Snažilky ze Zlínského kraje

adellaide03
15. dub 2008

Tak jsem se rozhodla založit téma pro snažilky ze Zlínského kraje. Tak přijďte a podělte se o všechny své zkušdenosti ať už se snažíllkováním, těhotenstvím nebo čímkoliv jiným.

adellaide03
autor
25. dub 2008

Ano to znám tak to má můj přítel. U mě to nejde protože jsem tu na dobu určitou a to prý nejde viš

robosek
25. dub 2008

aha,tak to je škoda.Ségra před mateřskou taky začala dělat vysokou,je účetní,ve firmě si to taky nahrazovala,resp.musela mít hotovou svou práci,takže občas bývala v práci do desíti večer....a ted je na mateřské,příští rok bude končit pátý ročník,takže to zvládá,i když i s tím dítětem a ještě polovičním úvazkem v práci.. 😒 no záhul
To dálkové studium fakt nezávidím,musí to být opravdu náročné spolu se zaměstnáním

adellaide03
autor
25. dub 2008

To je, ale Tvoji sestru teda obdivuju. Míň školu a zaměstnání je síla, ale mít k tomu ještě dítě. Myslím, že všechny tři věci bych asi nezvládla. Asi je důležité i to, že mě škola baví i když tento rok toho optimismu je čím dál míň

adellaide03
autor
25. dub 2008

To je sranda že si píšeme na dvou fórech že?

robosek
25. dub 2008

no jo,ona je taková nějaká moc aktivní...do toho s manželem ještě sportují,chodí po horách..tím si dobíjí baterky..já tohle nechápu,já se nejlépe zregeneruju v posteli 🙂
Já myslím,že když člověk chce,tak zvládne všechno 😉

adellaide03
autor
25. dub 2008

Asi jo když musí tak prostě musí. To já taky ráda chodím po horách, ale ještě raději plavu to je moje odreagování. I když v posteli s přítelem se taky dobře odreagováv 🙂

robosek
25. dub 2008

no já nejradši v posteli a pak s knížkou...v Knize a v knihovně bych mohla být hodiny🙂a pak taky ještě cvičením a jízdou na kole.A toť vše 😉

adellaide03
autor
25. dub 2008

Tak s tou knihovnou to máme společné. Akorát teď jak se musím učit nemám na normální čtení vůbec čas.

adellaide03
autor
25. dub 2008

Teď tu jedna kolegyně řeší, že si její patnáctiletá dcera nechala předepsat antikoncepci.

robosek
25. dub 2008

já ted mám taky nějak míň času na čtení,ale snažím se aspoň o víkendech a po večerech..na škole to bylo lepší-to jsem jenom četla 🙂

adellaide03
autor
25. dub 2008

Já zase měla spoustu času když jsem byla doma. Teď je to nezvyk že čtu knížku třeba i 14 dní.

robosek
25. dub 2008

jj,já jsem dříve taky knihu přečetla i za jeden večer,seděla jsem nad ní i do čtyř do rána...jooo a ted vytuhnu i v 10 večer a knihu taky čtu i 14 dní.. ☹ no jo,času moc není a hlavně jsem pořád nějaká unavená z práce..už to není co to bývalo 🙂

adellaide03
autor
25. dub 2008

Jo tak moje doba na spaní je deset večer někdy i dřív, ale pak vstávám o půl šesté a když nahražuju v práci tak i dřív. Je to makačka s tou práci co?

robosek
25. dub 2008

no to je,navíc vstávání v pět,doma někdy i v sedm večer...no už mě to moc nebaví.. 😒

adellaide03
autor
25. dub 2008

Tak jsem opět udělala nějakou práci a teď už jsem sama v kanclu. Moje dvě kolegyně co tu s nimi sedím už šly domů.

robosek
25. dub 2008

tak brzo?a nemusí si to naddělat?nebo jak to funguje na úřadě?

adellaide03
autor
25. dub 2008

My máme pondělí a středa pevnou prácovní dobu od 8:00 do 15:00, úterý čtvrtek a pátek od 7:30 do 13:00 a zbytek je pracovní doba pružná. Zkrátka musíš mít za týden 40 hodin a za měsíc tolik hodin kolik je pracovních dnů a jestli si tam jeden den do dvou a další třeba do šesti to už je Tvůj problém.

robosek
25. dub 2008

jo aha,tak to už chápu 🙂 já jsem si říkala,že by se mi líbila taková pracovní doba jaká je na úřadech do 13 hodin a šupky dupky domů 🙂 a ono je to trochu jinak

adellaide03
autor
25. dub 2008

Jo jo je to jinak. Já si to taky dřív myslela a bohužel většina lidí si myslí jak je to tady vpohodě a ono je to jinak.

robosek
25. dub 2008

tak já to tu pro dnešek balím.Přeju krásný víkend! 🙂 pa

adellaide03
autor
25. dub 2008

Ahojky. Taky přeju krásný víkend. Já už tu nemám celkem nic moc na práci tak se jdu učit na další úterní zkoušku. 🙂 Pá

adellaide03
autor
30. dub 2008

Dnes tu nikdo není? Já mám v práci dnes celkem fofr a včera za sebou dvě úspěšně zvládnuté zkoušky.

robosek
30. dub 2008

ahoj,já jsem tu na skok,mám toho taky dost,navíc zítra volno a v pátek dovolená,takže rychle dodělávám co se dá🙂gratuluju ke zkouškám 😉

adellaide03
autor
30. dub 2008

robosku Ty se teda máš. Já bych si chtěla vzít volno příští pátak, ale nevím jestli mi dají když jsem ve zkušebce.

robosek
30. dub 2008

jo aha,ty vlastně ještě nemůžeš..tak to máš blbé.. ☹ no já si beru tento i příští pátek,resp.my máme nařízenou dovolenou 😀

adellaide03
autor
30. dub 2008

A tak já myslím, že jo že si můžu vzít volno protože když znám lidi co ho ve zkušebce měli ale tak uvidíme. Když tu nidko nebude tak se budu aspoň učit na další zkoušky. Teď to byly ještě takové oddechovky, ale už to pomalu začne. být horší tak jsem zvědavá jak to budu zvládat.

robosek
30. dub 2008

to zvládneš,uvidíš že jo 😉

robosek
30. dub 2008

tak já pro dnešek odcházím a pádím domů a užít si 4-denní volno 😉
měj se krásně a pá

hankazn
18. črc 2008

ahoj,muzu se k vam pridat? spis by me zajimalo jestli mate nekdo zkusenosti s umelym oplodneni ve zline, ja studuji v praze, ale od zari vysazuju antikoncepci, abych se trochu ocistila a od kvetna na to skocime, jenze pritel ma oligospermii, asi 150 000 v ml, doporucili mu at se domluvi na umele oplodneni,ale jeste zkusim dalsi vysetreni

juni
20. črc 2008

hankazn: zkus odkaz ve snažilkách a CRM Zlin 😉