• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky ze Zlínského kraje

20. července 2008 
uff,tak to ti nezávidím.. :frowning2: ale zkouškové teprve začíná,tak to snad zvládneš docela rychle...
24. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,přeju hodně štěstí a měj se! :wink:
24. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Můžu se k vám přidat, já bydlím kousek od Zlína přímo ve Vsetíně.
24. dub 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sisidani,vítej,určitě můžeš :wink:
24. dub 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přijetí a vůbec nevím jak bych se uvedla.
Snad, že je mi 30 let a snažilkujeme se od 9/06. Po mém vyšetření po roce snažilkování ( hormonální profil,průchodnost vejcovodů rentgenem, ultrazvukem, a výsledky kvalitního spermia ) mi doky sdělil diagnózu PCO. A v prosinci jsme zahájili hormonální stimulaci. Mám za sebou 2 neúspěšné IUI a 11.4. jsem podstoupila 3IUI a momentálně čekám, jak vše dopadne.

Robosek a jak dlouho se snažilkujete vy?
24. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže já jsem vysadila 10/2007 HA a teď jsme se začali snažit 7.cyklus...začínám být z toho trošku nervózní,ale pořád doufám,že se zadaří... :wink: držím pěstičky ať se to podaří :slight_smile:
Můžu se zeptat co je diagnóza PCO?
24. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky,můžu mezi Vás?Jsem z vizovic....!No...abych pravdu řekla,dnes mi dr.potvrdil těhu tak nevím,zda mne mezi sebe vezmete!Snad se to povede,čekám tedy už 2 mimčo,máme doma 19 měs dcerku Lucii...je mi 23 a z manžou jsem vzití 3 roky...no tož asi zatím tolik o mne...!pa Beda
24. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Bedo,určitě mezi nás můžeš,vítám tě:slight_smile:gratuluju k druhému miminku! :wink:
24. dub 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Robosek jsou to polycystická ovária, nedocházelo u mě vůbec k ovulaci sice jsem měla malé folikuly ale nikdy mi nedorostly aby se z nich mohlo uvolnit vajíčko.

Ahojky Beda, tak moc gratuluji k těhu :wink:
24. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ti zjistili až po všech těch vyšetřeních?já se v tomhle moc nevyznám,proto se ptám.. :unamused:
24. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano hlavně po tom odběru krve, mám holt špatný poměr hormonů a vůbec u mě nedocházelo k ovulce, ještě, že mám vpořádku vejcovody a manžel ukázkové spermio.
24. dub 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to je určitě dobře,věřím že se to teď povede a budeš těhu :slight_smile:
na vyšetření vás poslali až po ročním snažení?
24. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ani nechodím do žádného CARU, ale ke svému gynekologovi i teď při IUI. Nejdříve jsme tomu dávali volný průběh, ale potom jsem si sama doma dělala ovu test a zjistila jsem že nemám ovulku a pak to šlo ráz naráz. Zašla jsem k dokymu a vše mu řekla a na základě toho rozjel vyšetření.
24. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,no mně dělala vyšetření jen má gynekoložka,která mi řekla,že je vše OK..což ale samozřejmě nemusí být pravda,dělala jen vnitřní utz,podle kterého mi i řekla,že ovuluju...tak uvidíme,ještě chvili počkáme...
24. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
V každém případě bych řekla, že daleko víc pozná doktorka z krevních testů.
24. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to určitě,já si taky myslím,že z utz se toho moc nepozná..
24. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se už loučím,jdu se natáhnout.měj se hezky pro dnešek a dobrou noc :slight_smile:
24. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Vítám mei námi nové snažilky i těhulky. Dnes to vypadá na pěkný den tak snad to v práci rychle uteče a bude tu vysněný víkend. I když mě čeká v sobotu i neděli učení :frowning2:
25. dub 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,dnes tu máme krásně,i když dost zimu :slight_smile: jak dopadla včera zkouška?
25. dub 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla písemná a výslekdy se dozvíme až v květnu, ale tak kromě přeložení jednoho latinského názvu jsem tam m ěla vše takže snad v pohodě.
25. dub 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za chvíli jdeme s kolegyní zase na sociální šetření. Ještě že je krásně.
25. dub 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně jo,tos psala,že je písemná,ale určitě to bude na výbornou,ne? :wink: zase sociální šetření?tak to se dneska docela máte...nemyslím, zrovna to chození po rodinách,ale aspon nemusíte sedět v kanclu.. :unamused:
25. dub 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jedna výhoda je že se projdeme. Minule jsme měly auto protože jsme jezdily po okloních obcích, ale dnes jdeme tady po městě pěšky.
25. dub 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,tak tu procházku vám dnes vyloženě závidím....taky bych se šla projít :slight_smile: ale bohužel z firmy nemůžu jet tak odejit,ach jo
25. dub 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Robousku si tu? Konečncě jsme se vrátily ze šetření i když musely jsme jít na dvakrát. A ten poslední chlap to je fakt děs jací jsou někteří lidé.
25. dub 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tady,právě jsem došla z oběda :slight_smile: tak povídej :wink:
25. dub 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak bylo vidět, že všechno zvládá, hůlku neměl prostě bych mu nedala nic a ještě ke všemu jezdí i autem tak to mě úpůně dorazilo :slight_smile: . Zkrátka začal tam dělat chytrého, vše zkoumal jak je ten daný úkol myšlen no síla.Ale aspoň jsem měla krásnou procházku. :slight_smile:
25. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takové lidi mám opravdu nejradši :angry: no jo,tak aspon že procházka stála za to..nám se tu nějak mrači :frowning2: půjdu z práce a bude pršet..ach jo
25. dub 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady se to taky mračí, ale zatím jen pár mráčků? V kolik končíš v práci? Já musím dnes nahražovat včerejší školu takže až do pěti :angry:
25. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska půjdu před třetí..jupíí! :slight_smile: už se fakt těším na víkend,jsem za celý týden hotová....u nás si někteří lidi dělají taky školu při práci,ale nahrazovat nemusí...akorát se pak musí třeba na dalších 5 let upsat firmě :slight_smile:
25. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek