• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažím se o miminko v 35ti letech

2. dubna 2013 
A jaké byli?Nějak nejsem na ženskou zvyklá hihi...
2. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U té Slámové jsem byla jednou a poho, trošku mi bolelo vyšetření UTZ, to už jsem byla nastimulovaná..., ale ptala jsem se, co mi zajímalo a na vše odpovídala a radila...
Lazarovská je cizinka a tak vždy ostřím sluch, abych rozumněla a něco mi neuteklo :wink:

Už jsem myslela, že sázíš rajčata....
Jsme si tu koukám založily vlastní diskuzi....., Jenny nám vzala roha :wink:
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravim Janiny a všechny ostatní!! :slight_smile:

Já musela vyřizovat pracovní věci a interní poštu :wink: ...teď vás dočítám. Nás v Podolí poslali hned při 1. návštěvě abychom se na imuno objednali, což jsem ráda, já bych nevěděla co mám chtít...

Je mi dnes divně, asi mám zas falešnou březost :unamused:
3. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo falešnou, jo? Jen jestli jsi nezabředla natvrdo :slight_smile:
To je fajn, že ti udělají nejprve všechna vyšetření a pak teprve případně IVF, mně v Sanusu neudělali vůbec nic a hnali my do IVF, to jsem ještě zkousla, ale když mi hned hnali do 2. a opět žádná snaha něco vyšetřit, tak jsem změnila CAR....

Jsem se vrátila z Pardubek a už to tu honem okupuju :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natvrdo jo...ťéééžko Anéééžko :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si ty příznaky přivolala už několikrát a vždycky to byl planej poplach. Mužskej sice včera chtěl, abych si udělala test (týden před MS :grinning: ), asi si myslel, že se tomu spermiu vyhne :grinning: , ale žádný takový, jednou jsme se dali do boje....tak ode dneška 4 dny půst :stuck_out_tongue_closed_eyes: a před 18.6. zase, ať z toho taky něco má :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera mu to vlezlo do hlavy, že to bude určitě hrozně trapný, tak jsem ho ujistila, že kdyby mi někdo řekl "zavři se tam a udělej si to", bude mi to milejší, jež jí vystrkovat každou chvíli na někoho jinýho... :rolling_eyes:

...přeju pěkný den! :wink:
4. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, co jsem vám udělala?? :rolling_eyes:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sweat_smile:
4. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no já se můžu ukázat sporadicky a z práce neee :angry:
Já mám asi taky falešnou březost, protože se mi nafouklo břicho.Spíš to mám ale z léků, co beru na posílení chrupavek po operaci menisku /se tím aspoň utěšuji :grinning: /
4. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahóój, tak to máš podobný jako já, jen já zase jen z práce (když makám, není čas) a mimo práci není kde...

Máš "jen nafouklý břicho"?? Tak to já jsem:
- nafouklá jako balón,
- rozežraná jako prase,
- unavená jako spící panna,
- podrážděná jak osina v pr... a k tomu citlivý prsa, píchání v podbřišku... to mám teď, ale jsem šikovná, umím si přivolat i ranní nevolnosti - je fakt, že před týdnem jsem se asi po hodinové jízdě v autobusu málem poblindila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale protože už to znám, nedělám si iluze :unamused:
5. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to ještě přidám, že jsem tak nafouklá, že když mám možnost ufouknout, v širokém okolí musej očekávat zemětřesení, nebo přinejmenším bouřku :grinning:

...teď jsem přišla o všechny bylinky :angry: ségra jde 11.6. na kontrolu před IVF, tak jsem jí je přenechala. Ona to má mnohem složitější než já, tak kdyby jí to mělo třeba jen malinko pomoct :wink: jen mě štve to počasí, protože kdoví kdy si nasbírám nové ...
5. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A taky lítám pořád čůrat (a to moc nepiju) .......

.....hlavně že mám s kým pokecat :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo už nakukuju :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenny,
s tím čuráním a příznaky by to mohlo i vypadat nadějně...Já ale měla takové příznaky jednou při mykóze nebo při zvýšeném prolaktinu, si to už nepamatuji.Tedy kromě spaní. Děje se se mnou z části něco podobného, hlavně jsem strááášně ospinkaná :slight_smile: Asi mne kouskla moucha "tcetce" :grinning: Večer tluču špačky u TV.
5. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahój!

No Zuliku, jenže já si právě myslím, že si to všechno vyvolávám sama. Strašně se pozoruju a všechno jsou příznaky... :unamused: A ochrápaná jsem já už tak nějak od přírody :grinning: ....však ono se brzy uvidí, zítra mám termín MS :rolling_eyes:

A mužskej je teď na spermiu, jsem napnutá jak kšandy, on se neozývá, asi omdlim :wink:
8. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jenny :slight_smile: a japak to, že tam nejsi s ním? Každá šikovná ruka se může hodit :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Už to zvládnul i beze mě :wink: ...teď ještě jak dopadnou výsledky, je z toho chudák v nervu :pensive:
Původně jsem jít chtěla, ale u nás se pořád ještě odevzdávají propustky, tak nechci těch "podezřelých" razítek devzdávat moc najednou :unamused:
8. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě mi přišly fotky mého dítka - je to takový hřích z mládí :wink: :grinning: tak se vám musím pochlubit, jakého mám pěkného kluka :wink:

www.humanisti.cz/adopce/ditko/?id=30121#fotky
8. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jenny, ty jsi "zlatá" :dizzy_face: a za toto si to mimi určitě zasloužíš a uvidíš, že nebudeš dlouho čekat :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky :slight_smile: Je to takový moje sluníčko už od r. 2003, kdy se se mnou 1. manžel rozvedl a já měla pocit, že ve 30ti, bez rodiny a dětí jsem na světě tak trochu k ničemu. Pak jsem narazila na tuhle možnost a tenkrát to pro mě mělo obrovský význam, hrozně jsem tím žila. Do nedávna jsem ho měla jen pro sebe (nesetkala jsem se moc s pochopením "vyhazovat" peníze za někoho, koho nikdy neuvidím, neobejmu...) ale teď už je náš, protože manžel je z něj nadšenej. Ale když mi minule "malej" napsal, že počítá s tím, že bude jednou se mnou, tvářil se tak trochu "zvláštně" :grinning:
8. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak máme výsledky, prý "normál"...víc nevím, až se dozvím, napíšu :unamused:
8. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normál je krásný, myslím, že hledat samečka bělocha se "super" spermiem, bude za chvíli úkol nadlidský....
8. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Proč bělocha?? :grinning: Že by mi ten můj "vzdálenej příbuznej" poslal nějaký černochy?? :grinning:
8. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle nějaké studie, začne pomalu společenství "bílých" vymírat, páč budou běloši mít čím dál tím větší problémy s plodností.... Tak to za chvíli budou černoši, asiati a cikáni a bílá rasa bude vzácnost, ale to už se naší generace netýká
8. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám další info - 34 mil na ml, 29% pohyblivejch, mírně snížená pohyblivost...tak jsem z toho jelen, ale prý mu řekli, že je to v normálu :confused:
8. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro srovnání nám vyšlo 51 mil., 47% rychlá progresivita a morfologie 25%(tvar)
8. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsi mě moc nepotěšila!!!! :grinning:
8. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakto? Jsou tam? Jsou :slight_smile: Tu morfologii nevíš?
8. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To nevim, jen teď psal, že krev výborná, tak zase nějaká pozitiva :wink:
8. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je paráda :slight_smile:
Já jsem se tedy také ze všech výsledků radovala a přesto se stále nevede.... Je to paradox, ale co čtu, tak je většinou lepší, když nějaký problém najdou, přeléčí a je to..., ale když nenajdou nic a přesto se nedaří, je to na pytel :angry: Když má chlap špatné spermio a ženská je v pořádku, vyřeší procedůru oplodnění IVF+ICSI a většinou se brzy zadaří.....
8. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak přesně to jsem si říkala taky. Ne že bych toužila po velkym problému, ale kdyby se našel malej, vyřešil by se a zadařilo, je to dobrý. Ale tak u nás mě vlastně teprve všechno čeká, je brzo dělat závěry.
8. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alespoň přeju krásnej den! :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek