Snažilky ze Zlínského kraje

adellaide03
15. dub 2008

Tak jsem se rozhodla založit téma pro snažilky ze Zlínského kraje. Tak přijďte a podělte se o všechny své zkušdenosti ať už se snažíllkováním, těhotenstvím nebo čímkoliv jiným.

adellaide03
autor
18. dub 2008

Teď se tu kolegyně bavily a pak stišily hlas a bavily se tu o mě takové jednání n echápu ☹

robosek
18. dub 2008

tak to tě chápu.Asi bych taky chodila s nervama do práce,co bude,kam mě dají,jestli mě zase někam šoupnou jinam..tohle ti vůbec nezávidím.Jak dlouho tam pracuješ?

robosek
18. dub 2008

tak to taky vyloženě miluju,u nás je to to samé,moje podřízené si o mě šuškají za stěnou a myslí si,že to nevím a neslyším...a pak dělají že nic.Už jsem se je naučila ignorovat a jenom jim nakládat práci,protože jinak to s nima ani nejde... 😉

robosek
18. dub 2008

proto raději pracuju s chlapama 😀 naštěstí v kanceláři mám dva kolegy-chlapy a paráda....nestěžuju si

adellaide03
autor
18. dub 2008

A kde pracuješ v jakém oboru? Právě že tady pracuju druhý měsíc

robosek
18. dub 2008

áha,tak to jsi ve zkušebce.. 😒
já pracuju v jedné gumárensko-plastikářské firmě na vývojovém úseku

adellaide03
autor
18. dub 2008

Jo jo ve zkušebce a navíc to mám na dobu určitou za jemocenskou. Ale stejně je to hnus jak se lidi někdy chovají. Já vím, že když je to na dobu určitou není to moc výhodné, ale já když ještě dělám školu tak je těžké sehnat práci a hlavně v našem oboru už musí být ze zákona minimálně DiS a takto bez titulu může člověk pracovat jen na dobu určitou

robosek
18. dub 2008

záskok za nemocenskou,to je blbý..ale lepší jak nic,vím,že je těžké sehnat práci.Já když jsem nastupovala do práce,tak jsem měla automaticky smlouvu na dobu neurčitou jako absolvent VŠ..ani nevím,jak je to ted ☹

adellaide03
autor
18. dub 2008

A co máš za VŠ?

robosek
18. dub 2008

já jsem vystudovala chemii na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

robosek
18. dub 2008

no nic,poběžím z práce.přeju krásný víkend,snad se sem dostanu i o víkendu 😀 pá

adellaide03
autor
18. dub 2008

adellaide03
autor
20. dub 2008

Ahojky holky dnes tu nikdo není?

robosek
21. dub 2008

Dobré ráno,je tu už někdo nebo jsem první? 😀

adellaide03
autor
21. dub 2008

Ahojky já tu jsem až teď. Jak se vede?

robosek
21. dub 2008

ahoj 🙂 no já ještě relaxuju po obědě 😀 a co ty v práci?

adellaide03
autor
21. dub 2008

Ale pořát nějaké nové problémy, ale co se dá dělat.

robosek
21. dub 2008

asi by to chtělo být těhu,že? 😉 i když mě napadá,psala jsi,že je to tvoje první práce...předtím jsi studovala?

adellaide03
autor
21. dub 2008

já nejdřív studovala pak jsem nemohla rok najít práci tak jsem se dala znovu na studina, dálkově a s tím se taky blbě hledá práce, navíc se pořát nervuju protože nevím jak dlouho budu dělat tuto práci a jestli mě třeba zase převedou na něco jiného. To jsem právě teď říkala kolegyni. Víš ta nejistotoa je hrozná. Tak se snažíme o mimi a uvidíme jak to bude.

anki
21. dub 2008

Ahojki Holky já jsem ze Vsetína takže kousek s manželem jsme se snažili 2,5 roku nic nakonec nám zabraly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik pokud by jste to chtěly zkusit písněte mi na email AnnaVrablikova@seznam.cz ráda poradím nyní jsem v 9 měsíci 😉

adellaide03
autor
22. dub 2008

Ahoj snažilky jak se vede?

robosek
22. dub 2008

Ahojky,no nic moc,dneska moc práce 🙂 a co ty?

adellaide03
autor
22. dub 2008

Já zase v práci nemám co dělat tak jsem si dělala nějaké věci do školy a za chvíli do školy i jedu. I když se mi vůbec nechce, ale co nadělám

robosek
22. dub 2008

Nemáš v práci co dělat?jakpak to?jak často máš školu?

adellaide03
autor
22. dub 2008

Každé úterý a někdy ve čtvrtek (zrovna tento týden), ale to už je poslední čtvrtek a pak ještě nějaké úterky a pak jsou na řadě zkoušky bojim bojim. I když teď ve čtvrtek mám taky jednu.
Nemám v práci co dělat protože jak už jsem psala jsem tu druhý měsíc a kolegyni co s ní nejvíc pracuju dělá uzávěrku takže nemá čas na nic jiného.

robosek
22. dub 2008

tak to je na houby,ale aspon si můžeš udělat něco málo do školy...ale tu tvoji práci ti teda nezávidím

adellaide03
autor
22. dub 2008

Většinou mám co dělat pořát, ale dnes se to tak sešlo že nemám. Ony mě když tak zásobují i ostatní kolegyně, ale jsou to takové jak bych to řekla "podřadovky".

robosek
22. dub 2008

tak to věřím.Většinou co se jim nechce dělat,tak šoupnou na tebe,že

adellaide03
autor
22. dub 2008

Jo tak nějak. Ale tak já to beru, co mi taky zbývá. Je to dobrá praxe pro příště. I když je fakt, že naštěstí všechny ty práce co mi dávají se mi hodí. Hlavně že to mám zaplacené 🙂

robosek
22. dub 2008

to jo to je pravda 🙂 a jak říkáš-dobrá praxe.Aspoň budeš vědět,jak to chodí...