• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažím se o miminko v 35ti letech

2. dubna 2013 
autor
:grinning: áááá, nešly mi vkládat příspěvky, tak už to jde ... :slight_smile:

Po víkendu jsem jak zbitej pes, navíc mám spostu práce, tak se tu moc "neohřeju". Kontryhel už popíjín, ne že bych nikdy nepila nic lepšího :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je vlastnoručně natrhanej, tak toho mám dobrej pocit :wink:
27. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Jenny, tak ty jsi opravdová bába kořenářka....vlastnoručnš natrhanej a za měsíčního svitu na blatech :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj! :sweat_smile:

...kořenářka úplně nééé :wink: , ale docela mě to baví, navíc mám chajdu v přírodě, tak toho můžu využít. A mužskej pomáhal se sbíráním, tak z toho mám o to větší radost.

A co ty, jak se psychicky připravuješ?? :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím to ujde, to budou nervíky až příští pondělí, aby se mudrovi líbil můj podvozek a neshledal nějaký problém, jež by mi ten transfer odsunul....
27. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, tenhle týden je krátke, uteče jako voda a už zas budeš vědět víc. My jdem na první návštěvu až 26.5., to je nekonečnej skoroměsíc...

Abych nezapomněla, v sobotu se kamarádce narodila Terezka, měly holky sice termín už v pátek, ale malé se nechtělo, ještě v pátek jí to bylo úplně šumák (asi se fintila krasavice a neměla čas :wink: ) ...a to měli zezačátku strach, že ji nedonosí, tak mám z holek radost :slight_smile: A řádně jsme je zapili (ne kontryhelem :wink: ) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé dámy,
už nějakou dobu pročítám různé diskuze se stejným obsahem - snažilkování a tahle mi mluví přímo z duše. Na krku za pár měsíců 35 a s druhým skoromanželem po roce a něco snažilkování přemýšlíme o pomoc bílých plášťů. Takže ač starší s praktickými zkušenostmi v životě :wink: , tak totálně nepolíbená v oblasti transféru... a já nevím čeho všeho. A jsem ráda, že ty pocity nemám jen já, ale je nás víc.....
27. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám smůlu, vždy když napíšu delší příspěvek, tak se to kousne a neodešle :angry:

Tak to je správné, tak to má být...., také se sousedům narodila v sobotu před třemi týdny Verunka, se sousedem jsme tu prožívali nervíky a pak to řádně oslavili :wink:

Neboj, taky ti to uteče, nyní jsou 2 krátké pracovní týdny..... Já jsem po nevydařeném ET byla zoufalá, že budu zase dlouho čekat a 2 cykly mršule proběhly a snad to bude uvnitř O.K. a budu si moci jet pro již 4. dvojčátka
27. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj paonne, vítej! A doufám, že tu s námi něvo vydržíš, ať tu pořád neklábosíme jen my dvě s janýskem. :wink:
My se snažíme taky přes ro, to jsme na tom stejně, ale já už se objednala, tak už jsme na "startu":slight_smile:

Janýsku, jsem na ebe zvědavá a samozřjmě budu držet pěsti, ale na to je ještě čas, nebudu ti to omílat pořád dokola, navíc je to samozřejmost :wink:
27. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítej Paonne :slight_smile: a vzhůru do boje, je nejvyšší čas začít :wink:
27. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Éééé, proč ten čas letí, já si pořád říkala - do 30ti čas, do 33 čas, do 36ti čas, do pr... :angry: ...že jsem už na děti stará, to se nenechám odradit, stará jsem tak jak si připadám, ale že jsem ještě mladá - tak to je taky pěkná ptákovina :grinning:
27. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem Vás dočetla po víkendu.
Ahoj Paonne. Vítej.
Jenny, já si připadám stará od tý doby, co jsem začala mít pocit, že to nějak nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a letí to viď, někdy mám pocit beznaděje, ale prý stihneme ještě 2 :grinning: :grinning: :grinning: , říká budoucí tatínek, že to pujde.
27. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně, hlavně neházet flintu do pšenice :wink: U mě je to tak, že mám tolik zájmů a naštěstí stejných s manželem, že kdyb nám bylo míň, tak na mimčo nespěcháme. Nejsme spolu ještě tak dlouho, užíváme si jeden druhého a všechny naše koníčky...jenže oběma čas letí, tak máme strach čekat dál, když se přes rok nezadařilo a nevíme (nebo píš víme), jak dlouho to může ještě trvat.
27. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj letí to, já jsem teprve ve 35 zatoužila po 2. dítěti a pořád čekala, že to půjde přirozeně a rok tak rychle uteče a nyní už mi teče voda do bot a nadávám si, že jsem se v těch 35 hned nesvěřila do péče lékařů a dala na řeči drahouše, že se zadaří přirozeně....
27. dub 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už jsem chtěla tak ve 33, jenže to jsem se v té době rozešla s 1. manželem, no pak jsem začala chodit s 2.skoromanžou ,a začali jsme v mých 34, a je to... :confounded: 35 na krku. Předtim jsem se na to vůbec necítila, asi jsem dospěla až vtěch 33. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v 35 taky vyměnila chlapa a teprve s ním jsem to druhé dítko chtěla mít a jako na potvoru, když něco chceš, tak to nejde.... A 4 roky utekly a od loňského ledna podstupujeme nejprve 3x IUI a nyní už 2. cyklus IVF a ty neúspěchy mi docela dost ubíjí....., tak holčiny neztrácejte ten čas a ihned podstupte všechna potřebná vyšetření a jděte do toho, není to nic hrozného, spíše to ždíme peněženky....
27. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš, ždímeš peněženku - mazej na bylinky!! :grinning: /prosím nevysvětlovat, že je to to poslední, to mi je jasný :wink: /

