• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažím se o miminko v 35ti letech

2. dubna 2013 
No čéče, kde ležíš???? Já nestíhám vše kolem, jsem na Spolubojovnicích celý den na příjmu :slight_smile:
30. dub 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nedávám vás dočíst. Hystereskopie mi dopadla dobře i se začínající chřípkou a ms mě uspali bez předoperačního vyšetření. Nerozumím tomu, ale hlavně že to mám už za sebou a užívám si dobrého výsledku. Do 12. května, kdy jedu na další kontrolu a vyšetření. Bojím, bojím. Ale snad to nebude tak zlé, jak jsem se bála té mé krpaté dělohy. Utěšuju se, že zbytek ňák přeléčíme.
Bába Radlická je i tady.Několik stránek dál.
A je úspěšná!
Holky brouček. Ozvu se po kontrole.
4. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ahoj!! :grinning:

Jsem zde....Doře blahopřeju k dobrým výsledkům.....i k tomu, že už má něco za sebou a ne jako já....

A co Janýsek, jak to vypadá s tebou??

Já teď nebyla na příjmu, prodloužený víkend na chatě nejen bez PC, ale i elektriky, vody... :grinning: ale zato na bylinkách :sweat_smile: a v krásné přírodě. Až na tu mrchu, dorazila v neděli, snad na hodinu přesně. Ale tak malilinko, ani mě nic nebolí - že by zabral kontryhel?? :wink:
5. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jedu do Gennetu pro výsledky :cry: , bojim, bojim... co mi řeknou, a co bude.
5. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj, neboj, my všechny tady (i momentálně mentálně nezúčastněné) jsme s tebou a držíme palce!! Pak koukej dát vědět, jak to dopadlo!!! :wink:
5. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
můžu se přidat? Uteklo to jako voda a je mi přes 35 /už 2 roky/ a o druhé dítě se snažíme už 5 let. Mám za sebou i IVF,teď další pokus řešit nechci.Stále se říká, že by to mělo jít i bez pomoci.Takže věřím :wink:
5. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!

Zuliku, jasně že můžeš, ale nám to tady moc nefrčí, jako jinde :wink: Většina je tu úplně na začátku a spíš máme hrůzu z toho, co nás všechno čeká, viď mandre? Tak co nového, jak jsi dopadla? Honem honem!!

...jinak tedy až na výjimky, že janýsku?!? :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak já tedy taky pořád věřila, ale nechci už dál čekat. Už to trvá dlouho a prcka zatm nemáme, tak abychom se ho ještě vůbec dočkali :rolling_eyes:
6. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka,
tak jaká? Jak dopadly výsledky, mandre? Já se taky dost bojím, ale zase na druhou stranu se něco děje a to je lepší jak nejistota. A když už mi srdco bije v krku fakt fest, tak si řeknu, že se přece nic neděje, že si nejedu pro výsledky na onkologii. A jsem ráda na světě. Navíc mám husto v práci, takže výlety do CAR jsou pro mne hlavně dny, kdy nemusím do práce a snažím se je přetransférovat na výlety s povinností mi koupit něco pro radost. To je taky můj dobrý tip pro vás do začátku. Můj muž si záhadně zvykl a vždy se snaží napovídat mi už v autě, abych si už konečně něco vybrala :grinning: a šlo to rychle.
6. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za sebe musím říct, že už mě přešla taková ta euforie a stavy beznaděje zároveň a i takové ty různé zaručené způsoby mě neberou. Prostě to buď bude nebo ne a jak říká Dorra, jsou horší věci. Dělat si aspoň malé radosti /v případě, že na velké není :wink: /.Je fakt, že mám taky haldu práce ale červík zahlodá při pohledu na cizí kočárek, s tím se nic nenadělá. Někdy je třeba jít štěstí naproti, někdy přijde samo.
Všem, co čekají na výsledky přeji pozitivní zprávy.
6. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu.
Byli jsme tam s manžou včera odpoledne, všechny výsledky dopadly dobře, takže víme, co jsme věděli, že mám ty protilátky proti štítné žláze (což má kde kdo) a s tím spojené zvýšenou aktivitu imunity (NK buňky).
Primářka mi udělala ultrazvuk, a bylo to těsně před ovulací (domin.folikul 21mm), tak mi píchly sestřičky Pregnyl a máme se snažit :grinning: :grinning: :sweat_smile: Dohodli jsme se se skoromanžou a primářkou (skoromanža chce chodit všude se mnou, no zlatíčko opečovávací), že to ještě vyskoušíme sami (teda ne úplně, budu zobat Prednison na snížení imunity a Pentomer - lék na tlak, který prý má účinky na snížení NK buněk)....budu to zkoušet, mám ho sama nižší :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...to mi doporučili na imunologii :unamused:
Myslím, že to zkusíme tak 2-3 cykly, a pak bychom zkusili inseminaci s testem na průchodnost vejcovodů, říkala, že nám může nabídnout ještě genetické vyšetření. Dále tedy IUI anebo IVF.
Jo a pro zajímavost Janýsku :sunglasses: , říkala, že ten Prendison na imunitu v menších dávkách dávají všem, co jdou na IVF, ikdyž nemají za sebou imuno vyšetření. Koukala jsem, že to je teda "driják", kortikoid :confounded:
No a Maláčová porodila 3. dítě v 38 letech, a to začala v 35. No není to pech... :frowning2: , ale přeju jí to :grinning: :grinning: :grinning:
Pro povzbuzení: primářka mi řikala, že pokud má ženská vaječníky a vejcovody a chlap spermie, tak to je jen otázka času...to jsem zvědavá. Byli tam zrovna poděkovat primářce manželé s dvojčátky (kluci 6 týdnů), no a že prý takovéhle děti tam vyrábí :grinning: :grinning: :grinning:
Janýsku četla jsem tě na spolubojovnicích, tak nesmutni, držim ti na ET palečky :wink:
6. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandre :wink: , tak hodně štěstíčka v snažilkování a díky :slight_smile:
Jo Prednison při IVF zobeme...., pokud se něco najde na imuno, tak se jím léčí i dlouhodobě a asi ve větších dávkách...., no uvidím, jak nyní pochodím a když tak půjdu na to imuno do Plzně....
6. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, jdu se na vás zas jednou podívat, co nového?
já se jdu dneska objednat na laparku :frowning2:
7. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Mandre, gratuluju k výsledkům, vidíš, že to nebylo tak strašný :wink:

Dorro a Zuliku, máte pravdu. Já se taky fakt hodně snažím nic si nepřipouštět, dělat si radost, odpočívat... O život mi nejde...jenže pak si uvědomím, že už se blíží návštěva CARu a znervózním, nebo přijde mrcha a je mi stejně do breku a jsem zklamaná. A mám pocit, že je to se mnou a tím věčným bulením jen horší. Třeba když se začne konečně něco dít pomocí doktorů, tak to bude lepší...

A Janýskovi samozřejmě taky držim všechny čtyři palce :wink:
7. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jenny, už jsem myslela, že po mně ani nevzdechneš... :grinning:

Ma.jo, v klidu, laparku dáš, není to opravdu nic hrozného, pěkně te uvnitř zkontrolují, zda je vše, jak má a ještě ten den po zákroku jak se vyspíš, budeš pochodovat po pokoji :slight_smile: , mám za sebou už 4, při té poslední mi dělalii hysteroskopii dělohy a pohoda...
7. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jdi ty... :sweat_smile: prostě nestíhám. Během 14ti dnů 2 dny volna - za mě tu práci nikdo neudělá :confounded:

Ale za 2 hoďky už vyrážím do klidu na chajdu a budu odpočívat, kochat se přírodou, chodit na bylinky :wink: :grinning: ...a tak, prostě relaxovat duši i tělo :wink:

