Snažilky ze Zlínského kraje

adellaide03
15. dub 2008

Tak jsem se rozhodla založit téma pro snažilky ze Zlínského kraje. Tak přijďte a podělte se o všechny své zkušdenosti ať už se snažíllkováním, těhotenstvím nebo čímkoliv jiným.

amelie001
16. dub 2008

Ahojky,se hlásím.

adellaide03
autor
16. dub 2008

Ahojky to jsem ráda, že se někdo ozval. Odku si?

amelie001
16. dub 2008

Uherské Hradiště 🙂 ,a ty?

adellaide03
autor
17. dub 2008

Ahoj já jsem z jedné vesničky za Rožnovem pod Radhoštěm. Taky se snažíš o mimi?

robosek
17. dub 2008

Ahoj,můžu se přidat? 😉

adellaide03
autor
17. dub 2008

robousek Samozřejmě budu ráda. Odkud si Ty? A si taky snažilka? Jak dlouho?

robosek
17. dub 2008

Jsem ze Zlína.A snažilka jsem...od 10/2007 a zatím nic.. 😢

robosek
17. dub 2008

ale zatím si s tím moc velkou hlavu nedělám...pořád doufám,že to jednoho dne příjde 🙂

adellaide03
autor
17. dub 2008

Jo člověk musí doufát. Já jsem úplně čerstvá snažilka. Na konci března jsem dobrala HA a teď čekám jaký bude cyklus atd.

robosek
17. dub 2008

některý holky mají problém po vysazení HA,já neměla vůbec žádný..teda až na ten,že od vysazení trpím bolestmi v levém podbříšku... ☹

robosek
17. dub 2008

ale možná budeš hned těhu 😉

adellaide03
autor
17. dub 2008

A tak já to zatím nějak nehrotím.jak to bude tak to bude. Jen aby bylo všechno vpořátku a pak už to nějak dopadne.

laola
17. dub 2008

Ahoj holky, můžu se přidat?

robosek
17. dub 2008

laola:jasně,vítám tě 🙂 odkud jsi?

adellaide03
autor
17. dub 2008

Ahojky Loala určitě můžeš.

robosek
17. dub 2008

no já pořád taky doufám,že je vše v pořádku,ale přece jenom...teď jsme skončili 6.cyklus snažení ☹ ale naděje umírá poslední,že jo 😅

adellaide03
autor
17. dub 2008

Určitě. Víš jak to je pokud tok nic tak se nic neděje. Řeší se to až pak. Budu Ti držet pěstičky ať to výjde co nejdřív.

robosek
17. dub 2008

to bych byla ráda,v práci je to taky na palici a když vidím nějakého prcka,tak už sama hrozně moc chci...nehledě na to,že i přítel nemluví o ničem jiném.. 🙂 jenže jak se říká,psychika je pěkná potvora... 😠

robosek
17. dub 2008

první měsíc po vysazení máš zvýšenou pravděpodobnost,že otěhotníš-to mi aspoň říkala má gynekoložka 🙂 hormoníky jsou splašené.... 🙂

adellaide03
autor
17. dub 2008

no tak dnes bych měla mít OVU tak to zkusíme a uvidíme. Můj brácha má teď taky malého prcka (3 měsíce) takže mě to chytlo úplně děsně. Můj přítel už o mimi mlutí aspoň tři roky. To jenom mé mateřské pudy se probudily až teď 🙂

robosek
17. dub 2008

moje ségra má prcka 1,5 roku.Předtím jsem o mimi nechtěla ani slyšet..a ted jsem do něj uplně zamilovaná 🙂 řekla bych,že to se mnou úplně mlátí🙂

robosek
17. dub 2008

psala jsi,že bydlíš u Rožnova.Odkud jsi přesně?já sice bydlím ve Zlíně,ale pocházím z Frenštátu... 😀

adellaide03
autor
17. dub 2008

Já to vidím i na tom, že brácha už má jednoho ten má pět let. Ten když se tehdy narodil tak to bylo moje zlatíčko s kterým jsem švagrové pomáhala, ale to bylo vše žádné mlácení za to teď 😀

laola
17. dub 2008

Jsem kousek od UH 😉 My se snažili asi 2, 5 roku, loni se povedlo, ale bohužel to nedopadlo dobře... Teď se vlastně snažíme už další rok, z toho od listopadu s pomocí odborníku v Car... Tak uvidíme, jak dopadneme 😉
Držím pěsti, holky, ať se vám co nejdříve zadaří 😵 😵

robosek
17. dub 2008

no jo,pudy jsou pudy 😀

adellaide03
autor
17. dub 2008

Můžu vědět kolik je Ti let?

petka21
17. dub 2008

Ahoj tak i ja se pridavam.Snazime se cca rok,ale mam problemy s menzes a ovulkou,ale td to mozna vyslo diky Pregnylu,doufam vto,JSem 6 DPO tak ppisti tyd.uvidim jestli dorazi mrcha,sna uz neee 😉 Jo a jsem ze Zlina ale puvodne z Bystrice.p.H.

robosek
17. dub 2008

Laola:chodíte do CAR ve Zlíně?můžu se zeptat,jak to probíha,pokud "to nejde samo"?myslím vyšetření atd...Jinak držím pěstičky,ať je brzy mimi v bříšku!!!! 🙂

robosek
17. dub 2008

mně bylo minulý měsíc 31,takže nejvyšší čas něco s mimísem dělat 😀

robosek
17. dub 2008

ahoj Petko 🙂