No se mnou se 1. manžel rozvedl, když mi bylo 30. Pak jsem udělala velkou chybu. Našla jsem si přítele, skoro o 10 let mladšího a nějaký čas čekala na něj (ještě se na tátu necítil...) a když už by chtěl možná i on, přišla jsem na to, že já tedy taky chci, ale určitě ne s ním a vzala nohy na ramena. No a s manželem jsme rok a 4 měsíce, z toho 10 měsíců manželé a snažíme se vlastně skoro od začátku.
27. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenny z bylinek mám doma malou apatiku :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoďte sem něco bylinkového... Já se cpu vitamínem E a B komplexem. :grinning: :sweat_smile:
27. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to já od podzimu, kdy jsem nastoupila na IVF, se cpu střídavě Femibionem a Calibrum baby plán.... v nich je hlavně potřebná kyselina listová
27. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Mám dnes hoňku (pracovní)... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janýsku, mandre chtěla něco bylinkového! :wink: Jinak já tedy nejdřív taky střídala jen různý vitamíny, ale teď na rady a co jsem si tak přečetla, zkusím ten kontryhel a trochu kopřivy k tomu (očišťuje krev), ještě koketuju s maliníkem :slight_smile:

A abych ty moje cinty o bylinkách uvedla na pravou míru- sama jsem sbírala, takže je mám zadarmo, ale k tomu jsem si koupila hrnek cca za 150,- :grinning:
28. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenny bylinné lektvary jsem už prozradila (kontryhel, maliník, čistící s červené řepy a nyní bába Radnická :sweat_smile: ) a tak jsem k tomu doplnila, co ještě zkouším :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Čaj z červené řepy?? :sweat_smile: :confused: :grinning: :confounded: :rolling_eyes: hmmm, to musí být ňamka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak jsem to pochopila, ale nevěděla jsem, jestli to mandre četla zpátky :wink:
28. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten čistící je taky bylinkový a je tam i ta č. řepa a ta tomu dodá nádhernou barvičku a chuťově normoš bylinkáč, jsem si ho koupila na konci zimy po stimulce, abych vyplavila jedy z těla :wink:
28. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teda červenou řepu jinak miluju, ale v čaji si jí nějak představit nedokážu :slight_smile: Tak holt ještě nastrouhám řepu :grinning: ...jen abych se pak nepos... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Jenny :grinning: , nic nestrouhej :sweat_smile:
28. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink:
28. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
a co to je ta bába Radnická??? :sweat_smile:
28. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych spíš potřebovala něco na úpravu imunity :confounded:
28. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj!

Bábu radlickou jsem taky někde našla, asi by to šlo přes vyhledavač a myslím to bylo na www.neplodnost.cz, ale na 100% to nevím. Ten se musí koupit hotovej, tam jsou i bylinky co vůbec neznám. :wink: Ale myslím, že ti v každé lékárně poradí, i něco na imunitu (myslíš posílení? - koukla bych do chytré knížky :wink: :grinning: )
28. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda tady je ale frmol :grinning:
30. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek