒

mikula
18. dub 2008

ne ne žádné depky 🙂
já vím,že se to lehko říká 😨 ale zadaří se 😵

robosek
18. dub 2008

já vím,že bych měla být v poho.. 😒
sestra otěhotněla po roce a to v okamžiku,kdy si řekla,že kašle na veškeré měření a vlastně to vzdala..a hned další měsíc byla těhu... 🙂 musíme být optimisti 🙂

mikula
18. dub 2008

budeme držet palce 😵

adellaide03
autor
18. dub 2008

Jo hodně to prý záleží na psychice.Taky mám takovou jednu kamarádku. Dvakrát přišla o mimi pak se půl roku snažila o další a pořát nic, rozhodla se že na to kašle, chtěla jít do práce takže si začala dělat rekvalifikační kurz a hop, myslela na něco jimého a miminko se podařilo 🙂

robosek
18. dub 2008

Mikul:díky 🙂

robosek
18. dub 2008

jj,já vím,že je to hodně o psychice,ono se ale řekne nemyslet na to... 😒 ale říkám si,že teď už na to fakt kašlu 😉 a budu myslet na jiné věci a ono to jednou příjde

adellaide03
autor
18. dub 2008

Jo jo je totěžké když člověk něco chce. Ale tak je to se vším

robosek
18. dub 2008

to je pravda 🙂 tak tebe aspoň momentálně zaměstnává škola 🙂

adellaide03
autor
18. dub 2008

Jo škola i práce jenomže v práci jenom problémy. Dělají si tady ze mě opravdu hadr. ☹

robosek
18. dub 2008

jak to?a kde pracujes?

adellaide03
autor
18. dub 2008

na městském úřadě sociální dobor. Začala jsem dělat jedny dávky po měsíci mě převedli bez mého souhlasu na něco jiného já prostě nevím co dělat. Jsem tam na záskok za nemocenskou, ale nevím mám pocit že si tu se mnou jen hrajou do toho ta škola. Nechci dávát výpověď, ale víš jak to je

robosek
18. dub 2008

a to tě můžou převést bez tvého souhlasu na jinou práci?no dávat výpověd je asi hloupost,pokud chceš jít na mateřskou....

robosek
18. dub 2008

já mám naštěstí dobrou práci,i když mi už z toho hrabe..nastoupila jsem sem po vysoké a jsem tu už pět roku,ale naštěstí je to dobrá práce...ale radši bych už byla na mateřské,co si budem vykládat,pořád jenom nervy.. ☹

robosek
18. dub 2008

počkej,když jsi záskok za nemocenskou,tak pak se vrátíš na své původní místo ne?

adellaide03
autor
18. dub 2008

Ano bohužel bez mého vědomí. Ale co člověk může říct. Víš mě štve to, že ta první práce mě bavila už jsem to docela dobře zvládala a teď najednou zase se učit všechno od začátku. Je to prostě nefér, ale co chceš dělat. Ptala jsem se vedoucí jak to míní. Ona mi řekla do konce dubna budete chodit s kolegyní po sociálním šetření a pak se uvidí. Víš je to moje první zaměstnání a hned takové problémy. Všichni mi říkají všude je něco. Já vím, že mají pravdu, ale nevím můžou si tohle dovolit? Je to taková nejistota a věčný stres co zase bude zítra. Nepředělá mě zase jinam? Je to hrozné když nemáš jistotu.