Takže vám všem holky taky přeju moc fajn prodloužený víkend!!! :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdepak jsi ty jedna bylinkářko? Víkend už skončil!!! :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
janýsku čtyři laparky...fujtajbl :cry: taky mi mají dělat hysteroskopii, prý když už budu pod narkozou tak to sfouknem najednou :wink: ale zase na jednu stranu jsem ráda, že na to jdu, protože aspoň budu vědět na čem jsem :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj opravdu se neboj, možná to jen zkontrolují, nic nenajdou, zapošijí dírky a řeknou ti, že je vše O.K.... a i kdyby odstraňovali nějaké případné srůsty, tak to je také v pohodě...., nejhorší je po operaci vždy ten řez a u laparky to jsou jen malinké dírky :wink:
11. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
po dlouuuhém víkendu. Tak baštim všechny ty tabletky, zatím to se mnou necloumá, zítra jdu na endokrinologii si popovídat o mojí štítné žláze :unamused:
Janýsku teda pro mě je jakákoli operace noční můra, nechápu proč tohle nedělaj jenom s lokálním umrtvením, zrovna tak odběr vajíček, to je taky v narkóze, ne? :confounded: :confounded: :rolling_eyes:
Mě laparku ani nenabízeli, zatím :astonished:
11. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po víkendu,
jsem si zvykla, že mi teď ten voný pátek bude chybět :frowning2:
Mandre, laparky snad nedělají v lokálce, trvá to někdy docela dlouho. Mě chtěli dělat odběr vajíček v tzv.analgosedací anestézii, anestezioložka mi říkala, že budu jako v rauši ale mě se začala šíleně točit hlava, štverce co byli na stropě mi jakoby utíkali a cítila jsem hned to první nabodnutí.Řekla jsem jen, no nic moc a spala jsem úplně. Takže po tomto zážitku už něco napůl nechci.Teď jsem byla v dubnu na artroskopii kolene a raději jsem řekla hned, že se toho nemusím zůčastnit :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ahoj...

Vůbec nestíhám....ani janýskovi popřát hodně štěstí!!!!!! Už jsi na cestě, ale to nevadí, ty si to tu najdeš.

V práci nestíhám, zlatej víkend. Zase jsme byli na bylinkách, bylo tam tak krásně, fakt pohádka.

A dneska se vzteknu, kromě práce dorazila mrcha....nevim jak je to možný, já myslela, že jsem jí měla minulou neděli (v termínu), ale malinko, tak to asi nestačilo a pro jistotu je tu zas... a už normální, abych o nic nepřišla... Tak nevim, jestli jsem ty bylinky nepřechválila... :unamused:
12. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tedy tady je morálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alespoň to vytáhnu ze dna a doufám se se tu alespoň občas ukážete a napíšete, jak pokračujete :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , já myslím, že tady to živější nebude...., já tě pořád lákám vedle :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to závisí na nás :grinning:
Takže: Janýsku, ať se chytnou obě mimina, ať máš pak co dělat!!! Jelikož Tě vidím pořád na koňovi :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak šup kočky tahám to na 1. stranu :sweat_smile:
Zuli já trávím pracovně celé dny u PC a tak mám koňa stále na liště a okupuji ho :slight_smile: , jo jasně s mimoškama už bych nedávala asi ani moc té práce u PC :wink:
15. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
takže posouvám, jsem výjimečně dřív doma,byla jsem na školení.No já v práci přístup na celý internet nemám, jen na omezené věci-to bych stejně neměla čas. Mám toho hóóóódně.Jinak prakticky pořád u PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jenny, zaujalo mně, že chodíš na bylinky. Já mám ráda bylinkové čaje ale na bylinky jako sběr jsem si moc netroufla, nevím, jestli bych nás neotrávila :grinning: Jezdíme z Phy do jižních Čech a tam by se něco dalo schrastit. Máš nějakou chytrou knížku, nebo Ti někdo předal vědomosti? Poznám tak kopřivu od hluchavky :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, Jenny je bába kořenářka a sbírá je za ouplňku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,táák. Čáry a kouzla :wink: Tak to by nám to všem mohlo brzy zafungovat :grinning: A co sbíráš Ty, Janysku?
15. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakupuji v Apatice :grinning: , já se v noci do lesa bojím :wink: (Kontryhel, maliník, čistící čaj)
15. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to bezpečnější, já nakupuji v Kozí ulici, tam je parádní bylinkářství.
15. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek