Snažilky ze Zlínského kraje

adellaide03
15. dub 2008

Tak jsem se rozhodla založit téma pro snažilky ze Zlínského kraje. Tak přijďte a podělte se o všechny své zkušdenosti ať už se snažíllkováním, těhotenstvím nebo čímkoliv jiným.

robosek
24. dub 2008

uff,tak to ti nezávidím.. ☹ ale zkouškové teprve začíná,tak to snad zvládneš docela rychle...

robosek
24. dub 2008

jj,přeju hodně štěstí a měj se! 😉

sisidani
24. dub 2008

Ahojky holky 🙂
Můžu se k vám přidat, já bydlím kousek od Zlína přímo ve Vsetíně.

robosek
24. dub 2008

ahojky sisidani,vítej,určitě můžeš 😉

sisidani
24. dub 2008

Díky za přijetí a vůbec nevím jak bych se uvedla.
Snad, že je mi 30 let a snažilkujeme se od 9/06. Po mém vyšetření po roce snažilkování ( hormonální profil,průchodnost vejcovodů rentgenem, ultrazvukem, a výsledky kvalitního spermia ) mi doky sdělil diagnózu PCO. A v prosinci jsme zahájili hormonální stimulaci. Mám za sebou 2 neúspěšné IUI a 11.4. jsem podstoupila 3IUI a momentálně čekám, jak vše dopadne.

Robosek a jak dlouho se snažilkujete vy?

robosek
24. dub 2008

takže já jsem vysadila 10/2007 HA a teď jsme se začali snažit 7.cyklus...začínám být z toho trošku nervózní,ale pořád doufám,že se zadaří... 😉 držím pěstičky ať se to podaří 🙂
Můžu se zeptat co je diagnóza PCO?

beda
24. dub 2008

Ahojky snažilky,můžu mezi Vás?Jsem z vizovic....!No...abych pravdu řekla,dnes mi dr.potvrdil těhu tak nevím,zda mne mezi sebe vezmete!Snad se to povede,čekám tedy už 2 mimčo,máme doma 19 měs dcerku Lucii...je mi 23 a z manžou jsem vzití 3 roky...no tož asi zatím tolik o mne...!pa Beda

robosek
24. dub 2008

ahojky Bedo,určitě mezi nás můžeš,vítám tě🙂gratuluju k druhému miminku! 😉

sisidani
24. dub 2008

Robosek jsou to polycystická ovária, nedocházelo u mě vůbec k ovulaci sice jsem měla malé folikuly ale nikdy mi nedorostly aby se z nich mohlo uvolnit vajíčko.

Ahojky Beda, tak moc gratuluji k těhu 😉

robosek
24. dub 2008

a to ti zjistili až po všech těch vyšetřeních?já se v tomhle moc nevyznám,proto se ptám.. 😒

sisidani
24. dub 2008

Ano hlavně po tom odběru krve, mám holt špatný poměr hormonů a vůbec u mě nedocházelo k ovulce, ještě, že mám vpořádku vejcovody a manžel ukázkové spermio.

robosek
24. dub 2008

aha,tak to je určitě dobře,věřím že se to teď povede a budeš těhu 🙂
na vyšetření vás poslali až po ročním snažení?

sisidani
24. dub 2008

No já ani nechodím do žádného CARU, ale ke svému gynekologovi i teď při IUI. Nejdříve jsme tomu dávali volný průběh, ale potom jsem si sama doma dělala ovu test a zjistila jsem že nemám ovulku a pak to šlo ráz naráz. Zašla jsem k dokymu a vše mu řekla a na základě toho rozjel vyšetření.

robosek
24. dub 2008

aha,no mně dělala vyšetření jen má gynekoložka,která mi řekla,že je vše OK..což ale samozřejmě nemusí být pravda,dělala jen vnitřní utz,podle kterého mi i řekla,že ovuluju...tak uvidíme,ještě chvili počkáme...

sisidani
24. dub 2008

V každém případě bych řekla, že daleko víc pozná doktorka z krevních testů.

robosek
24. dub 2008

no tak to určitě,já si taky myslím,že z utz se toho moc nepozná..

robosek
24. dub 2008

tak já se už loučím,jdu se natáhnout.měj se hezky pro dnešek a dobrou noc 🙂

adellaide03
autor
25. dub 2008

Ahoj holky. Vítám mei námi nové snažilky i těhulky. Dnes to vypadá na pěkný den tak snad to v práci rychle uteče a bude tu vysněný víkend. I když mě čeká v sobotu i neděli učení ☹

robosek
25. dub 2008

ahoj,dnes tu máme krásně,i když dost zimu 🙂 jak dopadla včera zkouška?

adellaide03
autor
25. dub 2008

Byla písemná a výslekdy se dozvíme až v květnu, ale tak kromě přeložení jednoho latinského názvu jsem tam m ěla vše takže snad v pohodě.

adellaide03
autor
25. dub 2008

Za chvíli jdeme s kolegyní zase na sociální šetření. Ještě že je krásně.

robosek
25. dub 2008

vlastně jo,tos psala,že je písemná,ale určitě to bude na výbornou,ne? 😉 zase sociální šetření?tak to se dneska docela máte...nemyslím, zrovna to chození po rodinách,ale aspon nemusíte sedět v kanclu.. 😒

adellaide03
autor
25. dub 2008

Jo jedna výhoda je že se projdeme. Minule jsme měly auto protože jsme jezdily po okloních obcích, ale dnes jdeme tady po městě pěšky.

robosek
25. dub 2008

jé,tak tu procházku vám dnes vyloženě závidím....taky bych se šla projít 🙂 ale bohužel z firmy nemůžu jet tak odejit,ach jo

adellaide03
autor
25. dub 2008

Ahojky Robousku si tu? Konečncě jsme se vrátily ze šetření i když musely jsme jít na dvakrát. A ten poslední chlap to je fakt děs jací jsou někteří lidé.

robosek
25. dub 2008

ahoj jsem tady,právě jsem došla z oběda 🙂 tak povídej 😉

adellaide03
autor
25. dub 2008

Tak bylo vidět, že všechno zvládá, hůlku neměl prostě bych mu nedala nic a ještě ke všemu jezdí i autem tak to mě úpůně dorazilo 🙂 . Zkrátka začal tam dělat chytrého, vše zkoumal jak je ten daný úkol myšlen no síla.Ale aspoň jsem měla krásnou procházku. 🙂

robosek
25. dub 2008

no takové lidi mám opravdu nejradši 😠 no jo,tak aspon že procházka stála za to..nám se tu nějak mrači ☹ půjdu z práce a bude pršet..ach jo

adellaide03
autor
25. dub 2008

Tady se to taky mračí, ale zatím jen pár mráčků? V kolik končíš v práci? Já musím dnes nahražovat včerejší školu takže až do pěti 😠

robosek
25. dub 2008

dneska půjdu před třetí..jupíí! 🙂 už se fakt těším na víkend,jsem za celý týden hotová....u nás si někteří lidi dělají taky školu při práci,ale nahrazovat nemusí...akorát se pak musí třeba na dalších 5 let upsat firmě 🙂