Snažilky ze Zlínského kraje

adellaide03
15. dub 2008

Tak jsem se rozhodla založit téma pro snažilky ze Zlínského kraje. Tak přijďte a podělte se o všechny své zkušdenosti ať už se snažíllkováním, těhotenstvím nebo čímkoliv jiným.

petka21
17. dub 2008

😉

robosek
17. dub 2008

Petko:můžu se zeptat k jakému gynekolovi v ZL chodíš?

petka21
17. dub 2008

Chodila jsem lini k Havelkovi na Polikliniku,ale je to debil co neumi lecit,porad mi pichal kazdy mesic Agolutin,pribrala jsem a nemela ovulaci vubec to neresil,vedel ze chcem dite a proste des!Ted v lednu jsem sla jinam a mam doktorku Pokludovou je uzasna leci me na ovulaci a menzes chodim na UTZ kazdy mesic proste super lekarka,ma krasnou ordinaci 🙂

robosek
17. dub 2008

aha,a ta sídli kde? 🙂 Ja mám jít nově k nějakému primáři,ale teď nevím,jestli se jmenuje Adamík..nejsem si jistá..mám gynekologa v bývalém bydlišti,ale ten mi tvrdí,že jsem v pořádku,ale už se mi to nezdá,od vysazení mám bolesti v levém podbříšku a to docela dost velké...chci mít jistotu,že je vše v pořádku..navíc se snažíme půl roku,tak si říkám,že by nebyl od věci aspon spermiogram...

petka21
17. dub 2008

Ta dr. sidli na Jiznacich na 1.Segmentu.Me taky pobolival podbrisek a ten minuly to neresil,vubec nic proste debil!!Spermiogram ti tak brzy mylsim neudelaji,my se snazime skorpo rok tedka a posle nas tam az ted jestli to dostanu,takze budete asi taky muset cekat 😝

robosek
17. dub 2008

na JS?tam bydlím,uvidíme,co ten nový doktor..já vím,že půl roku ještě není moc,ale aspoň ať pořádně vyšetří mě,protože ty bolesti jsou něco,každý měsíc jsem nepoužitelná,občas nemůžu ani chodit..a moje gynekoložka mi akorát řekne,že tam na utz nic nevidí a je to OK..a ať se snažíme dál..no nakopat 😠 proto chci zkusit někoho jiného

adellaide03
autor
17. dub 2008

Jestli máš takové bolesti tak to asi vpořádku není. Já měla v roce 2005 cystu na vaječníku a doktor mi k tomu nic neřekl jen že se bude čekat. Naštěstí tam pak už nebyla, ale někdy je to s těma doktorama fakt děsné.

robosek
17. dub 2008

hm,tak to jsi mě nepotěšila.... ☹

robosek
17. dub 2008

ta bolest je vždy ke konce mrchy a pak ještě zhruba další týden přetrvává....po vysazení HA to trvalo celý měsíc...tak nevím....gynekoložka mi tvrdila,že se mi "probouzí" vaječníky a že jsme užíváním HA zhýčkané (potlačená ovu atd atd)...Probouzí vaječníky???půl roku?? 😲

adellaide03
autor
17. dub 2008

Já vím že ne, ale třeba když zjistí proč máš ty bolesti tak Tě pak bude moct léčit a pak půjde mimi snadno

robosek
17. dub 2008

no právě a proto jsem změnila gynekologa...takže se uvidí,doufám,že ten mě vyšetří už pořádně a mimoň tu bude co nevidět 😉

adellaide03
autor
17. dub 2008

Určitě. A kdy jdeš na kontrolu?

robosek
17. dub 2008

takže k novému bych měla jít v květnu...a pak se uvidí,doufám,že to bude OK

adellaide03
autor
17. dub 2008

Musíš věři že bude.Budu Ti držet pěstičky.

robosek
17. dub 2008

díky 🙂

robosek
17. dub 2008

Adel:a kolik je tobě,jestli se můžu zeptat?

ivanalysonkova
18. dub 2008

ahoj holky, tak se taky přidávám 🙂

robosek
18. dub 2008

Ahoj Iv,vítám tě 🙂

robosek
18. dub 2008

Iv:jak dlouho se snažíte?

ivanalysonkova
18. dub 2008

robosek: ahoj, od září 2007 a vy?

robosek
18. dub 2008

HA jsem vysadili 10/2007,takže od té doby...resp.možná trochu později-ted jsme skončili 6.cyklus.. ☹

robosek
18. dub 2008

měříš si teplotky?většina holek si je měří...já teda ne,a ani se mi do toho nechce... 🙂

adellaide03
autor
18. dub 2008

Aho hylky včera už nebyl čas na odpověď. Mě je 26.

robosek
18. dub 2008

Ahoj Adel 🙂

adellaide03
autor
18. dub 2008

Ahoj Robousku. Já musela včera jet do OStravy do školy na zkoušku takže už jsem neodpověděla. A jak je při pátku?

robosek
18. dub 2008

no teď už docela dobře,blíží se pomalu ale jistě konec pracovní doby a pak víkend.. 😀 jakou školu v Ostravě studuješ?

mikula
18. dub 2008

Ahoj holky zlíňačky,zdravím vás a přeji hodně štěstí a brzké otěhotnění 😵 😵

adellaide03
autor
18. dub 2008

Sociální práci na Ostravské univerzitě, ale dálkově. K tomu i pracuju teď začínají pomalu zkoušky takže síla.

robosek
18. dub 2008

Ahojky,díky moc,snad se brzo zadaří 🙂

adellaide03
autor
18. dub 2008

Mikula ahojky. Ty se taky snažíš nebo už si těhu?